Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Praha CVrchní
rozhodčí:
Zahradníček Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:16443:389SK Slavia Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Dominik
Mačkal Tomáš
 
 
Kačaba Vojtěch
Zunt Zdeněk
 
 
-9-109-6 1301
2.Klouček Luboš
Langer Aleš
 
 
Hrbáček Milan
Blažek Jan
 
 
68-9-883211
3.Klouček LubošHrbáček Milan11-89-893221
4.Mačkal TomášZunt Zdeněk57-7-923231
5.Horák DominikBlažek Jan8-67-1153241
6.Langer AlešKačaba Vojtěch6115  3051
7.Mačkal TomášHrbáček Milan-9-67893261
8.Horák DominikZunt Zdeněk579  3071
9.Langer AlešBlažek Jan87-99 3181
10.Klouček LubošKačaba Vojtěch-8-89793291
11.Horák DominikHrbáček MilanWOWOWO  30101
12.Langer AlešZunt Zdeněk         
13.Klouček LubošBlažek Jan         
14.Mačkal TomášKačaba Vojtěch         
15.Langer AlešHrbáček Milan         
16.Klouček LubošZunt Zdeněk         
17.Mačkal TomášBlažek Jan         
18.Horák DominikKačaba Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Luboš20Hrbáček Milan02
Mačkal Tomáš20Zunt Zdeněk02
Horák Dominik20Blažek Jan02
Langer Aleš20Kačaba Vojtěch02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov AVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:39720:729Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařina Jiří
Stejskal Tomáš
 
 
Kadavý Vladimír
Polcarová Anežka
 
 
-11-8-9  0301
2.Meline Jéróme
Rejent Marek
 
 
Klouček Ondřej
Bláha Milan
 
 
9-7-10953211
3.Stejskal TomášPolcarová Anežka-8987 3121
4.Rejent MarekKadavý Vladimír98-911 3131
5.Meline JérómeKlouček Ondřej119-5-1153241
6.Bařina JiříBláha Milan1057  3051
7.Rejent MarekPolcarová Anežka-978-12-82352
8.Meline JérómeKadavý Vladimír4-3-98-22353
9.Bařina JiříKlouček Ondřej563  3063
10.Stejskal TomášBláha Milan-109-8-9 1364
11.Meline JérómePolcarová Anežka11-6-18-92365
12.Bařina JiříKadavý Vladimír-86-8-8 1366
13.Stejskal TomášKlouček Ondřej6-34-17103276
14.Čermák JiříBláha Milan96-2-9-72377
15.Bařina JiříPolcarová Anežka9-955 3187
16.Stejskal TomášKadavý Vladimír6-4-7-9 1388
17.Čermák JiříKlouček Ondřej-8-28-5 1389
18.Meline JérómeBláha Milan-89-68-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stejskal Tomáš22Polcarová Anežka22
Rejent Marek11Kadavý Vladimír31
Meline Jéróme13Klouček Ondřej13
Bařina Jiří31Bláha Milan31
Čermák Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26541:512TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tvrdý Miroslav
Šimůnková Veronika
 
 
Hofman Jaroslav
Švec Ondřej
 
 
-3-87-6 1301
2.Šimůnek Ondřej
Šindelář Daniel
 
 
Ševčík Ivan
Vedral František
 
 
8-7-7673211
3.Šimůnek OndřejŠvec Ondřej12-5-4-4 1312
4.Šimůnková VeronikaHofman Jaroslav4-446 3122
5.Tvrdý MiroslavVedral František510-9-6113232
6.Šindelář DanielŠevčík Ivan776  3042
7.Šimůnková VeronikaŠvec Ondřej-9-9-6  0343
8.Tvrdý MiroslavHofman Jaroslav9-5-6-9 1344
9.Šindelář DanielVedral František75-68 3154
10.Šimůnek OndřejŠevčík Ivan-53-11663264
11.Tvrdý MiroslavŠvec Ondřej-1-6-6  0365
12.Šindelář DanielHofman Jaroslav553  3075
13.Šimůnek OndřejVedral František-97412 3185
14.Šimůnková VeronikaŠevčík Ivan599  3095
15.Šindelář DanielŠvec Ondřej-7-1157732105
16.Šimůnek OndřejHofman Jaroslav98-88 31  
17.Šimůnková VeronikaVedral František         
18.Tvrdý MiroslavŠevčík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimůnek Ondřej21Švec Ondřej31
Šimůnková Veronika21Hofman Jaroslav12
Tvrdý Miroslav12Vedral František03
Šindelář Daniel40Ševčík Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35385:420TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Vaněk Petr
Pašek Dominik
 
 
WOWOWO  0301
2.Abdullin Denis
Martiška Jan
 
 
Nádvorník Václav
Rek Martin Adam
 
 
-7-0711-52302
3.Vaněk PetrWOWOWO  0303
4.Abdullin DenisPašek Dominik-8-310-4 1304
5.Martiška JanRek Martin Adam9-7-810-72305
6.Kohlmannová AnetaNádvorník Václav9-1068 3115
7.Abdullin DenisVaněk Petr-87-76133225
8.Martiška JanPašek Dominik-10-7-6  0326
9.Kohlmannová AnetaRek Dominik Lukáš514-8-1183236
10.Nádvorník VáclavWOWOWO  0337
11.Martiška JanVaněk Petr969  3047
12.Kohlmannová AnetaPašek Dominik-6-9-7  0348
13.Rek Dominik LukášWOWOWO  0349
14.Abdullin DenisNádvorník Václav8-88-9-823410
15.Kohlmannová AnetaVaněk Petr         
16.Pašek Dominik         
17.Abdullin DenisRek Dominik Lukáš         
18.Martiška JanNádvorník Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Abdullin Denis12Vaněk Petr02
Martiška Jan12Pašek Dominik30
Kohlmannová Aneta21Rek Martin Adam10
   Nádvorník Václav11
   Rek Dominik Lukáš01
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37700:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
Kremla Tomáš
Nosál Martin
 
 
-9-108-8 1301
2.Mach Jakub
Peršl Martin
 
 
Černá Martina
Petira Martin
 
 
-101077 3111
3.Charamza Ondřej ml.Kremla Tomáš8-10-7-9 1312
4.Mach JakubPetira Martin98-79 3122
5.Peršl MartinNosál Martin8-7-9863232
6.Vojáček MilošČerná Martina4-1311-863242
7.Mach JakubKremla Tomáš-412-8-9 1343
8.Peršl MartinPetira Martin813  3053
9.Vojáček MilošNosál Martin-7-8-11  0354
10.Charamza Ondřej ml.Černá Martina978  3064
11.Peršl MartinKremla Tomáš8-99-9-92365
12.Vojáček MilošFialka Zdeněk-11-8-6  0366
13.Charamza Ondřej ml.Nosál Martin695  3076
14.Mach JakubČerná Martina-5-7-13  0377
15.Vojáček MilošKremla Tomáš-6-79-7 1378
16.Charamza Ondřej ml.Fialka Zdeněk9-59-5103288
17.Mach JakubNosál Martin7-9-99-52389
18.Peršl MartinČerná Martina-1010-98133299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charamza Ondřej ml.31Kremla Tomáš40
Mach Jakub13Petira Martin02
Peršl Martin31Nosál Martin22
Vojáček Miloš13Černá Martina13
   Fialka Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9427:321TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudek Tomáš
Červeňák Miroslav
 
 
Laube Petr
Pecka Milan
 
 
97-96 3110
2.Fexa Martin
Kárník Tomáš
 
 
Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
15117  3020
3.Červeňák MiroslavMatoušek Jan246  3030
4.Kárník TomášPecka Milan8-8107 3140
5.Hudek TomášPecka Zdeněk765  3050
6.Fexa MartinLaube Petr-58-6-6 1351
7.Kárník TomášMatoušek Jan1077  3061
8.Hudek TomášPecka Milan496  3071
9.Fexa MartinPecka Zdeněk10107  3081
10.Červeňák MiroslavLaube Petr428  3091
11.Hudek TomášMatoušek Jan-84-8-6 1392
12.Fexa MartinPecka Milan6-764 31102
13.Červeňák MiroslavPecka Zdeněk         
14.Kárník TomášLaube Petr         
15.Fexa MartinMatoušek Jan         
16.Červeňák MiroslavPecka Milan         
17.Kárník TomášPecka Zdeněk         
18.Hudek TomášLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Červeňák Miroslav20Matoušek Jan12
Kárník Tomáš20Pecka Milan03
Hudek Tomáš21Pecka Zdeněk02
Fexa Martin21Laube Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy