Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18510:370SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Kučala Viktor
Kucharčík Jan
 
 
WO    3010
2.Mazánek Jiří
Liška Marek
 
 
Pištora Josef
Votípka Emanuel
 
 
-787-5-102311
3.Kubera FrantišekKučala Viktor-27-8-8 1312
4.Řepík JaroslavPištora Josef912-31 3122
5.Mazánek JiříVotípka Emanuel910-66 3132
6.Liška MarekKucharčík JanWO    3042
7.Řepík JaroslavKučala Viktor-4236 3152
8.Mazánek JiříPištora Josef8-79-873262
9.Liška MarekVotípka Emanuel9-847 3172
10.Kubera FrantišekKucharčík JanWO    3082
11.Mazánek JiříKučala Viktor10157  3092
12.Liška MarekPištora Josef-4-47-6 1393
13.Kubera FrantišekVotípka Emanuel-78-8-9 1394
14.Řepík JaroslavKucharčík JanWO    30104
15.Liška MarekKučala Viktor         
16.Kubera FrantišekPištora Josef         
17.Řepík JaroslavVotípka Emanuel         
18.Mazánek JiříKucharčík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubera František02Kučala Viktor12
Řepík Jaroslav20Pištora Josef12
Mazánek Jiří30Votípka Emanuel12
Liška Marek11   
WO40WO04
Počet diváků: 45750



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10435:314SF SKK El Niňo Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Procházka Michal
 
 
Břicháček David
Abrahám Petr
 
 
-995-633210
2.Vyvadilová Jitka
Mihalachi Marek
 
 
Baier Miroslav
Marášek Dominik
 
 
62-99 3120
3.Kořének FrantišekAbrahám Petr4513  3030
4.Mihalachi MarekBřicháček David-56-11773240
5.Procházka MichalMarášek Dominik6109  3050
6.Vyvadilová JitkaBaier Miroslav164  3060
7.Mihalachi MarekAbrahám Petr-11588 3170
8.Procházka MichalBřicháček David7-8-9-5 1371
9.Vyvadilová JitkaMarášek Dominik7812  3081
10.Kořének FrantišekBaier Miroslav538  3091
11.Procházka MichalAbrahám Petr8-1323 31101
12.Vyvadilová JitkaBřicháček David         
13.Kořének FrantišekMarášek Dominik         
14.Mihalachi MarekBaier Miroslav         
15.Vyvadilová JitkaAbrahám Petr         
16.Kořének FrantišekBřicháček David         
17.Mihalachi MarekMarášek Dominik         
18.Procházka MichalBaier Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kořének František20Abrahám Petr03
Mihalachi Marek20Břicháček David11
Procházka Michal21Marášek Dominik02
Vyvadilová Jitka20Baier Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Sokol Stodůlky, K Vidouli, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25389:360TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
Semrád Martin
Zubčák Patrik
 
 
10-876 3110
2.Pospíšil David
 
 

 
 
         
3.Sklenář OndřejZubčák Patrik-68-78123220
4.Kaba RadkaMerhaut Jaroslav8-767 3130
5.Semrád MartinWOWOWO  0331
6.Pospíšil DavidWOWOWO  3041
7.Kaba RadkaZubčák Patrik-89-7-4 1342
8.Merhaut JaroslavWOWOWO  0343
9.Pospíšil DavidSemrád Martin1089  3053
10.Sklenář OndřejWOWOWO  3063
11.Zubčák PatrikWOWOWO  0364
12.Pospíšil DavidMerhaut Jaroslav7-284 3174
13.Sklenář OndřejSemrád Martin-845-7103284
14.Kaba RadkaWOWOWO  3094
15.Pospíšil DavidZubčák Patrik-82-8-9 1395
16.Sklenář OndřejMerhaut Jaroslav-78-49-82396
17.Kaba RadkaSemrád Martin568  30106
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sklenář Ondřej21Zubčák Patrik21
Kaba Radka21Merhaut Jaroslav12
Pospíšil David21Semrád Martin03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:32395:473TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škopková Věra
Herrmann Vít
 
 
Hondlík Josef
Hargaš Martin
 
 
-3-4-12  0301
2.Jirka Lukáš
Cousin Jean-Baptiste
 
 
Navrátil Jiří
Müller Radek
 
 
-11-7-8  0302
3.Herrmann VítMüller Radek-6-12-8  0303
4.Škopková VěraHargaš Martin-1-7-5  0304
5.Jirka LukášNavrátil Jiří-8-9-9  0305
6.Cousin Jean-BaptisteHondlík Josef-87411 3115
7.Škopková VěraMüller Radek-6-9-7  0316
8.Jirka LukášHargaš Martin8-2-2-10 1317
9.Cousin Jean-BaptisteNavrátil Jiří-116147 3127
10.Herrmann VítHondlík Josef818  3037
11.Jirka LukášMüller Radek-108-88-72338
12.Cousin Jean-BaptisteHargaš Martin8-48-12-82339
13.Herrmann VítNavrátil Jiří-8-4-8  03310
14.Škopková VěraHondlík Josef5    10  
15.Cousin Jean-BaptisteMüller Radek         
16.Herrmann VítHargaš Martin         
17.Škopková VěraNavrátil Jiří         
18.Jirka LukášHondlík Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herrmann Vít12Müller Radek30
Škopková Věra02Hargaš Martin30
Jirka Lukáš03Navrátil Jiří21
Cousin Jean-Baptiste21Hondlík Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
Kouba Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33425:496TJ Sokol Běchovice II A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brož Pavel
Kouba Jan
 
 
Rejent Štěpán
Vich Pavel
 
 
8-8-7-8 1301
2.Rychlý Tomáš
Mirovský Ondřej
 
 
Křehnáč Milan
Charvát René
 
 
-4-8-7  0302
3.Kouba JanRejent Štěpán-7-5-5  0303
4.Rychlý TomášKřehnáč Milan-8114-8-62304
5.Mirovský OndřejCharvát René-5-11-5  0305
6.Brož PavelVich Pavel3-663 3115
7.Rychlý TomášRejent Štěpán7-88-163225
8.Mirovský OndřejKřehnáč Milan-10-5-8  0326
9.Brož PavelCharvát René-8-588-92327
10.Kouba JanVich Pavel-5-9-12  0328
11.Mirovský OndřejRejent Štěpán10-6-5-3 1329
12.Brož PavelKřehnáč Milan768  3039
13.Kouba JanCharvát René995  3049
14.Rychlý TomášVich Pavel-7-10-5  03410
15.Brož PavelRejent Štěpán         
16.Kouba JanKřehnáč Milan         
17.Rychlý TomášCharvát René         
18.Mirovský OndřejVich Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kouba Jan12Rejent Štěpán21
Rychlý Tomáš12Křehnáč Milan21
Mirovský Ondřej03Charvát René21
Brož Pavel21Vich Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:15405:289TTC Elizza Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Adam
Lebeda Lukáš
 
 
Jamrich Robert
Prokš Vladimír
 
 
676  3010
2.Kadlec Tomáš
Kaňka Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Růžička DominikJamrich Robert-4-9-8  0321
4.Daníček AdamProkš Vladimír457  3031
5.Kaňka TomášHruška Jan-7478 3141
6.Lebeda LukášWO    3051
7.Daníček AdamJamrich Robert-6-5-6  0352
8.Kaňka TomášProkš Vladimír-99-9783262
9.Lebeda LukášHruška Jan8-66-973272
10.Růžička DominikWO    3082
11.Kaňka TomášJamrich Robert-6-6-6  0383
12.Lebeda LukášProkš Vladimír8-11105 3193
13.Růžička DominikHruška JanWOWOWO  30103
14.Daníček Adam         
15.Lebeda LukášJamrich Robert         
16.Růžička DominikProkš Vladimír         
17.Daníček AdamHruška Jan         
18.Kaňka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžička Dominik01Jamrich Robert30
Daníček Adam11Prokš Vladimír03
Kaňka Tomáš21Hruška Jan02
Lebeda Lukáš20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy