Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17527:405TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Marek Jaroslav
Šalomoun Ivo
 
 
64-99 3110
2.Juroška Ivan
Tureček Petr
 
 
Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
-9354 3120
3.Sirbu JakubVybíral Matouš-8-84-9 1321
4.Tureček PetrMarek Jaroslav-81153 3131
5.Toufar JanAdam Petr1028  3041
6.Juroška IvanŠalomoun Ivo739  3051
7.Tureček PetrVybíral Matouš963  3061
8.Toufar JanMarek Jaroslav-9-767-82362
9.Juroška IvanAdam Petr9-4-8-7 1363
10.Sirbu JakubŠalomoun Ivo3116  3073
11.Toufar JanVybíral Matouš8-5-9-8 1374
12.Juroška IvanMarek Jaroslav9-926 3184
13.Sirbu JakubAdam Petr9-1286 3194
14.Tureček PetrŠalomoun Ivo374  30104
15.Juroška IvanVybíral Matouš         
16.Sirbu JakubMarek Jaroslav         
17.Tureček PetrAdam Petr         
18.Toufar JanŠalomoun Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sirbu Jakub21Vybíral Matouš21
Tureček Petr30Marek Jaroslav12
Toufar Jan12Adam Petr12
Juroška Ivan21Šalomoun Ivo03
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27570:528TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Kleprlík Michal
 
 
Flíbor Zbyněk
Baláž Branislav
 
 
626  3010
2.Černík Jan
Marel David
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-7-8-7  0311
3.Černík JanFlíbor Zbyněk-911-92-52312
4.Kleprlík MichalKoníček Michal689  3022
5.Marel DavidDarmovzal Zdeněk-4-6-5  0323
6.Šimonek PetrBaláž Branislav113  3033
7.Kleprlík MichalFlíbor Zbyněk1025  3043
8.Marel DavidKoníček Michal-88116 3153
9.Šimonek PetrDarmovzal Zdeněk-11-8-6  0354
10.Černík JanBaláž Branislav-7-9-6  0355
11.Marel DavidFlíbor Zbyněk-6611-6113265
12.Šimonek PetrKoníček Michal679  3075
13.Černík JanDarmovzal Zdeněk9-8-7-6 1376
14.Kleprlík MichalBaláž Branislav469  3086
15.Šimonek PetrFlíbor Zbyněk9-5-4-8 1387
16.Černík JanKoníček Michal10-710-443297
17.Kleprlík MichalDarmovzal Zdeněk-9696 31107
18.Marel DavidBaláž Branislav-6-8-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černík Jan13Flíbor Zbyněk22
Kleprlík Michal40Koníček Michal04
Marel David21Darmovzal Zdeněk31
Šimonek Petr22Baláž Branislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29662:601TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
755  3010
2.Táborský Jiří
Bako Adam
 
 
Mocek Jan
Novák David
 
 
12-6-10-12 1311
3.Mádlo MartinNovák David-912-10-12 1312
4.Bako AdamLamač Petr9-9-9-6 1313
5.Táborský JiříMocek Jan-911118 3123
6.Jelínek MichalHrdlička Petr1099  3033
7.Bako AdamNovák David-611-8-6 1334
8.Táborský JiříLamač Petr-64-84-32335
9.Jelínek MichalMocek Jan635  3045
10.Mádlo MartinHrdlička Petr326  3055
11.Táborský JiříNovák David-8-88-7 1356
12.Jelínek MichalLamač Petr78-8-663266
13.Mádlo MartinMocek Jan-55-31133276
14.Bako AdamHrdlička Petr7-10-8-9 1377
15.Jelínek MichalNovák David-9949 3187
16.Mádlo MartinLamač Petr5-1246 3197
17.Bako AdamMocek Jan-61088 31107
18.Táborský JiříHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádlo Martin31Novák David31
Bako Adam13Lamač Petr22
Táborský Jiří12Mocek Jan04
Jelínek Michal40Hrdlička Petr12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pugzík Antonín
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Kreuzig Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9431:243DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Jakubský Filip
 
 
Slavík Radek
 
 
WO    3010
2.Ramírez Francisco
Lučan Martin
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
-127914 3120
3.Lučan MartinWO    3030
4.Merta JakubNevřela Daniel287  3040
5.Jakubský FilipSlavík Radek-108-11-9 1341
6.Ramírez FranciscoŠkopek Pavel547  3051
7.Merta JakubWO    3061
8.Jakubský FilipNevřela Daniel-8986 3171
9.Ramírez FranciscoSlavík Radek6-79-1053281
10.Lučan MartinŠkopek Pavel-1259-663291
11.Jakubský FilipWO    30101
12.Ramírez FranciscoNevřela Daniel-510   11  
13.Lučan MartinSlavík Radek         
14.Merta JakubŠkopek Pavel         
15.Ramírez Francisco         
16.Lučan MartinNevřela Daniel         
17.Merta JakubSlavík Radek         
18.Jakubský FilipŠkopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lučan Martin10Nevřela Daniel02
Merta Jakub10Slavík Radek11
Jakubský Filip11Škopek Pavel02
Ramírez Francisco20   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Havrda Luboš
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35612:612HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Mádr Miloslav
Novák Aleš
 
 
8-11610 3110
2.Dufek Lukáš
Slavík Jan
 
 
Sivera Adam
Vaigl Martin
 
 
948  3020
3.Slavík JanSivera Adam7-9-116-72321
4.Brož PetrNovák Aleš-48-10-7 1322
5.Dufek LukášVaigl Martin-8-9-11  0323
6.Novotný PetrMádr Miloslav-105-67-102324
7.Brož PetrSivera Adam-6-86-8 1325
8.Dufek LukášNovák AlešŽ-1898-5-92326
9.Novotný PetrVaigl Martin86-6-993236
10.Slavík JanMádr Miloslav4-1159 3146
11.Dufek LukášSivera Adam-87-10-7 1347
12.Novotný PetrNovák Aleš4-1429 3157
13.Slavík JanVaigl Martin-76-6-6 1358
14.Kodym TomášMádr Miloslav8-10-7-7 1359
15.Novotný PetrSivera Adam967  3069
16.Slavík JanNovák Aleš-6-5-6  03610
17.Kodym TomášVaigl Martin-7-9   02  
18.Dufek LukášMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan13Sivera Adam31
Brož Petr02Novák Aleš31
Dufek Lukáš03Vaigl Martin21
Novotný Petr31Mádr Miloslav21
Kodym Tomáš01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33489:534TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-6-6-8  0301
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-109-101063211
3.Palát Jiří ml.Marek David11-2-27-12312
4.Antoš JiříŠkalda Jan-9-1087-92313
5.Vitula JosefBezdíček Martin-4-5-5  0314
6.Dospíšil Jiří ml.Viesner Vojtěch-10493 3124
7.Antoš JiříMarek David2-3-4-6 1325
8.Vitula JosefŠkalda Jan6-14-7-9 1326
9.Dospíšil Jiří ml.Bezdíček Martin976  3036
10.Palát Jiří ml.Viesner Vojtěch-7-11-7  0337
11.Vitula JosefMarek David-6-4-4  0338
12.Dospíšil Jiří ml.Škalda Jan335  3048
13.Palát Jiří ml.Stránský Matěj968  3058
14.Antoš JiříViesner Vojtěch769  3068
15.Dospíšil Jiří ml.Marek David-5-8-8  0369
16.Palát Jiří ml.Škalda Jan-8-5-9  03610
17.Antoš JiříStránský Matěj11    10  
18.Vitula JosefViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palát Jiří ml.13Marek David40
Antoš Jiří12Škalda Jan31
Vitula Josef03Bezdíček Martin11
Dospíšil Jiří ml.31Viesner Vojtěch12
   Stránský Matěj01
Počet diváků: 14484
Přítomen komisař ČASTu p. Teplan Stanislav



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Šišma Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36658:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Vaculík Filip
 
