Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
Marko Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41650:706TJ ABC Braník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Skoumal Adam
Čihák Josef st.
 
 
-8-14-7  0301
2.Bačík Jakub
Smrkovský Petr
 
 
Nosál Martin
Čihák Josef ml.
 
 
79-4-6-62302
3.Marko JiříČihák Josef st.-6-6-6  0303
4.Bačík JakubSkoumal Adam8-3-6-6 1304
5.Boštíková VěraNosál Martin-5-56893214
6.Smrkovský PetrČihák Josef ml.-12-10-8  0315
7.Bačík JakubČihák Josef st.-7-6-6  0316
8.Boštíková VěraSkoumal Adam9-8-81393226
9.Smrkovský PetrNosál Martin-10879 3136
10.Marko JiříČihák Josef ml.8-1268 3146
11.Boštíková VěraČihák Josef st.-6638 3156
12.Smrkovský PetrSkoumal Adam10-9-8793266
13.Marko JiříNosál Martin5-757 3176
14.Bačík JakubČihák Josef ml.-61158 3186
15.Smrkovský PetrČihák Josef st.9-4-7-10 1387
16.Marko JiříSkoumal Adam4-9-5-6 1388
17.Bačík JakubNosál Martin-56-108-82389
18.Boštíková VěraČihák Josef ml.-35-5-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marko Jiří22Čihák Josef st.31
Bačík Jakub13Skoumal Adam22
Boštíková Věra31Nosál Martin13
Smrkovský Petr22Čihák Josef ml.22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec AVrchní
rozhodčí:
Schauer Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13459:389SK Slivenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schauer Patrik
Pospíšil Alois
 
 
Haralík Stanislav
Radil Milan
 
 
7-6-10893210
2.Rek Dominik Lukáš
Arsenjev Petr
 
 
Motyčka Oldřich
Rattay Gustav
 
 
5-677 3120
3.Schauer PatrikHaralík Stanislav-76-8-7 1321
4.Arsenjev PetrMotyčka Oldřich988  3031
5.Rek Dominik LukášRadil Milan799  3041
6.Pospíšil AloisRattay Gustav487  3051
7.Arsenjev PetrHaralík Stanislav8911  3061
8.Rek Dominik LukášMotyčka Oldřich5-9-6753271
9.Pospíšil AloisRadil Milan10-720-573281
10.Schauer PatrikRattay Gustav757  3091
11.Rek Dominik LukášHaralík Stanislav-6-97-7 1392
12.Pospíšil AloisMotyčka Oldřich937  30102
13.Schauer PatrikRadil Milan         
14.Arsenjev PetrRattay Gustav         
15.Pospíšil AloisHaralík Stanislav         
16.Schauer PatrikMotyčka Oldřich         
17.Arsenjev PetrRadil Milan         
18.Rek Dominik LukášRattay Gustav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schauer Patrik11Haralík Stanislav21
Arsenjev Petr20Motyčka Oldřich03
Rek Dominik Lukáš21Radil Milan02
Pospíšil Alois30Rattay Gustav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:31490:532AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Václav
Pícha David
 
 
Kočí Štěpán
Melíšek Martin
 
 
-12-810-7 1301
2.Pecka Zdeněk
Matuška František
 
 
Dlask Marek
Jaroňová Karolína
 
 
-9-885-72302
3.Matuška FrantišekDlask Marek-5-879-72303
4.Novotný VáclavKočí Štěpán-56-68-72304
5.Pícha DavidJaroňová Karolína-7-5-8  0305
6.Pecka ZdeněkMelíšek Martin1088  3015
7.Novotný VáclavDlask Marek8-8-8-7 1316
8.Pícha DavidKočí Štěpán-3-108-8 1317
9.Pecka ZdeněkJaroňová Karolína878  3027
10.Matuška FrantišekMelíšek Martin-78-79-62328
11.Pícha DavidDlask Marek11-10-9-8 1329
12.Pecka ZdeněkKočí Štěpán105-88 3139
13.Matuška FrantišekJaroňová Karolína89-8-7-923310
14.Novotný VáclavMelíšek Martin-6-9-6  03  
15.Pecka ZdeněkDlask Marek         
16.Matuška FrantišekKočí Štěpán         
17.Novotný VáclavJaroňová Karolína         
18.Pícha DavidMelíšek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška František03Dlask Marek30
Novotný Václav02Kočí Štěpán21
Pícha David03Jaroňová Karolína21
Pecka Zdeněk30Melíšek Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32487:548TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dyršmíd Milan
Kobras Ludvík
 
 
Růžička Dominik
Kotlorz Lukáš
 
 
8710  3010
2.Kartaš Zdeněk
Adámek Jiří
 
 
Šimeček Jan
Vydrová Lucie
 
 
-18-119-122311
3.Kartaš ZdeněkVydrová Lucie-59-69-52312
4.Dyršmíd MilanRůžička Dominik-10-86-5 1313
5.Adámek JiříKotlorz Lukáš-5-8-6  0314
6.Kobras LudvíkŠimeček Jan-3-46-6 1315
7.Dyršmíd MilanVydrová Lucie99-92 3125
8.Adámek JiříRůžička Dominik10-6-3-9 1326
9.Kobras LudvíkKotlorz Lukáš81210  3036
10.Kartaš ZdeněkŠimeček Jan-9-3-6  0337
11.Adámek JiříVydrová Lucie7-8-5-9 1338
12.Kobras LudvíkRůžička Dominik4-8-66-82339
13.Kartaš ZdeněkKotlorz Lukáš8-8106 3149
14.Dyršmíd MilanŠimeček Jan94-3-13-823410
15.Kobras LudvíkVydrová Lucie         
16.Kartaš ZdeněkRůžička Dominik         
17.Dyršmíd MilanKotlorz Lukáš         
18.Adámek JiříŠimeček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kartaš Zdeněk12Vydrová Lucie21
Dyršmíd Milan12Růžička Dominik30
Adámek Jiří03Kotlorz Lukáš12
Kobras Ludvík12Šimeček Jan30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31628:592TJ Sokol Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Celler Jiří
Procházka Ondřej
 
 
Verner Pavel
Jiroš Martin
 
 
7910  3010
2.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Horčák Martin
Pospíšil Jan
 
 
-811-10-9 1311
3.Nevmeržický VadimVerner Pavel-10-47-10 1312
4.Celler JiříHorčák Martin-6-146-8 1313
5.Bielina VáclavPospíšil Jan49-7-1073223
6.Procházka OndřejJiroš Martin517  3033
7.Celler JiříVerner Pavel-7-6-9  0334
8.Bielina VáclavHorčák Martin6-69-763244
9.Procházka OndřejPospíšil Jan88-22 3154
10.Nevmeržický VadimJiroš Martin11-11-5-10 1355
11.Bielina VáclavVerner Pavel-3958 3165
12.Procházka OndřejHorčák Martin6-535 3175
13.Nevmeržický VadimPospíšil Jan-6-1114-6 1376
14.Celler JiříJiroš Martin-10-5-8  0377
15.Procházka OndřejVerner Pavel656  3087
16.Nevmeržický VadimHorčák Martin-9556 3197
17.Celler JiříPospíšil Jan6-5-69532107
18.Bielina VáclavJiroš Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nevmeržický Vadim13Verner Pavel22
Celler Jiří13Horčák Martin13
Bielina Václav30Pospíšil Jan13
Procházka Ondřej40Jiroš Martin21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy