Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:VSK MFF UK Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12442:277VSK MFF UK Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vošický Otto
Patho Gabriel
 
 
Worsch Miloslav
Hůla Jaromír
 
 
-427-943210
2.Erhart Jan
Jareš Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Patho GabrielHůla Jaromír-128-2-8 1321
4.Erhart JanWorsch Miloslav8113  3031
5.Vošický OttoHrabánek Vladimír455  3041
6.Jareš JakubWO    3051
7.Erhart JanHůla Jaromír-7-8-8  0352
8.Vošický OttoWorsch Miloslav842  3062
9.Beňovič MarekHrabánek Vladimír6107  3072
10.Patho GabrielWO    3082
11.Vošický OttoHůla Jaromír-8-46-9 1383
12.Beňovič MarekWorsch Miloslav1077  3093
13.Patho GabrielHrabánek Vladimír-7846 31103
14.Erhart Jan         
15.Beňovič MarekHůla Jaromír         
16.Patho GabrielWorsch Miloslav         
17.Erhart JanHrabánek Vladimír         
18.Vošický Otto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Patho Gabriel11Hůla Jaromír30
Erhart Jan11Worsch Miloslav03
Vošický Otto21Hrabánek Vladimír03
Beňovič Marek20   
WO30WO03
Počet diváků: 56647



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16497:407SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Vobruba Aleš
 
 
Pospíšil Marek
Pocar Jan
 
 
355  3010
2.Tvrdý Adam
Svoboda Milan
 
 
Brož Jan
Macek Lukáš
 
 
247  3020
3.Tvrdý AdamMacek Lukáš59-76 3130
4.Vobruba AlešPospíšil Marek496  3040
5.Svoboda MilanBrož Jan779  3050
6.Čítek RomanPocar Jan-8-10-10  0351
7.Vobruba AlešMacek Lukáš-6798 3161
8.Svoboda MilanPospíšil Marek-10-5-8  0362
9.Čítek RomanBrož Jan11-8-101183272
10.Tvrdý AdamPocar Jan9210  3082
11.Svoboda MilanMacek Lukáš6-1-55-42383
12.Čítek RomanPospíšil Marek3-13-74-62384
13.Tvrdý AdamBrož Jan897  3094
14.Vobruba AlešPocar Jan486  30104
15.Čítek RomanMacek Lukáš         
16.Tvrdý AdamPospíšil Marek         
17.Vobruba AlešBrož Jan         
18.Svoboda MilanPocar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tvrdý Adam30Macek Lukáš12
Vobruba Aleš30Pospíšil Marek21
Svoboda Milan12Brož Jan03
Čítek Roman12Pocar Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Braník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:35635:644TJ ABC Braník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laštovka Jiří
Bartók Jiří
 
 
Erben Michal
Adámek Jiří
 
 
-9-8129113210
2.Galík Ondřej
Hlaváček Petr
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
110-155 3120
3.Bartók JiříErben Michal-12-5-7  0321
4.Hlaváček PetrNováček Vladimír9-9-10-5 1322
5.Laštovka JiříAdámek Jiří845  3032
6.Galík OndřejČerný Martin6-885 3142
7.Hlaváček PetrErben Michal-4-5-5  0343
8.Laštovka JiříNováček Vladimír-8-3-10  0344
9.Galík OndřejAdámek Jiří-5-4-6  0345
10.Bartók JiříČerný Martin8-865 3155
11.Laštovka JiříErben Michal-7-511-8 1356
12.Galík OndřejNováček Vladimír7610  3066
13.Bartók JiříAdámek Jiří-11-7-7  0367
14.Hlaváček PetrČerný Martin-105-51093277
15.Galík OndřejErben Michal-79-54103287
16.Bartók JiříNováček Vladimír5-11-9-7 1388
17.Hlaváček PetrAdámek Jiří11-3-101093298
18.Laštovka JiříČerný Martin536  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartók Jiří13Erben Michal31
Hlaváček Petr22Nováček Vladimír31
Laštovka Jiří22Adámek Jiří22
Galík Ondřej31Černý Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32349:465TTC Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puk David
Procházka Šimon
 
 
Filip Miroslav
Haba Martin
 
 
8-913-6-82301
2.Rosa Vladimír
Luňová Zuzana
 
 
Jung René
Jansa Jiří
 
 
-13-913-7 1302
3.Luňová ZuzanaJung René-6-7-9  0303
4.Procházka ŠimonJansa Jiří-6-810-9 1304
5.Puk DavidFilip Miroslav-9-16-8  0305
6.Rosa VladimírHaba Martin9-298 3115
7.Procházka ŠimonJung René-1-1-4  0316
8.Puk DavidJansa Jiří-8-9-6  0317
9.Rosa VladimírFilip Miroslav-9-29-4 1318
10.Luňová ZuzanaHaba Martin8-996 3128
11.Puk DavidJung René-6-3-1  0329
12.Rosa VladimírJansa Jiří-9-8-7  03210
13.Luňová ZuzanaFilip Miroslav64-4-5-823  
14.Procházka ŠimonHaba Martin         
15.Rosa VladimírJung René         
16.Luňová ZuzanaJansa Jiří         
17.Procházka ŠimonFilip Miroslav         
18.Puk DavidHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Luňová Zuzana11Jung René30
Procházka Šimon02Jansa Jiří30
Puk David03Filip Miroslav20
Rosa Vladimír12Haba Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha - Podolí BVrchní
rozhodčí:
Makal František
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11428:249TJ Sokol Praha - Podolí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makal František
Zikl Petr
 
 
Juppa Jáchym
Vlasák Viktor
 
 
-6-1014-8 1301
2.Záhorský Vladislav
Hach Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Makal FrantišekJaneček Pavel771  3021
4.Záhorský VladislavJuppa Jáchym-8-9-4  0322
5.Zikl PetrVlasák Viktor3-957 3132
6.Hach MiroslavWO    3042
7.Záhorský VladislavJaneček Pavel110  3052
8.Zikl PetrJuppa Jáchym5-45-683262
9.Hach MiroslavVlasák Viktor105-28 3172
10.Makal FrantišekWO    3082
11.Zikl PetrJaneček Pavel664  3092
12.Hach MiroslavJuppa Jáchym15-963 31102
13.Makal FrantišekVlasák Viktor         
14.Záhorský Vladislav         
15.Hach MiroslavJaneček Pavel         
16.Makal FrantišekJuppa Jáchym         
17.Záhorský VladislavVlasák Viktor         
18.Zikl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Makal František10Janeček Pavel03
Záhorský Vladislav11Juppa Jáchym12
Zikl Petr30Vlasák Viktor02
Hach Miroslav20   
WO30WO03
Stridani domácích v 10. kole, Makal-Jirasek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy