Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12318:266TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Slatinská Nataša
Lösterová Anna
 
 
874  3010
2.Havlíčková EvaSlatinská Nataša-5-11-6  0311
3.Kodetová HankaDusilová Jana776  3021
4.Mikešová AdélaLösterová Anna396  3031
5.Kodetová HankaSlatinská Nataša139  3041
6.Havlíčková EvaLösterová Anna-39-9-7 1342
7.Mikešová AdélaDusilová Jana5-6-9963252
8.Kodetová HankaLösterová Anna735  3062
9.Mikešová AdélaSlatinská Nataša76-65 3172
10.Havlíčková EvaDusilová Jana-4-6-4  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Eva03Slatinská Nataša12
Kodetová Hanka30Dusilová Jana12
Mikešová Adéla30Lösterová Anna12
Počet diváků: 4
Voráček Pavel, Kodet Luboš, Mikeš Pavel, Kocová Miluše



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Rebel AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, 147 00 Praha 4 - BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:15404:334TTC Rebel A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Špicarová Ivana
Nesvačilová Petra
 
 
736  3010
2.Scheubová JanaNesvačilová Petra79-68 3120
3.Opravilová Scheubová LucieVrzalová Jitka1-210-9-102321
4.Coubalová MartinaŠpicarová Ivana533  3031
5.Opravilová Scheubová LucieNesvačilová Petra75-6-8-102332
6.Scheubová JanaŠpicarová Ivana-8667 3142
7.Coubalová MartinaVrzalová Jitka9-97-843252
8.Opravilová Scheubová LucieŠpicarová Ivana-3-684-62353
9.Coubalová MartinaNesvačilová Petra5-558 3163
10.Scheubová JanaVrzalová Jitka-81185 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana30Nesvačilová Petra12
Opravilová Scheubová Lucie03Vrzalová Jitka12
Coubalová Martina30Špicarová Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Braník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:24395:416TJ ABC Braník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
-9-6512-82301
2.Spilková IvanaStočesová Silvie-5-38-2 1302
3.Strnadová KarolínaAdamčíková Dana14-6-88-52303
4.Dvořáková AnnaPlášková Sylva535  3013
5.Strnadová KarolínaStočesová Silvie-8-10-10  0314
6.Spilková IvanaPlášková Sylva8-87-1053224
7.Dvořáková AnnaAdamčíková Dana8-710-353234
8.Strnadová KarolínaPlášková Sylva5-107-9-92335
9.Dvořáková AnnaStočesová Silvie-3-79963245
10.Spilková IvanaAdamčíková Dana-99-5-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spilková Ivana12Stočesová Silvie21
Strnadová Karolína03Adamčíková Dana21
Dvořáková Anna30Plášková Sylva12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VSK MFF UK Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9348:216TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vránová Helena
Luňová Zuzana
 
 
Helisová Kateřina
Tranová Haiduong
 
 
5-11511 3110
2.Vránová HelenaHelisová Kateřina-96-5-6 1311
3.Rosová KateřinaTranová Haiduong9610  3021
4.Luňová ZuzanaWO    3031
5.Rosová KateřinaHelisová Kateřina-4-414-5 1332
6.Vránová HelenaWO    3042
7.Luňová ZuzanaTranová Haiduong5103  3052
8.Rosová KateřinaWO    3062
9.Luňová ZuzanaHelisová Kateřina-2-78643272
10.Vránová HelenaTranová Haiduong292  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena11Helisová Kateřina21
Rosová Kateřina11Tranová Haiduong03
Luňová Zuzana20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy