Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbořený Kostelec 82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30575:552KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Kratochvíl Christian
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-2-3-3  0301
2.Hrušková Hana
Hameta Oldřich
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
534  3011
3.Hameta OldřichČihák Milan968  3021
4.Kašpárek FrantišekPokorný Petr-9-8-6  0322
5.Kratochvíl ChristianVacek Miroslav96-7-893232
6.Hrušková HanaBurda Roman-98811 3142
7.Kašpárek FrantišekČihák Milan15-810-4-82343
8.Kratochvíl ChristianPokorný Petr-8-3-5  0344
9.Hrušková HanaVacek Miroslav166  3054
10.Hameta OldřichBurda Roman75-48 3164
11.Kratochvíl ChristianČihák Milan-6-4-4  0365
12.Hrušková HanaPokorný Petr114-9-463275
13.Hameta OldřichVacek Miroslav-7396 3185
14.Kašpárek FrantišekBurda Roman-87-4-7 1386
15.Hrušková HanaČihák Milan321  3096
16.Hameta OldřichPokorný Petr8-9-6-12 1397
17.Kašpárek FrantišekVacek Miroslav-856-7432107
18.Kratochvíl ChristianBurda Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hameta Oldřich31Čihák Milan22
Kašpárek František13Pokorný Petr31
Kratochvíl Christian12Vacek Miroslav04
Hrušková Hana40Burda Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:39582:628Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Řehák Josef st.
 
 
Vosátka Patrik
Lauko Ladislav
 
 
-95612 3110
2.Řehák Josef ml.
Hladík Martin
 
 
Steffl Jan
Maršál Petr
 
 
-7-8-5  0311
3.Řehák Josef st.Vosátka Patrik-97-87113221
4.Hladík MartinLauko Ladislav-8-6-7  0322
5.Řehák Josef ml.Maršál Petr-7-589-72323
6.Lupták MariánSteffl Jan-6-891083233
7.Hladík MartinVosátka Patrik-67-6-7 1334
8.Řehák Josef ml.Lauko Ladislav-7-2-5  0335
9.Lupták MariánMaršál Petr7-955 3145
10.Řehák Josef st.Steffl Jan-8-88-9 1346
11.Řehák Josef ml.Vosátka Patrik8-4-3-3 1347
12.Lupták MariánLauko Ladislav-71418 3157
13.Řehák Josef st.Maršál Petr941  3067
14.Hladík MartinSteffl Jan-47-4-7 1368
15.Lupták MariánVosátka Patrik-5-3-8  0369
16.Řehák Josef st.Lauko Ladislav-72-8603279
17.Hladík MartinMaršál Petr6-69-7-923710
18.Řehák Josef ml.Steffl Jan-5-6-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef st.31Vosátka Patrik31
Hladík Martin04Lauko Ladislav22
Řehák Josef ml.03Maršál Petr22
Lupták Marián31Steffl Jan21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrchlického 236,Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10430:338Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vendl Jakub
Ulrich Radek
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
6-1499 3110
2.Jindra Josef
Cincibus Milan ml.
 
 
Kořínek Miroslav
Hrčka Milan
 
 
644  3020
3.Cincibus Milan ml.Janeček Martin-9-3-10  0321
4.Jindra JosefLiška Josef48-104 3131
5.Ulrich RadekHrčka Milan566  3041
6.Vendl JakubKořínek Miroslav1383  3051
7.Jindra JosefJaneček Martin3-211-793261
8.Ulrich RadekLiška Josef5147  3071
9.Vendl JakubHrčka Milan674  3081
10.Cincibus Milan ml.Kořínek Miroslav1056  3091
11.Ulrich RadekJaneček Martin-118-7-2 1392
12.Vendl JakubLiška Josef10910  30102
13.Cincibus Milan ml.Hrčka Milan875  30  
14.Jindra JosefKořínek Miroslav         
15.Vendl JakubJaneček Martin         
16.Cincibus Milan ml.Liška Josef         
17.Jindra JosefHrčka Milan         
18.Ulrich RadekKořínek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cincibus Milan ml.11Janeček Martin21
Jindra Josef20Liška Josef03
Ulrich Radek21Hrčka Milan02
Vendl Jakub30Kořínek Miroslav02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Malín, K. HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30299:404Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-10-6-11  0301
2.Bečvářová Michaela
Kloz Daniel
 
 
Vala Martin
Hladík Jan
 
 
-55-9-3 1302
3.Bečvářová MichaelaŠtus Radek8-6-5-6 1303
4.Kvasnička JanDusil Filip-2-697-32304
5.Kloz DanielHladík Jan-6-5105-92305
6.Kvasnička Daniel ml.Vala Martin8-8-3-4 1306
7.Kvasnička JanŠtus Radek6-8-5-5 1307
8.Kloz DanielDusil Filip-10-4-6  0308
9.Kvasnička Daniel ml.Hladík Jan7-95-9-62309
10.Bečvářová MichaelaVala Martin-8-6-5  03010
11.Kloz DanielŠtus Radek         
12.Kvasnička Daniel ml.Dusil Filip         
13.Bečvářová MichaelaHladík Jan         
14.Kvasnička JanVala Martin         
15.Kvasnička Daniel ml.Štus Radek         
16.Bečvářová MichaelaDusil Filip         
17.Kvasnička JanHladík Jan         
18.Kloz DanielVala Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela02Štus Radek20
Kvasnička Jan02Dusil Filip20
Kloz Daniel02Hladík Jan20
Kvasnička Daniel ml.02Vala Martin20
TZ: 21 C, TK: 21 C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:36512:578TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Houdek Jakub
 
 
Erlich Luboš
Plíhal Martin
 
 
8-9-310-72301
2.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-6-65443211
3.Houdek JakubStárek Karel ml.-810-5-9 1312
4.Mucha OndřejStárek Karel st.-1011-1010-112313
5.Cyrus MiroslavErlich Luboš9-2-7-7 1314
6.Líska FilipPlíhal Martin-78-10-9 1315
7.Mucha OndřejStárek Karel ml.-1243-673225
8.Cyrus MiroslavStárek Karel st.-69-99-92326
9.Líska FilipErlich Luboš5-6-4-2 1327
10.Houdek JakubPlíhal Martin-5-55-4 1328
11.Cyrus MiroslavStárek Karel ml.-587-7113238
12.Líska FilipStárek Karel st.86-8-5-52339
13.Houdek JakubErlich Luboš-11-611-9 13310
14.Mucha OndřejPlíhal Martin7-68  21  
15.Líska FilipStárek Karel ml.         
16.Houdek JakubStárek Karel st.         
17.Mucha OndřejErlich Luboš         
18.Cyrus MiroslavPlíhal Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Houdek Jakub03Stárek Karel ml.12
Mucha Ondřej11Stárek Karel st.30
Cyrus Miroslav12Erlich Luboš30
Líska Filip03Plíhal Martin20
Počet diváků: 1
Teplota začátek 20°C, konec 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy