Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará Bělá DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOV HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20669:525Orel Stará Bělá D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepka Miroslav
Kolačko Libor
 
 

 
 
WO    3010
2.Kobolka Dan
Hricenko Jan
 
 
Volný Jakub
Lysek Jakub
 
 
479  3020
3.Kobolka DanVolný Jakub853  3030
4.Řepka MiroslavChovancová Markéta979  3040
5.Kolačko LiborLysek Jakub10-11114 3150
6.Hricenko JanCabiš Luděk-7-9-5  0351
7.Řepka MiroslavVolný Jakub-10-8-7  0352
8.Kolačko LiborChovancová Markéta9-104-873262
9.Hricenko JanLysek Jakub747  3072
10.Kobolka DanCabiš Luděk-59-56-162373
11.Kolačko LiborVolný Jakub410-97 3183
12.Hricenko JanChovancová Markéta-10736 3193
13.Kobolka DanLysek Jakub766  30103
14.Řepka MiroslavCabiš Luděk-137-9-5 13104
15.Hricenko JanVolný Jakub2-61010 31114
16.Kobolka DanChovancová Markéta377  30124
17.Řepka MiroslavLysek Jakub686  30134
18.Kolačko LiborCabiš Luděk-5117-71032144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kobolka Dan31Volný Jakub13
Řepka Miroslav22Chovancová Markéta04
Kolačko Libor40Lysek Jakub04
Hricenko Jan31Cabiš Luděk31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š.Mariánské Hory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec u Četmíra, Krásné Pole, Družební 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:46583:675TJ B. Š.Mariánské Hory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herold Jiří
Kozelský Vladimír
 
 
Makovička Vladimír
Kludka Jiří
 
 
-87-7-11 1301
2.Prokop Radomír
Kuchta Miroslav
 
 
Pokojský Čestmír
Chaleplis Christos
 
 
-8-9-6  0302
3.Prokop RadomírPokojský Čestmír-3-7-7  0303
4.Kozelský VladimírChaleplis Christos7-9-11-3 1304
5.Ulmann RomanKludka Jiří-2-9-7  0305
6.Herold JiříMakovička Vladimír-4-39-8 1306
7.Kozelský VladimírPokojský Čestmír9-7-5-9 1307
8.Ulmann RomanChaleplis Christos-6-109-5 1308
9.Herold JiříKludka Jiří7-96-8-72309
10.Prokop RadomírMakovička Vladimír779  3019
11.Ulmann RomanPokojský Čestmír-44-4-9 13110
12.Herold JiříChaleplis Christos8-11-7-11 13111
13.Prokop RadomírKludka Jiří-7887 31211
14.Kuchta MiroslavMakovička Vladimír9-988 31311
15.Herold JiříPokojský Čestmír-7-10-9  03312
16.Prokop RadomírChaleplis Christos3-10-8-10 13313
17.Kuchta MiroslavKludka Jiří-8-7-8  03314
18.Ulmann RomanMakovička Vladimír-77-77332414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Radomír22Pokojský Čestmír40
Kozelský Vladimír02Chaleplis Christos40
Ulmann Roman13Kludka Jiří31
Herold Jiří04Makovička Vladimír13
Kuchta Miroslav11   
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostrava ZábřehVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Volgogradská 2 Ostrava Zábřeh 70030Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29718:645Ostrava Zábřeh

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vedmoch Michal
Štefek Martin
 
 
Lotrek Kryštof
Cikryt Michal
 
 
-9-79-7 1301
2.Levický Jakub
Křenek Lukáš
 
 
Břečka Václav
Břečka David
 
 
-79-710-82302
3.Linka VitězslavLotrek Kryštof-915-99-72303
4.Štefek MartinCikryt Michal-96-89113213
5.Vedmoch MichalBřečka David-8788 3123
6.Křenek LukášBřečka Václav956  3033
7.Štefek MartinLotrek Kryštof9-21111 3143
8.Vedmoch MichalCikryt Michal-7576 3153
9.Křenek LukášBřečka David-96-96-142354
10.Linka VitězslavBřečka Václav277  3064
11.Vedmoch MichalLotrek Kryštof-8-88-8 1365
12.Křenek LukášCikryt Michal1073  3075
13.Linka VitězslavBřečka David233  3085
14.Štefek MartinBřečka Václav78-38 3195
15.Křenek LukášLotrek Kryštof8-9-98-72396
16.Linka VitězslavCikryt Michal-7-9-11  0397
17.Štefek MartinBřečka David610-85 31107
18.Vedmoch MichalBřečka Václav8-798 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Linka Vitězslav22Lotrek Kryštof31
Štefek Martin40Cikryt Michal13
Vedmoch Michal31Břečka David13
Křenek Lukáš22Břečka Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23662:543TJ Sokol Horní Lhota D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velký Dalibor
Folwarczny Tobiáš
 
 
Hlista Martin
Pandularis Jan
 
 
489  3010
2.Mrázek Zdeněk
Kučera Jiří
 
 
Plhák Jiří
Vojkůvka Rostislav
 
 
388  3020
3.Velký DaliborHlista Martin7-79-343230
4.Folwarczny TobiášPandularis Jan8-8-5463240
5.Mrázek ZdeněkPlhák Jiří1065  3050
6.Kučera JiříVojkůvka Rostislav778  3060
7.Folwarczny TobiášHlista Martin-7-7-10  0361
8.Mrázek ZdeněkPandularis Jan-956-843271
9.Kučera JiříPlhák Jiří777  3081
10.Velký DaliborVojkůvka Rostislav576  3091
11.Mrázek ZdeněkHlista Martin-5-9-3  0392
12.Kučera JiříPandularis Jan-8559 31102
13.Velký DaliborPlhák Jiří845  30112
14.Folwarczny TobiášVojkůvka Rostislav7-10-4-7 13113
15.Kučera JiříHlista Martin-1065-6-923114
16.Velký DaliborPandularis Jan47-8-7832124
17.Folwarczny TobiášPlhák Jiří568  30134
18.Mrázek ZdeněkVojkůvka Rostislav-88-89332144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velký Dalibor40Hlista Martin31
Folwarczny Tobiáš22Pandularis Jan04
Mrázek Zdeněk31Plhák Jiří04
Kučera Jiří31Vojkůvka Rostislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 4.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSVČ Don Bosco CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:29737:643TJ Sokol Hrabůvka E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bittalová Kateřina
Brumla David
 
 
Štec Alexander
Pawlas Nikolas
 
 
149  3010
2.Vavřač Petr
Janeček Roman
 
 
Srněnský Alan
Pawlas Leon
 
 
5-567 3120
3.Vavřač PetrŠtec Alexander-10-46923230
4.Janeček RomanPawlas Nikolas-6-5-10  0331
5.Bittalová KateřinaPawlas Leon-97-83103241
6.Brumla DavidSrněnský Alan-74212 3151
7.Janeček RomanŠtec Alexander9-9-3973261
8.Bittalová KateřinaPawlas Nikolas78-7-1283271
9.Brumla DavidPawlas Leon242  3081
10.Vavřač PetrSrněnský Alan5-8716 3191
11.Bittalová KateřinaŠtec Alexander-87-8-8 1392
12.Brumla DavidPawlas Nikolas8-11-912632102
13.Vavřač PetrPawlas Leon-5857 31112
14.Janeček RomanSrněnský Alan12-108-6932122
15.Brumla DavidŠtec Alexander-6-586-923123
16.Vavřač PetrPawlas Nikolas8-8-5-6 13124
17.Janeček RomanPawlas Leon6107  30134
18.Bittalová KateřinaSrněnský Alan-51044 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřač Petr31Štec Alexander22
Janeček Roman31Pawlas Nikolas22
Bittalová Kateřina31Pawlas Leon04
Brumla David31Srněnský Alan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy