Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33588:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Středa Martin
 
 
Říha Karel
Herčík Lubomír
 
 
988  3010
2.Závodská Katarína
Adamová Božena
 
 
Šrámek Daniel
Petřík Filip
 
 
-1139-4-92311
3.Středa MartinPetřík Filip-88116 3121
4.Závodská KatarínaHerčík Lubomír-5-8-6  0322
5.Adamová BoženaŘíha Karel-10-56-7 1323
6.Černý JakubŠrámek Daniel-6-6-7  0324
7.Závodská KatarínaPetřík Filip-9-4-8  0325
8.Adamová BoženaHerčík Lubomír-7-12-8  0326
9.Černý JakubŘíha Karel8-8109 3136
10.Středa MartinŠrámek Daniel6-8-5573246
11.Adamová BoženaPetřík Filip-9-8-8  0347
12.Černý JakubHerčík Lubomír-4877 3157
13.Středa MartinŘíha Karel443  3067
14.Závodská KatarínaŠrámek Daniel95-1310 3177
15.Černý JakubPetřík Filip-2-6-8  0378
16.Středa MartinHerčík Lubomír51010  3088
17.Závodská KatarínaŘíha Karel1077  3098
18.Adamová BoženaŠrámek Daniel-1110-9-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Středa Martin40Petřík Filip31
Závodská Katarína22Herčík Lubomír22
Adamová Božena04Říha Karel13
Černý Jakub22Šrámek Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha LVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK SANK Běchovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34639:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedělka Petr
Šourek Pavel
 
 
Trnka Miloš
REPKA Jozef
 
 
-5-6-8  0301
2.Šusta Petr
Martinek Lukáš
 
 
Kára Jiří
Baťka Petr
 
 
-7-86863211
3.Nedělka PetrREPKA Jozef-9-910-1 1312
4.Šourek PavelTrnka Miloš7-598 3122
5.Martinek LukášKára Jiří-7-7-3  0323
6.Šusta PetrBaťka Petr547  3033
7.Šourek PavelREPKA Jozef-84-98-92334
8.Martinek LukášTrnka Miloš10-8-7-6 1335
9.Šusta PetrKára Jiří-36147 3145
10.Nedělka PetrBaťka Petr769  3055
11.Martinek LukášREPKA Jozef87-1011 3165
12.Šusta PetrTrnka Miloš9-4-512-72366
13.Nedělka PetrKára Jiří-45-4-4 1367
14.Šourek PavelBaťka Petr-8-99523277
15.Šusta PetrREPKA Jozef16-9-5-7 1378
16.Nedělka PetrTrnka Miloš-6-810-7 1379
17.Šourek PavelKára Jiří8109  3089
18.Martinek LukášBaťka Petr637  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedělka Petr13REPKA Jozef31
Šourek Pavel31Trnka Miloš31
Martinek Lukáš22Kára Jiří22
Šusta Petr22Baťka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11433:341TJ Sokol Stodůlky G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Gargulák František
 
 
Procházka Ivan st.
Hlaváč Tomáš
 
 
449  3010
2.Boltík Martin
Jonák Přemysl
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
46-910 3120
3.Boltík MartinProcházka Ivan st.-10-98-10 1321
4.Jonák PřemyslRezek Jan ml.9-8107 3131
5.Traspaderme Benito JorgeRezek Jan st.68-75 3141
6.Svatoš DanielHlaváč Tomáš-6576 3151
7.Jonák PřemyslProcházka Ivan st.77-9-683261
8.Traspaderme Benito JorgeRezek Jan ml.777  3071
9.Svatoš DanielRezek Jan st.723  3081
10.Boltík MartinHlaváč Tomáš999  3091
11.Traspaderme Benito JorgeProcházka Ivan st.-6-1099932101
12.Svatoš DanielRezek Jan ml.3    10  
13.Boltík MartinRezek Jan st.         
14.Jonák PřemyslHlaváč Tomáš         
15.Svatoš DanielProcházka Ivan st.         
16.Boltík MartinRezek Jan ml.         
17.Jonák PřemyslRezek Jan st.         
18.Traspaderme Benito JorgeHlaváč Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Boltík Martin11Procházka Ivan st.12
Jonák Přemysl20Rezek Jan ml.02
Traspaderme Benito Jorge30Rezek Jan st.02
Svatoš Daniel20Hlaváč Tomáš02
Počet diváků: 41608



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol - Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:19483:433TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Michal
Rendl Josef
 
 
Studničný Jaromír
Oppitz Karel
 
 
-10-9-8  0301
2.Míšek Kryštof
Fiklík Ondřej
 
 
Klatovský Karel
Vojtěchovský Vladimír
 
 
76-7-543211
3.Fiklík OndřejOppitz Karel-111026 3121
4.Rendl JosefStudničný Jaromír5105  3031
5.Němec MichalKlatovský Karel698  3041
6.Míšek KryštofVojtěchovský Vladimír856  3051
7.Rendl JosefOppitz Karel-6-7-8  0352
8.Němec MichalStudničný Jaromír11-9-8883262
9.Míšek KryštofKlatovský Karel-5-8-9  0363
10.Fiklík OndřejVojtěchovský Vladimír486  3073
11.Němec MichalOppitz Karel8-48-9113283
12.Míšek KryštofStudničný Jaromír-37-4-5 1384
13.Fiklík OndřejKlatovský Karel859  3094
14.Rendl JosefVojtěchovský Vladimír7610  30104
15.Míšek KryštofOppitz Karel         
16.Fiklík OndřejStudničný Jaromír         
17.Rendl JosefKlatovský Karel         
18.Němec MichalVojtěchovský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiklík Ondřej30Oppitz Karel12
Rendl Josef21Studničný Jaromír12
Němec Michal30Klatovský Karel12
Míšek Kryštof12Vojtěchovský Vladimír03
Počet diváků: 8564

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy