Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "H"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:49507:655TJ Sokol Velké Svatoňovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bošelová Anna
Mádle Martin
 
 
Mlynář Rudolf
Bradáč Ladislav
 
 
-8119-8-62301
2.Sixta Petr
Etrich Petr
 
 
Kult David
Císař Miroslav
 
 
48-4-6-52302
3.Mádle MartinBradáč Ladislav-7-59-7 1303
4.Sixta PetrMlynář Rudolf-8-7-7  0304
5.Bošelová AnnaCísař Miroslav323  3014
6.Etrich PetrKult David-7-10-6  0315
7.Sixta PetrBradáč Ladislav-9-3-3  0316
8.Bošelová AnnaMlynář Rudolf6-87-4-62317
9.Etrich PetrCísař Miroslav-4-85-5 1318
10.Mádle MartinKult David-6-11-11  0319
11.Bošelová AnnaBradáč Ladislav-4-89-7 13110
12.Etrich PetrMlynář Rudolf8-9-7-10 13111
13.Mádle MartinCísař Miroslav-8-5-8  03112
14.Sixta PetrKult David-5-8-5  03113
15.Etrich PetrBradáč Ladislav-7-7-2  03114
16.Mádle MartinMlynář Rudolf-5-3-5  03115
17.Sixta PetrCísař Miroslav6-692 31215
18.Bošelová AnnaKult David9-6-9-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mádle Martin04Bradáč Ladislav40
Sixta Petr13Mlynář Rudolf40
Bošelová Anna13Císař Miroslav22
Etrich Petr04Kult David40



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11666:467TJ Sparta Úpice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Josef
Hejna Lukáš
 
 
Vladovičová Lucie
Taláb Martin
 
 
8710  3010
2.Glemba Adam
Žiaran Milan
 
 
Mareš Adam
Taláb Ondřej
 
 
381  3020
3.Glemba AdamVladovičová Lucie557  3030
4.Žiaran MilanTaláb Martin-8748 3140
5.Hejna JosefMareš Adam38-97 3150
6.Hejna LukášTaláb Ondřej6-69-3-102351
7.Žiaran MilanVladovičová Lucie298  3061
8.Hejna JosefTaláb Martin3-988 3171
9.Hejna LukášMareš Adam588  3081
10.Glemba AdamTaláb Ondřej386  3091
11.Hejna JosefVladovičová Lucie794  30101
12.Hejna LukášTaláb Martin-10839 31111
13.Glemba AdamMareš Adam369  30121
14.Žiaran MilanTaláb Ondřej669  30131
15.Hejna LukášVladovičová Lucie9-1-781232141
16.Glemba AdamTaláb Martin666  30151
17.Žiaran MilanMareš Adam-8666 31161
18.Hejna JosefTaláb Ondřej-8486 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glemba Adam40Vladovičová Lucie04
Žiaran Milan40Taláb Martin04
Hejna Josef40Mareš Adam04
Hejna Lukáš31Taláb Ondřej13
Počet diváků: 22901



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SPST Trutnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SPST Trutnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Náchodská, Trutnov PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35594:601SPST Trutnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastor Jan
Prouza Jan
 
 
Gerberich Miroslav
Hrbek Martin
 
 
-3-8-10  0301
2.Prouza Vojtěch
Arnošt Antonín
 
 
Vlček Petr
Vladovič Miloš
 
 
-10-51-7 1302
3.Prouza JanVlček Petr-964-1083212
4.Arnošt AntonínHrbek Martin-9-4-12  0313
5.Prouza VojtěchVladovič Miloš-8-7-6  0314
6.Pastor JanGerberich Miroslav-10-7-6  0315
7.Arnošt AntonínVlček Petr7-9-9-8 1316
8.Prouza VojtěchHrbek Martin10-10-8-8 1317
9.Pastor JanVladovič Miloš5114  3027
10.Prouza JanGerberich Miroslav11118  3037
11.Prouza VojtěchVlček Petr112-67 3147
12.Pastor JanHrbek Martin7-967 3157
13.Prouza JanVladovič Miloš986  3067
14.Arnošt AntonínGerberich Miroslav-5-6-9  0368
15.Pastor JanVlček Petr496  3078
16.Prouza JanHrbek Martin77-78 3188
17.Arnošt AntonínVladovič Miloš-69-5-7 1389
18.Prouza VojtěchGerberich Miroslav-46-7-12 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prouza Jan40Vlček Petr13
Arnošt Antonín04Hrbek Martin22
Prouza Vojtěch13Vladovič Miloš22
Pastor Jan31Gerberich Miroslav31
Počet diváků: 25668



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Trutnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Žacléř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudolfa Frimla 816 541 01 Trutnov, Střední PředměstíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47535:693TJ Baník Žacléř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Tomáš
Macl Marek
 
 
Vlasák Miroslav
Mentl Jan
 
 
-8-5-9  0301
2.Hrušková Veronika
Kalášková Lenka
 
 
Demuth Roman
Vokatý Milan
 
 
9-11-106-122302
3.Březina TomášVlasák Miroslav-4-9-10  0303
4.Malík OndřejDemuth Roman-3-4-5  0304
5.Hrušková VeronikaMentl Jan613-9-693214
6.Macl MarekVokatý Milan-8-6-2  0315
7.Malík OndřejVlasák Miroslav-3-3-5  0316
8.Hrušková VeronikaDemuth Roman-5-8-6  0317
9.Macl MarekMentl Jan-14-7-8  0318
10.Březina TomášVokatý Milan9-9108 3128
11.Hrušková VeronikaVlasák Miroslav16-710-5-22329
12.Macl MarekDemuth Roman-7-5-2  03210
13.Březina TomášMentl Jan-5-109-7 13211
14.Malík OndřejVokatý Milan8-7-2-8 13212
15.Macl MarekVlasák Miroslav-9-511-8 13213
16.Březina TomášDemuth Roman-8-6-5  03214
17.Malík OndřejMentl Jan469  30314
18.Hrušková VeronikaVokatý Milan-78-78432414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Březina Tomáš13Vlasák Miroslav40
Malík Ondřej13Demuth Roman40
Hrušková Veronika22Mentl Jan22
Macl Marek04Vokatý Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Rtyně v P. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19635:498TJ Lánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlebach Josef
Čivrný Vladimír
 
 
Žďárský Jaroslav
Ducháč Pavel
 
 
6-6-9783210
2.Erlebach Miloš
Goll Jan
 
 
Koblížek Ondřej
Cvrkal Mikuláš
 
 
-4427 3120
3.Erlebach MilošŽďárský Jaroslav-9-5-6  0321
4.Goll JanKoblížek Ondřej1338  3031
5.Erlebach JosefDucháč Pavel1199  3041
6.Čivrný VladimírCvrkal Mikuláš889  3051
7.Goll JanŽďárský Jaroslav797  3061
8.Erlebach JosefKoblížek Ondřej587  3071
9.Čivrný VladimírDucháč Pavel1049  3081
10.Erlebach MilošCvrkal Mikuláš7113  3091
11.Erlebach JosefŽďárský Jaroslav-6897 31101
12.Čivrný VladimírKoblížek Ondřej-11-10-11  03102
13.Erlebach MilošDucháč PavelWO    30112
14.Goll JanCvrkal Mikuláš766  30122
15.Čivrný VladimírŽďárský Jaroslav-29-106-723123
16.Erlebach MilošKoblížek Ondřej9-9-38-1023124
17.Goll JanDucháč PavelWO    30134
18.Erlebach JosefCvrkal Mikuláš-12-85-4 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Erlebach Miloš12Žďárský Jaroslav22
Goll Jan30Koblížek Ondřej22
Erlebach Josef31Ducháč Pavel02
Čivrný Vladimír22Cvrkal Mikuláš13
WO20WO02
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy