Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12428:314TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Lukáš
Lipták Milan
 
 
Blažek Jan
Šobáň Radek
 
 
WO    3010
2.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Železný Miroslav
Baier Miroslav
 
 
101110  3020
3.Lipták MilanŽelezný Miroslav-6868 3130
4.Tůma LadislavBlažek Jan998  3040
5.Fišer PetrBaier Miroslav-87-9-8 1341
6.Král Lukᚊobáň RadekWO    3051
7.Tůma LadislavŽelezný Miroslav-6789 3161
8.Fišer PetrBlažek Jan57-12-873271
9.Král LukášBaier Miroslav-87-2693281
10.Lipták MilanŠobáň RadekWO    3091
11.Fišer PetrŽelezný Miroslav-4-4-6  0392
12.Král LukášBlažek Jan1189  30102
13.Lipták MilanBaier Miroslav9    10  
14.Tůma LadislavŠobáň Radek         
15.Král Lukᚎelezný Miroslav         
16.Lipták MilanBlažek Jan         
17.Tůma LadislavBaier Miroslav         
18.Fišer PetrŠobáň Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lipták Milan10Železný Miroslav12
Tůma Ladislav20Blažek Jan03
Fišer Petr12Baier Miroslav11
Král Lukáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14479:401TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
Bednář Petr
Hanšpach Daniel
 
 
3129  3010
2.Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
Král Martin
Vorel Martin
 
 
8-875 3120
3.Flekač TomášVorel Martin977  3030
4.Kutil JanKrál Martin964  3040
5.Barbora AdamBednář Petr8-976 3150
6.Černý MartinHanšpach Daniel-46712 3160
7.Kutil JanVorel Martin10-7-7-11 1361
8.Barbora AdamKrál Martin9-7-7-8 1362
9.Černý MartinBednář Petr984  3072
10.Flekač TomášHanšpach Daniel83-75 3182
11.Barbora AdamVorel Martin13-9-7843292
12.Duchoslav PetrKrál Martin-10-107101332102
13.Flekač TomášBednář Petr         
14.Kutil JanHanšpach Daniel         
15.Duchoslav PetrVorel Martin         
16.Flekač TomášKrál Martin         
17.Kutil JanBednář Petr         
18.Barbora AdamHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Flekač Tomáš20Vorel Martin12
Kutil Jan11Král Martin12
Barbora Adam21Bednář Petr02
Černý Martin20Hanšpach Daniel02
Duchoslav Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19566:454AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merkl Roman
Skopec Daniel
 
 
Petrtýl Šimon
Kotlorz Lukáš
 
 
889  3010
2.Cousin Jean-Baptiste
Handlová Natálie
 
 
Šimeček Jan
Růžička Dominik
 
 
-10-466-92311
3.Handlová NatálieŠimeček Jan3-7-97-132312
4.Merkl RomanRůžička Dominik-710-66103222
5.Skopec DanielPetrtýl Šimon3145  3032
6.Cousin Jean-BaptisteKotlorz Lukáš253  3042
7.Merkl RomanŠimeček Jan-99-8393252
8.Skopec DanielRůžička Dominik69-45 3162
9.Cousin Jean-BaptistePetrtýl Šimon788  3072
10.Handlová NatálieKotlorz Lukáš551  3082
11.Skopec DanielŠimeček Jan-8-95-8 1383
12.Cousin Jean-BaptisteRůžička Dominik7-105-7-92384
13.Handlová NatáliePetrtýl Šimon-556-963294
14.Merkl RomanKotlorz Lukáš1069  30104
15.Cousin Jean-BaptisteŠimeček Jan         
16.Handlová NatálieRůžička Dominik         
17.Merkl RomanPetrtýl Šimon         
18.Skopec DanielKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Handlová Natálie21Šimeček Jan21
Merkl Roman30Růžička Dominik12
Skopec Daniel21Petrtýl Šimon03
Cousin Jean-Baptiste21Kotlorz Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37616:603TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Dvořáková Lucie
 
 
Fialka Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
5-105-963210
2.Toula Vladimír
Peršl Martin
 
 
Huleš Jiří
Pfleger Michal
 
 
-8-8-8  0311
3.Toula VladimírFialka Jindřich-89-7983221
4.Peršl MartinDušek Zdeněk10-9-9-9 1322
5.Dvořáková LuciePfleger Michal-108-99-62323
6.Taraňko MikhailHuleš Jiří938  3033
7.Peršl MartinFialka Jindřich-9-9-6  0334
8.Dvořáková LucieDušek Zdeněk566  3044
9.Taraňko MikhailPfleger Michal-98-9-8 1345
10.Toula VladimírHuleš Jiří-94-10693255
11.Dvořáková LucieFialka Jindřich-6-11-6  0356
12.Taraňko MikhailDušek Zdeněk274  3066
13.Toula VladimírPfleger Michal-10-6-8  0367
14.Peršl MartinHuleš Jiří-10103-7-72368
15.Taraňko MikhailFialka Jindřich3-938 3178
16.Toula VladimírDušek Zdeněk-588-8-72379
17.Peršl MartinPfleger Michal-2-5-9  03710
18.Dvořáková LucieHuleš Jiří8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toula Vladimír22Fialka Jindřich22
Peršl Martin04Dušek Zdeněk22
Dvořáková Lucie12Pfleger Michal40
Taraňko Mikhail31Huleš Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - BubenečRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18509:462PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
10-984 3110
2.Ploc Marek
Kopřiva Radek
 
 
Matoušek Jan
Pecka Zdeněk
 
 
8-1097 3120
3.Tůma MichalMatoušek Jan7710  3030
4.Kopřiva RadekPecka Zdeněk-6-3-8  0331
5.Ploc MarekMarek Vladimír-13-12712-112332
6.Rys VilémLaube Petr8-786 3142
7.Kopřiva RadekMatoušek Jan7-6-3-6 1343
8.Ploc MarekPecka Zdeněk6-388 3153
9.Rys VilémMarek Vladimír-67108 3163
10.Tůma MichalLaube Petr-121059 3173
11.Ploc MarekMatoušek Jan66-74 3183
12.Rys VilémPecka Zdeněk-8910-863293
13.Tůma MichalMarek Vladimír669  30103
14.Kopřiva RadekLaube Petr         
15.Rys VilémMatoušek Jan         
16.Tůma MichalPecka Zdeněk         
17.Kopřiva RadekMarek Vladimír         
18.Ploc MarekLaube Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tůma Michal30Matoušek Jan12
Kopřiva Radek02Pecka Zdeněk12
Ploc Marek21Marek Vladimír12
Rys Vilém30Laube Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy