Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kočí Josef
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Němčí 350Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34648:618Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Dvořáček Tomáš
 
 
Cifr Radomír
Hauerlandová Monika
 
 
1092  3010
2.Bobčík Adam
Tureček Marek
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Bednařík Marek
 
 
1-558 3120
3.Haloda PavelCifr Radomír-8-2-5  0321
4.Tureček MarekBednařík Marek-11567 3131
5.Dvořáček TomášMlýnek Ctibor st.-38-72113241
6.Kočí JosefHauerlandová Monika-7-811-8 1342
7.Tureček MarekCifr Radomír67-93 3152
8.Dvořáček TomášBednařík Marek276  3062
9.Bobčík AdamMlýnek Ctibor st.-74-5-8 1363
10.Haloda PavelHauerlandová Monika6-109-3-82364
11.Dvořáček TomášCifr Radomír-99-4-8 1365
12.Bobčík AdamBednařík Marek2198  3075
13.Haloda PavelMlýnek Ctibor st.-481-1093285
14.Tureček MarekHauerlandová Monika-7-96-8 1386
15.Bobčík AdamCifr Radomír-9-9-7  0387
16.Haloda PavelBednařík Marek48-4-323297
17.Tureček MarekMlýnek Ctibor st.-7-10-7  0398
18.Dvořáček TomášHauerlandová Monika10-6810 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haloda Pavel22Cifr Radomír31
Tureček Marek22Bednařík Marek04
Dvořáček Tomáš31Mlýnek Ctibor st.22
Kočí Josef01Hauerlandová Monika31
Bobčík Adam12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28646:626Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodl Jaroslav
Chovanec Petr
 
 
Konečný Josef
Šmejkal Filip
 
 
-9-610-8 1301
2.Valenta Martin
Kročil Jaroslav
 
 
Kodrla Tomáš
Miklíček Dominik
 
 
4-81110 3111
3.Kročil JaroslavŠmejkal Filip86-97 3121
4.Chovanec PetrKonečný Josef1059  3031
5.Valenta MartinMiklíček Dominik1178  3041
6.Hodl JaroslavKodrla Tomáš-8797 3151
7.Chovanec PetrŠmejkal Filip12-4-9-9 1352
8.Valenta MartinKonečný Josef589  3062
9.Hodl JaroslavMiklíček Dominik857  3072
10.Kročil JaroslavKodrla Tomáš-8-15-5  0373
11.Valenta MartinŠmejkal Filip-91198 3183
12.Hodl JaroslavKonečný Josef99-8-873293
13.Kročil JaroslavMiklíček Dominik-4-8-7  0394
14.Chovanec PetrKodrla Tomáš5-11-6-7 1395
15.Hodl JaroslavŠmejkal Filip-5-1098-62396
16.Kročil JaroslavKonečný Josef-98610 31106
17.Chovanec PetrMiklíček Dominik999  30116
18.Hodulík DavidKodrla Tomáš-7-7-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kročil Jaroslav22Šmejkal Filip22
Chovanec Petr22Konečný Josef04
Valenta Martin30Miklíček Dominik13
Hodl Jaroslav31Kodrla Tomáš31
Hodulík David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
Kuchař Jakub st.
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:49428:640Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Jakub st.
Rak David st.
 
 
Mahdalíček Bohuslav
Píšková Ivana
 
 
-3-5-6  0301
2.Urbánek Jan nejml.
Richter David
 
 
Sedlák Petr
Pomykal Šimon
 
 
-8-3-8  0302
3.Rak David st.Sedlák Petr-3-3-5  0303
4.Urbánek Jan nejml.Píšková Ivana-2-766-82304
5.Richter DavidPomykal Šimon98-5-11-32305
6.Kuchař Jakub st.Mahdalíček Bohuslav-7-3-4  0306
7.Urbánek Jan nejml.Sedlák Petr-7-7-1  0307
8.Richter DavidPíšková Ivana9-10-96-72308
9.Kuchař Jakub st.Pomykal Šimon-10-8-10  0309
10.Rak David st.Mahdalíček Bohuslav-5-3-4  03010
11.Richter DavidSedlák Petr-57-8-9 13011
12.Kuchař Jakub st.Píšková Ivana-1-7-5  03012
13.Rak David st.Pomykal Šimon88-99 31112
14.Urbánek Jan nejml.Mahdalíček Bohuslav-3-4-8  03113
15.Kuchař Jakub st.Sedlák Petr-3-8-4  03114
16.Rak David st.Píšková Ivana-2-7-2  03115
17.Urbánek Jan nejml.Pomykal Šimon938  30215
18.Richter DavidMahdalíček Bohuslav-9-8-8  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rak David st.13Sedlák Petr40
Urbánek Jan nejml.13Píšková Ivana40
Richter David04Pomykal Šimon22
Kuchař Jakub st.04Mahdalíček Bohuslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29702:708Vážany-Ořechov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Radomír
Durčák Tomáš
 
 
Man František
Chmelař Jaroslav
 
 
319-7-9-92301
2.Kuchař Zdeněk
Mrkva David
 
 
Sklenář Marek
Procházka Michal
 
 
11-1479 3111
3.Durčák TomášChmelař Jaroslav679  3021
4.Kuchař ZdeněkProcházka Michal779  3031
5.Mrkva DavidMan František-3-68-5 1332
6.Korvas RadomírSklenář Marek758  3042
7.Kuchař ZdeněkChmelař Jaroslav11-41112 3152
8.Mrkva DavidProcházka Michal-2-8-4  0353
9.Korvas RadomírMan František827  3063
10.Nevařilová MagdalénaSklenář Marek-5-8-10  0364
11.Mrkva DavidChmelař Jaroslav-514-8-3 1365
12.Korvas RadomírProcházka Michal-6914 3175
13.Nevařilová MagdalénaMan František-1-6-6  0376
14.Kuchař ZdeněkSklenář Marek9-46-9133286
15.Korvas RadomírChmelař Jaroslav983  3096
16.Nevařilová MagdalénaProcházka Michal-105-7-5  0397
17.Kuchař ZdeněkMan František8106  30107
18.Mrkva DavidSklenář Marek68-5-7-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Durčák Tomáš10Chmelař Jaroslav13
Kuchař Zdeněk40Procházka Michal22
Mrkva David04Man František22
Korvas Radomír40Sklenář Marek22
Nevařilová Magdaléna03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy