Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:31401:488TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Jirčík Stanislav
Roubíček Vít
 
 
387  3010
2.Hájek Karel
Laube Martin
 
 
Čech Ludvík
Lobo Manuel
 
 
-3-4-6  0311
3.Lukáč MichalLobo Manuel-3-7-9  0312
4.Laube MartinČech Ludvík-798-7-102313
5.Hájek KarelJirčík Stanislav-1-4-2  0314
6.Schützner VladimírRoubíček Vít4-3-9-9 1315
7.Laube MartinLobo Manuel-7-6-7  0316
8.Hájek KarelČech Ludvík813-6-7-42317
9.Schützner VladimírJirčík Stanislav410-98 3127
10.Lukáč MichalRoubíček Vít688  3037
11.Hájek KarelLobo Manuel-6-107-8 1338
12.Schützner VladimírČech Ludvík878  3048
13.Lukáč MichalJirčík Stanislav10-10-9-2 1349
14.Laube MartinRoubíček Vít-1-7-3  03410
15.Schützner VladimírLobo Manuel         
16.Lukáč MichalČech Ludvík         
17.Laube MartinJirčík Stanislav         
18.Hájek KarelRoubíček Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukáč Michal12Lobo Manuel30
Laube Martin03Čech Ludvík21
Hájek Karel03Jirčík Stanislav21
Schützner Vladimír21Roubíček Vít21



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38642:659TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Pluska Oleh
Němec Michal
 
 
12-8-58-42301
2.Rejent Martin
Nagy Ondrej
 
 
Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
-9-64953211
3.Chmelík DavidPluska Oleh-9-7-8  0312
4.Nagy OndrejProkeš Jan-675-7-72313
5.Rejent MartinPour Lukáš-105-4-4 1314
6.Farář PetrNěmec Michal558  3024
7.Nagy OndrejPluska Oleh-7-76-6 1325
8.Rejent MartinProkeš Jan-68-8-8 1326
9.Farář PetrPour Lukáš8136  3036
10.Chmelík DavidNěmec Michal-78-10963246
11.Rejent MartinPluska Oleh-89-6-7 1347
12.Farář PetrProkeš Jan358  3057
13.Chmelík DavidPour Lukáš9-97-563267
14.Nagy OndrejNěmec Michal-9-995133277
15.Farář PetrPluska Oleh-47-3-11 1378
16.Chmelík DavidProkeš Jan-88-54-62379
17.Nagy OndrejPour Lukáš7-9-8-8 13710
18.Rejent MartinNěmec Michal6-9-157-723  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík David22Pluska Oleh40
Nagy Ondrej13Prokeš Jan31
Rejent Martin03Pour Lukáš22
Farář Petr31Němec Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:10476:331TJ Sokol Kbely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
Mészáros Bence
Zítek Martin
 
 
436  3010
2.Ondráček Evžen
Hanke Tomáš
 
 
Benák Daniel
Hubač Martin
 
 
56-9-9-102311
3.Hanke TomášHubač Martin987  3021
4.Hrdý JiříBenák Daniel84-6-843231
5.Svoboda VladimírZítek Martin552  3041
6.Ondráček EvženMészáros Bence626  3051
7.Hrdý JiříHubač Martin10312  3061
8.Svoboda VladimírBenák Daniel8-912-9-122362
9.Ondráček EvženZítek Martin1228  3072
10.Hanke TomášMészáros Bence-13894 3182
11.Svoboda VladimírHubač Martin245  3092
12.Ondráček EvženBenák Daniel7-798 31102
13.Hanke TomášZítek Martin1544  30  
14.Hrdý JiříMészáros Bence         
15.Ondráček EvženHubač Martin         
16.Hanke TomášBenák Daniel         
17.Hrdý JiříZítek Martin         
18.Svoboda VladimírMészáros Bence         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanke Tomáš20Hubač Martin03
Hrdý Jiří20Benák Daniel12
Svoboda Vladimír21Zítek Martin02
Ondráček Evžen30Mészáros Bence02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32643:630SF SKK El Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrana Jakub
Kuboš Filip
 
 
Kirakovjan Milan
Zimmel Václav
 
 
-8-98953210
2.Luxemburk Jaroslav
Korchak Oleksandr
 
 
Ruml Jiří
Espinoza Felix
 
 
693  3020
3.Vrana JakubKirakovjan Milan-668-4-52321
4.Luxemburk JaroslavRuml Jiří-459-6-22322
5.Kuboš FilipZimmel Václav-636-7-72323
6.Korchak OleksandrEspinoza Felix6-578 3133
7.Luxemburk JaroslavKirakovjan Milan-86-3-6 1334
8.Kuboš FilipRuml Jiří6-6-8-12 1335
9.Korchak OleksandrZimmel Václav8-813-843245
10.Vrana JakubEspinoza Felix5-78-963255
11.Kuboš FilipKirakovjan Milan-96125 3165
12.Korchak OleksandrRuml Jiří-9-4-8  0366
13.Vrana JakubZimmel Václav9-699 3176
14.Luxemburk JaroslavEspinoza Felix969  3086
15.Korchak OleksandrKirakovjan Milan4-4-3-8 1387
16.Vrana JakubRuml Jiří76-46 3197
17.Luxemburk JaroslavZimmel Václav-8969 31107
18.Kuboš FilipEspinoza Felix-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrana Jakub31Kirakovjan Milan31
Luxemburk Jaroslav22Ruml Jiří31
Kuboš Filip12Zimmel Václav13
Korchak Oleksandr22Espinoza Felix03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8415:280TJ Sokol Stodůlky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Ivo
Kalaš Vladislav
 
 
Rattay Gustav
Rattay Martin
 
 
394  3010
2.Jágr Martin
Kunert Ladislav
 
 
Veselý Milan
Konfršt Lukáš
 
 
872  3020
3.Kunert LadislavRattay Martin476  3030
4.Kalaš VladislavVeselý Milan7-766 3140
5.Jágr MartinRattay Gustav-10-186-8 1341
6.Hladík IvoKonfršt Lukáš657  3051
7.Kalaš VladislavRattay Martin522  3061
8.Jágr MartinVeselý Milan-51029 3171
9.Hladík IvoRattay Gustav616  3081
10.Kunert LadislavKonfršt Lukáš-9-6-6  0382
11.Jágr MartinRattay Martin627  3092
12.Hladík IvoVeselý Milan101011  30102
13.Kunert LadislavRattay Gustav686  30  
14.Kalaš VladislavKonfršt Lukáš         
15.Hladík IvoRattay Martin         
16.Kunert LadislavVeselý Milan         
17.Kalaš VladislavRattay Gustav         
18.Jágr MartinKonfršt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kunert Ladislav11Rattay Martin03
Kalaš Vladislav20Veselý Milan03
Jágr Martin21Rattay Gustav11
Hladík Ivo30Konfršt Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Břevnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Rebel CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,BřevnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8409:302TJ Sokol Praha - Břevnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Antonín
Dunder Jiří
 
 
Plášková Sylva
Šraga Jan
 
 
1058  3010
2.Holub Roman
Sabuka David
 
 
Podrazský Tomáš
Řebec René
 
 
786  3020
3.Holub RomanŠraga Jan675  3030
4.Popelka AntonínPodrazský Tomáš-77-15-8 1331
5.Sabuka DavidŘebec René816  3041
6.Dunder JiříPlášková Sylva6-11-8663251
7.Popelka AntonínŠraga Jan974  3061
8.Sabuka DavidPodrazský Tomáš488  3071
9.Dunder JiříŘebec René847  3081
10.Ptáček JanPlášková Sylva-8-6-4  0382
11.Sabuka DavidŠraga Jan489  3092
12.Dunder JiříPodrazský Tomáš798  30102
13.Ptáček JanŘebec René9-10-83-423  
14.Popelka AntonínPlášková Sylva         
15.Dunder JiříŠraga Jan         
16.Ptáček JanPodrazský Tomáš         
17.Popelka AntonínŘebec René         
18.Sabuka DavidPlášková Sylva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Roman10Šraga Jan03
Popelka Antonín11Podrazský Tomáš12
Sabuka David30Řebec René02
Dunder Jiří30Plášková Sylva11
Ptáček Jan01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy