Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 3 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:6141:83TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voborský VojtěchWO    3010
2.Martinec OndřejMartinek Lukáš-7-9-3  0311
3.Laube MartinMandat Marek458  3021
4.Voborský VojtěchMartinek Lukáš-8-7-8  0322
5.Martinec OndřejWO    3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Voborský Vojtěch01Martinek Lukáš20
Martinec Ondřej01Mandat Marek01
Laube Martin10   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 3 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:9109:118TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodeš DavidMagyar Jakub-3-7-8  0301
2.Svoboda KristianSlavíčková Eliška-98-39-22302
3.Tesárek ŠimonWO    3012
4.Kodeš DavidSlavíčková Eliška-7-4-11  0313
5.Svoboda KristianMagyar Jakub13-5-10-13 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kodeš David02Magyar Jakub10
Svoboda Kristian01Slavíčková Eliška20
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída Kolo: 3 Kategorie: M13
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HamrRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:936:99TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová AnnaNemčík Marek-2-6-9  0301
2.Lorenzová AmálieAlinčová Michaela-0-5-5  0302
3.Dobeš Tomáš ml.Lebeda Lukáš-4-2-3  0303
4.Bartoňová AnnaAlinčová Michaela         
5.Lorenzová AmálieNemčík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bartoňová Anna01Nemčík Marek10
Lorenzová Amálie01Alinčová Michaela10
Dobeš Tomáš ml.01Lebeda Lukáš10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy