Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:36562:593TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jan
Bakalář Daniel
 
 
Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
63-6-5-62301
2.Myler Matěj
Nedvěd Matyáš
 
 
Benák Jan
Knobloch Miroslav
 
 
12-49-6-62302
3.Myler MatějKnobloch Miroslav9-74-873212
4.Bakalář DanielBenák Jan-102710 3122
5.Nedvěd MatyášRemunda Alexandros Matheos-5-8-1  0323
6.Janda JanBenák Libor-99-9-9 1324
7.Bakalář DanielKnobloch Miroslav-10711-4-152325
8.Nedvěd MatyášBenák Jan92-78 3135
9.Janda JanRemunda Alexandros Matheos-746-8-102336
10.Myler MatějBenák Libor99-8-7-62337
11.Nedvěd MatyášKnobloch Miroslav-10-7-5  0338
12.Janda JanBenák Jan-11113-863248
13.Myler MatějRemunda Alexandros Matheos48-10-8-92349
14.Bakalář DanielBenák Libor-79-5-7 13410
15.Janda JanKnobloch Miroslav         
16.Myler MatějBenák Jan         
17.Bakalář DanielRemunda Alexandros Matheos         
18.Nedvěd MatyášBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Myler Matěj12Knobloch Miroslav21
Bakalář Daniel12Benák Jan03
Nedvěd Matyáš12Remunda Alexandros Matheos30
Janda Jan12Benák Libor30
dohoda vedoucích klubů



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23526:479DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
-784-9103210
2.Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
784  3020
3.Krahulec PetrPlachý Jiří9-1177 3130
4.Dobiáš LadislavPlachý Ladislav-7-7-6  0331
5.Ondráček JanGajda Jonáš-9-967-72332
6.Pešek OndřejKubát Petr9-1034 3142
7.Dobiáš LadislavPlachý Jiří-5-6-6  0343
8.Ondráček JanPlachý Ladislav88-9-893253
9.Pešek OndřejGajda Jonáš7-69-673263
10.Krahulec PetrKubát Petr386  3073
11.Ondráček JanPlachý Jiří-8-5-8  0374
12.Pešek OndřejPlachý Ladislav-31048 3184
13.Krahulec PetrGajda Jonáš679  3094
14.Šindelář RadimKubát Petr7-8-123832104
15.Pešek OndřejPlachý Jiří873  30  
16.Krahulec PetrPlachý Ladislav         
17.Šindelář RadimGajda Jonáš         
18.Ondráček JanKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Petr30Plachý Jiří21
Dobiáš Ladislav02Plachý Ladislav12
Ondráček Jan12Gajda Jonáš12
Pešek Ondřej30Kubát Petr03
Šindelář Radim10   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Kořínek Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38567:623KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Končal Adam
Pergler Jakub
 
 
4-9-89-72301
2.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
5-7-10-7 1302
3.Kruliš DavidKončal Adam-5-1-9  0303
4.Huleš PetrZahradník Lukáš-9-6-6  0304
5.Kolář PavelPergler Jakub-73-5553214
6.Minář MarekKopřiva Pavel995  3024
7.Huleš PetrKončal Adam8-7-7-8 1325
8.Kolář PavelZahradník Lukáš7-8-87-102326
9.Minář MarekPergler Jakub8-1067 3136
10.Kruliš DavidKopřiva Pavel-1210-9763246
11.Kolář PavelKončal Adam-10-6-5  0347
12.Minář MarekZahradník Lukáš-119107 3157
13.Kruliš DavidPergler Jakub-11-4-4  0358
14.Huleš PetrKopřiva Pavel910-9-10-32359
15.Minář MarekKončal Adam-15-31473269
16.Kruliš DavidZahradník Lukáš-3-7-11  03610
17.Huleš PetrPergler Jakub8    10  
18.Kolář PavelKopřiva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruliš David13Končal Adam31
Huleš Petr03Zahradník Lukáš31
Kolář Pavel12Pergler Jakub12
Minář Marek40Kopřiva Pavel12
Počet diváků: 8
Na utkání byl přítomen komisař Michal Jozef v čase 15.30 až 16.25



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Mikeš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34508:558ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
-5-11106-92301
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Kowal René
Hýža Daniel
 
 
99-136 3111
3.Koděra FilipHavlík Tomáš-6-1-4  0312
4.Cafourek TomášHýža Daniel117-8-1253222
5.Hejda VáclavBrožek Michal-102-86-52323
6.Štepka MiroslavKowal René7108  3033
7.Cafourek TomášHavlík Tomáš-9-6-6  0334
8.Hejda VáclavHýža Daniel-10-9116-92335
9.Štepka MiroslavBrožek Michal771  3045
10.Koděra FilipKowal René-1-11-8  0346
11.Hejda VáclavHavlík Tomáš-6-4-3  0347
12.Štepka MiroslavHýža Daniel9-8126 3157
13.Koděra FilipBrožek Michal-5-8-7  0358
14.Cafourek TomášKowal René-48-9-10 1359
15.Štepka MiroslavHavlík Tomáš-67-9-6 13510
16.Koděra FilipHýža Daniel         
17.Cafourek TomášBrožek Michal         
18.Hejda VáclavKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koděra Filip03Havlík Tomáš40
Cafourek Tomáš12Hýža Daniel12
Hejda Václav03Brožek Michal21
Štepka Miroslav31Kowal René21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Kouba Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12444:353Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Kézr Aleš
 
 
Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
1038  3010
2.Bochňák David
Kuba Miloslav
 
 
Jirkovský Antonín ml.
Zítek Patrik
 
 
410-37 3120
3.Bochňák DavidČerný Vít-10-6105-52321
4.Kézr AlešZítek Patrik-99-6693231
5.Kuba MiloslavJirkovský Antonín ml.397  3041
6.Zábranský JosefZitta Přemysl277  3051
7.Kézr AlešČerný Vít-9-0-7  0352
8.Kuba MiloslavZítek Patrik69-1210 3162
9.Zábranský JosefJirkovský Antonín ml.259  3072
10.Bochňák DavidZitta Přemysl769  3082
11.Kuba MiloslavČerný Vít-1247-873292
12.Zábranský JosefZítek Patrik2510  30102
13.Bochňák DavidJirkovský Antonín ml.1    10  
14.Kézr AlešZitta Přemysl         
15.Zábranský JosefČerný Vít         
16.Bochňák DavidZítek Patrik         
17.Kézr AlešJirkovský Antonín ml.         
18.Kuba MiloslavZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David11Černý Vít21
Kézr Aleš11Zítek Patrik03
Kuba Miloslav30Jirkovský Antonín ml.02
Zábranský Josef30Zitta Přemysl02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Bruk Martin
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Havazík Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17522:456AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Sochor David
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
107-6-8-82301
2.Kubát Jan
Sochor Adam
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
1048  3011
3.Hüttl MichalChládek Luboš11-98-783221
4.Sochor AdamHomolka Pavel-75-10-4 1322
5.Sochor DavidŠmíd Jan798  3032
6.Kubát JanKarda Martin-5735 3142
7.Sochor AdamChládek Luboš71111  3052
8.Sochor DavidHomolka Pavel810-10-493262
9.Kubát JanŠmíd Jan-95104 3172
10.Hüttl MichalKarda Martin135-65 3182
11.Sochor DavidChládek Luboš-9-5210-32383
12.Kubát JanHomolka Pavel-99125 3193
13.Hüttl MichalŠmíd Jan759  30103
14.Sochor AdamKarda Martin         
15.Kubát JanChládek Luboš         
16.Hüttl MichalHomolka Pavel         
17.Sochor AdamŠmíd Jan         
18.Sochor DavidKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hüttl Michal30Chládek Luboš12
Sochor Adam11Homolka Pavel12
Sochor David21Šmíd Jan03
Kubát Jan30Karda Martin02
Tablet v poruše



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Smutná Daniela
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Chromý Václav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Čákora Ladislav ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36687:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-8679 3110
2.Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
Pachner Jan
Říšský Pavel
 
 
3-7-6-7 1311
3.Kovářík MatějHnilica Vladimír-63-8-11 1312
4.Kubát JanŘíšský Pavel-6512-8-92313
5.Chodounský MartinVaněček Petr10-77-873223
6.Šlehofer Stanislav ml.Pachner Jan-12-99893233
7.Kubát JanHnilica Vladimír-610-8-7 1334
8.Chodounský MartinŘíšský Pavel-109-5-7 1335
9.Šlehofer Stanislav ml.Vaněček Petr-10-76973245
10.Kovářík MatějPachner Jan7810  3055
11.Chodounský MartinHnilica Vladimír-9-8-9  0356
12.Šlehofer Stanislav ml.Říšský Pavel-129109 3166
13.Kovářík MatějVaněček Petr812-76 3176
14.Kubát JanPachner Jan1075  3086
15.Šlehofer Stanislav ml.Hnilica Vladimír-6-6-4  0387
16.Kovářík MatějŘíšský Pavel-36-310-72388
17.Kubát JanVaněček Petr75-6-9-72389
18.Chodounský MartinPachner Jan759  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovářík Matěj22Hnilica Vladimír40
Kubát Jan13Říšský Pavel31
Chodounský Martin22Vaněček Petr13
Šlehofer Stanislav ml.31Pachner Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Myler Filip
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32376:473SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
8-12-9783210
2.Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
9-411-7-72311
3.Janda JanPlachý Jiří8-2-6-7 1312
4.Škopek StanislavPlachý Ladislav-7-9-9  0313
5.Myler MatějKubát Petr688  3023
6.Bakalář DanielGajda Jonáš9-9-6-11 1324
7.Škopek StanislavPlachý Jiří-8-5-6  0325
8.Myler MatějPlachý Ladislav-6-94-5 1326
9.Bakalář DanielKubát Petr10-8-12-4 1327
10.Janda JanGajda Jonáš-4-5-9  0328
11.Myler MatějPlachý Jiří-11-787-92329
12.Bakalář DanielPlachý Ladislav-1-2-3  03210
13.Janda JanKubát Petr-47   11  
14.Škopek StanislavGajda Jonáš         
15.Bakalář DanielPlachý Jiří         
16.Janda JanPlachý Ladislav         
17.Škopek StanislavKubát Petr         
18.Myler MatějGajda Jonáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Jan02Plachý Jiří30
Škopek Stanislav02Plachý Ladislav30
Myler Matěj12Kubát Petr11
Bakalář Daniel03Gajda Jonáš20
Počet diváků: 5
dohoda vedoucích družstev



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34583:602TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
765  3010
2.Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
Benák Jan
Benák Vít
 
 
769  3020
3.Krahulec PetrBenák Jan-1011-7-11 1321
4.Ondráček JanBenák Vít-8-5-5  0322
5.Dobiáš LadislavRemunda Alexandros Matheos-73-7-2 1323
6.Pešek OndřejBenák Libor9-8-7-6 1324
7.Ondráček JanBenák Jan7-8-10-8 1325
8.Dobiáš LadislavBenák Vít1-8117 3135
9.Pešek OndřejRemunda Alexandros Matheos11-12117 3145
10.Krahulec PetrBenák Libor-10-9-7  0346
11.Dobiáš LadislavBenák Jan9810  3056
12.Pešek OndřejBenák Vít-7-66-5 1357
13.Krahulec PetrRemunda Alexandros Matheos7-6-58-102358
14.Ondráček JanBenák Libor6-75-9103268
15.Pešek OndřejBenák Jan588  3078
16.Šindelář RadimBenák Vít-98-6-6 1379
17.Ondráček JanRemunda Alexandros Matheos-12-3-8  03710
18.Dobiáš LadislavBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krahulec Petr03Benák Jan22
Ondráček Jan13Benák Vít31
Dobiáš Ladislav21Remunda Alexandros Matheos31
Pešek Ondřej22Benák Libor21
Šindelář Radim01   
Počet diváků: 6
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32318:433ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
-109-108-42301
2.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
11-4-9-2 1302
3.Kruliš DavidBrožek Michal-9-7-7  0303
4.Huleš PetrHýža Daniel-2-10-5  0304
5.Minář MarekKrejčí Ondřej-6-47713214
6.Kolář PavelZeman Lukáš-4-7-14  0315
7.Huleš PetrBrožek Michal8-75-5-52316
8.Minář MarekHýža Daniel-9-10-1  0317
9.Kolář PavelKrejčí Ondřej-5-10-7  0318
10.Kruliš DavidZeman Lukáš-5-4-7  0319
11.Minář MarekBrožek Michal-969-4-423110
12.Kolář PavelHýža Daniel-5    01  
13.Kruliš DavidKrejčí Ondřej         
14.Huleš PetrZeman Lukáš         
15.Kolář PavelBrožek Michal         
16.Kruliš DavidHýža Daniel         
17.Huleš PetrKrejčí Ondřej         
18.Minář MarekZeman Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kruliš David02Brožek Michal30
Huleš Petr02Hýža Daniel20
Minář Marek12Krejčí Ondřej11
Kolář Pavel02Zeman Lukáš20
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Mikeš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9418:298TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
28-108 3110
2.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Končal Adam
Pergler Jakub
 
 
978  3020
3.Koděra FilipKončal Adam-6-8-5  0321
4.Cafourek TomášZahradník Lukáš10127  3031
5.Hejda VáclavPergler Jakub597  3041
6.Štepka MiroslavKopřiva Pavel527  3051
7.Cafourek TomášKončal Adam65-118 3161
8.Hejda VáclavZahradník Lukáš2412  3071
9.Štepka MiroslavPergler Jakub236  3081
10.Koděra FilipKopřiva Pavel3-3511 3191
11.Hejda VáclavKončal Adam5-5-9-11 1392
12.Štepka MiroslavZahradník Lukáš628  30102
13.Koděra FilipPergler Jakub         
14.Cafourek TomášKopřiva Pavel         
15.Štepka MiroslavKončal Adam         
16.Koděra FilipZahradník Lukáš         
17.Cafourek TomášPergler Jakub         
18.Hejda VáclavKopřiva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip11Končal Adam21
Cafourek Tomáš20Zahradník Lukáš03
Hejda Václav21Pergler Jakub02
Štepka Miroslav30Kopřiva Pavel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kouba Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15482:411Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Kézr Aleš
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-10678 3110
2.Bochňák David
Kuba Miloslav
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
14-437 3120
3.Bochňák DavidChládek Luboš-9448 3130
4.Kézr AlešHomolka Pavel899  3040
5.Kuba MiloslavŠmíd Jan-6-55-6 1341
6.Zábranský JosefKarda Martin-11567 3151
7.Kézr AlešChládek Luboš8-6-8-6 1352
8.Kuba MiloslavHomolka Pavel1078  3062
9.Zábranský JosefŠmíd Jan82-48 3172
10.Bochňák DavidKarda Martin5109  3082
11.Polcar VojtěchChládek Luboš-78-4-12 1383
12.Zábranský JosefHomolka Pavel4126  3093
13.Bochňák DavidŠmíd Jan107-107 31103
14.Kézr AlešKarda Martin3-7   11  
15.Zábranský JosefChládek Luboš         
16.Bochňák DavidHomolka Pavel         
17.Kézr AlešŠmíd Jan         
18.Polcar VojtěchKarda Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bochňák David30Chládek Luboš21
Kézr Aleš11Homolka Pavel03
Kuba Miloslav11Šmíd Jan12
Zábranský Josef30Karda Martin02
Polcar Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20557:387AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Sochor Adam
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
99-98 3110
2.Hüttl Michal
Sochor David
 
 
Černý Vít
Zitta Přemysl
 
 
-12-678-82311
3.Hüttl MichalČerný Vít98-6-8-22312
4.Sochor DavidZítek Patrik-9488 3122
5.Sochor AdamŠmejkal Radek9-1187 3132
6.Kubát JanZitta Přemysl331  3042
7.Sochor DavidČerný Vít-98-9473252
8.Sochor AdamZítek Patrik65-105 3162
9.Kubát JanŠmejkal Radek-965-423272
10.Hüttl MichalZitta PřemyslWO    3082
11.Sochor AdamČerný Vít2-51-5-62383
12.Kubát JanZítek PatrikWO    3093
13.Hüttl MichalŠmejkal Radek-9-61-7 1394
14.Sochor DavidZitta PřemyslWO    30104
15.Kubát JanČerný Vít         
16.Hüttl MichalZítek Patrik         
17.Sochor DavidŠmejkal Radek         
18.Sochor AdamZitta Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hüttl Michal02Černý Vít21
Sochor David20Zítek Patrik02
Sochor Adam21Šmejkal Radek12
Kubát Jan20Zitta Přemysl01
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28610:590SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
-107-9-9 1301
2.Jirkovský Antonín ml.
Zítek Patrik
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-104-4-2 1302
3.Zítek PatrikŠlehofer Stanislav ml.-6-10-9  0303
4.Šmejkal RadekKovářík Matěj59-8-1093213
5.Jirkovský Antonín ml.Chodounský Martin-10-1291083223
6.Černý VítKubát Jan567  3033
7.Šmejkal RadekŠlehofer Stanislav ml.79-610 3143
8.Jirkovský Antonín ml.Kovářík Matěj-511-4-13 1344
9.Černý VítChodounský Martin13-387 3154
10.Zítek PatrikKubát Jan-6-10-7  0355
11.Jirkovský Antonín ml.Šlehofer Stanislav ml.-10-4-5  0356
12.Černý VítKovářík Matěj677  3066
13.Zítek PatrikChodounský Martin477  3076
14.Šmejkal RadekKubát Jan-711912 3186
15.Černý VítŠlehofer Stanislav ml.567  3096
16.Zítek PatrikKovářík Matěj-1188-6-62397
17.Šmejkal RadekChodounský Martin747  30107
18.Jirkovský Antonín ml.Kubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik13Šlehofer Stanislav ml.22
Šmejkal Radek40Kovářík Matěj22
Jirkovský Antonín ml.12Chodounský Martin04
Černý Vít40Kubát Jan12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36535:575Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-7-7-8  0301
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Závora Adam
Říšský Pavel
 
 
1059  3011
3.Homolka PavelZávora Adam865  3021
4.Karda MartinHnilica Vladimír-811-7-10 1322
5.Šmíd JanŘíšský Pavel810-87 3132
6.Chládek LubošVaněček Petr-6108-893242
7.Karda MartinZávora Adam-8-89-7 1343
8.Šmíd JanHnilica Vladimír-8-96-6 1344
9.Chládek LubošŘíšský Pavel-9-5-6  0345
10.Homolka PavelVaněček Petr-863-783255
11.Šmíd JanZávora Adam7-9-13-7 1356
12.Chládek LubošHnilica Vladimír-6-12-10  0357
13.Homolka PavelŘíšský Pavel-8-116-2 1358
14.Karda MartinVaněček Petr-8-10-7  0359
15.Chládek LubošZávora Adam36-67 3169
16.Homolka PavelHnilica Vladimír-5-5-8  03610
17.Karda MartinŘíšský Pavel         
18.Šmíd JanVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel22Závora Adam22
Karda Martin03Hnilica Vladimír40
Šmíd Jan12Říšský Pavel21
Chládek Luboš22Vaněček Petr12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Kopřiva Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:34628:643Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Zábranský Josef
Bochňák David
 
 
7-10716 3110
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
2-5-9-10 1311
3.Zahradník LukášZábranský Josef-287-8-72312
4.Javorský DanielBochňák David6-9-89-62313
5.Kopřiva PavelKuba Miloslav7-6-6-11 1314
6.Končal AdamPolcar Vojtěch-7-92753224
7.Javorský DanielZábranský Josef-25-12-7 1325
8.Kopřiva PavelBochňák David12-99-5-142326
9.Končal AdamKuba Miloslav9-4138 3136
10.Zahradník LukášPolcar Vojtěch-86-10-8 1337
11.Kopřiva PavelZábranský Josef-4-9-2  0338
12.Končal AdamBochňák David583  3048
13.Zahradník LukášKuba Miloslav10-11-79-62349
14.Javorský DanielPolcar Vojtěch789  3059
15.Končal AdamZábranský Josef6106  3069
16.Zahradník LukášBochňák David11-414-6-1223610
17.Javorský DanielKuba Miloslav-8-810-12 13  
18.Kopřiva PavelPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš04Zábranský Josef31
Javorský Daniel12Bochňák David31
Kopřiva Pavel03Kuba Miloslav21
Končal Adam40Polcar Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jezerní 1280, StrakoniceRozhodčí:Kápl Jan st.
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Soukup Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18507:442ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Kroupa Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
886  3010
2.Kowal René
Hýža Daniel
 
 
Chlumský Petr
Vyskočil Michal
 
 
98-99 3120
3.Hýža DanielŠmíd Miroslav6-458 3130
4.Krejčí OndřejKroupa Tomáš510-10-443240
5.Zeman LukášChlumský Petr9-9-101073250
6.Kowal RenéVyskočil Michal365  3060
7.Krejčí OndřejŠmíd Miroslav8-1045 3170
8.Zeman LukášKroupa Tomáš7-4-7-9 1371
9.Kowal RenéChlumský Petr-106-8-5 1372
10.Hýža DanielVyskočil Michal-1010-11-2 1373
11.Zeman Lukᚊmíd Miroslav79-78 3183
12.Kowal RenéKroupa Tomáš3512  3093
13.Hýža DanielChlumský Petr10-889 31103
14.Krejčí OndřejVyskočil Michal23   20  
15.Kowal RenéŠmíd Miroslav         
16.Hýža DanielKroupa Tomáš         
17.Krejčí OndřejChlumský Petr         
18.Zeman LukášVyskočil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel21Šmíd Miroslav03
Krejčí Ondřej20Kroupa Tomáš12
Zeman Lukáš21Chlumský Petr12
Kowal René21Vyskočil Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Louženský Luboš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8395:269TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Noveský Leon
Kruliš David
 
 
-104-6683210
2.Benák Jan
Knobloch Miroslav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
5-11-77113220
3.Benák LiborKolář Pavel2611  3030
4.Remunda Alexandros MatheosHuleš Petr954  3040
5.Benák JanKruliš David4-8125 3150
6.Knobloch MiroslavNoveský Leon436  3060
7.Remunda Alexandros MatheosKolář Pavel9-86-473270
8.Benák JanHuleš Petr8-476 3180
9.Knobloch MiroslavKruliš David265  3090
10.Benák LiborNoveský Leon523  30100
11.Benák JanKolář Pavel         
12.Knobloch MiroslavHuleš Petr         
13.Benák LiborKruliš David         
14.Remunda Alexandros MatheosNoveský Leon         
15.Knobloch MiroslavKolář Pavel         
16.Benák LiborHuleš Petr         
17.Remunda Alexandros MatheosKruliš David         
18.Benák JanNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Libor20Kolář Pavel02
Remunda Alexandros Matheos20Huleš Petr02
Benák Jan20Kruliš David02
Knobloch Miroslav20Noveský Leon02
K utkání se dostavil komisař Miroslav Pansky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34609:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
5-4-11-9 1301
2.Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-9-6-6  0302
3.Gajda Jonᚊtepka Miroslav-79710 3112
4.Kubát PetrHejda Václav11-74-593222
5.Špaček ZbyněkKoděra Filip53-9-9113232
6.Plachý LadislavCafourek Tomáš9-815 3142
7.Kubát PetrŠtepka Miroslav-4-8-4  0343
8.Špaček ZbyněkHejda Václav-3-9-10  0344
9.Plachý LadislavKoděra Filip761  3054
10.Gajda JonášCafourek TomášWO    3064
11.Špaček ZbyněkŠtepka Miroslav-8-98-8 1365
12.Plachý LadislavŽHejda Václav-3-38-8 1366
13.Gajda JonášKoděra Filip783  3076
14.Kubát PetrCafourek Tomáš9-7-9-12 1377
15.Plachý LadislavŠtepka Miroslav-8-7-6  0378
16.Gajda JonášHejda Václav-8-9-18  0379
17.Kubát PetrKoděra Filip379  3089
18.Špaček ZbyněkCafourek Tomáš6-1229 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gajda Jonáš21Štepka Miroslav31
Kubát Petr22Hejda Václav31
Špaček Zbyněk22Koděra Filip04
Plachý Ladislav22Cafourek Tomáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30270:384DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myler Matěj
Bakalář Daniel
 
 
Krahulec Petr
Pešek Ondřej
 
 
9-9-12-5 1301
2.Nedvěd Matyáš
Škoda Petr
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
-3-7-4  0302
3.Nedvěd MatyášDobiáš Ladislav9-8-3-10 1303
4.Bakalář DanielPešek Ondřej-877-8-32304
5.Škoda PetrKrahulec Petr-6-6-3  0305
6.Myler MatějŠindelář Radim-6-6-5  0306
7.Bakalář DanielDobiáš Ladislav-5-711-9 1307
8.Škoda PetrPešek Ondřej-10-86-8 1308
9.Myler MatějKrahulec Petr-8-6-6  0309
10.Nedvěd Matyᚊindelář Radim-5-9-9  03010
11.Škoda PetrDobiáš Ladislav-9    01  
12.Myler MatějPešek Ondřej         
13.Nedvěd MatyášKrahulec Petr         
14.Bakalář DanielŠindelář Radim         
15.Myler MatějDobiáš Ladislav         
16.Nedvěd MatyášPešek Ondřej         
17.Bakalář DanielKrahulec Petr         
18.Škoda PetrŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Matyáš02Dobiáš Ladislav20
Bakalář Daniel02Pešek Ondřej20
Škoda Petr02Krahulec Petr20
Myler Matěj02Šindelář Radim20
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33480:522Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
-8-5-7  0301
2.Zítek Patrik
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Závora Adam
Říšský Pavel
 
 
-10-10-9  0302
3.Zítek PatrikHnilica Vladimír-7-39-6 1303
4.Šmejkal RadekZávora Adam-77-5-9 1304
5.Jirkovský Antonín ml.Vaněček Petr-67-3-4 1305
6.Černý VítŘíšský Pavel-9-137573215
7.Šmejkal RadekHnilica Vladimír-743-6-112316
8.Jirkovský Antonín ml.Závora Adam-889-7-82317
9.Černý VítVaněček Petr-114107 3127
10.Zítek PatrikŘíšský Pavel7-6-910-62328
11.Jirkovský Antonín ml.Hnilica Vladimír-5-9-5  0329
12.Černý VítZávora Adam458  3039
13.Zítek PatrikVaněček Petr-99-235-723310
14.Šmejkal RadekŘíšský Pavel-4-4-6  03  
15.Černý VítHnilica Vladimír         
16.Zítek PatrikZávora Adam         
17.Šmejkal RadekVaněček Petr         
18.Jirkovský Antonín ml.Říšský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik03Hnilica Vladimír30
Šmejkal Radek02Závora Adam21
Jirkovský Antonín ml.03Vaněček Petr21
Černý Vít30Říšský Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:37648:668SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kysela Martin
 
 
-98-89-62301
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-44-98-102302
3.Homolka PavelŠlehofer Stanislav ml.-88-9-9 1303
4.Karda MartinChodounský Martin9-11-3993213
5.Šmíd JanKubát Jan-3-9-7  0314
6.Chládek LubošKysela Martin10-889 3124
7.Karda MartinŠlehofer Stanislav ml.-5-103-3 1325
8.Šmíd JanChodounský Martin889  3035
9.Chládek LubošKubát Jan-6-865-82336
10.Homolka PavelKysela Martin-3188 3146
11.Šmíd JanŠlehofer Stanislav ml.-94-88-82347
12.Chládek LubošChodounský Martin7-7127 3157
13.Homolka PavelKubát Jan-11-125-14 1358
14.Karda MartinKysela Martin-9-612-8 1359
15.Chládek LubošŠlehofer Stanislav ml.107-10-573269
16.Homolka PavelChodounský Martin-7-7109-1023610
17.Karda MartinKubát Jan         
18.Šmíd JanKysela Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel13Šlehofer Stanislav ml.31
Karda Martin12Chodounský Martin13
Šmíd Jan12Kubát Jan30
Chládek Luboš31Kysela Martin12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Jehlík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35584:611AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Sochor Adam
Sochor David
 
 
-8-5-8  0301
2.Zahradník Lukáš
Pergler Jakub
 
 
Kroupa Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
-9-4-9  0302
3.Zahradník LukášSochor David5-611-6-112303
4.Javorský DanielŠmíd Miroslav6-7-78-42304
5.Pergler JakubKroupa Tomáš-8-4-6  0305
6.Končal AdamSochor Adam694  3015
7.Javorský DanielSochor David-76-4-7 1316
8.Pergler JakubŠmíd Miroslav9-55-523226
9.Končal AdamKroupa Tomáš985  3036
10.Zahradník LukášSochor Adam-3-6-10  0337
11.Pergler JakubSochor David-86-7-4 1338
12.Končal AdamŠmíd Miroslav-5669 3148
13.Kopřiva PavelKroupa Tomáš-73-7-8 1349
14.Javorský DanielSochor Adam69-126 3159
15.Končal AdamSochor David-197511 3169
16.Kopřiva PavelŠmíd Miroslav8108  3079
17.Javorský DanielKroupa Tomáš-103-413-523710
18.Pergler JakubSochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Lukáš02Sochor David31
Javorský Daniel13Šmíd Miroslav13
Pergler Jakub12Kroupa Tomáš31
Končal Adam40Sochor Adam12
Kopřiva Pavel11   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Kápl Jan st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Dvořák Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18517:449ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Zeman Lukáš
 
 
Zábranský Josef
Kézr Aleš
 
 
59-9-553210
2.Havlík Tomáš
Kowal René
 
 
Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
348  3020
3.Kowal RenéZábranský Josef9-610-9-132321
4.Hýža DanielBochňák David-1086-433231
5.Zeman LukášKézr Aleš-8992 3141
6.Havlík TomášKuba Miloslav358  3051
7.Hýža DanielPolcar Vojtěch-8-88-6 1352
8.Zeman LukášBochňák David-419-8-5 1353
9.Havlík TomášKézr Aleš6-197 3163
10.Kowal RenéKuba Miloslav8114  3073
11.Krejčí OndřejPolcar Vojtěch-4572 3183
12.Havlík TomášBochňák David-131028 3193
13.Kowal RenéKézr Aleš1011-59 31103
14.Hýža DanielKuba Miloslav7    10  
15.Havlík TomášPolcar Vojtěch         
16.Kowal RenéBochňák David         
17.Hýža DanielKézr Aleš         
18.Krejčí OndřejKuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kowal René21Zábranský Josef10
Hýža Daniel11Bochňák David12
Zeman Lukáš11Kézr Aleš03
Havlík Tomáš30Kuba Miloslav02
Krejčí Ondřej10Polcar Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20545:368TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Benák Libor
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-9-5-5  0301
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Štepka Miroslav
 
 
WO    3011
3.Benák JanŠtepka Miroslav-76-11-3 1312
4.Benák VítHejda Václav8-786 3122
5.Šedivý ZdeněkKoděra Filip858  3032
6.Benák LiborWO    3042
7.Benák VítŠtepka Miroslav-1187-963252
8.Šedivý ZdeněkHejda Václav669  3062
9.Benák LiborKoděra Filip-8-8911113272
10.Benák JanWO    3082
11.Šedivý ZdeněkŠtepka Miroslav8-7-83-92383
12.Benák LiborHejda Václav4-6-93-92384
13.Benák JanKoděra Filip-44-7-3 1385
14.Benák VítWO    3095
15.Benák LiborŠtepka MiroslavWO    30105
16.Benák JanHejda Václav         
17.Benák VítKoděra Filip         
18.Šedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Benák Jan02Štepka Miroslav21
Benák Vít20Hejda Václav12
Šedivý Zdeněk21Koděra Filip12
Benák Libor11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hrušková Lucie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15520:381SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-9742 3110
2.Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
97-103 3120
3.Špaček ZbyněkKolář Pavel-959-9-82321
4.Gajda JonášHuleš Petr438  3031
5.Plachý LadislavKruliš David526  3041
6.Plachý JiříNoveský Leon6-8911 3151
7.Gajda JonášKolář Pavel849  3061
8.Plachý LadislavHuleš Petr9-10-87-122362
9.Plachý JiříKruliš David724  3072
10.Špaček ZbyněkNoveský Leon-4-955-42373
11.Plachý LadislavKolář Pavel9-9-7873283
12.Plachý JiříHuleš Petr454  3093
13.Kubát PetrKruliš David91-64 31103
14.Gajda JonášNoveský Leon-6    01  
15.Plachý JiříKolář Pavel         
16.Kubát PetrHuleš Petr         
17.Gajda JonášKruliš David         
18.Plachý LadislavNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Zbyněk02Kolář Pavel12
Gajda Jonáš20Huleš Petr12
Plachý Ladislav21Kruliš David03
Plachý Jiří30Noveský Leon11
Kubát Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Zeman Lubomír
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14445:341SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
Škopek Stanislav
Janda Jan
 
 
972  3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
731  3020
3.Kovářík MatějMyler Matěj9-74-9-52321
4.Chodounský MartinBakalář Daniel566  3031
5.Kubát JanJanda Jan1029  3041
6.Šlehofer Stanislav ml.Škopek Stanislav857  3051
7.Chodounský MartinMyler Matěj-32108 3161
8.Kubát JanBakalář Daniel-8-8-3  0362
9.Šlehofer Stanislav ml.Janda Jan754  3072
10.Kovářík MatějŠkopek Stanislav537  3082
11.Kubát JanMyler Matěj-8-7-4  0383
12.Šlehofer Stanislav ml.Bakalář Daniel-7-9-6  0384
13.Kovářík MatějJanda Jan9-758 3194
14.Chodounský MartinŠkopek Stanislav617  30104
15.Šlehofer Stanislav ml.Myler Matěj         
16.Kovářík MatějBakalář Daniel         
17.Chodounský MartinJanda Jan         
18.Kubát JanŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovářík Matěj21Myler Matěj21
Chodounský Martin30Bakalář Daniel21
Kubát Jan12Janda Jan03
Šlehofer Stanislav ml.21Škopek Stanislav03
Počet diváků: 3
-



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchmanová Marie
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35511:560DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
Krahulec Petr
Šindelář Radim
 
 
-107-7-9 1301
2.Říšský Pavel
Pachner Jan
 
 
Hložek Tomáš
Dobiáš Ladislav
 
 
-89-88103211
3.Závora AdamKrahulec Petr4-6-6-9 1312
4.Pachner JanDobiáš Ladislav-3-4-9  0313
5.Vaněček PetrŠindelář Radim567  3023
6.Říšský PavelHložek Tomáš5101  3033
7.Pachner JanKrahulec Petr-5-7-4  0334
8.Vaněček PetrDobiáš Ladislav-9-68-7 1335
9.Říšský PavelŠindelář Radim-8-5-7  0336
10.Závora AdamHložek Tomáš65-57 3146
11.Vaněček PetrKrahulec Petr-6-9-8  0347
12.Říšský PavelDobiáš Ladislav-5-61010-92348
13.Závora AdamŠindelář Radim7-4-12673258
14.Pachner JanHložek Tomáš-6-811-10 1359
15.Říšský PavelKrahulec Petr6-1410-6-623510
16.Závora AdamDobiáš Ladislav98   20  
17.Pachner JanŠindelář Radim         
18.Vaněček PetrHložek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Závora Adam21Krahulec Petr40
Pachner Jan03Dobiáš Ladislav30
Vaněček Petr12Šindelář Radim12
Říšský Pavel13Hložek Tomáš12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:551Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Kadavý Ondřej
 
 
Remunda Alexandros Matheos
Dušek Jan
 
 
4109  3010
2.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Benák Jan
Benák Libor
 
 
589  3020
3.Kuba MiloslavBenák Jan-5795 3130
4.Bochňák DavidRemunda Alexandros Matheos-9-5108103240
5.Kadavý OndřejBenák Libor77-7-11-22341
6.Zábranský JosefDušek Jan3-973 3151
7.Bochňák DavidBenák Jan-59-10893261
8.Kadavý OndřejRemunda Alexandros Matheos6-10-3-5 1362
9.Zábranský JosefBenák Libor-87-9-7 1363
10.Kuba MiloslavDušek Jan-4-8-10  0364
11.Kadavý OndřejBenák Jan10-10-13-9 1365
12.Zábranský JosefRemunda Alexandros Matheos4-3510 3175
13.Kuba MiloslavBenák Libor7117  3085
14.Bochňák DavidDušek Jan-6-7-9  0386
15.Zábranský JosefBenák Jan6-693 3196
16.Kuba MiloslavRemunda Alexandros Matheos12-79 31106
17.Bochňák DavidBenák Libor         
18.Kadavý OndřejDušek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Miloslav31Benák Jan13
Bochňák David21Remunda Alexandros Matheos13
Kadavý Ondřej03Benák Libor21
Zábranský Josef31Dušek Jan21
Počet diváků: 1
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23560:509AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Duval Quentin
 
 
Gajda Jonáš
Kubát Petr
 
 
957  3010
2.Karásek Vít
Chlumský Petr
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
973  3020
3.Karásek VítPlachý Jiří-44-3-5 1321
4.Hüttl MichalGajda Jonáš-98-27103231
5.Duval QuentinPlachý Ladislav-1010-76-92332
6.Chlumský PetrKubát Petr71214  3042
7.Hüttl MichalPlachý Jiří8-48-11-42343
8.Duval QuentinGajda Jonáš-11-8-5  0344
9.Chlumský PetrPlachý Ladislav654  3054
10.Karásek VítKubát Petr7-992 3164
11.Duval QuentinPlachý Jiří-3-2-6  0365
12.Chlumský PetrGajda Jonáš-9593 3175
13.Karásek VítPlachý Ladislav-7274 3185
14.Hüttl MichalKubát Petr510-10-10133295
15.Chlumský PetrPlachý Jiří75-912 31105
16.Karásek VítGajda Jonáš         
17.Hüttl MichalPlachý Ladislav         
18.Duval QuentinKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karásek Vít21Plachý Jiří31
Hüttl Michal21Gajda Jonáš12
Duval Quentin03Plachý Ladislav12
Chlumský Petr40Kubát Petr03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35544:609KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
6-49-8-32301
2.Černý Vít
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
-9-8-5  0302
3.Zítek PatrikKončal Adam-10-66-4 1303
4.Šmejkal RadekZahradník Lukáš-108-6963213
5.Jirkovský Antonín ml.Javorský Daniel-67-4-3 1314
6.Černý VítKopřiva Pavel-13696 3124
7.Šmejkal RadekKončal AdamWO    0325
8.Jirkovský Antonín ml.Zahradník Lukáš9-1013-9-102326
9.Černý VítJavorský Daniel345  3036
10.Zítek PatrikKopřiva Pavel96-11-653246
11.Jirkovský Antonín ml.Končal Adam-5-514-7 1347
12.Černý VítZahradník Lukáš12116  3057
13.Zítek PatrikJavorský Daniel-6108-8-82358
14.Zitta PřemyslKopřiva Pavel-3-6-7  0359
15.Černý VítKončal Adam874  3069
16.Zítek PatrikZahradník Lukáš-98-3-9 13610
17.Zitta PřemyslJavorský Daniel-9-4-7  03  
18.Jirkovský Antonín ml.Kopřiva Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik13Končal Adam21
Šmejkal Radek10Zahradník Lukáš22
Jirkovský Antonín ml.03Javorský Daniel21
Černý Vít40Kopřiva Pavel12
Zitta Přemysl01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33455:521ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
-8-4-2  0301
2.Růžička Josef
Chládek Luboš
 
 
Zeman Lukáš
Krejčí Ondřej
 
 
7-78-7-72302
3.Homolka PavelBrožek Michal211-9-8-102303
4.Šmíd JanZeman Lukáš-118-9-8 1304
5.Hnízdil Tomáš ml.Krejčí Ondřej-8-79-4 1305
6.Chládek LubošHýža Daniel575  3015
7.Šmíd JanBrožek Michal7-6-5-8 1316
8.Hnízdil Tomáš ml.Zeman Lukáš-710-6-4 1317
9.Chládek LubošKrejčí Ondřej-68-5493227
10.Homolka PavelHýža Daniel-85109 3137
11.Hnízdil Tomáš ml.Brožek Michal-4-49-9 1338
12.Chládek LubošZeman Lukáš-12-79-9 1339
13.Homolka PavelKrejčí Ondřej-710-8-6 13310
14.Šmíd JanHýža Daniel         
15.Chládek LubošBrožek Michal         
16.Homolka PavelZeman Lukáš         
17.Šmíd JanKrejčí Ondřej         
18.Hnízdil Tomáš ml.Hýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel12Brožek Michal30
Šmíd Jan02Zeman Lukáš30
Hnízdil Tomáš ml.03Krejčí Ondřej21
Chládek Luboš21Hýža Daniel02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChodovVrchní
rozhodčí:
Tonhauser Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smetanova 738, 357 35 ChodovRozhodčí:Tonhauser Robert
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Skokov Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34420:526TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-610-9-6 1301
2.Minář Marek
Kruliš David
 
 
Hejda Václav
Volák Martin
 
 
10-9128 3111
3.Kruliš DavidVolák Martin-11-11-8  0312
4.Kolář PavelŠtepka Miroslav-6-3-2  0313
5.Minář MarekHejda Václav-9-938-62314
6.Huleš PetrCafourek Tomáš-119-88-52315
7.Kolář PavelVolák Martin-568-493225
8.Minář MarekŠtepka Miroslav-1-9106-72326
9.Huleš PetrHejda Václav-6-7-4  0327
10.Kruliš DavidCafourek Tomáš-11-4-6  0328
11.Minář MarekVolák Martin98-88 3138
12.Huleš PetrŠtepka Miroslav-4-5-4  0339
13.Kruliš DavidHejda Václav-7-712-6 13310
14.Kolář PavelCafourek Tomáš-6-5   02  
15.Huleš PetrVolák Martin         
16.Kruliš DavidŠtepka Miroslav         
17.Kolář PavelHejda Václav         
18.Minář MarekCafourek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruliš David03Volák Martin12
Kolář Pavel11Štepka Miroslav30
Minář Marek12Hejda Václav30
Huleš Petr03Cafourek Tomáš20
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Čákora Ladislav ml.
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30658:635SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
Krahulec Petr
Šindelář Radim
 
 
9-77-863210
2.Šlehofer Stanislav ml.
Kysela Martin
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
1068  3020
3.Chodounský MartinKrahulec Petr6-51210 3130
4.Kubát JanDobiáš Ladislav9-8-9-6 1331
5.Kysela MartinŠindelář Radim1195  3041
6.Šlehofer Stanislav ml.Hložek Tomáš66-47 3151
7.Kubát JanKrahulec Petr-94-1-8 1352
8.Kysela MartinDobiáš Ladislav-9-56-8 1353
9.Šlehofer Stanislav ml.Šindelář Radim-81014-9-62354
10.Chodounský MartinHložek Tomáš795  3064
11.Kysela MartinKrahulec Petr-5-710-6 1365
12.Šlehofer Stanislav ml.Dobiáš Ladislav1087  3075
13.Chodounský MartinŠindelář Radim-8-58-8 1376
14.Kubát JanHložek Tomáš4-98-6-102377
15.Šlehofer Stanislav ml.Krahulec Petr-10-5-2  0378
16.Chodounský MartinDobiáš Ladislav710-810 3188
17.Kubát JanŠindelář Radim10511  3098
18.Kysela MartinHložek Tomáš3-1063 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chodounský Martin31Krahulec Petr31
Kubát Jan13Dobiáš Ladislav22
Kysela Martin22Šindelář Radim22
Šlehofer Stanislav ml.22Hložek Tomáš13
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11419:302Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klier Jakub
Říšský Pavel
 
 
Myler Matěj
Bakalář Daniel
 
 
11-98-843210
2.Vaněček Petr
Závora Adam
 
 
Janda Jan
Škopek Stanislav
 
 
7611  3020
3.Pachner JanMyler Matěj1057  3030
4.Klier JakubBakalář Daniel139-7-9-82331
5.Vaněček PetrJanda Jan773  3041
6.Říšský PavelŠkopek StanislavWO    3051
7.Závora AdamMyler Matěj-8-5-7  0352
8.Vaněček PetrBakalář Daniel96-108 3162
9.Říšský PavelJanda Jan696  3072
10.Pachner JanŠkopek StanislavWO    3082
11.Vaněček PetrMyler Matěj-56-4993292
12.Říšský PavelBakalář Daniel4WOWO  30102
13.Pachner JanJanda Jan-1479  21  
14.Závora AdamŠkopek Stanislav         
15.Říšský PavelMyler Matěj         
16.Pachner JanBakalář Daniel         
17.Závora AdamJanda Jan         
18.Vaněček PetrŠkopek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan10Myler Matěj12
Klier Jakub01Bakalář Daniel12
Vaněček Petr30Janda Jan02
Říšský Pavel20   
Závora Adam01   
WO20WO02
Počet diváků: 3
Hráč Škopek odstoupil pro zranění.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Jinoch Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:33686:680Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
-43710 3110
2.Berger Miroslav
Kézr Aleš
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
-1011-97-122311
3.Bochňák DavidŽPlachý Jiří-8-66-8 1312
4.Kézr AlešPlachý Ladislav69-2-1193222
5.Berger MiroslavGajda Jonáš-5-10-4  0323
6.Zábranský JosefKubát Petr9-1374 3133
7.Kézr AlešPlachý Jiří-781-353243
8.Berger MiroslavPlachý Ladislav7-5-6-14 1344
9.Zábranský JosefGajda Jonáš-98-9873254
10.Bochňák DavidKubát Petr11-71115 3164
11.Berger MiroslavPlachý Jiří1097  3074
12.Zábranský JosefPlachý Ladislav-6-49973284
13.Bochňák DavidGajda Jonáš9-4-9993294
14.Kézr AlešKubát Petr-857-9-72395
15.Zábranský JosefPlachý Jiří-78-97-122396
16.Bochňák DavidPlachý Ladislav611-8-7732106
17.Kézr AlešGajda Jonáš         
18.Berger MiroslavKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bochňák David31Plachý Jiří22
Kézr Aleš21Plachý Ladislav13
Berger Miroslav12Gajda Jonáš12
Zábranský Josef31Kubát Petr12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Bruk Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39606:654TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Sochor Adam
 
 
Šedivý Zdeněk
Benák Libor
 
 
-68-13-8 1301
2.Kroupa Tomáš
Karásek Vít
 
 
Knobloch Miroslav
Benák Jan
 
 
4-109-6-92302
3.Sochor AdamKnobloch Miroslav11-5-8-4 1303
4.Hüttl MichalBenák Jan-7-8-8  0304
5.Karásek VítRemunda Alexandros Matheos82-77 3114
6.Kroupa Tomᚊedivý Zdeněk-12-2-5  0315
7.Hüttl MichalKnobloch Miroslav8-578 3125
8.Karásek VítBenák Jan-5979 3135
9.Kroupa TomášRemunda Alexandros Matheos-6133-883245
10.Sochor AdamŠedivý Zdeněk-5-4-7  0346
11.Karásek VítKnobloch Miroslav-5-12-4  0347
12.Kroupa TomášBenák Jan-4293 3157
13.Sochor AdamRemunda Alexandros Matheos377  3067
14.Hüttl MichalŠedivý Zdeněk-68-4-5 1368
15.Kroupa TomášKnobloch Miroslav7-11-6-7 1369
16.Sochor AdamBenák Jan68-11-8113279
17.Hüttl MichalBenák Libor55-88 3189
18.Havlíček Tomᚊedivý Zdeněk-8-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sochor Adam22Knobloch Miroslav31
Hüttl Michal22Benák Jan13
Karásek Vít21Remunda Alexandros Matheos03
Kroupa Tomáš22Šedivý Zdeněk40
Havlíček Tomáš01Benák Libor01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35421:505ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
Brožek Michal
Hýža Daniel
 
 
-761-673210
2.Zitta Přemysl
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
-8-66-3 1311
3.Zítek PatrikBrožek Michal-784-5-72312
4.Jirkovský Antonín ml.Zeman Lukáš-7-79-9 1313
5.Zitta PřemyslKrejčí Ondřej-7-3-8  0314
6.Černý VítHýža Daniel568  3024
7.Jirkovský Antonín ml.Brožek Michal-57-7-7 1325
8.Zitta PřemyslZeman Lukáš-6-4-5  0326
9.Černý VítKrejčí Ondřej-9758 3136
10.Zítek PatrikHýža Daniel-798-563246
11.Zitta PřemyslBrožek Michal-6-3-10  0347
12.Černý VítZeman Lukáš-10-3-5  0348
13.Zítek PatrikKrejčí Ondřej-11-66-7 1349
14.Jirkovský Antonín ml.Hýža Daniel-5-8-4  03410
15.Černý VítBrožek Michal         
16.Zítek PatrikZeman Lukáš         
17.Jirkovský Antonín ml.Krejčí Ondřej         
18.Zitta PřemyslHýža Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítek Patrik12Brožek Michal30
Jirkovský Antonín ml.03Zeman Lukáš30
Zitta Přemysl03Krejčí Ondřej21
Černý Vít21Hýža Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST KlatovyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Růžička Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33640:637KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
-86-10-12 1301
2.Růžička Josef
Chládek Luboš
 
 
Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
-5-1088-42302
3.Homolka PavelKončal Adam-8103-12-42303
4.Růžička JosefZahradník Lukáš-710-2-8 1304
5.Šmíd JanJavorský Daniel11-689 3114
6.Chládek LubošKopřiva Pavel668  3024
7.Růžička JosefKončal Adam8-2-6-5 1325
8.Šmíd JanZahradník Lukáš-9-8-7  0326
9.Chládek LubošJavorský Daniel1066  3036
10.Homolka PavelKopřiva Pavel6-10810 3146
11.Šmíd JanKončal Adam-99-8-5 1347
12.Chládek LubošZahradník Lukáš3-956 3157
13.Homolka PavelJavorský Daniel13-10-10-8 1358
14.Růžička JosefKopřiva Pavel-48-79-92359
15.Chládek LubošKončal Adam398  3069
16.Homolka PavelZahradník Lukáš477  3079
17.Růžička JosefJavorský Daniel889  3089
18.Šmíd JanKopřiva Pavel-8-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel22Končal Adam31
Růžička Josef13Zahradník Lukáš22
Šmíd Jan13Javorský Daniel13
Chládek Luboš40Kopřiva Pavel22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Nedoma Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38575:646SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Kovářík Matěj
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-4-99-10 1301
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
7-11-9863211
3.Kopřiva PavelŠlehofer Stanislav ml.7-8-3-6 1312
4.Zahradník LukášKovářík Matěj4-8-8-5 1313
5.Pergler JakubChodounský Martin-7-69-7 1314
6.Končal AdamKubát Jan8-4510 3124
7.Zahradník Lukᚊlehofer Stanislav ml.-59-89-42325
8.Pergler JakubKovářík Matěj-7-698103235
9.Končal AdamChodounský Martin35-11-693245
10.Kopřiva PavelKubát Jan910-89 3155
11.Pergler JakubŠlehofer Stanislav ml.-105-9-3 1356
12.Končal AdamKovářík Matěj1078  3066
13.Kopřiva PavelChodounský Martin-611-8-9 1367
14.Zahradník LukášKubát Jan7-10-48-12368
15.Končal AdamŠlehofer Stanislav ml.-10-10-4  0369
16.Kopřiva PavelKovářík Matěj-1-7-9  03610
17.Javorský DanielChodounský Martin-5    01  
18.Pergler JakubKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Pavel13Šlehofer Stanislav ml.40
Zahradník Lukáš03Kovářík Matěj22
Pergler Jakub12Chodounský Martin21
Končal Adam31Kubát Jan12
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Havlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26617:551ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-7-610-6 1301
2.Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
Říšský Pavel
Grus Matěj
 
 
-7-99773211
3.Zeman LukášHnilica Vladimír12-58-453221
4.Hýža DanielŘíšský Pavel-74-9-8 1322
5.Krejčí OndřejVaněček Petr-84-9-5 1323
6.Brožek MichalGrus Matěj-10195 3133
7.Hýža DanielHnilica Vladimír8-10-7-7 1334
8.Krejčí OndřejŘíšský Pavel91111  3044
9.Brožek MichalVaněček Petr10136  3054
10.Zeman LukášGrus Matěj10105  3064
11.Krejčí OndřejHnilica Vladimír5-8-76-62365
12.Brožek MichalŘíšský Pavel4-357 3175
13.Zeman LukášVaněček Petr66-10-7-62376
14.Hýža DanielGrus Matěj571  3086
15.Brožek MichalHnilica Vladimír1145  3096
16.Zeman LukášŘíšský Pavel-83-36732106
17.Hýža DanielVaněček Petr89-7  21  
18.Krejčí OndřejGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Lukáš31Hnilica Vladimír22
Hýža Daniel12Říšský Pavel13
Krejčí Ondřej12Vaněček Petr21
Brožek Michal40Grus Matěj03
16.25 až 16.45 utkání přítomen komisař pan Miroslav Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Rosa Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20513:444TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Černý Vít
Zítek Patrik
 
 
-10-481-62301
2.Benák Libor
Melichar Jiří
 
 
Šmejkal Radek
Jirkovský Antonín ml.
 
 
-7-6-7  0302
3.Melichar JiříČerný Vít13-3-8-6 1303
4.Benák LiborŠmejkal Radek424  3013
5.Remunda Alexandros MatheosZítek Patrik-896-483223
6.Benák JanJirkovský Antonín ml.366  3033
7.Benák LiborČerný Vít-10-9-7  0334
8.Remunda Alexandros MatheosŠmejkal Radek693  3044
9.Benák JanZítek Patrik9126  3054
10.Melichar JiříJirkovský Antonín ml.-46-10853264
11.Remunda Alexandros MatheosČerný Vít975  3074
12.Benák JanŠmejkal Radek9-88-4103284
13.Melichar JiříZítek Patrik-11-106653294
14.Benák LiborJirkovský Antonín ml.667  30104
15.Benák JanČerný Vít         
16.Melichar JiříŠmejkal Radek         
17.Benák LiborZítek Patrik         
18.Remunda Alexandros MatheosJirkovský Antonín ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Jiří21Černý Vít21
Benák Libor21Šmejkal Radek03
Remunda Alexandros Matheos30Zítek Patrik03
Benák Jan30Jirkovský Antonín ml.03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Jakub
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22556:474SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
10-4-711-52301
2.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
-9638 3111
3.Špaček ZbyněkChládek Luboš93-68 3121
4.Gajda JonášKarda Martin9-412 3131
5.Plachý LadislavHomolka Pavel8-7-6-4 1332
6.Plachý JiříŠmíd Jan376  3042
7.Gajda JonášChládek Luboš-76-88-82343
8.Plachý LadislavKarda Martin235  3053
9.Plachý JiříHomolka Pavel-5-3-5  0354
10.Špaček ZbyněkŠmíd Jan-576-7-72355
11.Plachý LadislavChládek Luboš638  3065
12.Plachý JiříKarda Martin566  3075
13.Špaček ZbyněkHomolka Pavel-10787 3185
14.Kubát PetrŠmíd Jan-9-12-8  0386
15.Plachý JiříChládek Luboš494  3096
16.Špaček ZbyněkKarda Martin969  30106
17.Kubát PetrHomolka Pavel-8    01  
18.Plachý LadislavŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špaček Zbyněk31Chládek Luboš13
Gajda Jonáš11Karda Martin04
Plachý Ladislav21Homolka Pavel21
Plachý Jiří31Šmíd Jan21
Kubát Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14470:367TJ Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-87-65-72301
2.Nedvěd Matyáš
Škopek Stanislav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
-9-5-7  0302
3.Nedvěd MatyášNoveský Leon969  3012
4.Bakalář DanielKolář Pavel-8964 3122
5.Myler MatějKruliš David157  3032
6.Škopek StanislavHuleš Petr3-6-8-6 1333
7.Bakalář DanielNoveský Leon4105  3043
8.Myler MatějKolář Pavel786  3053
9.Škopek StanislavKruliš David4-645 3163
10.Nedvěd MatyášHuleš Petr-10775 3173
11.Myler MatějNoveský Leon837  3083
12.Škopek StanislavKolář Pavel810-910 3193
13.Nedvěd MatyášKruliš David8-969 31103
14.Bakalář DanielHuleš Petr         
15.Škopek StanislavNoveský Leon         
16.Nedvěd MatyášKolář Pavel         
17.Bakalář DanielKruliš David         
18.Myler MatějHuleš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Matyáš30Noveský Leon03
Bakalář Daniel20Kolář Pavel03
Myler Matěj30Kruliš David03
Škopek Stanislav21Huleš Petr11
Počet diváků: 5
vrchní rozhodčí - dohoda vedoucích klubů; na utkání přítomen komisař KR pan Miroslav Panský



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Holub Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:33456:522TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondráček Jan
Šindelář Radim
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
11-68-4-72301
2.Hložek Tomáš
Pešek Ondřej
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-9-5-10  0302
3.Ondráček JanKoděra Filip1076  3012
4.Šindelář RadimŠtepka Miroslav-8-4-5  0313
5.Hložek TomášCafourek Tomáš-9-8-8  0314
6.Pešek OndřejHejda Václav11-5106 3124
7.Šindelář RadimKoděra Filip8912  3034
8.Hložek Tomᚊtepka Miroslav-4-6-4  0335
9.Pešek OndřejCafourek Tomáš-88-8663245
10.Ondráček JanHejda Václav-9-3-5  0346
11.Hložek TomášKoděra Filip-3-77-11 1347
12.Pešek OndřejŠtepka Miroslav-5-8-9  0348
13.Ondráček JanCafourek Tomáš627  3058
14.Šindelář RadimHejda Václav-6-4310-82359
15.Pešek OndřejKoděra Filip-9-11-10  03510
16.Ondráček JanŠtepka Miroslav         
17.Šindelář RadimCafourek Tomáš         
18.Hložek TomášHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondráček Jan21Koděra Filip22
Šindelář Radim12Štepka Miroslav30
Hložek Tomáš03Cafourek Tomáš12
Pešek Ondřej22Hejda Václav21
Počet diváků: 5
Utkání byl přítomen komisař KR p. Panský Miroslav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Jehlík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Nedoma Lukáš
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Kesman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36580:617Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pergler Jakub
Javorský Daniel
 
 
Grus Matěj
Říšský Pavel
 
 
7-7-710-112301
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
11-9-99-92302
3.Kopřiva PavelHnilica Vladimír-5-9-3  0303
4.Javorský DanielŘíšský Pavel4-11-10-8 1304
5.Zahradník LukášVaněček Petr-9-8-9  0305
6.Pergler JakubGrus Matěj-8798 3115
7.Javorský DanielHnilica Vladimír-5-7-4  0316
8.Zahradník LukášŘíšský Pavel39-11-963226
9.Pergler JakubVaněček Petr967  3036
10.Kopřiva PavelGrus Matěj79-9-7-112337
11.Zahradník LukášHnilica Vladimír-4-5-7  0338
12.Končal AdamŘíšský Pavel-38-6543248
13.Kopřiva PavelVaněček Petr999  3058
14.Javorský DanielGrus Matěj99-118 3168
15.Končal AdamHnilica Vladimír10-66-6-82369
16.Kopřiva PavelŘíšský Pavel-12-7-9  03610
17.Javorský DanielVaněček Petr         
18.Zahradník LukášGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Pavel13Hnilica Vladimír40
Javorský Daniel12Říšský Pavel22
Zahradník Lukáš12Vaněček Petr12
Pergler Jakub20Grus Matěj12
Končal Adam11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Havlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10431:327ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Korbel Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-9-117283210
2.Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-93107 3120
3.Zeman Lukᚊlehofer Stanislav ml.679  3030
4.Krejčí OndřejChodounský Martin13-86-953240
5.Hýža DanielKorbel Petr699  3050
6.Brožek MichalKubát Jan645  3060
7.Krejčí OndřejŠlehofer Stanislav ml.3-10913 3170
8.Hýža DanielChodounský Martin1395  3080
9.Brožek MichalKorbel Petr-7179 3190
10.Zeman LukášKubát Jan-7-10-7  0391
11.Hýža DanielŠlehofer Stanislav ml.7510  30101
12.Brožek MichalChodounský Martin78   20  
13.Zeman LukášKorbel Petr         
14.Krejčí OndřejKubát Jan         
15.Brožek MichalŠlehofer Stanislav ml.         
16.Zeman LukášChodounský Martin         
17.Krejčí OndřejKorbel Petr         
18.Hýža DanielKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zeman Lukáš11Šlehofer Stanislav ml.03
Krejčí Ondřej20Chodounský Martin02
Hýža Daniel30Korbel Petr02
Brožek Michal20Kubát Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:24631:557TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-6-46-5 1301
2.Benák Libor
Benák Jan
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
466  3011
3.Melichar JiříChládek Luboš-1579-8-32312
4.Benák LiborKarda Martin556  3022
5.Remunda Alexandros MatheosHomolka Pavel-38-41253232
6.Benák JanŠmíd Jan-74-117-82333
7.Benák LiborChládek Luboš7109  3043
8.Remunda Alexandros MatheosKarda Martin6-997 3153
9.Benák JanHomolka Pavel-3-107-10 1354
10.Melichar JiříŠmíd Jan-811-8983264
11.Remunda Alexandros MatheosŽChládek Luboš510-13-8-92365
12.Benák JanKarda Martin589  3075
13.Benák VítHomolka Pavel854  3085
14.Benák LiborŠmíd Jan6-9105 3195
15.Benák JanChládek Luboš98-6-8-82396
16.Benák VítKarda Martin482  30106
17.Benák LiborHomolka Pavel         
18.Remunda Alexandros MatheosŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Jiří11Chládek Luboš31
Benák Libor30Karda Martin04
Remunda Alexandros Matheos21Homolka Pavel12
Benák Jan13Šmíd Jan12
Benák Vít20   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15472:335SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-610-8-5 1301
2.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Gajda Jonᚊmejkal Radek9119  3021
4.Špaček ZbyněkZítek Patrik3-54-933231
5.Plachý JiříJirkovský Antonín ml.-11794 3141
6.Plachý LadislavWO    3051
7.Špaček ZbyněkŠmejkal Radek-78-8-8 1352
8.Plachý JiříZítek Patrik75-56 3162
9.Plachý LadislavJirkovský Antonín ml.-11778 3172
10.Gajda JonášWO    3082
11.Plachý JiříŠmejkal Radek-9-11-9  0383
12.Plachý LadislavZítek Patrik-5889 3193
13.Gajda JonášJirkovský Antonín ml.769  30103
14.Špaček ZbyněkWO    30  
15.Plachý LadislavŠmejkal Radek         
16.Gajda JonášZítek Patrik         
17.Špaček ZbyněkJirkovský Antonín ml.         
18.Plachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gajda Jonáš20Šmejkal Radek21
Špaček Zbyněk11Zítek Patrik03
Plachý Jiří21Jirkovský Antonín ml.03
Plachý Ladislav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33374:490TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-810-7-7 1301
2.Nedvěd Matyáš
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-512-9-10 1302
3.Bakalář DanielKoděra Filip-1-681013212
4.Nedvěd Matyᚊtepka Miroslav-7-9-8  0313
5.Myler MatějCafourek Tomáš156-5-6-102314
6.Kuchta Kamil nejml.Hejda Václav1311-37 3124
7.Nedvěd MatyášKoděra Filip-3-6-9  0325
8.Myler MatějŠtepka Miroslav-5-48-4 1326
9.Kuchta Kamil nejml.Cafourek Tomáš8-7-5-2 1327
10.Bakalář DanielHejda Václav-8-9-7  0328
11.Myler MatějKoděra Filip-67-7-9 1329
12.Kuchta Kamil nejml.Štepka Miroslav-49-2-5 13210
13.Bakalář DanielCafourek Tomáš         
14.Nedvěd MatyášHejda Václav         
15.Kuchta Kamil nejml.Koděra Filip         
16.Bakalář DanielŠtepka Miroslav         
17.Nedvěd MatyášCafourek Tomáš         
18.Myler MatějHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bakalář Daniel11Koděra Filip21
Nedvěd Matyáš02Štepka Miroslav30
Myler Matěj03Cafourek Tomáš20
Kuchta Kamil nejml.12Hejda Václav11
Počet diváků: 8
dohoda vedoucích týmů



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9440:309DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Pešek Ondřej
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
11-99-8-82301
2.Dobiáš Ladislav
Ondráček Jan
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-8735 3111
3.Ondráček JanKolář Pavel84-85 3121
4.Dobiáš LadislavNoveský Leon438  3031
5.Krahulec PetrHuleš Petr348  3041
6.Pešek OndřejKruliš David678  3051
7.Dobiáš LadislavKolář Pavel7413  3061
8.Krahulec PetrNoveský Leon952  3071
9.Pešek OndřejHuleš Petr-3-569-82372
10.Ondráček JanKruliš David459  3082
11.Krahulec PetrKolář Pavel73-36 3192
12.Pešek OndřejNoveský Leon396  30102
13.Ondráček JanHuleš Petr8    10  
14.Dobiáš LadislavKruliš David         
15.Pešek OndřejKolář Pavel         
16.Ondráček JanNoveský Leon         
17.Dobiáš LadislavHuleš Petr         
18.Krahulec PetrKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Jan20Kolář Pavel03
Dobiáš Ladislav20Noveský Leon03
Krahulec Petr30Huleš Petr11
Pešek Ondřej21Kruliš David02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Kadavý Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24592:547Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Hüttl Michal
Sochor David
 
 
84-107 3110
2.Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
Sochor Adam
Němec Filip
 
 
89-3-10-62311
3.Bochňák DavidHüttl Michal7-1059 3121
4.Kuba MiloslavSochor David-9-83-6 1322
5.Polcar VojtěchSochor Adam99-11-7-72323
6.Zábranský JosefNěmec Filip6-864 3133
7.Kuba MiloslavHüttl Michal-611108 3143
8.Polcar VojtěchSochor David910-4-5-42344
9.Zábranský JosefSochor Adam635  3054
10.Bochňák DavidNěmec Filip799  3064
11.Polcar VojtěchHüttl Michal-7-9-11  0365
12.Zábranský JosefSochor David910-87 3175
13.Bochňák DavidSochor Adam7-887 3185
14.Kuba MiloslavNěmec Filip-7-9-4  0386
15.Zábranský JosefHüttl Michal897  3096
16.Bochňák DavidSochor David5126  30106
17.Kuba MiloslavSochor Adam7    10  
18.Polcar VojtěchNěmec Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11