 
Vybíral Matouš
Svoboda Aleš
 
 
76-9-973210
2.Traxler Jan
Fila Martin
 
 
Marek Jaroslav
Adam Petr
 
 
6-1184 3120
3.Jeřábek VladimírSvoboda Aleš-711-3993230
4.Vaculík FilipVybíral Matouš777  3040
5.Fila MartinMarek Jaroslav-13-984-82341
6.Traxler JanAdam Petr6-79-683251
7.Vaculík FilipSvoboda Aleš-2-69-4 1352
8.Fila MartinVybíral Matouš4-7810 3162
9.Traxler JanMarek Jaroslav7-38-9-72363
10.Jeřábek VladimírAdam Petr-7-12-10  0364
11.Fila MartinSvoboda Aleš-9-6-9  0365
12.Traxler JanVybíral Matouš-8-66-10 1366
13.Jeřábek VladimírMarek Jaroslav-67-11-10 1367
14.Vaculík FilipAdam Petr416  3077
15.Traxler JanSvoboda Aleš-8-7-13  0378
16.Jeřábek VladimírVybíral Matouš-9-4-8  0379
17.Vaculík FilipMarek Jaroslav757  3089
18.Fila MartinAdam Petr-8653 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Vladimír13Svoboda Aleš31
Vaculík Filip31Vybíral Matouš22
Fila Martin22Marek Jaroslav31
Traxler Jan13Adam Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29628:582TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Kleprlík Michal
 
 
Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
9105  3010
2.Lukeš Marek
Marel David
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
-5-11-11  0311
3.Kleprlík MichalNovák David9611  3021
4.Marel DavidLamač Petr6-67-753231
5.Lukeš MarekMocek Jan-6-12-2  0332
6.Šimonek PetrHrdlička Petr37-64 3142
7.Marel DavidNovák David-94-912-62343
8.Lukeš MarekLamač Petr-10-9-6  0344
9.Šimonek PetrMocek Jan8-93-613254
10.Kleprlík MichalHrdlička Petr8103  3064
11.Lukeš MarekNovák David-67-59-82365
12.Šimonek PetrLamač Petr7-7-6-6 1366
13.Kleprlík MichalMocek Jan88-95 3176
14.Marel DavidHrdlička Petr-68107 3186
15.Šimonek PetrNovák David77-7-7-62387
16.Kleprlík MichalLamač Petr3109  3097
17.Marel DavidMocek Jan18-810 31107
18.Lukeš MarekHrdlička Petr6-74  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleprlík Michal40Novák David31
Marel David31Lamač Petr22
Lukeš Marek03Mocek Jan13
Šimonek Petr22Hrdlička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 HoliceRozhodčí:Krejza Josef
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Pečinka Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19495:423TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
Flíbor Zbyněk
Baláž Branislav
 
 
-53117 3110
2.Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-8743 3120
3.Bako AdamFlíbor Zbyněk12-7-4-5 1321
4.Táborský JiříKoníček Michal-9-4-2  0322
5.Mádlo MartinDarmovzal Zdeněk9126  3032
6.Jelínek MichalBaláž Branislav-72-7-9 1333
7.Táborský JiříFlíbor Zbyněk-969-493243
8.Mádlo MartinKoníček Michal7106  3053
9.Jelínek MichalDarmovzal Zdeněk-7472 3163
10.Bako AdamBaláž Branislav-39-8553273
11.Mádlo MartinFlíbor Zbyněk338  3083
12.Jelínek MichalKoníček Michal429  3093
13.Bako AdamDarmovzal Zdeněk-79-6-12 1394
14.Táborský JiříBaláž Branislav558  30104
15.Jelínek MichalFlíbor Zbyněk         
16.Bako AdamKoníček Michal         
17.Táborský JiříDarmovzal Zdeněk         
18.Mádlo MartinBaláž Branislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam12Flíbor Zbyněk12
Táborský Jiří21Koníček Michal12
Mádlo Martin30Darmovzal Zdeněk12
Jelínek Michal21Baláž Branislav12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Lučan Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Pozník David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37597:617HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Novák Aleš
Sivera Adam
 
 
7610  3010
2.Pozník David
Jakubský Filip
 
 
Hitzger Jakub
Vaigl Martin
 
 
95-84 3120
3.Ramírez FranciscoSivera Adam577  3030
4.Lučan MartinNovák Aleš-44-95113240
5.Pozník DavidVaigl Martin-7-4-6  0341
6.Jakubský FilipHitzger Jakub6-84-1073251
7.Lučan MartinSivera AdamŽ9-2-106-82352
8.Pozník DavidNovák Aleš8-9-510-62353
9.Jakubský FilipVaigl Martin-6-79-9 1354
10.Ramírez FranciscoHitzger Jakub-6-9-6  0355
11.Pozník DavidSivera Adam-7-68-12 1356
12.Jakubský FilipNovák Aleš9-10-65-102357
13.Ramírez FranciscoVaigl Martin-6-3-6  0358
14.Lučan MartinHitzger Jakub8-95-1183268
15.Jakubský FilipŽSivera Adam-99-95-72369
16.Ramírez FranciscoNovák Aleš4-5-9-10 13610
17.Lučan MartinVaigl Martin8    10  
18.Pozník DavidHitzger Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ramírez Francisco13Sivera Adam31
Lučan Martin21Novák Aleš31
Pozník David03Vaigl Martin30
Jakubský Filip13Hitzger Jakub12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Joneš Milan
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Havrda Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14482:294TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Škopek Pavel
 
 
WO    3010
2.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Nevřela Daniel
Slavík Radek
 
 
-6788 3120
3.Dufek LukášSlavík Radek9-6-11-9 1321
4.Novotný PetrNevřela Daniel-129-9493231
5.Kodym Tomᚊkopek Pavel7-967 3141
6.Slavík JanWO    3051
7.Novotný PetrSlavík Radek763  3061
8.Kodym TomášNevřela Daniel-10-8-9  0362
9.Slavík JanŠkopek Pavel645  3072
10.Dufek LukášWO    3082
11.Kodym TomášSlavík Radek67-57 3192
12.Slavík JanNevřela Daniel-6-953-102393
13.Dufek Lukᚊkopek PavelWO    30103
14.Novotný Petr         
15.Slavík JanSlavík Radek         
16.Dufek LukášNevřela Daniel         
17.Novotný PetrŠkopek Pavel         
18.Kodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dufek Lukáš01Slavík Radek12
Novotný Petr20Nevřela Daniel21
Kodym Tomáš21Škopek Pavel02
Slavík Jan11   
WO40WO04
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25575:549SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
1059  3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-9-77-6 1311
3.Slavík RadekDospíšil Jiří ml.94-88 3121
4.Herout FrantišekAntoš Jiří6-4128 3131
5.Škopek PavelPalát Jiří ml.-899-8-62332
6.Nevřela DanielVitula Josef-5576 3142
7.Herout FrantišekDospíšil Jiří ml.84-57 3152
8.Škopek PavelAntoš Jiří7-8-9-5 1353
9.Nevřela DanielPalát Jiří ml.9912  3063
10.Slavík RadekVitula Josef497  3073
11.Škopek PavelDospíšil Jiří ml.-98-6-8 1374
12.Nevřela DanielAntoš Jiří-9-5-4  0375
13.Slavík RadekPalát Jiří ml.5-7910 3185
14.Herout FrantišekVitula Josef-778-1053295
15.Nevřela DanielDospíšil Jiří ml.-210-9-6 1396
16.Slavík RadekAntoš Jiří696  30106
17.Herout FrantišekPalát Jiří ml.         
18.Škopek PavelVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavík Radek40Dospíšil Jiří ml.22
Herout František30Antoš Jiří22
Škopek Pavel03Palát Jiří ml.12
Nevřela Daniel22Vitula Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BorováRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:35568:615TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Záboj Matěj
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-9910-10-102301
2.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
9-7-7553211
3.Mádr MiloslavMarek David-8-11-8  0312
4.Záboj MatějŠkalda Jan-511-68-142313
5.Novák AlešBezdíček Martin-814-9-11 1314
6.Sivera AdamStránský Matěj138-8-2113224
7.Záboj MatějMarek David-85-4-6 1325
8.Novák AlešŠkalda Jan8-4-8-9 1326
9.Sivera AdamBezdíček Martin-9976 3136
10.Mádr MiloslavStránský Matěj577  3046
11.Novák AlešMarek David7-5-4-3 1347
12.Sivera AdamŠkalda Jan-98-10-3 1348
13.Mádr MiloslavBezdíček Martin946  3058
14.Záboj MatějStránský Matěj855  3068
15.Sivera AdamMarek David-6-2-3  0369
16.Mádr MiloslavŠkalda Jan-4-89-8 13610
17.Záboj MatějViesner Vojtěch866  30  
18.Novák AlešStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav22Marek David40
Záboj Matěj12Škalda Jan40
Novák Aleš03Bezdíček Martin12
Sivera Adam22Stránský Matěj03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:35741:709TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Pozník David
Klemperer Jan
 
 
88-4-1183210
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Ramírez Francisco
Tesolin Riccardo
 
 
-5-79-4 1311
3.Vašíček JanRamírez Francisco-776-693221
4.Koníček MichalPozník David8314  3031
5.Flíbor ZbyněkTesolin Riccardo773  3041
6.Darmovzal ZdeněkKlemperer Jan75-8-993251
7.Koníček MichalRamírez Francisco5-4-66-92352
8.Flíbor ZbyněkPozník David611-10-9-62353
9.Darmovzal ZdeněkTesolin Riccardo1213-9-993263
10.Vašíček JanKlemperer Jan65-48 3173
11.Flíbor ZbyněkRamírez Francisco11-768 3183
12.Darmovzal ZdeněkPozník David7-67-8-112384
13.Vašíček JanTesolin Riccardo895  3094
14.Koníček MichalKlemperer Jan-4612-5-102395
15.Darmovzal ZdeněkRamírez Francisco-6-98-8 1396
16.Vašíček JanPozník David-9-10-8  0397
17.Koníček MichalTesolin Riccardo-888-9-52398
18.Flíbor ZbyněkKlemperer Jan8-1051 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan31Ramírez Francisco22
Koníček Michal13Pozník David31
Flíbor Zbyněk31Tesolin Riccardo13
Darmovzal Zdeněk22Klemperer Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:34576:622TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mocek Jan
Novák David
 
 
Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
-6-7-9  0301
2.Kolařík Jan
Lamač Petr
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
989  3011
3.Mocek JanNovotný Petr-6-7-1  0312
4.Lamač PetrDufek Lukáš-14799 3122
5.Kolařík JanKodym Tomáš-9-118-8 1323
6.Novák DavidSlavík Jan-10-957-62324
7.Lamač PetrNovotný Petr8-8-5-8 1325
8.Kolařík JanDufek Lukáš-9-1012-8 1326
9.Novák DavidKodym Tomáš1078  3036
10.Mocek JanSlavík Jan93-89 3146
11.Kolařík JanNovotný Petr9-4-6-7 1347
12.Novák DavidDufek Lukáš-9847 3157
13.Mocek JanKodym Tomáš1217-144 3167
14.Hrdlička PetrSlavík Jan9-5-3-5 1368
15.Novák DavidNovotný Petr11-4-4-6 1369
16.Mocek JanDufek Lukáš9-44-12-923610
17.Hrdlička PetrKodym Tomáš-69   11  
18.Kolařík JanSlavík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan22Novotný Petr40
Lamač Petr11Dufek Lukáš22
Kolařík Jan03Kodym Tomáš12
Novák David22Slavík Jan21
Hrdlička Petr01   
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kovář Josef st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36455:551TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Kleprlík Michal
Bělohlávek Dominik
 
 
9-6-1-7 1301
2.Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
Merta Jakub
Kudýn Petr
 
 
77-8-7-122302
3.Ondrovčák RadekKudýn Petr-979-783212
4.Andorko PavelKleprlík Michal-88-8-7 1313
5.Adam PetrBělohlávek Dominik8-889 3123
6.Vybíral MatoušMerta Jakub-6-6-14  0324
7.Andorko PavelKudýn Petr-5-5-7  0325
8.Adam PetrKleprlík Michal-6-3-5  0326
9.Vybíral MatoušBělohlávek Dominik36-116 3136
10.Ondrovčák RadekMerta Jakub-8-11-5  0337
11.Adam PetrKudýn Petr7-12-51093247
12.Vybíral MatoušKleprlík Michal-10-7-5  0348
13.Ondrovčák RadekBělohlávek Dominik9-5-9-9 1349
14.Andorko PavelMerta Jakub-49-1-9 13410
15.Vybíral MatoušKudýn Petr5-8   11  
16.Ondrovčák RadekKleprlík Michal         
17.Andorko PavelBělohlávek Dominik         
18.Adam PetrMerta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondrovčák Radek12Kudýn Petr12
Andorko Pavel03Kleprlík Michal30
Adam Petr21Bělohlávek Dominik12
Vybíral Matouš12Merta Jakub30
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34528:569TTC MS Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Vaculík Filip
 
 
Tureček Petr
Juroška Ivan
 
 
85-8-6-52301
2.Oleksík Václav
Kuča Jan
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-10-12-10  0302
3.Jeřábek VladimírNespěšný Hynek-6967 3112
4.Oleksík VáclavJuroška Ivan-1-79-8 1313
5.Kuča JanSirbu Jakub-8-58-5 1314
6.Vaculík FilipTureček Petr-10-36-6 1315
7.Oleksík VáclavNespěšný Hynek4-11-36-132316
8.Kuča JanJuroška Ivan-6-7-8  0317
9.Vaculík FilipSirbu Jakub-912106 3127
10.Jeřábek VladimírTureček Petr10-548 3137
11.Kuča JanNespěšný Hynek783  3047
12.Vaculík FilipJuroška Ivan9107  3057
13.Jeřábek VladimírSirbu Jakub-6-9-9  0358
14.Oleksík VáclavTureček Petr-4-9-5  0359
15.Vaculík FilipNespěšný Hynek5-978 3169
16.Jeřábek VladimírJuroška Ivan-7-10-7  03610
17.Oleksík VáclavSirbu Jakub         
18.Kuča JanTureček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jeřábek Vladimír22Nespěšný Hynek13
Oleksík Václav03Juroška Ivan31
Kuča Jan12Sirbu Jakub21
Vaculík Filip31Tureček Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34474:559TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
-106-10-4 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-8-4-7  0302
3.Slavík RadekMarek David-411-7-4 1303
4.Herout FrantišekŠkalda Jan-6-55-6 1304
5.Škopek PavelBezdíček Martin106-511 3114
6.Nevřela DanielViesner Vojtěch-118-8-8 1315
7.Herout FrantišekMarek David-1-6-1  0316
8.Škopek PavelŠkalda Jan-698-9103226
9.Nevřela DanielBezdíček Martin869  3036
10.Slavík RadekViesner Vojtěch10-865 3146
11.Škopek PavelMarek David-7-4-10  0347
12.Nevřela DanielŠkalda Jan7-67-7-42348
13.Slavík RadekŠtieber Břetislav969  3058
14.Herout FrantišekViesner Vojtěch-6-495-92359
15.Nevřela DanielMarek David-8-5-6  03510
16.Slavík RadekŠkalda Jan         
17.Herout FrantišekŠtieber Břetislav         
18.Škopek PavelViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Radek21Marek David40
Herout František03Škalda Jan21
Škopek Pavel21Bezdíček Martin02
Nevřela Daniel13Viesner Vojtěch21
   Štieber Břetislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Vavřička Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28617:559HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hitzger Jakub
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-8-7-12  0301
2.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
11-945 3111
3.Mádr MiloslavDospíšil Jiří ml.9-3-8-6 1312
4.Hitzger JakubPalát Jiří ml.7-126-7-112313
5.Novák AlešAntoš Jiří9-8-4-7 1314
6.Sivera AdamVitula Josef4-9109 3124
7.Hitzger JakubDospíšil Jiří ml.-5-7-5  0325
8.Novák AlešPalát Jiří ml.8-37-963235
9.Sivera AdamAntoš Jiří9-103-8-72336
10.Záboj MatějVitula Josef683  3046
11.Novák AlešDospíšil Jiří ml.-9-48563256
12.Sivera AdamPalát Jiří ml.82-59 3166
13.Záboj MatějAntoš Jiří436  3076
14.Hitzger JakubVitula Josef7119  3086
15.Sivera AdamDospíšil Jiří ml.-92-6-7 1387
16.Záboj MatějPalát Jiří ml.884  3097
17.Hitzger JakubAntoš Jiří684  30107
18.Novák AlešVitula Josef-47   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav01Dospíšil Jiří ml.31
Hitzger Jakub22Palát Jiří ml.13
Novák Aleš21Antoš Jiří22
Sivera Adam22Vitula Josef03
Záboj Matěj30   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34671:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
-4-9-5  0301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
-8-7105103211
3.Vašíček JanNovotný Petr-57-118-52312
4.Koníček MichalSlavík Jan-25-79113222
5.Flíbor ZbyněkDufek Lukáš877  3032
6.Darmovzal ZdeněkKodym Tomáš10-9-4-7 1333
7.Koníček MichalNovotný Petr-68-7-5 1334
8.Flíbor ZbyněkSlavík Jan3-76-1453244
9.Darmovzal ZdeněkDufek Lukáš448  3054
10.Vašíček JanKodym Tomáš3-13-108-82355
11.Flíbor ZbyněkNovotný Petr-10-9-3  0356
12.Darmovzal ZdeněkSlavík Jan678  3066
13.Vašíček JanDufek Lukáš9-963 3176
14.Koníček MichalKodym Tomáš897  3086
15.Darmovzal ZdeněkNovotný Petr7-6-88-72387
16.Vašíček JanSlavík Jan-79-77-52388
17.Koníček MichalDufek Lukáš-7-104-7 1389
18.Flíbor ZbyněkKodym Tomáš669  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan13Novotný Petr40
Koníček Michal22Slavík Jan13
Flíbor Zbyněk31Dufek Lukáš13
Darmovzal Zdeněk22Kodym Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20533:471TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Ramírez Francisco
Tesolin Riccardo
 
 
-9-9114113210
2.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Pozník David
Klemperer Jan
 
 
10-65-11-62311
3.Mocek JanRamírez Francisco98-2-1063221
4.Kolařík JanPozník David-8-1085133231
5.Novák DavidTesolin Riccardo-97-11793241
6.Lamač PetrKlemperer Jan786  3051
7.Kolařík JanRamírez Francisco-10-9-10  0352
8.Novák DavidPozník David4-775 3162
9.Lamač PetrTesolin Riccardo-1158-253272
10.Mocek JanKlemperer Jan-9-7-6  0373
11.Novák DavidRamírez Francisco13127  3083
12.Lamač PetrPozník David946  3093
13.Mocek JanTesolin Riccardo967  30103
14.Kolařík JanKlemperer Jan-78   11  
15.Lamač PetrRamírez Francisco         
16.Mocek JanPozník David         
17.Kolařík JanTesolin Riccardo         
18.Novák DavidKlemperer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan21Ramírez Francisco12
Kolařík Jan11Pozník David03
Novák David30Tesolin Riccardo03
Lamač Petr30Klemperer Jan11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Hruška Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22572:498KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Jelínek Michal
Svojanovský Radim
 
 
-5-9-9  0301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
865  3011
3.Adam PetrJelínek Michal-6-78-6 1312
4.Marek JaroslavBako Adam8-643 3122
5.Ondrovčák RadekTáborský Jiří8810  3032
6.Vybíral MatoušSvojanovský Radim9-498 3142
7.Marek JaroslavJelínek Michal-4-988-62343
8.Ondrovčák RadekBako Adam778  3053
9.Vybíral MatoušTáborský Jiří5-86-8-62354
10.Svoboda AlešSvojanovský Radim9-1287 3164
11.Ondrovčák RadekJelínek Michal47-5-7-72365
12.Vybíral MatoušBako Adam894  3075
13.Svoboda AlešTáborský Jiří5-579 3185
14.Marek JaroslavSvojanovský Radim754  3095
15.Vybíral MatoušJelínek Michal-6-94-9 1396
16.Svoboda AlešBako Adam643  30106
17.Marek JaroslavTáborský Jiří         
18.Ondrovčák RadekSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Petr01Jelínek Michal40
Marek Jaroslav21Bako Adam04
Ondrovčák Radek21Táborský Jiří12
Vybíral Matouš22Svojanovský Radim03
Svoboda Aleš30   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Carda Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24592:540TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
3-136-753210
2.Sedlář Jakub
Palát Jiří ml.
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
-889-943220
3.Palát Jiří ml.Juroška Ivan-10785 3130
4.Antoš JiříSirbu Jakub4-59-4163240
5.Vitula JosefNespěšný Hynek86-6-1043250
6.Dospíšil Jiří ml.Toufar Jan10-1397 3160
7.Antoš JiříJuroška Ivan-6-4-8  0361
8.Vitula JosefSirbu Jakub8-11118 3171
9.Dospíšil Jiří ml.Nespěšný Hynek9510  3081
10.Palát Jiří ml.Toufar Jan679  3091
11.Vitula JosefJuroška Ivan10-14-79-62392
12.Dospíšil Jiří ml.Sirbu Jakub-106-109-62393
13.Palát Jiří ml.Nespěšný Hynek-10-10-9  0394
14.Antoš JiříToufar Jan-10559 31104
15.Dospíšil Jiří ml.Juroška Ivan1038  30  
16.Palát Jiří ml.Sirbu Jakub         
17.Antoš JiříNespěšný Hynek         
18.Vitula JosefToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Palát Jiří ml.21Juroška Ivan21
Antoš Jiří21Sirbu Jakub12
Vitula Josef21Nespěšný Hynek12
Dospíšil Jiří ml.21Toufar Jan03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:13478:298TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
Traxler Jan
Vaculík Filip
 
 
6914  3010
2.Bezdíček Martin
Stránský Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Langr LukášTáborský Jindřich3115  3030
4.Viesner VojtěchTraxler Jan12-9-6-12 1331
5.Marek DavidVaculík Filip888  3041
6.Stránský MatějWO    3051
7.Viesner VojtěchTáborský Jindřich575  3061
8.Marek DavidTraxler Jan3-483 3171
9.Stránský MatějVaculík Filip-10-11-14  0372
10.Langr LukášWO    3082
11.Marek DavidTáborský Jindřich238  3092
12.Stránský MatějTraxler Jan-6-97-8 1393
13.Bezdíček MartinVaculík Filip-4-59-7 1394
14.Viesner VojtěchWO    30104
15.Stránský MatějTáborský Jindřich         
16.Bezdíček MartinTraxler Jan         
17.Viesner VojtěchVaculík Filip         
18.Marek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Langr Lukáš10Táborský Jindřich03
Viesner Vojtěch11Traxler Jan21
Marek David30Vaculík Filip21
Stránský Matěj02   
Bezdíček Martin01   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kreuzig Robert
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Jakubský Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11476:348DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Tesolin Riccardo
 
 
Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
-88118 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
716  3020
3.Ramírez FranciscoVybíral Matouš89-8-9-92321
4.Pozník DavidMarek Jaroslav93-95 3131
5.Tesolin RiccardoAdam Petr4810  3041
6.Lučan MartinAndorko Pavel359  3051
7.Pozník DavidVybíral Matouš458  3061
8.Tesolin RiccardoMarek Jaroslav-57-8-9 1362
9.Lučan MartinAdam Petr878  3072
10.Ramírez FranciscoAndorko Pavel058  3082
11.Tesolin RiccardoVybíral Matouš498  3092
12.Lučan MartinMarek Jaroslav-128-9-13 1393
13.Ramírez FranciscoAdam Petr359  30103
14.Pozník DavidAndorko Pavel         
15.Lučan MartinVybíral Matouš         
16.Ramírez FranciscoMarek Jaroslav         
17.Pozník DavidAdam Petr         
18.Tesolin RiccardoAndorko Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ramírez Francisco21Vybíral Matouš12
Pozník David20Marek Jaroslav21
Tesolin Riccardo21Adam Petr03
Lučan Martin21Andorko Pavel02
Počet diváků: 12
Návštěva komisaře - p. Stanislav Bouček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:24503:491SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herout František
Förster Vojtěch
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
-1-4-3  0301
2.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
4126  3011
3.Förster VojtěchKoníček Michal-3-6-4  0312
4.Loudín PetrFlíbor Zbyněk910-88 3122
5.Škopek PavelVašíček Jan594  3032
6.Herout FrantišekDarmovzal Zdeněk-8-74963242
7.Loudín PetrKoníček Michal567  3052
8.Škopek PavelFlíbor Zbyněk-811-59-82353
9.Herout FrantišekVašíček Jan836  3063
10.Förster VojtěchDarmovzal Zdeněk-10-6-1  0364
11.Škopek PavelKoníček Michal889  3074
12.Herout FrantišekFlíbor Zbyněk972  3084
13.Förster VojtěchVašíček Jan-94-5-6 1385
14.Loudín PetrDarmovzal Zdeněk-6-4-5  0386
15.Herout FrantišekKoníček Michal798  3096
16.Förster VojtěchFlíbor Zbyněk-5-6-6  0397
17.Loudín PetrVašíček Jan437  30107
18.Škopek PavelDarmovzal Zdeněk8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Förster Vojtěch04Koníček Michal13
Loudín Petr31Flíbor Zbyněk22
Škopek Pavel21Vašíček Jan13
Herout František40Darmovzal Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Hitzger Petr ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9424:301HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Mádr Miloslav
 
 
Kolařík Jan
Kurka Milan
 
 
1688  3010
2.Sivera Adam
Vaigl Martin
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
-8-7-11  0311
3.Mádr MiloslavNovák David-11638 3121
4.Novák AlešKolařík Jan75-89 3131
5.Vaigl MartinMocek Jan-9537 3141
6.Sivera AdamKurka Milan445  3051
7.Novák AlešNovák David666  3061
8.Vaigl MartinKolařík Jan95-85 3171
9.Sivera AdamMocek Jan7-1027 3181
10.Mádr MiloslavKurka Milan886  3091
11.Vaigl MartinNovák David54-1410 31101
12.Sivera AdamKolařík Jan6    10  
13.Mádr MiloslavMocek Jan         
14.Novák AlešKurka Milan         
15.Sivera AdamNovák David         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Novák AlešMocek Jan         
18.Vaigl MartinKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav20Novák David03
Novák Aleš20Kolařík Jan02
Vaigl Martin30Mocek Jan02
Sivera Adam20Kurka Milan02
Počet diváků: 6
Přítomnost komisaře Stanislav Bouček



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, PardubiceRozhodčí:Pánek Libor
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Bayerová Anežka ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17488:372TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Kleprlík Michal
 
 
Kuchta Pavel
Táborský Jiří
 
 
334  3010
2.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-10-6-9  0311
3.Marel DavidJelínek Michal-6-539-62312
4.Kleprlík MichalMádlo Martin41012  3022
5.Lukeš MarekTáborský Jiří-4147 3132
6.Merta JakubKuchta Pavel373  3042
7.Kleprlík MichalJelínek Michal79-114 3152
8.Lukeš MarekMádlo Martin34-76 3162
9.Merta JakubTáborský Jiří648  3072
10.Marel DavidKuchta Pavel461  3082
11.Lukeš MarekJelínek Michal-9-5-7  0383
12.Merta JakubMádlo Martin-76-12773293
13.Marel DavidTáborský Jiří-1-68-10 1394
14.Kleprlík MichalKuchta Pavel456  30104
15.Merta JakubJelínek Michal         
16.Marel DavidMádlo Martin         
17.Kleprlík MichalTáborský Jiří         
18.Lukeš MarekKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marel David12Jelínek Michal21
Kleprlík Michal30Mádlo Martin03
Lukeš Marek21Táborský Jiří12
Merta Jakub30Kuchta Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Smíškova 840, Tišnov 666 01Rozhodčí:Carda Zdeněk
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18522:445TTC Koral Tišnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
82-86 3110
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Jeřábek Vladimír
Kuča Jan
 
 
-97107 3120
3.Antoš JiříTraxler Jan5-9-4-6 1321
4.Dospíšil Jiří ml.Vaculík Filip595  3031
5.Vitula JosefJeřábek Vladimír92-710 3141
6.Palát Jiří ml.Kuča Jan-71079 3151
7.Dospíšil Jiří ml.Traxler Jan124-106 3161
8.Vitula JosefVaculík Filip115-8-573271
9.Palát Jiří ml.Jeřábek Vladimír3-911-5-62372
10.Antoš JiříKuča Jan-810-9-10 1373
11.Vitula JosefTraxler Jan-424-1083283
12.Palát Jiří ml.Vaculík Filip6910  3093
13.Sedlář JakubJeřábek Vladimír8116  30103
14.Dospíšil Jiří ml.Kuča Jan55   20  
15.Palát Jiří ml.Traxler Jan         
16.Sedlář JakubVaculík Filip         
17.Dospíšil Jiří ml.Jeřábek Vladimír         
18.Vitula JosefKuča Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří02Traxler Jan12
Dospíšil Jiří ml.20Vaculík Filip03
Vitula Josef30Jeřábek Vladimír12
Palát Jiří ml.21Kuča Jan11
Sedlář Jakub10   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8405:317TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
Ličbinský Roman
Střítežský Roman
 
 
11-1077 3110
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Nespěšný Hynek
Juroška Ivan
 
 
498  3020
3.Viesner VojtěchNespěšný Hynek-4116-1113230
4.Stránský MatějJuroška Ivan-31197 3140
5.Bezdíček MartinStřítežský Roman385  3050
6.Marek DavidLičbinský Roman484  3060
7.Stránský MatějNespěšný Hynek-658-4-72361
8.Štieber BřetislavJuroška Ivan5-1069 3171
9.Marek DavidStřítežský Roman758  3081
10.Viesner VojtěchLičbinský Roman484  3091
11.Štieber BřetislavNespěšný Hynek988  30101
12.Marek DavidJuroška Ivan         
13.Viesner VojtěchStřítežský Roman         
14.Stránský MatějLičbinský Roman         
15.Marek DavidNespěšný Hynek         
16.Viesner VojtěchJuroška Ivan         
17.Stránský MatějStřítežský Roman         
18.Štieber BřetislavLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Viesner Vojtěch20Nespěšný Hynek12
Stránský Matěj11Juroška Ivan02
Bezdíček Martin10Střítežský Roman02
Marek David20Ličbinský Roman02
Štieber Břetislav20   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Slavík Jan
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Tomanec Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19529:439TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
66-116 3110
2.Brož Petr
Dufek Lukáš
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
8-1053 3120
3.Hanzl MatějVybíral Matouš-7-9-6  0321
4.Brož PetrMarek Jaroslav-9-11-8  0322
5.Dufek LukášAndorko Pavel-966-963232
6.Novotný PetrAdam Petr9103  3042
7.Brož PetrVybíral Matouš5105  3052
8.Dufek LukášMarek Jaroslav9-7-99-12353
9.Novotný PetrAndorko Pavel671  3063
10.Hanzl MatějAdam Petr969  3073
11.Dufek LukášVybíral Matouš-107-10-9 1374
12.Novotný PetrMarek Jaroslav-9875 3184
13.Hanzl MatějAndorko Pavel387  3094
14.Brož PetrAdam Petr13-7-97832104
15.Novotný PetrVybíral Matouš865  30  
16.Hanzl MatějMarek Jaroslav         
17.Brož PetrAndorko Pavel         
18.Dufek LukášAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanzl Matěj21Vybíral Matouš21
Brož Petr21Marek Jaroslav21
Dufek Lukáš12Andorko Pavel03
Novotný Petr30Adam Petr03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15520:410SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loudín Petr
Škopek Pavel
 
 
Novák David
Mocek Jan
 
 
899  3010
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
477  3020
3.Slavík RadekNovák David6-7-4973230
4.Loudín PetrKolařík Jan104-6-873240
5.Škopek PavelMocek Jan4-116-9-112341
6.Herout FrantišekKurka Milan444  3051
7.Loudín PetrNovák David-9-12410-122352
8.Škopek PavelKolařík Jan-9-98973262
9.Herout FrantišekMocek Jan8610  3072
10.Slavík RadekKurka Milan376  3082
11.Škopek PavelNovák David-7-98-8 1383
12.Herout FrantišekKolařík Jan594  3093
13.Slavík RadekMocek Jan7105  30103
14.Loudín PetrKurka Milan88   20  
15.Herout FrantišekNovák David         
16.Slavík RadekKolařík Jan         
17.Loudín PetrMocek Jan         
18.Škopek PavelKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Radek30Novák David21
Loudín Petr11Kolařík Jan03
Škopek Pavel12Mocek Jan12
Herout František30Kurka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Vavřička Richard
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Hitzger Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38721:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
562  3010
2.Bártík Tomáš
Záboj Matěj
 
 
Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
-79-5-6 1311
3.Bártík TomášFlíbor Zbyněk-8-9-8  0312
4.Mádr MiloslavKoníček Michal6-947 3122
5.Záboj MatějVašíček Jan5-9-9-12 1323
6.Sivera AdamDarmovzal Zdeněk-61079 3133
7.Mádr MiloslavFlíbor Zbyněk66-7-4-102334
8.Záboj MatějKoníček Michal577  3044
9.Sivera AdamVašíček Jan-5106-5-132345
10.Bártík TomášDarmovzal Zdeněk5-3-12-5 1346
11.Záboj MatějFlíbor Zbyněk66-9-863256
12.Sivera AdamKoníček Michal9-138-873266
13.Bártík TomášVašíček Jan-4-5-10  0367
14.Mádr MiloslavDarmovzal Zdeněk5-10-71473277
15.Sivera AdamFlíbor Zbyněk-107-12-10 1378
16.Bártík TomášKoníček Michal-9-881163288
17.Mádr MiloslavVašíček Jan89-8-4-112389
18.Záboj MatějDarmovzal Zdeněk-7657 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš13Flíbor Zbyněk31
Mádr Miloslav22Koníček Michal04
Záboj Matěj31Vašíček Jan40
Sivera Adam22Darmovzal Zdeněk13
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32647:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
597  3010
2.Darmovzal Zdeněk
Podrazil David
 
 
Dospíšil Jiří ml.
Dospíšil Pavel ml.
 
 
696  3020
3.Darmovzal ZdeněkVitula Josef-9-8-6  0321
4.Podrazil DavidDospíšil Jiří ml.-1-39-7 1322
5.Flíbor ZbyněkSedlář Jakub857  3032
6.Vašíček JanDospíšil Pavel ml.531  3042
7.Podrazil DavidVitula Josef-9-13811103252
8.Flíbor ZbyněkDospíšil Jiří ml.-278-13-102353
9.Vašíček JanSedlář Jakub8-11-9-11 1354
10.Darmovzal ZdeněkDospíšil Pavel ml.356  3064
11.Flíbor ZbyněkVitula Josef7-956 3174
12.Vašíček JanDospíšil Jiří ml.-7-67-10 1375
13.Darmovzal ZdeněkSedlář Jakub-6-710-8 1376
14.Podrazil DavidDospíšil Pavel ml.-9118-8103286
15.Vašíček JanVitula Josef-5-68-5 1387
16.Darmovzal ZdeněkDospíšil Jiří ml.-6-2610-62388
17.Podrazil DavidSedlář Jakub-106-4-5 1389
18.Flíbor ZbyněkDospíšil Pavel ml.5310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darmovzal Zdeněk13Vitula Josef22
Podrazil David22Dospíšil Jiří ml.40
Flíbor Zbyněk31Sedlář Jakub31
Vašíček Jan13Dospíšil Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:37425:567TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
-9-10-4  0301
2.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-7-3-7  0302
3.Hrdlička PetrMarek David-1-2-5  0303
4.Mocek JanŠkalda Jan-7-79-4 1304
5.Kolařík JanBezdíček Martin-4-811433214
6.Novák DavidStránský Matěj10119  3024
7.Mocek JanMarek David-6-2-7  0325
8.Kolařík JanŠkalda Jan-12-88-1 1326
9.Novák DavidBezdíček Martin10-586 3136
10.Hrdlička PetrStránský Matěj-410-8483246
11.Kolařík JanMarek David-6-7-7  0347
12.Novák DavidŠkalda Jan8-10-4-4 1348
13.Kurka MilanBezdíček Martin-3-5-8  0349
14.Mocek JanStránský Matěj99-8-5183259
15.Novák DavidMarek David-2-4-7  03510
16.Kurka MilanŠkalda Jan         
17.Mocek JanBezdíček Martin         
18.Kolařík JanStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr11Marek David40
Mocek Jan12Škalda Jan30
Kolařík Jan12Bezdíček Martin12
Novák David22Stránský Matěj03
Kurka Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Tuhý Roman
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Kovář Josef st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35578:611SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Herout František
Babka Dominik
 
 
-4-410-6 1301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Škopek Pavel
Loudín Petr
 
 
11-118-543211
3.Vybíral MatoušHerout František-9-4-10  0312
4.Marek JaroslavŠkopek Pavel9108  3022
5.Adam PetrLoudín Petr-910-5-7 1323
6.Ondrovčák RadekBabka Dominik773  3033
7.Marek JaroslavHerout František9-107-573243
8.Adam PetrŠkopek Pavel-9-43-6 1344
9.Ondrovčák RadekLoudín Petr-9-8-6  0345
10.Vybíral MatoušBabka Dominik5810  3055
11.Adam PetrHerout František-49-44-102356
12.Ondrovčák RadekŠkopek Pavel1091  3066
13.Vybíral MatoušLoudín Petr-13-44-3 1367
14.Marek JaroslavBabka Dominik-6374 3177
15.Ondrovčák RadekHerout František-5-86-11 1378
16.Vybíral MatoušŠkopek Pavel-910-4-3 1379
17.Marek JaroslavLoudín Petr-11-49-10 13710
18.Adam PetrBabka Dominik1096  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš13Herout František31
Marek Jaroslav31Škopek Pavel22
Adam Petr03Loudín Petr40
Ondrovčák Radek22Babka Dominik03
Počet diváků: 12
V zápase byl přítomen delegát p.jirsak



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Baslík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00¹Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Blatná Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:33484:544TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Marel David
Lukeš Marek
 
 
6-697 3110
2.Juroška Ivan
Skála Marek
 
 
Bělohlávek Dominik
Merta Jakub
 
 
-7-7-11  0311
3.Skála MarekBělohlávek Dominik-7-4-8  0312
4.Sirbu JakubMerta Jakub-7-413-7 1313
5.Toufar JanLukeš Marek7410  3023
6.Juroška IvanMarel David477  3033
7.Sirbu JakubBělohlávek Dominik-7124-493243
8.Toufar JanMerta Jakub-613-6-7 1344
9.Juroška IvanLukeš Marek125  3054
10.Skála MarekMarel David-1-7-2  0355
11.Toufar JanBělohlávek Dominik-6-7-8  0356
12.Juroška IvanMerta Jakub-8-4-4  0357
13.Skála MarekLukeš Marek9-4-148-82358
14.Sirbu JakubMarel David1077  3068
15.Juroška IvanBělohlávek Dominik-59-11-6 1369
16.Skála MarekMerta Jakub-5-9-11  03610
17.Sirbu JakubLukeš Marek811-3  21  
18.Toufar JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Marek04Bělohlávek Dominik31
Sirbu Jakub21Merta Jakub40
Toufar Jan12Lukeš Marek12
Juroška Ivan22Marel David12
Počet diváků: 4
Utkání byl přítomen komisař Jirsa Pavel o začátku utkání do 18:00 hod.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:36527:592TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Jeřábek Vladimír
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
8-33-5-62301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
-9611-983211
3.Jeřábek VladimírTáborský Jiří76-8-9-32312
4.Kuča JanMádlo Martin5-59-4-62313
5.Vaculík FilipBako Adam-7-7-8  0314
6.Traxler JanJelínek Michal5-5-4-6 1315
7.Kuča JanTáborský Jiří15-97-893225
8.Vaculík FilipMádlo Martin8-6-9-6 1326
9.Traxler JanBako Adam93-108 3136
10.Jeřábek VladimírJelínek Michal-4-7-8  0337
11.Vaculík FilipTáborský Jiří-911-106-22338
12.Traxler JanMádlo Martin-6-6-16  0339
13.Jeřábek VladimírBako Adam-9699 3149
14.Kuča JanJelínek Michal9-107-3-1123410
15.Traxler JanTáborský Jiří-87   11  
16.Jeřábek VladimírMádlo Martin         
17.Kuča JanBako Adam         
18.Vaculík FilipJelínek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír12Táborský Jiří21
Kuča Jan12Mádlo Martin30
Vaculík Filip03Bako Adam12
Traxler Jan12Jelínek Michal30
Utkání byl přítomen komisař Jirsa.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:Fišera Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:Joneš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27583:552TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Ramírez Francisco
Pozník David
 
 
753  3010
2.Dufek Lukáš
Brož Petr
 
 
Lučan Martin
Bittner Michal
 
 
-9164-1093220
3.Kodym TomášLučan Martin-39-5-7 1321
4.Brož PetrRamírez Francisco-6-5-11  0322
5.Dufek LukášPozník David-5-11-5  0323
6.Novotný PetrBittner Michal377  3033
7.Brož PetrLučan Martin-126-2-9 1334
8.Dufek LukášRamírez Francisco698  3044
9.Novotný PetrPozník David-8853 3154
10.Kodym TomášBittner Michal12-777 3164
11.Dufek LukášLučan Martin6-6-58-92365
12.Novotný PetrRamírez Francisco-10874 3175
13.Kodym TomášPozník David-11-3-6  0376
14.Brož PetrBittner Michal-10678 3186
15.Novotný PetrLučan Martin48-3-10103296
16.Kodym TomášRamírez Francisco78-109 31106
17.Brož PetrPozník David-9    01  
18.Dufek LukášBittner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kodym Tomáš22Lučan Martin31
Brož Petr12Ramírez Francisco13
Dufek Lukáš12Pozník David21
Novotný Petr40Bittner Michal03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Polášek Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35549:622TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Marek David
Stránský Matěj
 
 
76-6-8-82301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
-9-8-8  0302
3.Vašíček JanMarek David10-8-7-7 1303
4.Koníček MichalŠkalda Jan-5-6-3  0304
5.Darmovzal ZdeněkBezdíček Martin4-7-57-42305
6.Flíbor ZbyněkStránský Matěj8-1059 3115
7.Koníček MichalMarek David-6-6-2  0316
8.Darmovzal ZdeněkŠkalda Jan895  3026
9.Flíbor ZbyněkBezdíček Martin6-1888 3136
10.Vašíček JanStránský Matěj99-312 3146
11.Darmovzal ZdeněkMarek David-5-9-7  0347
12.Flíbor ZbyněkŠkalda Jan75-28 3157
13.Vašíček JanBezdíček Martin-58-710-82358
14.Koníček MichalStránský Matěj18-1698 3168
15.Flíbor ZbyněkMarek David-9-68-6 1369
16.Vašíček JanŠkalda Jan-19-6-7 13610
17.Koníček MichalBezdíček Martin         
18.Darmovzal ZdeněkStránský Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Jan13Marek David40
Koníček Michal12Škalda Jan22
Darmovzal Zdeněk12Bezdíček Martin21
Flíbor Zbyněk31Stránský Matěj03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22499:456TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Sedlář Jakub
Dospíšil Jiří ml.
 
 
107-108 3110
2.Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
Dospíšil Pavel ml.
Vitula Josef
 
 
346  3020
3.Mocek JanDospíšil Jiří ml.-9-5-4  0321
4.Kurka MilanSedlář Jakub-5-7-7  0322
5.Kolařík JanVitula Josef7-518 3132
6.Novák DavidDospíšil Pavel ml.697  3042
7.Kurka MilanDospíšil Jiří ml.-5-97-4 1343
8.Kolařík JanSedlář Jakub57-46 3153
9.Novák DavidVitula Josef-10746 3163
10.Mocek JanDospíšil Pavel ml.964  3073
11.Kolařík JanDospíšil Jiří ml.-6WO   0374
12.Novák DavidSedlář Jakub-7-768-82375
13.Mocek JanVitula Josef-45812 3185
14.Kurka MilanDospíšil Pavel ml.625  3095
15.Novák DavidDospíšil Jiří ml.6-9-78932105
16.Mocek JanSedlář Jakub-4-5-9  03  
17.Kurka MilanVitula Josef-8    01  
18.Hrdlička PetrDospíšil Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mocek Jan21Dospíšil Jiří ml.31
Kurka Milan12Sedlář Jakub21
Kolařík Jan21Vitula Josef03
Novák David31Dospíšil Pavel ml.03
Počet diváků: 5
Z důvodu nefukčnosti ele. energie, kterou zapnuli v 11:05, zápas po domluvě s hosty zahájen v 11:30.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Hruška Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28646:574KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
84-87 3110
2.Vybíral Matouš
Adam Petr
 
 
Stehlík Oldřich
Vaigl Martin
 
 
9-7-13-9 1311
3.Vybíral MatoušVaigl Martin-5-38-10 1312
4.Marek JaroslavNovák Aleš5104  3022
5.Adam PetrStehlík Oldřich9-59-12-92323
6.Ondrovčák RadekBártík Tomáš826  3033
7.Marek JaroslavVaigl Martin106-76 3143
8.Adam PetrNovák Aleš5-9810 3153
9.Ondrovčák RadekStehlík Oldřich51-7-873263
10.Vybíral MatoušBártík Tomáš2-7-88-102364
11.Adam PetrVaigl Martin-6-47-10 1365
12.Ondrovčák RadekNovák Aleš-67-6-6 1366
13.Svoboda AlešStehlík Oldřich-9483 3176
14.Marek JaroslavBártík Tomáš497  3086
15.Ondrovčák RadekVaigl Martin-46-8-6 1387
16.Svoboda AlešVondráček Filip88-125 3197
17.Marek JaroslavStehlík Oldřich479  30107
18.Adam PetrBártík Tomáš7-6   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Matouš02Vaigl Martin31
Marek Jaroslav40Novák Aleš12
Adam Petr12Stehlík Oldřich13
Ondrovčák Radek22Bártík Tomáš12
Svoboda Aleš20Vondráček Filip01
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno CVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Blatná Alena
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34460:493TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Sirbu Jakub
 
 
Mádlo Martin
Jelínek Michal
 
 
-6-6-5  0301
2.Juroška Ivan
Tureček Petr
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
5-963 3111
3.Sirbu JakubJelínek Michal-4-9-10  0312
4.Tureček PetrTáborský Jiří-13-99-9 1313
5.Svoboda LiborBako Adam-9953 3123
6.Juroška IvanMádlo Martin-7-97-6 1324
7.Tureček PetrŽJelínek Michal9-9-4-3 1325
8.Svoboda LiborTáborský Jiří12-8-9-7 1326
9.Juroška IvanBako Adam856  3036
10.Sirbu JakubMádlo Martin-5-8-6  0337
11.Svoboda LiborJelínek Michal6-10-8133247
12.Juroška IvanTáborský Jiří-8-5-8  0348
13.Sirbu JakubBako Adam-126-56-92349
14.Tureček PetrMádlo Martin-9-10-5  03410
15.Juroška IvanJelínek Michal         
16.Sirbu JakubTáborský Jiří         
17.Tureček PetrBako Adam         
18.Svoboda LiborMádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirbu Jakub03Jelínek Michal21
Tureček Petr03Táborský Jiří30
Svoboda Libor21Bako Adam12
Juroška Ivan12Mádlo Martin30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlatinaVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00Rozhodčí:Táborský Jindřich
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Belcredi Ludvík
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:31376:464TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuča Jan
Jeřábek Vladimír
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
8-7-9-2 1301
2.Vaculík Filip
Traxler Jan
 
 
Marel David
Lukeš Marek
 
 
-97510 3111
3.Jeřábek VladimírMerta Jakub-8-5-9  0312
4.Vaculík FilipBělohlávek Dominik5-4-7-2 1313
5.Kuča JanLukeš Marek87-12-4-72314
6.Traxler JanMarel David9106  3024
7.Vaculík FilipMerta Jakub-5-79-11 1325
8.Kuča JanBělohlávek Dominik-8-7-3  0326
9.Traxler JanLukeš Marek844  3036
10.Jeřábek VladimírMarel David-5-7-9  0337
11.Kuča JanMerta Jakub6-12-3-6 1338
12.Traxler JanBělohlávek Dominik9-7-6-5 1339
13.Jeřábek VladimírLukeš Marek-4-3-5  03310
14.Vaculík FilipMarel David         
15.Traxler JanMerta Jakub         
16.Jeřábek VladimírBělohlávek Dominik         
17.Vaculík FilipLukeš Marek         
18.Kuča JanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jeřábek Vladimír03Merta Jakub30
Vaculík Filip02Bělohlávek Dominik30
Kuča Jan03Lukeš Marek21
Traxler Jan21Marel David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:32399:493TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Bělohlávek Dominik
Merta Jakub
 
 
-5-911-10 1301
2.Palát Jiří ml.
Vitula Josef
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
7-8-7-6 1302
3.Vitula JosefMerta Jakub-58-5-5 1303
4.Dospíšil Jiří ml.Bělohlávek Dominik-5-67-4 1304
5.Sedlář JakubLukeš Marek95-5-383214
6.Palát Jiří ml.Marel David-6-1211-9 1315
7.Dospíšil Jiří ml.Merta Jakub98-6-9-42316
8.Sedlář JakubBělohlávek Dominik-7-7-5  0317
9.Palát Jiří ml.Lukeš Marek899  3027
10.Vitula JosefMarel David8-3-4-7 1328
11.Sedlář JakubMerta Jakub-97-6-7 1329
12.Palát Jiří ml.Bělohlávek Dominik7-96-9-623210
13.Vitula JosefLukeš Marek2-1189 31  
14.Dospíšil Jiří ml.Marel David         
15.Palát Jiří ml.Merta Jakub         
16.Vitula JosefBělohlávek Dominik         
17.Dospíšil Jiří ml.Lukeš Marek         
18.Sedlář JakubMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitula Josef02Merta Jakub30
Dospíšil Jiří ml.02Bělohlávek Dominik30
Sedlář Jakub12Lukeš Marek02
Palát Jiří ml.12Marel David20
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982Rozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18519:434TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Vrba Jan
 
 
Bako Adam
Zajíček Miroslav
 
 
799  3010
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-61112-583220
3.Vrba JanJelínek Michal955  3030
4.Bezdíček MartinMádlo Martin-9-4-7  0331
5.Škalda JanBako Adam-9375 3141
6.Marek DavidZajíček Miroslav-12255 3151
7.Bezdíček MartinJelínek Michal8-12-11-5 1352
8.Škalda JanMádlo Martin-8-956-72353
9.Marek DavidBako Adam-7474 3163
10.Vrba JanZajíček Miroslav9-7-11663273
11.Škalda JanJelínek Michal8312  3083
12.Marek DavidMádlo Martin6106  3093
13.Štieber BřetislavBako Adam8-89-10632103
14.Bezdíček MartinZajíček Miroslav10-8   11  
15.Marek DavidJelínek Michal         
16.Štieber BřetislavMádlo Martin         
17.Bezdíček MartinBako Adam         
18.Škalda JanZajíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vrba Jan20Jelínek Michal12
Bezdíček Martin02Mádlo Martin21
Škalda Jan21Bako Adam03
Marek David30Zajíček Miroslav02
Štieber Břetislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:12421:302DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubský Filip
Pozník David
 
 
Sirbu Jakub
Nespěšný Hynek
 
 
38-105 3110
2.Lučan Martin
Ramírez Francisco
 
 
Toufar Jan
Juroška Ivan
 
 
68-912 3120
3.Lučan MartinJuroška Ivan6-1157 3130
4.Ramírez FranciscoSirbu Jakub558  3040
5.Pozník DavidToufar Jan9-964 3150
6.Jakubský FilipNespěšný Hynek554  3060
7.Ramírez FranciscoJuroška Ivan-3-8-5  0361
8.Pozník DavidSirbu Jakub335  3071
9.Jakubský FilipToufar Jan325  3081
10.Lučan MartinNespěšný Hynek5-7-6423291
11.Pozník DavidJuroška Ivan-4-6-9  0392
12.Jakubský FilipSirbu Jakub8106  30102
13.Lučan MartinToufar Jan         
14.Ramírez FranciscoNespěšný Hynek         
15.Jakubský FilipJuroška Ivan         
16.Lučan MartinSirbu Jakub         
17.Ramírez FranciscoToufar Jan         
18.Pozník DavidNespěšný Hynek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučan Martin20Juroška Ivan21
Ramírez Francisco11Sirbu Jakub03
Pozník David21Toufar Jan02
Jakubský Filip30Nespěšný Hynek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK SlatinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:Slavík Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8384:280TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
Táborský Jindřich
Smílek Zdeněk
 
 
872  3010
2.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Jeřábek Vladimír
Traxler Jan
 
 
2910  3020
3.Slavík JanTraxler Jan4-109-4103230
4.Novotný PetrJeřábek Vladimír6-574 3140
5.Kodym TomášSmílek Zdeněk1086  3050
6.Dufek LukášTáborský Jindřich464  3060
7.Novotný PetrTraxler Jan83-8-493270
8.Kodym TomášJeřábek Vladimír-510-7893280
9.Dufek LukášSmílek Zdeněk-7346 3190
10.Slavík JanTáborský Jindřich465  30100
11.Kodym TomášTraxler Jan         
12.Dufek LukášJeřábek Vladimír         
13.Slavík JanSmílek Zdeněk         
14.Novotný PetrTáborský Jindřich         
15.Dufek LukášTraxler Jan         
16.Slavík JanJeřábek Vladimír         
17.Novotný PetrSmílek Zdeněk         
18.Kodym TomášTáborský Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Jan20Traxler Jan02
Novotný Petr20Jeřábek Vladimír02
Kodym Tomáš20Smílek Zdeněk02
Dufek Lukáš20Táborský Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11434:337TJ Sokol Lanžhot

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Marek Jaroslav
Vybíral Matouš
 
 
-4911-1263210
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
-811810 3120
3.Vašíček JanVybíral Matouš45-99 3130
4.Koníček MichalMarek Jaroslav-16-11-6  0331
5.Flíbor ZbyněkAndorko Pavel837  3041
6.Darmovzal ZdeněkAdam Petr5-987 3151
7.Koníček MichalVybíral Matouš5510  3061
8.Flíbor ZbyněkMarek Jaroslav87-36 3171
9.Darmovzal ZdeněkAndorko Pavel563  3081
10.Vašíček JanAdam Petr7-958 3191
11.Flíbor ZbyněkVybíral Matouš111-96 31101
12.Darmovzal ZdeněkMarek Jaroslav         
13.Vašíček JanAndorko Pavel         
14.Koníček MichalAdam Petr         
15.Darmovzal ZdeněkVybíral Matouš         
16.Vašíček JanMarek Jaroslav         
17.Koníček MichalAndorko Pavel         
18.Flíbor ZbyněkAdam Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Jan20Vybíral Matouš03
Koníček Michal11Marek Jaroslav11
Flíbor Zbyněk30Andorko Pavel02
Darmovzal Zdeněk20Adam Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36651:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Bártík Tomáš
 
 
Herout František
Slavík Radek
 
 
3-49-8-82301
2.Vaigl Martin
Záboj Matěj
 
 
Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
8122  3011
3.Bártík TomášSlavík Radek-5-10-6  0312
4.Mádr MiloslavHerout František-310-7-11 1313
5.Záboj MatějNevřela Daniel-9-127473223
6.Vaigl MartinŠkopek Pavel-7-744-62324
7.Mádr MiloslavSlavík Radek-8-10-5  0325
8.Záboj MatějHerout František712-82 3135
9.Vaigl MartinNevřela Daniel-88-7983245
10.Bártík Tomᚊkopek Pavel545  3055
11.Záboj MatějSlavík RadekŽ9-8-6-6 1356
12.Vaigl MartinHerout František710-8-1293266
13.Bártík TomášNevřela Daniel-8-5-9  0367
14.Mádr MiloslavŠkopek Pavel1110-85 3177
15.Vaigl MartinSlavík Radek535  3087
16.Bártík TomášHerout František-2-5-8  0388
17.Mádr MiloslavNevřela Daniel-4968 3198
18.Záboj MatějŽŠkopek Pavel88-9-4-42399
19.         
20.         
21.         
22.         
23.         
24.Záboj Matěj         
25.Záboj Matěj         
26.Záboj Matěj         
27.Záboj Matěj         
28.Záboj Matěj         
29.Záboj MatějŠkopek Pavel         
30.Záboj MatějŠkopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bártík Tomáš13Slavík Radek31
Mádr Miloslav22Herout František22
Záboj Matěj22Nevřela Daniel13
Vaigl Martin31Škopek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Krištof Vítězslav
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Miovský Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34595:582TJ Jiskra Holice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
Jelínek Michal
Mádlo Martin
 
 
-10-5-7  0301
2.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Bako Adam
Socha Zdeněk
 
 
733  3011
3.Sedlář JakubJelínek Michal-5-8-8  0312
4.Palát Jiří ml.Mádlo Martin7910  3022
5.Antoš JiříSocha Zdeněk659  3032
6.Dospíšil Jiří ml.Bako Adam10-8-2-8 1333
7.Palát Jiří ml.Jelínek Michal-7-91-14 1334
8.Vitula JosefMádlo Martin-10-68-5 1335
9.Dospíšil Jiří ml.Socha Zdeněk19-97 3145
10.Sedlář JakubBako Adam-5767 3155
11.Vitula JosefJelínek Michal5-6-5-7 1356
12.Dospíšil Jiří ml.Mádlo Martin-5-74-8 1357
13.Sedlář JakubSocha Zdeněk-6-810-11 1358
14.Palát Jiří ml.Bako Adam5-916-9113268
15.Dospíšil Jiří ml.Jelínek Michal768  3078
16.Sedlář JakubMádlo Martin-9-9-7  0379
17.Palát Jiří ml.Socha Zdeněk263  3089
18.Vitula JosefBako Adam-3-10-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedlář Jakub13Jelínek Michal31
Palát Jiří ml.31Mádlo Martin31
Antoš Jiří10Socha Zdeněk13
Dospíšil Jiří ml.22Bako Adam22
Vitula Josef03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, 569 82 Borová Sokolvna KS sk.BRozhodčí:Myšková Karolína
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:33535:568TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek David
Vrba Jan
 
 
Merta Jakub
Marel David
 
 
6-655 3110
2.Bezdíček Martin
Štieber Břetislav
 
 
Bělohlávek Dominik
Kleprlík Michal
 
 
-87-510-82311
3.Vrba JanBělohlávek Dominik-610-4-9 1312
4.Bezdíček MartinKleprlík Michal-4-11-6  0313
5.Škalda JanMerta Jakub8-8-6-8 1314
6.Marek DavidMarel David98-105 3124
7.Bezdíček MartinBělohlávek Dominik-6-8-8  0325
8.Škalda JanKleprlík Michal-8-13-7  032