Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomanec Jan
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Pugzík Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33447:520TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Jakubský Filip
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-5-9-7  0301
2.Tesolin Riccardo
Klemperer Jan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-59-54-72302
3.Lučan MartinMarek David-8-9-9  0303
4.Klemperer JanŠkalda Jan-9-8-8  0304
5.Tesolin RiccardoBezdíček Martin8910  3014
6.Jakubský FilipStránský Matěj669  3024
7.Klemperer JanMarek David-4-5-4  0325
8.Tesolin RiccardoŠkalda Jan-5-2-4  0326
9.Jakubský FilipBezdíček Martin5-9-4-7 1327
10.Lučan MartinStránský Matěj511-96 3137
11.Tesolin RiccardoMarek David-5-5-8  0338
12.Jakubský FilipŠkalda Jan-5987 3148
13.Lučan MartinViesner Vojtěch-9755 3158
14.Klemperer JanStránský Matěj711-6-7-72359
15.Jakubský FilipMarek David9-10-4-3 13510
16.Lučan MartinŠkalda Jan         
17.Klemperer JanViesner Vojtěch         
18.Tesolin RiccardoStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lučan Martin21Marek David40
Klemperer Jan03Škalda Jan21
Tesolin Riccardo12Bezdíček Martin11
Jakubský Filip22Stránský Matěj12
   Viesner Vojtěch01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Havrda Luboš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24561:494TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
36-4-953210
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-9-7-10  0311
3.Dufek LukášDospíšil Jiří ml.-4-9-11  0312
4.Kodym TomášPalát Jiří ml.-10-6-6  0313
5.Slavík JanAntoš Jiří79-119 3123
6.Novotný PetrSedlář Jakub-8375 3133
7.Kodym TomášDospíšil Jiří ml.-6-58743243
8.Slavík JanPalát Jiří ml.-6-848-112344
9.Novotný PetrAntoš Jiří-14762 3154
10.Dufek LukášSedlář Jakub7-454 3164
11.Slavík JanDospíšil Jiří ml.974  3074
12.Novotný PetrPalát Jiří ml.4123  3084
13.Dufek LukášAntoš Jiří3-511-10-32385
14.Kodym TomášSedlář Jakub97-58 3195
15.Novotný PetrDospíšil Jiří ml.6107  30105
16.Dufek LukášPalát Jiří ml.8    10  
17.Kodym TomášAntoš Jiří         
18.Slavík JanSedlář Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš12Dospíšil Jiří ml.13
Kodym Tomáš21Palát Jiří ml.21
Slavík Jan21Antoš Jiří12
Novotný Petr40Sedlář Jakub03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29638:573SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Nevřela Daniel
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
8-10-9-11 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
768  3011
3.Herout FrantišekJelínek Michal-99-12-6 1312
4.Loudín PetrMádlo Martin-108-4-7 1313
5.Slavík RadekBako Adam863  3023
6.Nevřela DanielTáborský Jiří11-7-7-9 1324
7.Loudín PetrJelínek Michal-1-9-6  0325
8.Slavík RadekMádlo Martin5-9-91283235
9.Nevřela DanielBako Adam1868  3045
10.Herout FrantišekTáborský Jiří1-31-943255
11.Slavík RadekJelínek Michal-8510-983265
12.Nevřela DanielMádlo Martin-87-7543275
13.Herout FrantišekBako Adam2611  3085
14.Loudín PetrTáborský Jiří5-66-11-32386
15.Nevřela DanielJelínek Michal-959-1093296
16.Herout FrantišekMádlo Martin-7573 31106
17.Loudín PetrBako Adam         
18.Slavík RadekTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František31Jelínek Michal22
Loudín Petr03Mádlo Martin13
Slavík Radek30Bako Adam03
Nevřela Daniel31Táborský Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Vavřička Richard
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Malina Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17499:436HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sivera Adam
Vondráček Filip
 
 
Isach Robert
Marel David
 
 
778  3010
2.Novák Aleš
Mádr Miloslav
 
 
Šimonek Petr
Černík Jan
 
 
-7-9-4  0311
3.Novák AlešŠimonek Petr-9-9-6  0312
4.Mádr MiloslavČerník Jan-8-7-7  0313
5.Sivera AdamMarel David765  3023
6.Vondráček FilipIsach Robert655  3033
7.Mádr MiloslavŠimonek Petr9-12-8-7 1334
8.Sivera AdamČerník Jan15116  3044
9.Vondráček FilipMarel David788  3054
10.Novák AlešIsach Robert738  3064
11.Sivera AdamŠimonek Petr-686-5-102365
12.Vondráček FilipČerník Jan667  3075
13.Novák AlešMarel David89-710 3185
14.Mádr MiloslavIsach Robert587  3095
15.Vondráček FilipŠimonek Petr99-69 31105
16.Novák AlešČerník Jan-9410  21  
17.Mádr MiloslavMarel David         
18.Sivera AdamIsach Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš21Šimonek Petr31
Mádr Miloslav12Černík Jan12
Sivera Adam21Marel David03
Vondráček Filip40Isach Robert03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21535:456TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Darmovzal Zdeněk
Baláž Branislav
 
 
Oleksík Václav
Fila Martin
 
 
9-9-11923210
2.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Traxler Jan
Vaculík Filip
 
 
98-98 3120
3.Vašíček JanTraxler Jan-13-98-4 1321
4.Baláž BranislavVaculík Filip69-69 3131
5.Flíbor ZbyněkFila Martin1045  3041
6.Darmovzal ZdeněkOleksík Václav-7-94973251
7.Baláž BranislavTraxler Jan-15-4-12  0352
8.Flíbor ZbyněkVaculík Filip7-9-7333262
9.Darmovzal ZdeněkFila Martin5-36-993272
10.Vašíček JanOleksík Václav4410  3082
11.Flíbor ZbyněkTraxler Jan-766-9-62383
12.Darmovzal ZdeněkVaculík Filip684  3093
13.Vašíček JanFila Martin43-9-3632103
14.Baláž BranislavOleksík Václav         
15.Darmovzal ZdeněkTraxler Jan         
16.Vašíček JanVaculík Filip         
17.Baláž BranislavFila Martin         
18.Flíbor ZbyněkOleksík Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan21Traxler Jan30
Baláž Branislav11Vaculík Filip03
Flíbor Zbyněk21Fila Martin03
Darmovzal Zdeněk30Oleksík Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24561:540TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
-3104-6113210
2.Kurka Milan
Lamač Petr
 
 
Barč Andrej
Juroška Ivan
 
 
1086  3020
3.Mocek JanJuroška Ivan10-57-12-92321
4.Hrdlička PetrSirbu Jakub-9-17-6 1322
5.Lamač PetrToufar Jan-107410 3132
6.Novák DavidBarč Andrej972  3042
7.Hrdlička PetrJuroška Ivan-4-5-5  0343
8.Lamač PetrSirbu Jakub-91155 3153
9.Novák DavidToufar Jan1198  3063
10.Mocek JanBarč Andrej7119  3073
11.Lamač PetrJuroška Ivan-9-2-6  0374
12.Novák DavidSirbu Jakub7-128-7143284
13.Mocek JanToufar Jan-710-5-10 1385
14.Hrdlička PetrBarč Andrej76-10-843295
15.Novák DavidJuroška Ivan-9599 31105
16.Mocek JanSirbu Jakub-10    01  
17.Hrdlička PetrToufar Jan         
18.Lamač PetrBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan12Juroška Ivan31
Hrdlička Petr12Sirbu Jakub12
Lamač Petr21Toufar Jan12
Novák David40Barč Andrej03
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy