Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:6345:232SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížová Tereza
Holejšovská Anna
 
 
Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
677  3010
2.Pěnkavová DagmarSchwarzerová Tereza655  3020
3.Čížová TerezaJežková Kateřina296  3030
4.Holejšovská AnnaTichá Vendula923  3040
5.Čížová TerezaSchwarzerová Tereza4-3-33-82341
6.Pěnkavová DagmarTichá Vendula697  3051
7.Holejšovská AnnaJežková Kateřina656  3061
8.Čížová TerezaTichá Vendula-87-66-92362
9.Holejšovská AnnaSchwarzerová Tereza858  3072
10.Pěnkavová DagmarJežková Kateřina748  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pěnkavová Dagmar30Schwarzerová Tereza12
Čížová Tereza12Ježková Kateřina03
Holejšovská Anna30Tichá Vendula12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15359:323TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
Hrušková Lucie
Makarová Tereza
 
 
928  3010
2.Vránová HelenaBřezáková Helena487  3020
3.Maršíková MartinaMakarová Tereza696  3030
4.Kemlinková NelaHrušková Lucie-12-7-8  0331
5.Maršíková MartinaBřezáková Helena348  3041
6.Vránová HelenaHrušková Lucie10-56-6-92342
7.Kemlinková NelaMakarová Tereza-86-7-13 1343
8.Maršíková MartinaHrušková Lucie-1110717 3153
9.Kemlinková NelaBřezáková Helena-6-5-4  0354
10.Vránová HelenaMakarová Tereza-10-75763264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena21Březáková Helena12
Maršíková Martina30Makarová Tereza12
Kemlinková Nela03Hrušková Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10380:283TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
9-6-81043210
2.Slavíčková EliškaJanků Karolina5-64-893220
3.Kodetová HankaKárová Klára443  3030
4.Mikešová AdélaVondrušková Andrea-4-1077-92331
5.Kodetová HankaJanků Karolina14106  3041
6.Slavíčková EliškaVondrušková Nikola3103  3051
7.Mikešová AdélaKárová Klára484  3061
8.Kodetová HankaVondrušková Nikola294  3071
9.Mikešová AdélaJanků Karolina-68-9-9 1372
10.Slavíčková EliškaKárová Klára876  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíčková Eliška30Janků Karolina12
Kodetová Hanka30Kárová Klára03
Mikešová Adéla12Vondrušková Andrea10
   Vondrušková Nikola02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Dvořáček Jaromír
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:19375:374TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
-9-107943210
2.Hubingerová NatálieČákorová Tereza-6-4-6  0311
3.Slámová AndreaBydžovská Hana-57-8983221
4.Maurerová LucieJaramillo Věra-10839 3131
5.Slámová AndreaČákorová Tereza-4-14410113241
6.Hubingerová NatálieJaramillo Věra-6-15-9  0342
7.Maurerová LucieBydžovská Hana6-887 3152
8.Slámová AndreaJaramillo Věra176  3062
9.Maurerová LucieČákorová Tereza9-10-81173272
10.Hubingerová NatálieBydžovská Hana-1-3-3  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hubingerová Natálie03Čákorová Tereza12
Slámová Andrea30Bydžovská Hana12
Maurerová Lucie30Jaramillo Věra12
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:11377:290TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Fišerová Iveta
Novotná Tereza
 
 
9-5-3223210
2.Horká RadkaDubravcová Eliška4710  3020
3.Ďurišová KateřinaNovotná Tereza67-6-5-52321
4.Kocourková BlankaFišerová Iveta-6997 3131
5.Ďurišová KateřinaDubravcová Eliška8-88-563241
6.Horká RadkaFišerová Iveta735  3051
7.Kocourková BlankaNovotná Tereza762  3061
8.Ďurišová KateřinaFišerová Iveta5-98-10-62362
9.Kocourková BlankaDubravcová Eliška991  3072
10.Horká RadkaNovotná Tereza345  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Radka30Dubravcová Eliška03
Ďurišová Kateřina12Novotná Tereza12
Kocourková Blanka30Fišerová Iveta12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2356:225SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláková Veronika ml.
Holejšovská Anna
 
 
Březáková Helena
Hrušková Lucie
 
 
1158  3010
2.Poláková Veronika ml.Březáková Helena249  3020
3.Čížová TerezaMakarová Tereza742  3030
4.Holejšovská AnnaHrušková Lucie10127  3040
5.Čížová TerezaBřezáková Helena9-777 3150
6.Poláková Veronika ml.Hrušková Lucie165  3060
7.Holejšovská AnnaMakarová Tereza6811  3070
8.Čížová TerezaHrušková Lucie-108510 3180
9.Holejšovská AnnaBřezáková Helena775  3090
10.Poláková Veronika ml.Makarová Tereza865  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Poláková Veronika ml.30Březáková Helena03
Čížová Tereza30Makarová Tereza03
Holejšovská Anna30Hrušková Lucie03
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24352:373AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
Schwarzerová Tereza
Ježková Kateřina
 
 
-6-7-5  0301
2.Alinčová MichaelaSchwarzerová Tereza-9-9-3  0302
3.Maršíková MartinaJežková Kateřina11-8-75-62303
4.Vránová HelenaNosková Adéla-104-98-52304
5.Maršíková MartinaSchwarzerová Tereza-384-673214
6.Alinčová MichaelaNosková Adéla-5-8-7  0315
7.Vránová HelenaJežková Kateřina38-96 3125
8.Maršíková MartinaNosková Adéla1273  3035
9.Vránová HelenaSchwarzerová Tereza11-115-7-72336
10.Alinčová MichaelaJežková Kateřina-6-63-10 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Alinčová Michaela03Schwarzerová Tereza21
Maršíková Martina21Ježková Kateřina21
Vránová Helena12Nosková Adéla21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:15338:320TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
1045  3010
2.Slavíčková EliškaČákorová Tereza-2-9-7  0311
3.Kodetová HankaBydžovská Hana769  3021
4.Mikešová AdélaJaramillo Věra9510  3031
5.Kodetová HankaČákorová Tereza4-969 3141
6.Slavíčková EliškaJaramillo Věra-99-9-5 1342
7.Mikešová AdélaBydžovská Hana89-58 3152
8.Kodetová HankaJaramillo Věra-101410 3162
9.Mikešová AdélaČákorová Tereza-8-59-3 1363
10.Slavíčková EliškaBydžovská Hana11-3-10-8 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíčková Eliška03Čákorová Tereza21
Kodetová Hanka30Bydžovská Hana12
Mikešová Adéla21Jaramillo Věra12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Dvořáček Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18322:318nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
5-10-99-52301
2.Hubingerová NatálieJanků Karolina-4-8-6  0302
3.Slámová AndreaKárová Klára7-987 3112
4.Maurerová LucieVondrušková Andrea9710  3022
5.Slámová AndreaJanků Karolina-9-79-9 1323
6.Hubingerová NatálieVondrušková Andrea-7-7-2  0324
7.Maurerová LucieKárová Klára47-94 3134
8.Slámová AndreaVondrušková Andrea655  3044
9.Maurerová LucieJanků Karolina-5458 3154
10.Hubingerová NatálieKárová Klára-4-8-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hubingerová Natálie03Janků Karolina21
Slámová Andrea21Kárová Klára12
Maurerová Lucie30Vondrušková Andrea12
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Hüttl Adolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19344:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Schwarzerová Tereza
 
 
Kodetová Hanka
Slavíčková Eliška
 
 
98-6-6-52301
2.Ježková KateřinaKodetová Hanka-4-1-1  0302
3.Nosková AdélaLipovčanová Helena657  3012
4.Schwarzerová TerezaSlavíčková Eliška8-88-1593222
5.Nosková AdélaKodetová Hanka10-9-3-9 1323
6.Ježková KateřinaSlavíčková Eliška108-106 3133
7.Schwarzerová TerezaLipovčanová Helena664  3043
8.Nosková AdélaSlavíčková Eliška-10-84-8 1344
9.Schwarzerová TerezaKodetová Hanka-10-4-9  0345
10.Ježková KateřinaLipovčanová Helena54-610 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina21Kodetová Hanka30
Nosková Adéla12Lipovčanová Helena03
Schwarzerová Tereza21Slavíčková Eliška12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25301:380TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Makarová Tereza
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-7-39-9 1301
2.Seidlová MonikaMaurerová Lucie-9-2-3  0302
3.Hrušková LucieŠafková Veronika397  3012
4.Makarová TerezaSlámová Andrea-4-4-5  0313
5.Hrušková LucieMaurerová Lucie6-5-11-9 1314
6.Seidlová MonikaSlámová Andrea-3-5-3  0315
7.Makarová TerezaŠafková Veronika77-9-963225
8.Hrušková LucieSlámová Andrea-16-6-3  0326
9.Makarová TerezaMaurerová Lucie-9910-5-72327
10.Seidlová MonikaŠafková Veronika9-4-61043237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika12Maurerová Lucie30
Hrušková Lucie12Šafková Veronika03
Makarová Tereza12Slámová Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Zděnek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27267:362SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
8-9-91163210
2.Horká RadkaPoláková Veronika ml.-7-6-8  0311
3.Kocourková BlankaČížová Tereza-5-6-8  0312
4.Ďurišová KateřinaPěnkavová Dagmar-4-6-4  0313
5.Kocourková BlankaPoláková Veronika ml.-9-3-9  0314
6.Horká RadkaPěnkavová Dagmar-8-42-13 1315
7.Ďurišová KateřinaČížová Tereza-77-6-10 1316
8.Kocourková BlankaPěnkavová Dagmar-3-5-6  0317
9.Ďurišová KateřinaPoláková Veronika ml.-5-5-5  0318
10.Horká RadkaČížová Tereza89-79 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Radka12Poláková Veronika ml.30
Kocourková Blanka03Čížová Tereza21
Ďurišová Kateřina03Pěnkavová Dagmar30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14352:329TJ Sokol Lhenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Eliška
Fišerová Iveta
 
 
Vránová Helena
Kůsová Adéla
 
 
99-79 3110
2.Vodáková TáňaBartoníčková Lucie8-258 3120
3.Dubravcová EliškaVránová Helena9-4-6-7 1321
4.Fišerová IvetaKůsová Adéla785  3031
5.Dubravcová EliškaBartoníčková Lucie859  3041
6.Vodáková TáňaKůsová Adéla35-97 3151
7.Fišerová IvetaVránová Helena8-9-6-13 1352
8.Dubravcová EliškaKůsová Adéla8-6-11963262
9.Fišerová IvetaBartoníčková Lucie878  3072
10.Vodáková TáňaVránová Helena-2-7-10  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vodáková Táňa21Bartoníčková Lucie03
Dubravcová Eliška21Vránová Helena30
Fišerová Iveta21Kůsová Adéla03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19383:369TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Jaramillo Věra
Holubová Klaudie
 
 
579  3010
2.Janků KarolinaBartošková Marta-9-10-7  0311
3.Vondrušková AndreaJaramillo Věra5-589 3121
4.Kárová KláraHolubová Klaudie-10-5-7  0322
5.Vondrušková AndreaBartošková Marta97-9-883232
6.Janků KarolinaHolubová Klaudie-85105 3142
7.Kárová KláraJaramillo Věra10-11-8553252
8.Vondrušková AndreaHolubová Klaudie6-310-10-42353
9.Kárová KláraBartošková Marta-55-89-92354
10.Janků KarolinaJaramillo Věra5-1310 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janků Karolina21Bartošková Marta21
Vondrušková Andrea21Jaramillo Věra03
Kárová Klára12Holubová Klaudie21
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Hüttl Adolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24263:346TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Schwarzerová Tereza
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-10-4-7  0301
2.Ježková KateřinaMaurerová Lucie-3-7-4  0302
3.Melíšková TerezaŠafková Veronika-5-8-5  0303
4.Schwarzerová TerezaSlámová Andrea-5-57-6 1304
5.Melíšková TerezaMaurerová Lucie-10-3-5  0305
6.Ježková KateřinaSlámová Andrea-49-2-4 1306
7.Schwarzerová TerezaŠafková Veronika982  3016
8.Melíšková TerezaSlámová Andrea-9-4-4  0317
9.Schwarzerová TerezaMaurerová Lucie-9-8118103227
10.Ježková KateřinaŠafková Veronika-8745 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina12Maurerová Lucie21
Melíšková Tereza03Šafková Veronika12
Schwarzerová Tereza21Slámová Andrea30
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26298:406TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Makarová Tereza
 
 
Kodetová Hanka
Slavíčková Eliška
 
 
-6-58-5 1301
2.Makarová TerezaKodetová Hanka-6-2-5  0302
3.Hrušková LucieLipovčanová Helena-9-1189123212
4.Seidlová MonikaSlavíčková Eliška9-8-39-72313
5.Hrušková LucieKodetová Hanka-12-5-2  0314
6.Makarová TerezaSlavíčková Eliška10-39-483224
7.Seidlová MonikaLipovčanová Helena9-5-7-8 1325
8.Hrušková LucieSlavíčková Eliška-6699 3135
9.Seidlová MonikaKodetová Hanka-4-5-7  0336
10.Makarová TerezaLipovčanová Helena-5-5-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Makarová Tereza12Kodetová Hanka30
Hrušková Lucie21Lipovčanová Helena21
Seidlová Monika03Slavíčková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Zděnek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:10336:268TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Kůsová Adéla
Bartoníčková Lucie
 
 
546  3010
2.Kocourková BlankaBartoníčková Lucie744  3020
3.Horká NelaVránová Helena-8-4-10  0321
4.Ďurišová KateřinaKůsová Adéla72-53 3131
5.Horká NelaBartoníčková Lucie-99-4-10 1332
6.Kocourková BlankaKůsová Adéla923  3042
7.Ďurišová KateřinaVránová Helena15511  3052
8.Horká NelaKůsová Adéla-6-66-9 1353
9.Ďurišová KateřinaBartoníčková Lucie5910  3063
10.Kocourková BlankaVránová Helena10119  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kocourková Blanka30Bartoníčková Lucie12
Horká Nela03Vránová Helena12
Ďurišová Kateřina30Kůsová Adéla12
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30248:377SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Eliška
Novotná Tereza
 
 
Poláková Veronika ml.
Čížová Tereza
 
 
-10-5-8  0301
2.Vodáková TáňaPoláková Veronika ml.-1-8-6  0302
3.Dubravcová EliškaČížová Tereza-9-8-5  0303
4.Novotná TerezaBošinová Veronika-1-13-11  0304
5.Dubravcová EliškaPoláková Veronika ml.-7-7-7  0305
6.Vodáková TáňaBošinová Veronika-79-89-52306
7.Novotná TerezaČížová Tereza79-4-9-52307
8.Dubravcová EliškaBošinová Veronika-6-11-10  0308
9.Novotná TerezaPoláková Veronika ml.-5-12-2  0309
10.Vodáková TáňaČížová Tereza-8-1-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vodáková Táňa03Poláková Veronika ml.30
Dubravcová Eliška03Čížová Tereza30
Novotná Tereza03Bošinová Veronika30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14349:315TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Ďurišová Kateřina
Horká Radka
 
 
946  3010
2.Slavíčková EliškaHorká Radka5-7-3-8 1311
3.Kodetová HankaHorká Nela954  3021
4.Mikešová AdélaĎurišová Kateřina-8-59-6 1322
5.Kodetová HankaHorká Radka184  3032
6.Slavíčková EliškaĎurišová Kateřina8-568 3142
7.Mikešová AdélaHorká Nela10710  3052
8.Kodetová HankaĎurišová Kateřina-11-1010983262
9.Mikešová AdélaHorká Radka310-7-553272
10.Slavíčková EliškaHorká Nela-4-5-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíčková Eliška12Horká Radka12
Kodetová Hanka30Horká Nela12
Mikešová Adéla21Ďurišová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9335:261TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Fišerová Iveta
Novotná Tereza
 
 
103-94 3110
2.Maurerová LucieNovotná Tereza1111-79 3120
3.Slámová AndreaVodáková Táňa694  3030
4.Hubingerová NatálieFišerová Iveta-4-8-10  0331
5.Slámová AndreaNovotná Tereza294  3041
6.Maurerová LucieFišerová Iveta678  3051
7.Hubingerová NatálieVodáková Táňa-10878 3161
8.Slámová AndreaFišerová Iveta955  3071
9.Hubingerová NatálieNovotná Tereza-5-6-7  0372
10.Maurerová LucieVodáková Táňa735  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maurerová Lucie30Novotná Tereza12
Slámová Andrea30Vodáková Táňa03
Hubingerová Natálie12Fišerová Iveta12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:21397:399TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
10-117-533210
2.Janků KarolinaSchwarzerová Tereza10-9-9-7 1311
3.Vondrušková AndreaJežková Kateřina107-74 3121
4.Kárová KláraTichá Vendula-5-791063231
5.Vondrušková AndreaSchwarzerová Tereza-107-5-6 1332
6.Janků KarolinaTichá Vendula-1178-913242
7.Kárová KláraJežková Kateřina-103-2873252
8.Vondrušková AndreaTichá Vendula9119  3062
9.Kárová KláraSchwarzerová Tereza-7-1-3  0363
10.Vondrušková NikolaJežková Kateřina10-96-9-62364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janků Karolina11Schwarzerová Tereza30
Vondrušková Andrea21Ježková Kateřina12
Kárová Klára21Tichá Vendula03
Vondrušková Nikola01   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Vyletová Helena ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13365:292TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
Hrušková Lucie
Vyvadilová Jitka
 
 
895  3010
2.Nováková MonikaHrušková Lucie-8346 3120
3.Holubová KlaudieBřezáková Helena261  3030
4.Jaramillo VěraVyvadilová Jitka-4-71012-72331
5.Holubová KlaudieHrušková Lucie34-916 3141
6.Nováková MonikaVyvadilová Jitka6-985 3151
7.Jaramillo VěraBřezáková Helena7-888 3161
8.Holubová KlaudieVyvadilová Jitka-8-8-2  0362
9.Jaramillo VěraHrušková Lucie-33-9-8 1363
10.Nováková MonikaBřezáková Helena636  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nováková Monika30Hrušková Lucie12
Holubová Klaudie21Březáková Helena03
Jaramillo Věra12Vyvadilová Jitka21
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29286:406SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
-9-9-7  0301
2.Alinčová MichaelaPěnkavová Dagmar-5-9-3  0302
3.Maršíková MartinaČížová Tereza810-6-453212
4.Vránová HelenaBošinová Veronika9-3-5-8 1313
5.Maršíková MartinaPěnkavová Dagmar8-3-5-13 1314
6.Alinčová MichaelaBošinová Veronika-7-1-8  0315
7.Vránová HelenaČížová Tereza78-7-5-92316
8.Maršíková MartinaBošinová Veronika-49-311-62317
9.Vránová HelenaPěnkavová Dagmar-6-98-4 1318
10.Alinčová MichaelaČížová Tereza-4-4-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Alinčová Michaela03Pěnkavová Dagmar30
Maršíková Martina12Čížová Tereza21
Vránová Helena03Bošinová Veronika30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Linert Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12399:315TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Novotná Tereza
Vodáková Táňa
 
 
3-1639 3110
2.Slavíčková EliškaNovotná Tereza-9-6-11  0311
3.Kodetová HankaVodáková Táňa386  3021
4.Averina Sergeevna AleksandraFišerová Iveta8-13-95-82322
5.Kodetová HankaNovotná Tereza986  3032
6.Slavíčková EliškaFišerová Iveta-9769 3142
7.Averina Sergeevna AleksandraVodáková Táňa812-9-653252
8.Kodetová HankaFišerová Iveta527  3062
9.Averina Sergeevna AleksandraNovotná Tereza-86-6673272
10.Mikešová AdélaVodáková Táňa949  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavíčková Eliška11Novotná Tereza12
Kodetová Hanka30Vodáková Táňa03
Averina Sergeevna Aleksandra21Fišerová Iveta12
Mikešová Adéla10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14326:290TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
4-9-4-7 1301
2.Maurerová LucieĎurišová Kateřina5812  3011
3.Slámová AndreaHorká Radka746  3021
4.Hubingerová NatálieHorká Nela9-810-8-62322
5.Slámová AndreaĎurišová Kateřina55-76 3132
6.Maurerová LucieHorká Nela546  3042
7.Hubingerová NatálieHorká Radka-4-8-5  0343
8.Slámová AndreaHorká Nela971  3053
9.Hubingerová NatálieĎurišová Kateřina-3-8-5  0354
10.Maurerová LucieHorká Radka8-8510 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maurerová Lucie30Ďurišová Kateřina12
Slámová Andrea30Horká Radka12
Hubingerová Natálie03Horká Nela12
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Franko Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17353:322nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Vyvadilová Jitka
Hrušková Lucie
 
 
-89-911-62301
2.Janků KarolinaHrušková Lucie-104810 3111
3.Vondrušková AndreaBendová Amálie242  3021
4.Vondrušková NikolaVyvadilová Jitka-1-5-10  0322
5.Vondrušková AndreaHrušková Lucie756  3032
6.Janků KarolinaVyvadilová Jitka10-88-6-82333
7.Vondrušková NikolaBendová Amálie83-811 3143
8.Vondrušková AndreaVyvadilová Jitka-3-7-3  0344
9.Kárová KláraHrušková Lucie-683-8-102345
10.Janků KarolinaBendová Amálie445  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina21Hrušková Lucie12
Vondrušková Andrea21Bendová Amálie03
Vondrušková Nikola11Vyvadilová Jitka30
Kárová Klára01   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Vyletová Helena
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Vyletová Helena ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18317:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
Schwarzerová Tereza
Tichá Vendula
 
 
-55-4983210
2.Jůzová ViktorieSchwarzerová Tereza-8-5-4  0311
3.Jaramillo VěraJežková Kateřina6912  3021
4.Holubová KlaudieTichá Vendula82-59 3131
5.Jaramillo VěraSchwarzerová Tereza-67-7-10 1332
6.Jůzová ViktorieTichá Vendula-4-96-4 1333
7.Holubová KlaudieJežková Kateřina61010  3043
8.Jaramillo VěraTichá Vendula10810  3053
9.Holubová KlaudieSchwarzerová Tereza-8-9-2  0354
10.Jůzová ViktorieJežková Kateřina-6-66-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jůzová Viktorie03Schwarzerová Tereza30
Jaramillo Věra21Ježková Kateřina12
Holubová Klaudie21Tichá Vendula12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15374:327TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Janků Karolina
Vondrušková Andrea
 
 
-4-6-8  0301
2.Kocourková BlankaJanků Karolina-957-8-92302
3.Horká RadkaKárová Klára354  3012
4.Ďurišová KateřinaVondrušková Andrea-10-7-9  0313
5.Horká RadkaJanků Karolina9-7-8893223
6.Kocourková BlankaVondrušková Andrea7108  3033
7.Ďurišová KateřinaKárová Klára976  3043
8.Horká RadkaVondrušková Andrea-76-9573253
9.Ďurišová KateřinaJanků Karolina97-9-853263
10.Kocourková BlankaKárová Klára7711  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kocourková Blanka21Janků Karolina12
Horká Radka30Kárová Klára03
Ďurišová Kateřina21Vondrušková Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:27294:377TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Dubravcová Eliška
 
 
Holubová Klaudie
Čákorová Tereza
 
 
7-49-883210
2.Fišerová IvetaJaramillo Věra13-8-10-7 1311
3.Dubravcová EliškaHolubová Klaudie-7-4-4  0312
4.Novotná TerezaČákorová Tereza-6-9-6  0313
5.Dubravcová EliškaJaramillo Věra-9-10-9  0314
6.Fišerová IvetaČákorová Tereza-5-5-10  0315
7.Novotná TerezaHolubová Klaudie97-97 3125
8.Dubravcová EliškaČákorová Tereza-77-5-6 1326
9.Novotná TerezaJaramillo Věra10-8-7-7 1327
10.Fišerová IvetaHolubová Klaudie-6-6-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fišerová Iveta03Jaramillo Věra30
Dubravcová Eliška03Holubová Klaudie21
Novotná Tereza12Čákorová Tereza30
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Fantová Olga
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Jírová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14363:324SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová Michaela
Poláková Veronika ml.
 
 
Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
4-986 3110
2.Keroušová MichaelaMikešová Adéla877  3020
3.Čížová TerezaSlavíčková Eliška5-8-5553230
4.Poláková Veronika ml.Kodetová Hanka8-511-1653240
5.Čížová TerezaMikešová Adéla8-814-10-72341
6.Bošinová VeronikaKodetová Hanka-6-3-6  0342
7.Poláková Veronika ml.Slavíčková Eliška935  3052
8.Čížová TerezaKodetová Hanka-6-7-4  0353
9.Poláková Veronika ml.Mikešová Adéla8612  3063
10.Bošinová VeronikaSlavíčková Eliška594  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Keroušová Michaela10Mikešová Adéla12
Čížová Tereza12Slavíčková Eliška03
Poláková Veronika ml.30Kodetová Hanka21
Bošinová Veronika11   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:24204:309TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
-6-4-9  0301
2.Vránová HelenaSlámová Andrea-5-6-9  0302
3.Maršíková MartinaKrejčová Soňa743  3012
4.Vydrová LucieMaurerová Lucie-3-9-8  0313
5.Maršíková MartinaSlámová Andrea-5-5-6  0314
6.Vránová HelenaMaurerová Lucie-6-89-9 1315
7.Vydrová LucieKrejčová SoňaWO    0316
8.Maršíková MartinaMaurerová Lucie5-5-5-7 1317
9.Vydrová LucieSlámová AndreaWO    0318
10.Vránová HelenaKrejčová Soňa4103  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena12Slámová Andrea20
Maršíková Martina12Krejčová Soňa02
Vydrová Lucie01Maurerová Lucie30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:20330:334SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzerová Tereza
Ježková Kateřina
 
 
Vyvadilová Jitka
Hrušková Lucie
 
 
-1099-4-52301
2.Ježková KateřinaHrušková Lucie-95-1-7 1302
3.Nosková AdélaMakarová Tereza567  3012
4.Schwarzerová TerezaVyvadilová Jitka-66-9-8 1313
5.Nosková AdélaHrušková Lucie9-5-8-10 1314
6.Ježková KateřinaVyvadilová Jitka-6-8-6  0315
7.Schwarzerová TerezaMakarová Tereza444  3025
8.Nosková AdélaVyvadilová Jitka-10-8-6  0326
9.Schwarzerová TerezaHrušková Lucie8-7510 3136
10.Ježková KateřinaMakarová Tereza75-98 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina12Hrušková Lucie21
Nosková Adéla12Makarová Tereza03
Schwarzerová Tereza21Vyvadilová Jitka30
Počet diváků: 3
Nedorazil vrchní rozhodci.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17368:328TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Holubová Klaudie
Čákorová Tereza
 
 
6710  3010
2.Kocourková BlankaJaramillo Věra-10975 3120
3.Horká RadkaHolubová Klaudie7-5-7-6 1321
4.Ďurišová KateřinaČákorová Tereza2-6-8-10 1322
5.Horká RadkaJaramillo Věra15-610 3132
6.Kocourková BlankaČákorová Tereza-9-7-7  0333
7.Ďurišová KateřinaHolubová Klaudie76-95 3143
8.Horká RadkaČákorová Tereza7-10-6-10 1344
9.Ďurišová KateřinaJaramillo Věra78-9-983254
10.Kocourková BlankaHolubová Klaudie1064  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kocourková Blanka21Jaramillo Věra03
Horká Radka12Holubová Klaudie12
Ďurišová Kateřina21Čákorová Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:26335:386TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Dubravcová Eliška
 
 
Janků Karolina
Vondrušková Andrea
 
 
-4-69-2 1301
2.Fišerová IvetaJanků Karolina-9-12-8  0302
3.Dubravcová EliškaVondrušková Nikola10-12-9-8 1303
4.Novotná TerezaVondrušková Andrea-7-7-8  0304
5.Dubravcová EliškaJanků Karolina-7-2-4  0305
6.Fišerová IvetaKárová Klára7-94-843215
7.Novotná TerezaVondrušková Nikola83-57 3125
8.Dubravcová EliškaKárová Klára-49-9-6 1326
9.Novotná TerezaJanků Karolina-7-465-92327
10.Fišerová IvetaVondrušková Nikola-7-77963237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Iveta21Janků Karolina30
Dubravcová Eliška03Vondrušková Nikola12
Novotná Tereza12Vondrušková Andrea10
   Kárová Klára11
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Pavelek Ladislav st.
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Fantová Olga
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:Jírová Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6357:238SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová Michaela
Poláková Veronika ml.
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
555  3010
2.Keroušová MichaelaSlámová Andrea777  3020
3.Čížová TerezaKrejčová Soňa-8170 3130
4.Poláková Veronika ml.Maurerová Lucie-4-95473240
5.Čížová TerezaSlámová Andrea7-7-8-12 1341
6.Bošinová VeronikaMaurerová Lucie879  3051
7.Poláková Veronika ml.Krejčová Soňa383  3061
8.Čížová TerezaMaurerová Lucie573  3071
9.Poláková Veronika ml.Slámová Andrea1098  3081
10.Bošinová VeronikaKrejčová Soňa697  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Keroušová Michaela10Slámová Andrea12
Čížová Tereza21Krejčová Soňa03
Poláková Veronika ml.30Maurerová Lucie03
Bošinová Veronika20   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20338:344nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vránová Helena
 
 
Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
-8-68-4 1301
2.Maršíková MartinaMikešová Adéla3-7-98123211
3.Vydrová LucieSlavíčková Eliška3-6154 3121
4.Vránová HelenaKodetová Hanka-5-9-5  0322
5.Kemlinková NelaMikešová Adéla-9-8-6  0323
6.Maršíková MartinaKodetová Hanka9-5-85-52324
7.Vránová HelenaSlavíčková Eliška639  3034
8.Kemlinková NelaKodetová Hanka-4-10-5  0335
9.Vránová HelenaMikešová Adéla68-4-653245
10.Maršíková MartinaSlavíčková Eliška1117  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maršíková Martina21Mikešová Adéla12
Vydrová Lucie10Slavíčková Eliška03
Vránová Helena21Kodetová Hanka30
Kemlinková Nela02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Pěnkavová Dagmar
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:10433:345SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížová Tereza
Bošinová Veronika
 
 
Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
79-119 3110
2.Holejšovská AnnaJanků Karolina-1374-1333220
3.Čížová TerezaKárová Klára5-8-9773230
4.Bošinová VeronikaVondrušková Andrea-10-10104-52331
5.Čížová TerezaJanků Karolina911-8-11103241
6.Holejšovská AnnaVondrušková Andrea10136  3051
7.Bošinová VeronikaKárová Klára549  3061
8.Čížová TerezaVondrušková Andrea629  3071
9.Bošinová VeronikaJanků Karolina13711  3081
10.Holejšovská AnnaKárová Klára1077  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holejšovská Anna30Janků Karolina03
Čížová Tereza30Kárová Klára03
Bošinová Veronika21Vondrušková Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27284:369TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydrová Lucie
Maršíková Martina
 
 
Jaramillo Věra
Čákorová Tereza
 
 
-8-5-5  0301
2.Vránová HelenaBydžovská Hana-9-9-4  0302
3.Maršíková MartinaČákorová Tereza-6-9-7  0303
4.Vydrová LucieJaramillo Věra7-5-7-3 1304
5.Maršíková MartinaBydžovská Hana-5-9-8  0305
6.Vránová HelenaJaramillo Věra-910-16-7 1306
7.Vydrová LucieČákorová Tereza-9-3-8  0307
8.Maršíková MartinaJaramillo Věra811-76 3117
9.Vydrová LucieBydžovská Hana7-57-493227
10.Vránová HelenaČákorová Tereza-9-8-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena03Bydžovská Hana21
Maršíková Martina12Čákorová Tereza30
Vydrová Lucie12Jaramillo Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:15309:242TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Smetanová Aneta
 
 
Schwarzerová Tereza
Ježková Kateřina
 
 
-10-3-6  0301
2.Kocourková BlankaSchwarzerová Tereza-10-7-8  0302
3.Smetanová AnetaJežková Kateřina-9-5-5  0303
4.Ďurišová KateřinaWO    3013
5.Růžičková LenkaSchwarzerová Tereza-10-1-6  0314
6.Kocourková BlankaWO    3024
7.Ďurišová KateřinaJežková Kateřina-9399 3134
8.Růžičková LenkaWO    3044
9.Ďurišová KateřinaSchwarzerová Tereza99-11-763254
10.Kocourková BlankaJežková Kateřina6138  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kocourková Blanka11Schwarzerová Tereza21
Smetanová Aneta01Ježková Kateřina12
Ďurišová Kateřina20   
Růžičková Lenka01   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24290:350SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Eliška
Novotná Tereza
 
 
Němečková Monika
Vyvadilová Jitka
 
 
-88-9-3 1301
2.Vodáková TáňaNěmečková Monika-4-7-9  0302
3.Dubravcová EliškaMakarová Tereza6-34-993212
4.Novotná TerezaVyvadilová Jitka-77-10-5 1313
5.Dubravcová EliškaNěmečková Monika-6-8-8  0314
6.Vodáková TáňaVyvadilová Jitka-10-3-5  0315
7.Novotná TerezaMakarová Tereza9314  3025
8.Dubravcová EliškaVyvadilová Jitka-8-3-10  0326
9.Novotná TerezaNěmečková Monika-6-8-7  0327
10.Vodáková TáňaMakarová Tereza9-7410 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vodáková Táňa12Němečková Monika30
Dubravcová Eliška12Makarová Tereza03
Novotná Tereza12Vyvadilová Jitka30
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17337:327nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maurerová Lucie
Hubingerová Natálie
 
 
Mikešová Adéla
Slavíčková Eliška
 
 
-10956 3110
2.Hubingerová NatálieSlavíčková Eliška8-9-9-4 1311
3.Maurerová LucieRousová Tereza688  3021
4.Krejčová SoňaMikešová Adéla-4-4-9  0322
5.Maurerová LucieSlavíčková Eliška-84-910-82323
6.Hubingerová NatálieMikešová Adéla8-9-7-3 1324
7.Krejčová SoňaRousová Tereza1189  3034
8.Maurerová LucieMikešová Adéla-3585 3144
9.Krejčová SoňaSlavíčková Eliška-6-68-6 1345
10.Slámová AndreaRousová Tereza562  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hubingerová Natálie02Slavíčková Eliška30
Maurerová Lucie21Rousová Tereza03
Krejčová Soňa12Mikešová Adéla21
Slámová Andrea10   
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16353:349TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vydrová Lucie
Maršíková Martina
 
 
Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
9-67-6-42301
2.Vránová HelenaJanků Karolina-71089 3111
3.Maršíková MartinaVondrušková Andrea-6-4-3  0312
4.Vydrová LucieKárová Klára-9-7-7  0313
5.Maršíková MartinaJanků Karolina3-6139 3123
6.Vránová HelenaKárová Klára1174  3033
7.Vydrová LucieVondrušková Andrea-697-6123243
8.Maršíková MartinaKárová Klára787  3053
9.Vydrová LucieVondrušková Nikola853  3063
10.Vránová HelenaVondrušková Andrea-510-106-82364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena21Janků Karolina02
Maršíková Martina21Vondrušková Andrea21
Vydrová Lucie21Kárová Klára12
   Vondrušková Nikola01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Marel David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15399:348SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížová Tereza
Pěnkavová Dagmar
 
 
Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
98-3-863210
2.Holejšovská AnnaJaramillo Věra-9463 3120
3.Čížová TerezaČákorová Tereza7-85-12-82321
4.Pěnkavová DagmarBydžovská Hana-65-7-9 1322
5.Čížová TerezaJaramillo Věra71211  3032
6.Holejšovská AnnaBydžovská Hana5-993 3142
7.Pěnkavová DagmarČákorová Tereza-6-37-7 1343
8.Bošinová VeronikaBydžovská Hana75-68 3153
9.Pěnkavová DagmarJaramillo Věra-94613 3163
10.Holejšovská AnnaČákorová Tereza1479  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holejšovská Anna30Jaramillo Věra03
Čížová Tereza11Čákorová Tereza21
Pěnkavová Dagmar12Bydžovská Hana12
Bošinová Veronika10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:18335:272nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Eliška
Novotná Tereza
 
 
Ježková Kateřina
Schwarzerová Tereza
 
 
-98108 3110
2.Dubravcová EliškaSchwarzerová Tereza-96-5-8 1311
3.Vodáková TáňaJežková Kateřina-8413-1673221
4.Novotná TerezaWO    3031
5.Vodáková TáňaSchwarzerová Tereza8-6-5-6 1332
6.Dubravcová EliškaWO    3042
7.Novotná TerezaJežková Kateřina3-9-8-2 1343
8.Vodáková TáňaWO    3053
9.Novotná TerezaSchwarzerová Tereza-5-6-9  0354
10.Dubravcová EliškaJežková Kateřina-7-8-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dubravcová Eliška02Schwarzerová Tereza30
Vodáková Táňa11Ježková Kateřina21
Novotná Tereza02   
WO30WO03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:25213:314SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurišová Kateřina
Kocourková Blanka
 
 
Němečková Monika
Vyvadilová Jitka
 
 
-6-5-7  0301
2.Kocourková BlankaNěmečková Monika-5-3-3  0302
3.Růžičková LenkaMakarová Tereza3-1097 3112
4.Ďurišová KateřinaVyvadilová Jitka-6-8-9  0313
5.Růžičková LenkaNěmečková Monika-6-5-6  0314
6.Kocourková BlankaVyvadilová Jitka-3-3-9  0315
7.Ďurišová KateřinaMakarová Tereza433  3025
8.Růžičková LenkaVyvadilová Jitka-59-9-6 1326
9.Ďurišová KateřinaNěmečková Monika-8-7-7  0327
10.Kocourková BlankaMakarová TerezaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kocourková Blanka02Němečková Monika30
Růžičková Lenka12Makarová Tereza02
Ďurišová Kateřina12Vyvadilová Jitka30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Červenka Jan
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:05Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30286:398SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzerová Tereza
Tichá Vendula
 
 
Pěnkavová Dagmar
Čížová Tereza
 
 
11-3-8-7 1301
2.Tichá VendulaBošinová Veronika-9-6-6  0302
3.Schwarzerová TerezaČížová Tereza-7-811-4 1303
4.Nosková AdélaPěnkavová Dagmar-7-64-8 1304
5.Schwarzerová TerezaBošinová Veronika-7-10-9  0305
6.Tichá VendulaPěnkavová Dagmar9-7-5-8 1306
7.Nosková AdélaČížová Tereza8-9-66-72307
8.Melíšková TerezaPěnkavová Dagmar-7-4-5  0308
9.Nosková AdélaBošinová Veronika-5-59-8 1309
10.Tichá VendulaČížová Tereza9-5-4-4 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichá Vendula03Bošinová Veronika30
Schwarzerová Tereza02Čížová Tereza30
Nosková Adéla03Pěnkavová Dagmar30
Melíšková Tereza01   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:18319:328nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Vyvadilová Jitka
 
 
Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
-56-10-9 1301
2.Hrušková LucieVydrová Lucie-10-6-9  0302
3.Vyvadilová JitkaVránová Helena956  3012
4.Makarová TerezaMaršíková Martina10117  3022
5.Vyvadilová JitkaVydrová Lucie5-695 3132
6.Hrušková LucieMaršíková Martina-9-8-4  0333
7.Makarová TerezaVránová Helena9-811-1083243
8.Vyvadilová JitkaMaršíková Martina689  3053
9.Makarová TerezaVydrová Lucie-8-12-6  0354
10.Seidlová MonikaVránová Helena-7-5-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrušková Lucie02Vydrová Lucie21
Vyvadilová Jitka30Vránová Helena12
Makarová Tereza21Maršíková Martina12
Seidlová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Kárová Julie
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Vondrušková Nikola
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13316:227TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárová Klára
Janků Karolina
 
 
Slavíčková Eliška
Mikešová Adéla
 
 
438  3010
2.Vondrušková NikolaMikešová Adéla-5-1-7  0311
3.Janků KarolinaSlavíčková Eliška7412  3021
4.Kárová KláraWO    3031
5.Janků KarolinaMikešová Adéla8-1165 3141
6.Vondrušková NikolaWO    3051
7.Kárová KláraSlavíčková Eliška7-11-5-7 1352
8.Janků KarolinaWO    3062
9.Kárová KláraMikešová Adéla-9-2-5  0363
10.Vondrušková NikolaSlavíčková Eliška8-8-48-72364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondrušková Nikola02Mikešová Adéla21
Janků Karolina20Slavíčková Eliška21
Kárová Klára02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Lang David
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Holubová Klaudie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17350:354nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
-5-56-9 1301
2.Nováková MonikaHubingerová Natálie849  3011
3.Jaramillo VěraSlámová Andrea11-7-8-9 1312
4.Čákorová TerezaMaurerová Lucie9-5-9-10 1313
5.Jaramillo VěraHubingerová Natálie8-7910 3123
6.Nováková MonikaMaurerová Lucie710-211 3133
7.Čákorová TerezaSlámová Andrea1398  3043
8.Jaramillo VěraMaurerová Lucie-5-9-7  0344
9.Čákorová TerezaHubingerová Natálie2710  3054
10.Nováková MonikaSlámová Andrea87-4-9-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Monika21Hubingerová Natálie03
Jaramillo Věra12Slámová Andrea21
Čákorová Tereza21Maurerová Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19341:369nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Dubravcová Eliška
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
12-7-59-72301
2.Fišerová IvetaKocourková Blanka10-1-9833211
3.Novotná TerezaHorká Radka11-4-79-82312
4.Dubravcová EliškaĎurišová Kateřina968  3022
5.Novotná TerezaRůžičková Lenka94-79 3132
6.Fišerová IvetaĎurišová Kateřina-5-4-6  0333
7.Dubravcová EliškaHorká Radka-10-10-2  0334
8.Novotná TerezaĎurišová Kateřina-5-9-9  0335
9.Dubravcová EliškaRůžičková Lenka1068  3045
10.Fišerová IvetaHorká Radka58-514 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Iveta21Kocourková Blanka01
Novotná Tereza12Horká Radka21
Dubravcová Eliška21Ďurišová Kateřina21
   Růžičková Lenka02
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:29312:402SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Vyvadilová Jitka
 
 
Bošinová Veronika
Pěnkavová Dagmar
 
 
-97-9-9 1301
2.Hrušková LucieBošinová Veronika-57-5-5 1302
3.Vyvadilová JitkaČížová Tereza-877-593212
4.Makarová TerezaPěnkavová Dagmar-10-5-9  0313
5.Vyvadilová JitkaBošinová Veronika-98-710-102314
6.Hrušková LuciePěnkavová Dagmar-4-610-5 1315
7.Makarová TerezaČížová Tereza-3-5-6  0316
8.Vyvadilová JitkaPěnkavová Dagmar9-9-6-10 1317
9.Makarová TerezaBošinová Veronika-6-8-8  0318
10.Hrušková LucieČížová Tereza-6-14-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrušková Lucie03Bošinová Veronika30
Vyvadilová Jitka12Čížová Tereza21
Makarová Tereza03Pěnkavová Dagmar30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 12:30 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Červenka Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:23358:387nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
-6-699103210
2.Tichá VendulaVydrová Lucie1110-9-8-82311
3.Nosková AdélaVránová Helena-1084-863221
4.Schwarzerová TerezaMaršíková Martina-7-8-10  0322
5.Nosková AdélaVydrová Lucie9610  3032
6.Tichá VendulaMaršíková Martina-5-5-6  0333
7.Schwarzerová TerezaVránová Helena-8-7-8  0334
8.Nosková AdélaMaršíková Martina-7-29843244
9.Schwarzerová TerezaVydrová Lucie-810-6633254
10.Tichá VendulaVránová Helena-7-7-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tichá Vendula03Vydrová Lucie12
Nosková Adéla30Vránová Helena21
Schwarzerová Tereza12Maršíková Martina21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Holubová Klaudie
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Lang David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9377:248TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
Mikešová Adéla
Slavíčková Eliška
 
 
5511  3010
2.Bartošková MartaMikešová Adéla-109-510-92311
3.Jaramillo VěraSlavíčková Eliška9101  3021
4.Čákorová TerezaWO    3031
5.Jaramillo VěraMikešová Adéla-99-6-9 1332
6.Bartošková MartaWO    3042
7.Čákorová TerezaSlavíčková Eliška1310-99 3152
8.Jaramillo VěraWO    3062
9.Čákorová TerezaMikešová Adéla3-9-39113272
10.Bartošková MartaSlavíčková Eliška888  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartošková Marta11Mikešová Adéla21
Jaramillo Věra11Slavíčková Eliška03
Čákorová Tereza20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Kárová Julie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25289:351TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-58-3-12 1301
2.Janků KarolinaHubingerová Natálie885  3011
3.Vondrušková NikolaMaurerová Lucie-4-66-3 1312
4.Kárová KláraSlámová Andrea-9-9-7  0313
5.Vondrušková NikolaHubingerová Natálie-7-8-9  0314
6.Janků KarolinaSlámová Andrea-6510-8-52315
7.Kárová KláraMaurerová Lucie-7-11-8  0316
8.Vondrušková NikolaSlámová Andrea-4-8-7  0317
9.Kárová KláraHubingerová Natálie-7496 3127
10.Janků KarolinaMaurerová Lucie-5-9-11  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina12Hubingerová Natálie12
Vondrušková Nikola03Maurerová Lucie30
Kárová Klára12Slámová Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15326:325TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikešová Adéla
Slavíčková Eliška
 
 
Schwarzerová Tereza
Ježková Kateřina
 
 
-9511-783210
2.Rousová TerezaSchwarzerová Tereza-2-3-8  0311
3.Mikešová AdélaJežková Kateřina794  3021
4.Slavíčková EliškaTichá Vendula947  3031
5.Mikešová AdélaSchwarzerová Tereza-9101011 3141
6.Rousová TerezaTichá Vendula-4-5-2  0342
7.Slavíčková EliškaJežková Kateřina9-638 3152
8.Mikešová AdélaTichá Vendula411-810 3162
9.Slavíčková EliškaSchwarzerová Tereza-61082 3172
10.Rousová TerezaJežková Kateřina-4-5-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rousová Tereza03Schwarzerová Tereza12
Mikešová Adéla30Ježková Kateřina12
Slavíčková Eliška30Tichá Vendula12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:15241:288TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Vyvadilová Jitka
Hrušková Lucie
 
 
109-68 3110
2.Slámová AndreaHrušková Lucie8810  3020
3.Maurerová LucieSeidlová Monika127  3030
4.Vyvadilová JitkaWO    0331
5.Maurerová LucieHrušková Lucie986  3041
6.Slámová AndreaVyvadilová Jitka-9-4-8  0342
7.Seidlová MonikaWO    0343
8.Maurerová LucieVyvadilová Jitka7-99-593253
9.Hrušková LucieWO    0354
10.Slámová AndreaSeidlová Monika354  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slámová Andrea21Hrušková Lucie02
Maurerová Lucie30Seidlová Monika02
   Vyvadilová Jitka11
WO03WO30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Jírová Monika
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Pěnkavová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:9368:291SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Čížová Tereza
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
568  3010
2.Čížová TerezaĎurišová Kateřina966  3020
3.Pěnkavová DagmarHorká Nela663  3030
4.Bošinová VeronikaHorká Radka-7-34-6 1331
5.Pěnkavová DagmarĎurišová Kateřina-55710 3141
6.Čížová TerezaHorká Radka10911  3051
7.Bošinová VeronikaHorká Nela-388-1533261
8.Pěnkavová DagmarHorká Radka64-10-8-102362
9.Bošinová VeronikaĎurišová Kateřina988  3072
10.Čížová TerezaHorká Nela946  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížová Tereza30Ďurišová Kateřina03
Pěnkavová Dagmar21Horká Nela03
Bošinová Veronika21Horká Radka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:14356:307TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
Dubravcová Eliška
Novotná Tereza
 
 
10-936 3110
2.Vránová HelenaFišerová Iveta859  3020
3.Maršíková MartinaNovotná Tereza-10-9613-42321
4.Vydrová LucieDubravcová Eliška732  3031
5.Maršíková MartinaFišerová Iveta418  3041
6.Vránová HelenaDubravcová Eliška876  3051
7.Vydrová LucieNovotná Tereza-49-7-7 1352
8.Maršíková MartinaDubravcová Eliška86-810 3162
9.Vydrová LucieFišerová Iveta-55-9-7 1363
10.Vránová HelenaNovotná Tereza-58-4-9 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena21Fišerová Iveta12
Maršíková Martina21Novotná Tereza30
Vydrová Lucie12Dubravcová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Lang David
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Vyletová Helena ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15284:319TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čákorová Tereza
Jaramillo Věra
 
 
Janků Karolina
Vondrušková Andrea
 
 
-910105 3110
2.Čákorová TerezaVondrušková Andrea788  3020
3.Jaramillo VěraJanků Karolina-974-793230
4.Kárová KláraWO    0331
5.Jaramillo VěraVondrušková Andrea29-89 3141
6.Čákorová TerezaKárová Klára9610  3051
7.Janků KarolinaWO    0352
8.Jaramillo VěraKárová Klára-9668 3162
9.Vondrušková AndreaWO    0363
10.Čákorová TerezaJanků Karolina610-75 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čákorová Tereza30Vondrušková Andrea02
Jaramillo Věra30Janků Karolina02
   Kárová Klára02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15273:289TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Ježková Kateřina
Schwarzerová Tereza
 
 
6-8-7453210
2.Slámová AndreaSchwarzerová Tereza5413  3020
3.Maurerová LucieJežková Kateřina2-10511 3130
4.Tichá VendulaWO    0331
5.Maurerová LucieSchwarzerová Tereza8-1-6683241
6.Slámová AndreaTichá Vendula336  3051
7.Ježková KateřinaWO    0352
8.Maurerová LucieTichá Vendula728  3062
9.Schwarzerová TerezaWO    0363
10.Slámová AndreaJežková Kateřina77-43 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slámová Andrea30Schwarzerová Tereza02
Maurerová Lucie30Ježková Kateřina02
   Tichá Vendula02
WO03WO30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Linert Martin
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19327:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikešová Adéla
Slavíčková Eliška
 
 
Vyvadilová Jitka
Hrušková Lucie
 
 
-7115-5-32301
2.Rousová TerezaHrušková Lucie-4-4-9  0302
3.Mikešová AdélaSeidlová Monika755  3012
4.Slavíčková EliškaVyvadilová Jitka8-13-66-102313
5.Mikešová AdélaHrušková Lucie9-569 3123
6.Rousová TerezaVyvadilová Jitka-0-5-3  0324
7.Slavíčková EliškaSeidlová Monika56-93 3134
8.Mikešová AdélaVyvadilová Jitka-7-7-3  0335
9.Slavíčková EliškaHrušková Lucie6-8410 3145
10.Šimůnková VeronikaSeidlová Monika-7066 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rousová Tereza02Hrušková Lucie12
Mikešová Adéla21Seidlová Monika03
Slavíčková Eliška21Vyvadilová Jitka30
Šimůnková Veronika10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Louženský Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18323:281nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
6-10115 3110
2.Vránová HelenaHorká Radka-711-9-8 1311
3.Maršíková MartinaKocourková Blanka-6-769WO3221
4.Vydrová LucieĎurišová Kateřina9109  3031
5.Maršíková MartinaHorká Radka-9-9-8  0332
6.Vránová HelenaĎurišová Kateřina-2-6-7  0333
7.Vydrová LucieKocourková BlankaWO    3043
8.Maršíková MartinaĎurišová Kateřina-96-7-6 1344
9.Vydrová LucieHorká Radka-4-8-9  0345
10.Vránová HelenaKocourková BlankaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena02Horká Radka30
Maršíková Martina12Kocourková Blanka01
Vydrová Lucie11Ďurišová Kateřina21
WO20WO02
Počet diváků: 4
V čase 14:10 - 14:35 bylo utkání přerušeno z důvodu ošetřování jedné z hostujících hráček.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Pěnkavová Dagmar
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Pěnkava Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6358:236SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
Fišerová Iveta
Novotná Tereza
 
 
1069  3010
2.Čížová TerezaFišerová Iveta655  3020
3.Pěnkavová DagmarNovotná Tereza588  3030
4.Bošinová VeronikaDubravcová Eliška933  3040
5.Pěnkavová DagmarFišerová Iveta-7714 3150
6.Čížová TerezaDubravcová Eliška1028  3060
7.Bošinová VeronikaNovotná Tereza3-4-10-8 1361
8.Pěnkavová DagmarDubravcová Eliška649  3071
9.Bošinová VeronikaFišerová Iveta-988-1063281
10.Čížová TerezaNovotná Tereza672  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížová Tereza30Fišerová Iveta03
Pěnkavová Dagmar30Novotná Tereza12
Bošinová Veronika21Dubravcová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80, tělocvična ZŠ Kovářov, vstup zadním vchodemRozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:24305:368TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Kodetová Hanka
Slavíčková Eliška
 
 
9-925 3110
2.Horká RadkaMikešová Adéla6-312-793220
3.Ďurišová KateřinaSlavíčková Eliška7-9-3-6 1321
4.Smetanová AnetaKodetová Hanka-2-5-7  0322
5.Ďurišová KateřinaMikešová Adéla15910  3032
6.Horká RadkaKodetová Hanka-4-5-6  0333
7.Smetanová AnetaSlavíčková Eliška-8-898-62334
8.Ďurišová KateřinaKodetová Hanka-4-4-9  0335
9.Smetanová AnetaMikešová Adéla-9-8-9  0336
10.Horká RadkaSlavíčková Eliška3-5-7-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Radka12Mikešová Adéla12
Ďurišová Kateřina12Slavíčková Eliška30
Smetanová Aneta03Kodetová Hanka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24269:358TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Fišerová Iveta
 
 
Maurerová Lucie
Slámová Andrea
 
 
-9-4-8  0301
2.Fišerová IvetaMaurerová Lucie-4-88-7 1302
3.Dubravcová EliškaKrejčová Soňa99-56 3112
4.Novotná TerezaSlámová Andrea-7-4-7  0313
5.Dubravcová EliškaMaurerová Lucie-69-3-6 1314
6.Fišerová IvetaSlámová Andrea-1-7-3  0315
7.Novotná TerezaKrejčová Soňa56-97 3125
8.Dubravcová EliškaSlámová Andrea-7-8-5  0326
9.Novotná TerezaMaurerová Lucie9-1-7-5 1327
10.Fišerová IvetaKrejčová Soňa99-68 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Iveta12Maurerová Lucie30
Dubravcová Eliška12Krejčová Soňa03
Novotná Tereza12Slámová Andrea30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Červenka Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16375:344AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
-11239 3110
2.Schwarzerová TerezaJanků Karolina7-5-10-3 1311
3.Nosková AdélaKárová Klára9103  3021
4.Tichá VendulaVondrušková Andrea6-7-89-72322
5.Nosková AdélaJanků Karolina-18-2-9 1323
6.Schwarzerová TerezaVondrušková Andrea81-82 3133
7.Tichá VendulaKárová Klára7-8711 3143
8.Nosková AdélaVondrušková Andrea11620  3053
9.Tichá VendulaJanků Karolina-9-912-4 1354
10.Schwarzerová TerezaKárová Klára-2536 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schwarzerová Tereza21Janků Karolina30
Nosková Adéla21Kárová Klára03
Tichá Vendula12Vondrušková Andrea12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Elicerová Pavlína
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Kulichová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13374:299SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadilová Jitka
Němečková Monika
 
 
Čákorová Tereza
Bydžovská Hana
 
 
-1195-14-92301
2.Hrušková LucieBydžovská Hana-8-9-9  0302
3.Vyvadilová JitkaČákorová Tereza6-107-753212
4.Němečková MonikaJůzová Viktorie6812  3022
5.Vyvadilová JitkaBydžovská Hana6-976 3132
6.Hrušková LucieJůzová Viktorie569  3042
7.Němečková MonikaČákorová Tereza89-97 3152
8.Vyvadilová JitkaJůzová Viktorie642  3062
9.Němečková MonikaBydžovská Hana528  3072
10.Hrušková LucieČákorová Tereza-8-7-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrušková Lucie12Bydžovská Hana12
Vyvadilová Jitka30Čákorová Tereza12
Němečková Monika30Jůzová Viktorie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim BVrchní
rozhodčí:
Fantová Olga
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKST, Sportovní 1570, 25801 VlašimRozhodčí:Pěnkavová Dagmar
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:Pěnkavová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4373:214SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížová Tereza
Pěnkavová Dagmar
 
 
Kemlinková Nela
Alinčová Michaela
 
 
925  3010
2.Holejšovská AnnaAlinčová Michaela1134  3020
3.Pěnkavová DagmarKemlinková Nela768  3030
4.Čížová TerezaKůsová Adéla-9644 3140
5.Pěnkavová DagmarAlinčová Michaela469  3050
6.Holejšovská AnnaKůsová Adéla78-104 3160
7.Čížová TerezaKemlinková Nela2-952 3170
8.Pěnkavová DagmarKůsová Adéla-8728 3180
9.Čížová TerezaAlinčová Michaela372  3090
10.Holejšovská AnnaKemlinková Nela5145  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holejšovská Anna30Alinčová Michaela03
Pěnkavová Dagmar30Kemlinková Nela03
Čížová Tereza30Kůsová Adéla03
Počet diváků: 2
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:28251:371TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Tereza
Fišerová Iveta
 
 
Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
11-7-10-8 1301
2.Fišerová IvetaMikešová Adéla-6-3-4  0302
3.Dubravcová EliškaSlavíčková Eliška-3-8-12  0303
4.Novotná TerezaKodetová Hanka14-3-3-7 1304
5.Dubravcová EliškaMikešová Adéla-7-9-7  0305
6.Fišerová IvetaKodetová Hanka-3-5-1  0306
7.Novotná TerezaSlavíčková Eliška6-10115 3116
8.Dubravcová EliškaKodetová Hanka-4-6-5  0317
9.Novotná TerezaMikešová Adéla-7-59-6 1318
10.Fišerová IvetaSlavíčková Eliška-10-7-10  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišerová Iveta03Mikešová Adéla30
Dubravcová Eliška03Slavíčková Eliška21
Novotná Tereza12Kodetová Hanka30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Barda Miroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80, tělocvična ZŠ Kovářov, vstup zadním vchodemRozhodčí:Zděnek Jiří
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25288:357TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-311-57-92301
2.Horká RadkaMaurerová Lucie-76-5-10 1302
3.Ďurišová KateřinaHubingerová Natálie52-610 3112
4.Růžičková LenkaSlámová Andrea-5-87-5 1313
5.Ďurišová KateřinaMaurerová Lucie-87-8-5 1314
6.Horká RadkaSlámová Andrea-8-5-8  0315
7.Růžičková LenkaHubingerová Natálie-6-710-5 1316
8.Ďurišová KateřinaSlámová Andrea-6-4-5  0317
9.Růžičková LenkaMaurerová Lucie-6-2-6  0318
10.Horká RadkaHubingerová Natálie835  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Horká Radka12Maurerová Lucie30
Ďurišová Kateřina12Hubingerová Natálie12
Růžičková Lenka03Slámová Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ LomniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Březáková Helena
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Kulichová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3358:235SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková Monika
Vyvadilová Jitka
 
 
Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
995  3010
2.Hrušková LucieVondrušková Nikola652  3020
3.Vyvadilová JitkaJanků Karolina925  3030
4.Němečková MonikaKárová Klára877  3040
5.Vyvadilová JitkaVondrušková Nikola544  3050
6.Hrušková LucieKárová Klára973  3060
7.Němečková MonikaJanků Karolina108-89 3170
8.Vyvadilová JitkaKárová Klára1079  3080
9.Němečková MonikaVondrušková Nikola447  3090
10.Hrušková LucieJanků Karolina-99-781132100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrušková Lucie30Vondrušková Nikola03
Vyvadilová Jitka30Janků Karolina03
Němečková Monika30Kárová Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Červenka Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:27343:406TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
Bydžovská Hana
Čákorová Tereza
 
 
7109  3010
2.Schwarzerová TerezaČákorová Tereza-9-4-4  0311
3.Nosková AdélaBydžovská Hana-9-3128-112312
4.Tichá VendulaJaramillo Věra-5-17-9  0313
5.Nosková AdélaČákorová Tereza6-811-8-102314
6.Schwarzerová TerezaJaramillo Věra-610-10-15 1315
7.Tichá VendulaBydžovská Hana-5-7-8  0316
8.Nosková AdélaJaramillo Věra-84-97-92317
9.Tichá VendulaČákorová Tereza7-5-9-6 1318
10.Melíšková TerezaJůzová Viktorie-6-9-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schwarzerová Tereza02Čákorová Tereza30
Nosková Adéla03Bydžovská Hana20
Tichá Vendula03Jaramillo Věra30
Melíšková Tereza01Jůzová Viktorie10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Kárová Julie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26308:382TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
-7-5-6  0301
2.Vondrušková AndreaHorká Radka-389-5-82302
3.Vondrušková NikolaĎurišová Kateřina-4-7-7  0303
4.Janků KarolinaKocourková Blanka-8-66993213
5.Vondrušková NikolaHorká Radka-6-2-7  0314
6.Vondrušková AndreaKocourková Blanka666  3024
7.Janků KarolinaĎurišová Kateřina-8-97-9 1325
8.Vondrušková NikolaKocourková Blanka-7-5-4  0326
9.Janků KarolinaHorká Radka10-7-9-4 1327
10.Vondrušková AndreaĎurišová Kateřina7-14-98-92328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vondrušková Andrea12Horká Radka30
Vondrušková Nikola03Ďurišová Kateřina30
Janků Karolina12Kocourková Blanka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Vyletová Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Klimeš Daniel
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Holubová Klaudie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:417:14240:231TJ Sokol Plzeň V

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaramillo Věra
Jůzová Viktorie
 
 
Novotná Tereza
Dubravcová Eliška
 
 
-5645 3110
2.Jůzová ViktorieNovotná Tereza-8-5-4  0311
3.Jaramillo VěraDubravcová Eliška879  3021
4.         
5.Jaramillo VěraNovotná Tereza-9117-5-62322
6.Jůzová ViktorieWO    3032
7.Dubravcová EliškaWO    0333
8.Jaramillo VěraWO    3043
9.Novotná TerezaWO    0344
10.Jůzová ViktorieDubravcová Eliška-9758 3154

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jůzová Viktorie11Novotná Tereza20
Jaramillo Věra11Dubravcová Eliška02
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školyRozhodčí:Gräf Adam
Datum dle rozpisu01. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Sládek Ondřej
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:19308:329nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodetová Hanka
Mikešová Adéla
 
 
Poláková Veronika ml.
Čížová Tereza
 
 
-8-10-8  0301
2.Slavíčková EliškaPoláková Veronika ml.-2-6-5  0302
3.Kodetová HankaBošinová Veronika956  3012
4.Mikešová AdélaČížová Tereza-10798 3122
5.Kodetová HankaPoláková Veronika ml.985  3032
6.Slavíčková EliškaČížová Tereza-4-6-7  0333
7.Mikešová AdélaBošinová Veronika3-6-9-5 1334
8.Kodetová HankaČížová Tereza-126811 3144
9.Mikešová AdélaPoláková Veronika ml.-2-10-10  0345
10.Slavíčková EliškaBošinová Veronika-65-4683255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slavíčková Eliška12Poláková Veronika ml.21
Kodetová Hanka30Bošinová Veronika12
Mikešová Adéla12Čížová Tereza12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, 27008Rozhodčí:Hrbek Miloslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vyskočil Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13322:301TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
Maršíková Martina
Vydrová Lucie
 
 
-7878 3110
2.Maurerová LucieMaršíková Martina-6-9-11  0311
3.Slámová AndreaVránová Helena743  3021
4.Krejčová SoňaVydrová Lucie-4-3-2  0322
5.Slámová AndreaMaršíková Martina949  3032
6.Maurerová LucieVydrová Lucie1395  3042
7.Krejčová SoňaVránová Helena8-4-59-52343
8.Slámová AndreaVydrová Lucie558  3053
9.Krejčová SoňaMaršíková Martina-89-8-15 1354
10.Maurerová LucieVránová Helena497  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Maurerová Lucie21Maršíková Martina21
Slámová Andrea30Vránová Helena12
Krejčová Soňa03Vydrová Lucie12
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Březáková Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:18273:309AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Vyvadilová Jitka
 
 
Tichá Vendula
Schwarzerová Tereza
 
 
14611  3010
2.Seidlová MonikaTichá Vendula-7-5-9  0311
3.Vyvadilová JitkaSchwarzerová Tereza6126  3021
4.Makarová TerezaNosková Adéla13-3-6-8 1322
5.Vyvadilová JitkaTichá Vendula1086  3032
6.Seidlová MonikaNosková Adéla-13-5-4  0333
7.Makarová TerezaSchwarzerová Tereza-7-8-3  0334
8.Vyvadilová JitkaNosková Adéla264  3044
9.Makarová TerezaTichá Vendula-12-4-5  0345
10.Seidlová MonikaSchwarzerová Tereza-3-4-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Seidlová Monika03Tichá Vendula21
Vyvadilová Jitka30Schwarzerová Tereza21
Makarová Tereza03Nosková Adéla21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KovářovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2Rozhodčí:Holubová Klaudie
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Klimeš Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22233:332TTC Kovářov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzová Viktorie
Jaramillo Věra
 
 
Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
109-68 3110
2.Jůzová ViktorieHorká Radka-76-9-9 1311
3.Jaramillo VěraKocourková Blanka11-824 3121
4.Ďurišová KateřinaWO    0322
5.Jaramillo VěraHorká Radka-9-488103232
6.Jůzová ViktorieĎurišová Kateřina-3-4-3  0333
7.Kocourková BlankaWO    0334
8.Jaramillo VěraĎurišová Kateřina257  3044
9.Horká RadkaWO    0345
10.Jůzová ViktorieKocourková Blanka-6-9-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jůzová Viktorie03Horká Radka11
Jaramillo Věra30Kocourková Blanka11
   Ďurišová Kateřina11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LheniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Kárová Julie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11376:226TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Nikola
Kárová Klára
 
 
Novotná Tereza
Dubravcová Eliška
 
 
-5-68-5 1301
2.Vondrušková NikolaNovotná Tereza-887-8-42302
3.Kárová KláraDubravcová Eliška58-74 3112
4.Vondrušková AndreaWO    3022
5.Kárová KláraNovotná Tereza6-654 3132
6.Vondrušková NikolaWO    3042
7.Vondrušková AndreaDubravcová Eliška425  3052
8.Kárová KláraWO    3062
9.Janků KarolinaNovotná Tereza-13327 3172
10.Vondrušková NikolaDubravcová Eliška9-9-71043282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10