Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:26353:398TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
-8-6-5  0301
2.Tonarová TerezaZemková Barbora-5-839-62302
3.Výborná MichalaNajmanová Markéta-99-79-92303
4.Korpová Romana ml.Krupová Soňa-58-77-52304
5.Výborná MichalaZemková Barbora8-559 3114
6.Tonarová TerezaKrupová Soňa-10-9-7  0315
7.Korpová Romana ml.Najmanová Markéta-127-9-6 1316
8.Výborná MichalaKrupová Soňa-12745 3126
9.Korpová Romana ml.Zemková Barbora12-11-10-6 1327
10.Tonarová TerezaNajmanová Markéta-8-6-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tonarová Tereza03Zemková Barbora21
Výborná Michala21Najmanová Markéta30
Korpová Romana ml.03Krupová Soňa21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30245:358TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ramešová Magdaléna
Nesměráková Eliška
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-7-3-9  0301
2.Nesměráková EliškaNováková Kristýna-10-118-10 1302
3.Ramešová MagdalénaHeřmánková Andrea-5-11-5  0303
4.Brabencová PavlínaSedláčková Tereza-42-9-6 1304
5.Ramešová MagdalénaNováková Kristýna-99-5-10 1305
6.Nesměráková EliškaSedláčková Tereza-5-9-10  0306
7.Brabencová PavlínaHeřmánková Andrea-6-6-6  0307
8.Ramešová MagdalénaSedláčková Tereza-1-5-3  0308
9.Brabencová PavlínaNováková Kristýna-7-10-9  0309
10.Nesměráková EliškaHeřmánková Andrea-6-7-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nesměráková Eliška03Nováková Kristýna30
Ramešová Magdaléna03Heřmánková Andrea30
Brabencová Pavlína03Sedláčková Tereza30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Ševc Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Andrš Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24243:361TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Čermáková Eliška
 
 
Černá Martina
Černá Lenka
 
 
8-68-9-82301
2.Bačinová LucieČerná LenkaWO    0302
3.Čermáková EliškaUlihrachová Jitka988  3012
4.Vyskočilová EsterČerná Martina5-7-4-4 1313
5.Čermáková EliškaČerná Lenka955  3023
6.Bačinová LucieČerná MartinaWO    0324
7.Vyskočilová EsterUlihrachová Jitka-7-9-3  0325
8.Čermáková EliškaČerná Martina-686-9-72326
9.Vyskočilová EsterČerná Lenka-899-7-62327
10.Bačinová LucieUlihrachová JitkaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Eliška21Černá Lenka11
Vyskočilová Ester03Ulihrachová Jitka11
   Černá Martina20
WO03WO30
Hosté nevědí heslo a souhlasí s výsledkem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 2 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Prosa Stanislav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Hrubý Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25254:348TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špreňarová Miroslava
Měšťanová Petra
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
1010-88 3110
2.Měšťanová PetraKlempířová Jiřina-7-9-8  0311
3.Špreňarová MiroslavaDvořáková Lenka-37-10-2 1312
4.Měšťanová PavlínaDusilová Jana-2-5-2  0313
5.Špreňarová MiroslavaKlempířová Jiřina-8-5-5  0314
6.Měšťanová PetraDusilová Jana97-10-6-92315
7.Měšťanová PavlínaDvořáková Lenka-3-2-4  0316
8.Špreňarová MiroslavaDusilová JanaWO    3026
9.Měšťanová PavlínaKlempířová JiřinaWO    0327
10.Měšťanová PetraDvořáková Lenka-89-711-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra03Klempířová Jiřina20
Špreňarová Miroslava02Dvořáková Lenka30
Měšťanová Pavlína02Dusilová Jana20
WO11WO11
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy