Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:25632:444KK Konstruktiva Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Marko Jiří
 
 
Karpíšek Ondřej
Hájek Alexandr
 
 
-95-10-10 1301
2.Bačík Jakub
Smrkovský Petr
 
 
Mach Jakub
Vaňásek Jiří ml.
 
 
WO    3011
3.Bačík JakubKarpíšek Ondřej89-3-8-92312
4.Boštíková VěraMach Jakub6-109-9-82313
5.Marko JiříHájek Alexandr6-74-7-92314
6.Smrkovský PetrVaňásek Jiří ml.WO    3024
7.Boštíková VěraKarpíšek Ondřej759  3034
8.Marko JiříMach Jakub12-5-4-3 1335
9.Smrkovský PetrHájek Alexandr638  3045
10.Bačík JakubVaňásek Jiří ml.WO    3055
11.Marko JiříKarpíšek Ondřej6-9-8-6 1356
12.Smrkovský PetrMach Jakub5-5-8-9 1357
13.Bačík JakubHájek Alexandr676  3067
14.Boštíková VěraVaňásek Jiří ml.WO    3077
15.Smrkovský PetrKarpíšek Ondřej770  3087
16.Bačík JakubMach Jakub-7-39-4 1388
17.Boštíková VěraHájek Alexandr7-854 3198
18.Marko JiříVaňásek Jiří ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačík Jakub12Karpíšek Ondřej22
Boštíková Věra21Mach Jakub40
Marko Jiří03Hájek Alexandr13
Smrkovský Petr21   
WO50WO05
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha AVrchní
rozhodčí:
Patho Róbert
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:9406:284VSK MFF UK Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přiklopil Jan
Szekeres Ľudovít
 
 
Pocz Štefan
Jirků Jaromír
 
 
352  3010
2.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Turek Tomáš
Havel Jaroslav
 
 
794  3020
3.Szekeres ĽudovítHavel Jaroslav-5-6-4  0321
4.Helisová KateřinaPocz Štefan464  3031
5.Patho RóbertTurek Tomáš729  3041
6.Přiklopil JanJirků Jaromír6610  3051
7.Helisová KateřinaHavel Jaroslav-6-8-9  0352
8.Patho RóbertPocz Štefan867  3062
9.Přiklopil JanTurek Tomáš467  3072
10.Szekeres ĽudovítJirků Jaromír493  3082
11.Patho RóbertHavel Jaroslav9-9-7-8 1383
12.Přiklopil JanPocz Štefan652  3093
13.Szekeres ĽudovítTurek Tomáš8116  30103
14.Helisová KateřinaJirků Jaromír         
15.Přiklopil JanHavel Jaroslav         
16.Szekeres ĽudovítPocz Štefan         
17.Helisová KateřinaTurek Tomáš         
18.Patho RóbertJirků Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szekeres Ľudovít21Havel Jaroslav30
Helisová Kateřina11Pocz Štefan03
Patho Róbert21Turek Tomáš03
Přiklopil Jan30Jirků Jaromír02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34588:615TTC Rebel B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Ťuík Jan
 
 
Češka Petr
Linhart Radek
 
 
939  3010
2.Rousková Růžena
Štencek Jiří
 
 
Nosek David
Melcher Marek
 
 
-97-810-82311
3.Rousková RůženaMelcher Marek8-9107 3121
4.Pešek MiroslavLinhart Radek-76-6-9 1322
5.Ťuík JanNosek David-3-3-4  0323
6.Štencek JiříČeška Petr886  3033
7.Pešek MiroslavMelcher Marek66-7-7-62334
8.Ťuík JanLinhart Radek-3-4-6  0335
9.Štencek JiříNosek David-5-963-62336
10.Rousková RůženaČeška Petr1457  3046
11.Ťuík JanMelcher Marek-6-6-5  0347
12.Štencek JiříLinhart Radek-2810-753257
13.Rousková RůženaNosek David9-12-99-62358
14.Pešek MiroslavČeška Petr7-78-9-102359
15.Štencek JiříMelcher Marek5-781 3169
16.Rousková RůženaLinhart Radek789  3079
17.Pešek MiroslavNosek David-5-4-14  03710
18.Ťuík JanČeška Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rousková Růžena31Melcher Marek22
Pešek Miroslav04Linhart Radek22
Ťuík Jan03Nosek David40
Štencek Jiří31Češka Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39637:645SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuška František
Novotný Václav
 
 
Mára Karel
Palátka Daniel
 
 
-8-87-9 1301
2.Pecka Zdeněk
Pícha David
 
 
Čadil Petr
Martinek Patrik
 
 
-98-81343211
3.Novotný VáclavČadil Petr-9-5-9  0312
4.Hájek KarelMartinek Patrik-46-5-4 1313
5.Pícha DavidPalátka Daniel98-94 3123
6.Pecka ZdeněkMára Karel1-78-853233
7.Hájek KarelČadil Petr-7-2-3  0334
8.Pícha DavidMartinek Patrik-91082 3144
9.Pecka ZdeněkPalátka Daniel-6-8-10  0345
10.Novotný VáclavMára Karel975  3055
11.Pícha DavidČadil Petr6-656 3165
12.Pecka ZdeněkMartinek Patrik29-9-8-62366
13.Novotný VáclavPalátka Daniel9-4-8-5 1367
14.Hájek KarelMára Karel57-812 3177
15.Pecka ZdeněkČadil Petr5-9615 3187
16.Novotný VáclavMartinek Patrik-4-6-8  0388
17.Hájek KarelPalátka Daniel-10-7-10  0389
18.Pícha DavidMára Karel-755-11-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Václav13Čadil Petr22
Hájek Karel13Martinek Patrik31
Pícha David31Palátka Daniel31
Pecka Zdeněk22Mára Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37663:700nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuna Václav
Schmidtmayer František
 
 
Merkl Roman
Marhol Jan
 
 
9-6-6883210
2.Pinkas Jan
Domnosil Tomáš
 
 
Košek Lukáš
Sýs Alan
 
 
4-1098 3120
3.Domnosil TomášMerkl Roman-4-4-13  0321
4.Pinkas JanKošek Lukáš8-98-9-72322
5.Matuna VáclavSýs Alan-5-8-11  0323
6.Schmidtmayer FrantišekMarhol Jan75-87 3133
7.Pinkas JanMerkl Roman-10-276-22334
8.Matuna VáclavKošek Lukáš-69-8-7 1335
9.Schmidtmayer FrantišekSýs Alan8-788 3145
10.Domnosil TomášMarhol Jan7-699 3155
11.Matuna VáclavMerkl Roman9-10-8-7 1356
12.Schmidtmayer FrantišekKošek Lukáš-38-5783266
13.Domnosil TomášSýs Alan-5-811-2 1367
14.Pinkas JanMarhol Jan-9988 3177
15.Schmidtmayer FrantišekMerkl Roman-10-77-4 1378
16.Domnosil TomášKošek Lukáš76-36 3188
17.Pinkas JanSýs Alan7-1011-4-92389
18.Matuna VáclavMarhol Jan846  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Domnosil Tomáš22Merkl Roman40
Pinkas Jan13Košek Lukáš22
Matuna Václav13Sýs Alan31
Schmidtmayer František31Marhol Jan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy