Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1032:33625:623TTC Elizza Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Petrtýl Šimon
Novák Roman
 
 
783  3010
2.Novotný Miroslav
Bertho Tibor
 
 
Rosová Kateřina
Vránová Helena
 
 
-97-4-8 1311
3.Novotný MiroslavPetrtýl Šimon791  3021
4.Bertho TiborVránová Helena-711-86-92322
5.Vyvadil JiříRosová Kateřina10-9-109-72323
6.Kotrč MichalNovák Roman5-8810 3133
7.Bertho TiborPetrtýl Šimon77-7-7-82334
8.Vyvadil JiříVránová Helena-910-4-4 1335
9.Kotrč MichalRosová Kateřina-8563 3145
10.Novotný MiroslavNovák Roman-7-79-2 1346
11.Vyvadil JiříPetrtýl Šimon-10-91210-72347
12.Kotrč MichalVránová Helena159-10-4-62348
13.Novotný MiroslavRosová Kateřina6-8-166-82349
14.Bertho TiborNovák Roman79-910 3159
15.Kotrč MichalPetrtýl Šimon98-9-9-1023510
16.Novotný MiroslavVránová Helena-11-7-8  03  
17.Bertho TiborRosová Kateřina         
18.Vyvadil JiříNovák Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Miroslav12Petrtýl Šimon31
Bertho Tibor12Vránová Helena30
Vyvadil Jiří03Rosová Kateřina21
Kotrč Michal22Novák Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38670:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Stočes Petr
 
 
Skála Patrik
Hach Miroslav
 
 
4-6-51293210
2.Dusbaba Miroslav
Stýblo Jaroslav
 
 
Kolařík Ivan
Zikl Petr
 
 
-9-8-9  0311
3.Stočes PetrSkála Patrik-9-111112183221
4.Brenner ZdeněkHach Miroslav-109-7-12 1322
5.Stýblo JaroslavKolařík Ivan-59812 3132
6.Dusbaba MiroslavZikl Petr-99-3-7 1333
7.Brenner ZdeněkSkála Patrik59-913 3143
8.Stýblo JaroslavHach Miroslav9-99-6143253
9.Dusbaba MiroslavKolařík Ivan-4-1-7  0354
10.Stočes PetrZikl Petr6210  3064
11.Stýblo JaroslavSkála Patrik-9-65-6 1365
12.Dusbaba MiroslavHach Miroslav-4-7-10  0366
13.Stočes PetrKolařík Ivan4-944 3176
14.Brenner ZdeněkZikl Petr-66-6-8 1377
15.Dusbaba MiroslavSkála Patrik77-5-6-42378
16.Stočes PetrHach Miroslav7-555 3188
17.Brenner ZdeněkKolařík Ivan7-9810 3198
18.Stýblo JaroslavZikl Petr-612-3-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stočes Petr40Skála Patrik22
Brenner Zdeněk22Hach Miroslav22
Stýblo Jaroslav22Kolařík Ivan13
Dusbaba Miroslav04Zikl Petr31
Počet diváků: 35271



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha DVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22565:487TJ Slavoj Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfleger Michal
Slavíček Jan ml.
 
 
Zseller Jiří
Marek Jaroslav
 
 
-731412 3110
2.Nádvorník Václav
Michlík Michal
 
 
Gao Yanming
Vanka Petr
 
 
85-9-9-92311
3.Pfleger MichalGao Yanming8-4-8863221
4.Slavíček Jan ml.Zseller Jiří-9-67-6 1322
5.Michlík MichalMarek Jaroslav212-93 3132
6.Nádvorník VáclavVanka Petr599  3042
7.Slavíček Jan ml.Gao Yanming-9-3-4  0343
8.Michlík MichalZseller Jiří-1111-10-7 1344
9.Nádvorník VáclavMarek Jaroslav291  3054
10.Pfleger MichalVanka Petr366  3064
11.Michlík MichalGao Yanming-65-6-8 1365
12.Nádvorník VáclavZseller Jiří69-1010 3175
13.Pfleger MichalMarek Jaroslav5510  3085
14.Slavíček Jan ml.Vanka Petr-5538 3195
15.Nádvorník VáclavGao Yanming133-510 31105
16.Pfleger MichalZseller Jiří969  30  
17.Slavíček Jan ml.Marek Jaroslav         
18.Michlík MichalVanka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfleger Michal30Gao Yanming22
Slavíček Jan ml.12Zseller Jiří21
Michlík Michal12Marek Jaroslav03
Nádvorník Václav40Vanka Petr03
Počet diváků: 4
Mikešová Adéla Kodetová Hanka Slavíček Jan st. Slavíčková Eliška



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Jantač Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Vršovického nádraží 950/1 - Praha 10 VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2353:228KST Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Hnilička Jiří
 
 
Ťuík Jan
Krieger Jan
 
 
857  3010
2.Polášek Lukáš
Macek Lukáš
 
 
Baxa Karel
Najbertová Lucie
 
 
8115  3020
3.Jantač PetrKrieger Jan887  3030
4.Pospíšil MarekŤuík Jan8-9-9883240
5.Polášek LukášBaxa Karel8810  3050
6.Hnilička JiříNajbertová Lucie745  3060
7.Pospíšil MarekKrieger Jan7115  3070
8.Polášek Lukᚍuík Jan857  3080
9.Hnilička JiříBaxa Karel288  3090
10.Jantač PetrNajbertová Lucie372  30100
11.Polášek LukášKrieger Jan         
12.Hnilička JiříŤuík Jan         
13.Jantač PetrBaxa Karel         
14.Pospíšil MarekNajbertová Lucie         
15.Hnilička JiříKrieger Jan         
16.Jantač PetrŤuík Jan         
17.Pospíšil MarekBaxa Karel         
18.Polášek LukášNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr20Krieger Jan02
Pospíšil Marek20Ťuík Jan02
Polášek Lukáš20Baxa Karel02
Hnilička Jiří20Najbertová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:32486:518TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smíšek Jaroslav
Petránek Ivan
 
 
Pestr Luděk
Hlaváček Ivan
 
 
7-9-1118-62301
2.Brýna Karel
Písecký Luboš
 
 
Dušek Jiří
Marášek Dominik
 
 
6-10-112-32302
3.Písecký LubošMarášek Dominik-7-3-10  0303
4.Fiala AlešDušek Jiří10-8-8-9 1304
5.Smíšek JaroslavPestr Luděk-5-7-8  0305
6.Brýna KarelHlaváček Ivan-9779 3115
7.Fiala AlešMarášek Dominik-9-8-3  0316
8.Smíšek JaroslavDušek Jiří897  3026
9.Brýna KarelPestr Luděk65-101 3136
10.Písecký LubošHlaváček Ivan445  3046
11.Smíšek JaroslavMarášek Dominik-6-6-1  0347
12.Brýna KarelDušek Jiří11-5-4-92348
13.Písecký LubošPestr Luděk59-6-5-62349
14.Fiala AlešHlaváček Ivan947  3059
15.Brýna KarelMarášek Dominik-7-2-8  03510
16.Písecký LubošDušek Jiří         
17.Fiala AlešPestr Luděk         
18.Smíšek JaroslavHlaváček Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Písecký Luboš12Marášek Dominik40
Fiala Aleš12Dušek Jiří21
Smíšek Jaroslav12Pestr Luděk21
Brýna Karel22Hlaváček Ivan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10408:309TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahota Jiří
Svoboda Igor
 
 
Zajíček Luděk
Sutnar Bohuslav
 
 
1274  3010
2.Pour Lukáš
Prokeš Jan
 
 
Blaho Martin
Kuttler Karel
 
 
1029  3020
3.Němec MichalZajíček Luděk-10106-943230
4.Svoboda IgorBlaho Martin678  3040
5.Prokeš JanKuttler Karel69-47 3150
6.Pour LukášSutnar Bohuslav369  3060
7.Svoboda IgorZajíček Luděk10-7-9-8 1361
8.Prokeš JanBlaho Martin538  3071
9.Pour LukášKuttler Karel8-103-643281
10.Drahota JiříSutnar Bohuslav1083  3091
11.Prokeš JanZajíček Luděk-910-9WOWO32101
12.Pour LukášBlaho Martin959  30  
13.Drahota JiříKuttler Karel         
14.Svoboda IgorSutnar Bohuslav         
15.Pour LukášZajíček Luděk         
16.Drahota JiříBlaho Martin         
17.Svoboda IgorKuttler Karel         
18.Prokeš JanSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Michal10Zajíček Luděk12
Svoboda Igor11Blaho Martin02
Prokeš Jan30Kuttler Karel02
Pour Lukáš20Sutnar Bohuslav02
Drahota Jiří10   
Počet diváků: 8564

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy