Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:7388:323TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Výborná Michala
Tonarová Tereza
 
 
8394  3010
2.Dusilová JanaTonarová Tereza779  3020
3.Dvořáková LenkaKorpová Romana ml.2511  3030
4.Klempířová JiřinaVýborná Michala887  3040
5.Dvořáková LenkaKolářová Linda578  3050
6.Dusilová JanaVýborná Michala-7-98-6 1351
7.Klempířová JiřinaKorpová Romana ml.386  3061
8.Dvořáková LenkaVýborná Michala7-476 3171
9.Klempířová JiřinaKolářová Linda246  3081
10.Dusilová JanaKorpová Romana ml.WO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dusilová Jana11Tonarová Tereza01
Dvořáková Lenka30Korpová Romana ml.02
Klempířová Jiřina30Výborná Michala12
   Kolářová Linda02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Černá Miroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10357:299TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
79-88 3110
2.Ulihrachová JitkaRamešová Magdaléna594  3020
3.Černá MartinaKubánková Kateřina798  3030
4.Černá LenkaKoutská Marie-77-5-5 1331
5.Černá MartinaRamešová Magdaléna-10796 3141
6.Ulihrachová JitkaKoutská Marie118-106 3151
7.Černá LenkaKubánková Kateřina633  3061
8.Černá MartinaKoutská Marie-3-89-4 1362
9.Černá LenkaRamešová Magdaléna59-611 3172
10.Ulihrachová JitkaKubánková Kateřina6510  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka30Ramešová Magdaléna03
Černá Martina21Kubánková Kateřina03
Černá Lenka21Koutská Marie21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Čeřovský Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:13400:308TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
843  3010
2.Matoušková StanislavaKovaříčková Tereza107-10-653220
3.Janoušková JitkaKuchařová Elena12-610-433230
4.Botková MichaelaVyskočilová Ester396  3040
5.Janoušková JitkaKovaříčková Tereza45-74 3150
6.Matoušková StanislavaVyskočilová Ester114-9-743260
7.Botková MichaelaKuchařová Elena11-7-101053270
8.Janoušková JitkaVyskočilová Ester126  3080
9.Botková MichaelaKovaříčková Tereza48-94 3190
10.Svatoňová EliškaKuchařová Elena-5-5-8  0391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava20Kovaříčková Tereza03
Janoušková Jitka30Kuchařová Elena12
Botková Michaela30Vyskočilová Ester03
Svatoňová Eliška01   
Počet diváků: 5
Přítomen komisař Stanislav Boušek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Sedloňová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:18366:361TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čermáková Anna
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
69-9-453210
2.Zatřepálková LenkaSedloňová Aneta-7-484-22311
3.Čermáková AnnaMěšťanová Petra-84-109-62312
4.Hudečková HanaLandsmannová Alena354  3022
5.Čermáková AnnaSedloňová Aneta-6-5-2  0323
6.Zatřepálková LenkaLandsmannová Alena7-688 3133
7.Hudečková HanaMěšťanová Petra10-379 3143
8.Čermáková AnnaLandsmannová Alena-5479 3153
9.Hudečková HanaSedloňová Aneta-95-310-22354
10.Zatřepálková LenkaMěšťanová Petra-9588 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zatřepálková Lenka21Sedloňová Aneta30
Čermáková Anna12Měšťanová Petra12
Hudečková Hana21Landsmannová Alena03
Počet diváků: 1
11.10 - 12.08 Přítomen komisař pan Stanislav Bouček



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Jílková Vanessa
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Michal
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Foltýn Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19377:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
-111194 3110
2.Heřmánková AndreaČástková Eliška-11-974-92311
3.Sedláčková TerezaNajmanová Markéta675  3021
4.Nováková KristýnaKrupová Soňa-2-6-4  0322
5.Sedláčková TerezaČástková Eliška-912-10673232
6.Heřmánková AndreaKrupová Soňa11105  3042
7.Nováková KristýnaNajmanová Markéta-9-7-10  0343
8.Sedláčková TerezaKrupová Soňa-8-79-4 1344
9.Nováková KristýnaČástková Eliška7-96-7-82345
10.Heřmánková AndreaNajmanová Markéta-9676 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea21Částková Eliška21
Sedláčková Tereza21Najmanová Markéta12
Nováková Kristýna03Krupová Soňa21
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14377:305TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
598  3010
2.Dusilová JanaRamešová Magdaléna10-107-963220
3.Dvořáková LenkaKubánková Kateřina-102105 3130
4.Klempířová JiřinaKoutská Marie104-8-1053240
5.Dvořáková LenkaRamešová Magdaléna399  3050
6.Dusilová JanaKoutská Marie3-8-65-92351
7.Klempířová JiřinaKubánková Kateřina246  3061
8.Dvořáková LenkaKoutská Marie-10-1069-92362
9.Klempířová JiřinaRamešová Magdaléna153  3072
10.Dusilová JanaKubánková KateřinaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dusilová Jana11Ramešová Magdaléna03
Dvořáková Lenka21Kubánková Kateřina02
Klempířová Jiřina30Koutská Marie21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:817:26391:428AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
-9-69983210
2.Ulihrachová JitkaTonarová Tereza-5-10-7  0311
3.Černá MartinaKorpová Romana ml.-12-10105-72312
4.Černá LenkaVýborná Michala5-8-3-9 1313
5.Černá MartinaTonarová Tereza5-99-9-102314
6.Ulihrachová JitkaVýborná Michala9-5-69-82315
7.Černá LenkaKorpová Romana ml.7-8-22-82316
8.Černá MartinaVýborná Michala7-10-12-6 1317
9.Černá LenkaTonarová Tereza-79-5-6 1318
10.Ulihrachová JitkaKorpová Romana ml.1586  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Tonarová Tereza30
Černá Martina03Korpová Romana ml.21
Černá Lenka03Výborná Michala30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Čeřovský Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19308:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
-738-4-52301
2.Matoušková StanislavaSedloňová Aneta-5-5-5  0302
3.Janoušková JitkaMěšťanová Petra-24711 3112
4.Botková MichaelaLandsmannová Alena522  3022
5.Janoušková JitkaSedloňová Aneta-4-4-1  0323
6.Svatoňová EliškaLandsmannová Alena-5-2-6  0324
7.Botková MichaelaMěšťanová Petra3-977 3134
8.Janoušková JitkaLandsmannová Alena5-149-873244
9.Botková MichaelaSedloňová Aneta13188  3054
10.Svatoňová EliškaMěšťanová Petra-6-6-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Stanislava01Sedloňová Aneta21
Janoušková Jitka21Měšťanová Petra12
Botková Michaela30Landsmannová Alena12
Svatoňová Eliška02   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 4 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Grill Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:55Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Slováček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:16352:298nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Pavlína
Čermáková Anna
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
-410-1-10 1301
2.Čermáková AnnaKovaříčková Tereza3-53-8-72302
3.Doležalová PavlínaKuchařová Elena-11-6-10  0303
4.Hudečková VěraVyskočilová Ester388  3013
5.Zatřepálková LenkaKovaříčková Tereza365  3023
6.Čermáková AnnaVyskočilová Ester222  3033
7.Hudečková VěraKuchařová Elena99-86 3143
8.Zatřepálková LenkaVyskočilová Ester656  3053
9.Hudečková VěraKovaříčková Tereza-988-5-102354
10.Čermáková AnnaKuchařová Elena-84-10-8 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Anna12Kovaříčková Tereza21
Doležalová Pavlína01Kuchařová Elena21
Hudečková Věra21Vyskočilová Ester03
Zatřepálková Lenka20   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Čermáková Radka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20335:316TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Čermáková Eliška
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
66-7-9-52301
2.Čermáková EliškaJílková Vanessa602  3011
3.Bačinová PavlaHeřmánková Andrea-9-10-5  0312
4.Macurová DenisaSedláčková Tereza-5511-10-62313
5.Bačinová PavlaJílková Vanessa444  3023
6.Čermáková EliškaSedláčková Tereza-9-10-7  0324
7.Macurová DenisaHeřmánková Andrea6-96-1-72325
8.Bačinová PavlaSedláčková Tereza-6-9-4  0326
9.Macurová DenisaJílková Vanessa-3-49783236
10.Čermáková EliškaHeřmánková Andrea144  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Eliška21Jílková Vanessa03
Bačinová Pavla12Heřmánková Andrea21
Macurová Denisa12Sedláčková Tereza30
Počet diváků: 3
Přítomnost komisaře ČAST pana Stanislava Boučka



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Hrubý Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Prosa Stanislav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:15256:288TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Vítková Hana
 
 
Částková Eliška
Najmanová Markéta
 
 
-88-611103210
2.Měšťanová PetraZemková Barbora1029  3020
3.Vítková HanaNajmanová Markéta1048  3030
4.Částková EliškaWO    0331
5.Vítková HanaZemková Barbora855  3041
6.Měšťanová PetraČástková Eliška-8775 3151
7.Najmanová MarkétaWO    0352
8.Vítková HanaČástková Eliška234  3062
9.Zemková BarboraWO    0363
10.Měšťanová PetraNajmanová Markéta-14-9-8  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Zemková Barbora02
Vítková Hana30Najmanová Markéta11
   Částková Eliška02
WO03WO30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:14388:344TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Botková Michaela
Janoušková Jitka
 
 
89-614 3110
2.Dvořáková LenkaJanoušková Jitka-5856 3120
3.Žambokréthyová MilenaMatoušková Stanislava-76-117-82321
4.Klempířová JiřinaBotková Michaela-38-10-9 1322
5.Žambokréthyová MilenaJanoušková Jitka10511  3032
6.Dvořáková LenkaBotková Michaela4-6-9873242
7.Klempířová JiřinaMatoušková Stanislava963  3052
8.Žambokréthyová MilenaBotková Michaela9-49-3-92353
9.Klempířová JiřinaJanoušková Jitka544  3063
10.Dvořáková LenkaMatoušková Stanislava96-47 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka30Janoušková Jitka03
Žambokréthyová Milena12Matoušková Stanislava12
Klempířová Jiřina21Botková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27297:401TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-310-5-6 1301
2.Ulihrachová JitkaHudečková Věra108-2-453211
3.Černá MartinaČermáková Anna-2-4-7  0312
4.Černá LenkaZatřepálková Lenka8-5-11-12 1313
5.Černá MartinaHudečková Věra-4-4-7  0314
6.Ulihrachová JitkaZatřepálková Lenka12-4-8-7 1315
7.Černá LenkaČermáková Anna-4-7-5  0316
8.Černá MartinaZatřepálková Lenka87-88 3126
9.Černá LenkaHudečková Věra10-4-10-3 1327
10.Ulihrachová JitkaČermáková Anna7-9-95-52328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Hudečková Věra21
Černá Martina12Čermáková Anna30
Černá Lenka03Zatřepálková Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29317:396AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Jana
Ramešová Magdaléna
 
 
Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
-53-97-52301
2.Čížková JanaTonarová Tereza59-7-12-62302
3.Ramešová MagdalénaKorpová Romana ml.10-9-9-7 1303
4.Nesměráková EliškaVýborná Michala-4-5-9  0304
5.Ramešová MagdalénaTonarová Tereza-4-67-5 1305
6.Čížková JanaVýborná Michala-10-52-8 1306
7.Nesměráková EliškaKorpová Romana ml.-8-67-7 1307
8.Ramešová MagdalénaVýborná Michala-6-5-5  0308
9.Nesměráková EliškaTonarová Tereza-6611-763218
10.Hampejsová LucieKorpová Romana ml.-4-6-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čížková Jana02Tonarová Tereza21
Ramešová Magdaléna03Korpová Romana ml.30
Nesměráková Eliška12Výborná Michala30
Hampejsová Lucie01   
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Čermáková Radka
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Bačinová Lucie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17349:339SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Macurová Denisa
 
 
Částková Eliška
Najmanová Markéta
 
 
7-128-833210
2.Kuchařová ElenaZemková Barbora7-1248 3120
3.Bačinová PavlaNajmanová Markéta5-6-3-10 1321
4.Macurová DenisaČástková Eliška8-1496 3131
5.Bačinová PavlaZemková Barbora7-7104 3141
6.Kuchařová ElenaČástková Eliška859  3051
7.Macurová DenisaNajmanová Markéta-6-6-10  0352
8.Vyskočilová EsterČástková Eliška-58-3-6 1353
9.Macurová DenisaZemková Barbora959  3063
10.Kuchařová ElenaNajmanová Markéta-7-9-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuchařová Elena21Zemková Barbora03
Bačinová Pavla11Najmanová Markéta30
Macurová Denisa21Částková Eliška12
Vyskočilová Ester01   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Hrubý Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Prosa Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19308:312TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Vítková Hana
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
-7-77-5 1301
2.Vítková HanaJílková Vanessa254  3011
3.Měšťanová PetraHeřmánková Andrea8-2-9-6 1312
4.Špreňarová MiroslavaSedláčková Tereza-4-10-1  0313
5.Měšťanová PetraJílková Vanessa1042  3023
6.Vítková HanaSedláčková Tereza9-11-12-10 1324
7.Špreňarová MiroslavaHeřmánková Andrea-86-3-4 1325
8.Měšťanová PetraSedláčková Tereza-7-8-9  0326
9.Špreňarová MiroslavaJílková Vanessa275  3036
10.Vítková HanaHeřmánková Andrea4-5129 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vítková Hana21Jílková Vanessa03
Měšťanová Petra12Heřmánková Andrea21
Špreňarová Miroslava12Sedláčková Tereza30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12364:286TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
745  3010
2.Dvořáková LenkaZatřepálková Lenka777  3020
3.Žambokréthyová MilenaČermáková Anna79-107 3130
4.Klempířová JiřinaHudečková Věra425  3040
5.Žambokréthyová MilenaZatřepálková Lenka767  3050
6.Dvořáková LenkaHudečková Věra-78610 3160
7.Klempířová JiřinaČermáková Anna-9-89-4 1361
8.Dusilová JanaHudečková Věra-9-8-7  0362
9.Klempířová JiřinaZatřepálková Lenka110-104 3172
10.Dvořáková LenkaČermáková Anna-966-7-102373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Zatřepálková Lenka03
Žambokréthyová Milena20Čermáková Anna21
Klempířová Jiřina21Hudečková Věra12
Dusilová Jana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Černá Miroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:16390:366TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
-74-1212-42301
2.Ulihrachová JitkaJanoušková Jitka968  3011
3.Černá MartinaMatoušková Stanislava78-104 3121
4.Černá LenkaBotková Michaela69-28 3131
5.Černá MartinaJanoušková Jitka68-95 3141
6.Ulihrachová JitkaBotková Michaela11107  3051
7.Černá LenkaMatoušková Stanislava8-9-6-7 1352
8.Černá MartinaBotková Michaela-7-88-5 1353
9.Černá LenkaJanoušková Jitka-7-8119-92354
10.Ulihrachová JitkaMatoušková Stanislava-8895 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka30Janoušková Jitka12
Černá Martina21Matoušková Stanislava12
Černá Lenka12Botková Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Čeřovský Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21376:373nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
-556-653210
2.Matoušková StanislavaTonarová Tereza-8-12-12  0311
3.Janoušková JitkaKolářová Linda9-6-8-5 1312
4.Botková MichaelaKorpová Romana ml.6-699 3122
5.Janoušková JitkaTonarová Tereza-73-5-5 1323
6.Matoušková StanislavaKorpová Romana ml.-11-76-10 1324
7.Botková MichaelaKolářová Linda-109414 3134
8.Janoušková JitkaKorpová Romana ml.88-10-753244
9.Botková MichaelaTonarová Tereza1344  3054
10.Matoušková StanislavaKolářová Linda-54-9-4 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava03Tonarová Tereza21
Janoušková Jitka12Kolářová Linda21
Botková Michaela30Korpová Romana ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1344:179TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Hampejsová Lucie
Kuthanová Veronika
 
 
235  3010
2.Doležalová PavlínaNesměráková Eliška313-96 3120
3.Zatřepálková LenkaHampejsová Lucie584  3030
4.Hudečková VěraKuthanová Veronika356  3040
5.Zatřepálková LenkaNesměráková Eliška586  3050
6.Doležalová PavlínaKuthanová Veronika4610  3060
7.Hudečková VěraHampejsová Lucie846  3070
8.Zatřepálková LenkaKuthanová Veronika433  3080
9.Hudečková VěraNesměráková Eliška588  3090
10.Doležalová PavlínaHampejsová Lucie872  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležalová Pavlína30Nesměráková Eliška03
Zatřepálková Lenka30Hampejsová Lucie03
Hudečková Věra30Kuthanová Veronika03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14322:310TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
108-9-573210
2.Heřmánková AndreaDusilová Jana6138  3020
3.Sedláčková TerezaDvořáková Lenka5-63-583230
4.Nováková KristýnaKlempířová Jiřina-5-3-3  0331
5.Sedláčková TerezaDusilová Jana4910  3041
6.Heřmánková AndreaKlempířová Jiřina8-5109 3151
7.Nováková KristýnaDvořáková Lenka-11-6-6  0352
8.Sedláčková TerezaKlempířová Jiřina656  3062
9.Nováková KristýnaDusilová Jana-8-8-3  0363
10.Heřmánková AndreaDvořáková Lenka4105  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Dusilová Jana12
Sedláčková Tereza30Dvořáková Lenka12
Nováková Kristýna03Klempířová Jiřina12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Kantorek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21198:268TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Markéta
Najmanová Markéta
 
 
Ulihrachová Jitka
Černá Martina
 
 
-10-7-7  0301
2.Najmanová MarkétaČerná Martina-7-89-6 1302
3.Krupová SoňaUlihrachová Jitka-5-7-8  0303
4.Doležalová MarkétaWOWOWO  3013
5.Krupová SoňaČerná Martina-4-106-8 1314
6.Najmanová MarkétaWOWOWO  3024
7.Doležalová MarkétaUlihrachová Jitka9-11-9-8 1325
8.Krupová SoňaWOWOWO  3035
9.Doležalová MarkétaČerná Martina-7-39-6 1336
10.Najmanová MarkétaUlihrachová Jitka-7-7-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najmanová Markéta02Černá Martina30
Krupová Soňa02Ulihrachová Jitka30
Doležalová Markéta02   
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 7 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Rozínková Monika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Vítovcová Daniela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:12358:277SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Bačinová Pavla
 
 
Vítková Hana
Měšťanová Petra
 
 
-8-5-7  0301
2.Bačinová PavlaMěšťanová Petra-6785 3111
3.Macurová AndreaVítková Hana321  3021
4.Macurová DenisaLandsmannová Alena-9156 3131
5.Macurová AndreaMěšťanová Petra688  3041
6.Bačinová PavlaLandsmannová Alena744  3051
7.Macurová DenisaVítková Hana-11-15-4  0352
8.Macurová AndreaLandsmannová Alena596  3062
9.Kovaříčková TerezaMěšťanová Petra4-8-9873272
10.Bačinová PavlaVítková Hana-78-5873282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bačinová Pavla30Měšťanová Petra03
Macurová Andrea30Vítková Hana12
Macurová Denisa11Landsmannová Alena03
Kovaříčková Tereza10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Janoušková Jitka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Kouřil Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:4340:164TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Hampejsová Lucie
Nesměráková Eliška
 
 
543  3010
2.Matoušková StanislavaNesměráková Eliška9-4-9-9 1311
3.Janoušková JitkaHampejsová Lucie843  3021
4.Botková MichaelaKuthanová Veronika323  3031
5.Janoušková JitkaNesměráková Eliška-9569 3141
6.Matoušková StanislavaKuthanová Veronika611  3051
7.Botková MichaelaHampejsová Lucie411  3061
8.Janoušková JitkaKuthanová Veronika644  3071
9.Botková MichaelaNesměráková Eliška472  3081
10.Matoušková StanislavaHampejsová Lucie1014  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Nesměráková Eliška12
Janoušková Jitka30Hampejsová Lucie03
Botková Michaela30Kuthanová Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12391:305TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Hana
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
8-10-9353210
2.Hudečková VěraTonarová Tereza-586-7123220
3.Hudečková HanaKorpová Romana st.544  3030
4.Zatřepálková LenkaKorpová Romana ml.4310  3040
5.Hudečková HanaTonarová Tereza-9-2-10  0341
6.Hudečková VěraKorpová Romana ml.-77-914123251
7.Zatřepálková LenkaKorpová Romana st.468  3061
8.Hudečková HanaKorpová Romana ml.772  3071
9.Zatřepálková LenkaTonarová Tereza-10-1095-52372
10.Hudečková VěraKorpová Tereza466  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra30Tonarová Tereza21
Hudečková Hana21Korpová Romana st.02
Zatřepálková Lenka21Korpová Romana ml.03
   Korpová Tereza01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10322:206TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Černá Martina
Ulihrachová Jitka
 
 
9-108-783210
2.Heřmánková AndreaČerná Martina699  3020
3.Sedláčková TerezaUlihrachová Jitka271  3030
4.Vohradníková AdélaWO    3040
5.Sedláčková TerezaČerná Martina11-779 3150
6.Heřmánková AndreaWO    3060
7.Vohradníková AdélaUlihrachová Jitka-3-5-2  0361
8.Sedláčková TerezaWO    3071
9.Vohradníková AdélaČerná Martina-5-6-4  0372
10.Heřmánková AndreaUlihrachová Jitka4-741 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea20Černá Martina12
Sedláčková Tereza20Ulihrachová Jitka12
Vohradníková Adéla02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 8 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Novák Aleš
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24253:319TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špičková Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-6-11-6  0301
2.Motlová JitkaDusilová Jana-9510-3-102302
3.Najmanová MarkétaDvořáková Lenka-10-7-5  0303
4.Špičková LucieKlempířová Jiřina-4-8-4  0304
5.Najmanová MarkétaDusilová Jana7-6-66-92305
6.Motlová JitkaKlempířová Jiřina-6-5-6  0306
7.Špičková LucieDvořáková Lenka-6-5-6  0307
8.Najmanová MarkétaKlempířová Jiřina698  3017
9.Špičková LucieDusilová JanaWO    3027
10.Kodytková MartinaDvořáková Lenka-1-1-2  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Motlová Jitka02Dusilová Jana20
Najmanová Markéta12Dvořáková Lenka30
Špičková Lucie02Klempířová Jiřina21
Kodytková Martina01   
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10381:265SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
6-610-653210
2.Čermáková EliškaKolářová Linda8-9-5-7 1311
3.Grimmerová DianaKorpová Romana ml.663  3021
4.Macurová DenisaTonarová Tereza-96-9473231
5.Grimmerová DianaKolářová Linda66-24 3141
6.Macurová AndreaTonarová Tereza845  3051
7.Macurová DenisaKorpová Romana ml.373  3061
8.Grimmerová DianaTonarová Tereza585  3071
9.Macurová DenisaKolářová Linda7-97-1043281
10.Macurová AndreaKorpová Romana ml.353  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška01Kolářová Linda12
Grimmerová Diana30Korpová Romana ml.03
Macurová Denisa30Tonarová Tereza03
Macurová Andrea20   
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7369:221TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
-8547 3110
2.Měšťanová PetraRamešová Magdaléna-85-7-10 1311
3.Sedloňová AnetaKoutská Marie494  3021
4.Špreňarová MiroslavaŠvihnosová Eliška8610  3031
5.Sedloňová AnetaRamešová Magdaléna-10314 3141
6.Měšťanová PetraŠvihnosová Eliška354  3051
7.Špreňarová MiroslavaKoutská Marie-899-953261
8.Sedloňová AnetaŠvihnosová Eliška325  3071
9.Špreňarová MiroslavaRamešová Magdaléna238  3081
10.Měšťanová PetraMartinová Amálie257  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Ramešová Magdaléna12
Sedloňová Aneta30Koutská Marie02
Špreňarová Miroslava30Švihnosová Eliška03
   Martinová Amálie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13345:305TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-5698 3110
2.Křížová GabrielaFoltýnová Laubová Žaneta365  3020
3.Janoušková JitkaHeřmánková Andrea-910310 3130
4.Botková MichaelaSedláčková Tereza-810118 3140
5.Janoušková JitkaFoltýnová Laubová Žaneta4-1079 3150
6.Křížová GabrielaSedláčková Tereza-7-4-7  0351
7.Botková MichaelaHeřmánková Andrea846  3061
8.Janoušková JitkaSedláčková Tereza9-69-8-102362
9.Botková MichaelaFoltýnová Laubová Žaneta555  3072
10.Křížová GabrielaHeřmánková Andrea-2-9-2  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Gabriela12Foltýnová Laubová Žaneta03
Janoušková Jitka21Heřmánková Andrea12
Botková Michaela30Sedláčková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:14391:332TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
5-8-7-8 1301
2.Čermáková AnnaČástková Eliška9910  3011
3.Hudečková HanaNajmanová Markéta78-129 3121
4.Zatřepálková LenkaŠilarová Lucie-9-8911123231
5.Hudečková HanaČástková Eliška855  3041
6.Čermáková AnnaŠilarová Lucie3-1066 3151
7.Zatřepálková LenkaNajmanová Markéta-5-9-5  0352
8.Hudečková HanaŠilarová Lucie4-568 3162
9.Zatřepálková LenkaČástková Eliška9-835 3172
10.Čermáková AnnaNajmanová Markéta-9-71793282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Anna30Částková Eliška03
Hudečková Hana30Najmanová Markéta12
Zatřepálková Lenka21Šilarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 9 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Provazník Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12341:299TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Černá Lenka
Černá Martina
 
 
879  3010
2.Dvořáková LenkaČerná Lenka776  3020
3.Dusilová JanaUlihrachová Jitka3-9510 3130
4.Klempířová JiřinaČerná Martina-58-5-8 1331
5.Dusilová JanaČerná Lenka595  3041
6.Dvořáková LenkaČerná Martina-6-7-10  0342
7.Klempířová JiřinaUlihrachová Jitka9178  3052
8.Dusilová JanaČerná Martina-7-8-8  0353
9.Klempířová JiřinaČerná Lenka9113  3063
10.Dvořáková LenkaUlihrachová Jitka7-85-783273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Černá Lenka03
Dusilová Jana21Ulihrachová Jitka03
Klempířová Jiřina21Černá Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13364:299SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Denisa
Macurová Andrea
 
 
Koutská Marie
Ramešová Magdaléna
 
 
6-63-753210
2.Čermáková EliškaRamešová Magdaléna-365-293220
3.Grimmerová DianaKoutská Marie-9-109-12 1321
4.Macurová DenisaMartinová Amálie459  3031
5.Grimmerová DianaRamešová Magdaléna5510  3041
6.Čermáková EliškaMartinová Amálie788  3051
7.Macurová DenisaKoutská Marie-4-91110-92352
8.Grimmerová DianaMartinová Amálie457  3062
9.Macurová DenisaRamešová Magdaléna344  3072
10.Čermáková EliškaŠvihnosová Eliška-9-7-9  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška21Ramešová Magdaléna03
Grimmerová Diana21Koutská Marie20
Macurová Denisa21Martinová Amálie03
   Švihnosová Eliška10
Rozhodčími u stolu byly hráčky obou družstev dle IŘLS č.8/2021-2022.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Tomancová Markéta
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7335:221TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Sedloňová Aneta
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
-8555 3110
2.Vítková HanaKolářová Linda673  3020
3.Sedloňová AnetaTonarová Tereza4102  3030
4.Měšťanová PetraKorpová Romana ml.66-8-9-72331
5.Sedloňová AnetaKolářová Linda41010  3041
6.Vítková HanaKorpová Romana ml.835  3051
7.Měšťanová PetraTonarová Tereza937  3061
8.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.764  3071
9.Měšťanová PetraKolářová Linda-4-5-5  0372
10.Vítková HanaTonarová Tereza414  3082
11.Měšťanová Petra         
12.Sedloňová Aneta         
13.Měšťanová PetraKolářová Linda         
14.Vítková Hana         
15.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
16.Sedloňová Aneta         
17.Měšťanová PetraKolářová Linda         
18.Vítková HanaTonarová Tereza         
19.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
20.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.         
21.Měšťanová PetraKolářová Linda         
22.Vítková HanaTonarová Tereza         
23.Měšťanová PetraTonarová Tereza         
24.Sedloňová AnetaKorpová Romana ml.         
25.Měšťanová PetraKolářová Linda         
26.Vítková HanaTonarová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítková Hana30Kolářová Linda12
Sedloňová Aneta30Tonarová Tereza03
Měšťanová Petra12Korpová Romana ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Šťastný Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8384:282TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
54-66 3110
2.Matoušková StanislavaČástková Eliška464  3020
3.Janoušková JitkaNajmanová Markéta-999-993230
4.Botková MichaelaŠilarová Lucie9610  3040
5.Janoušková JitkaČástková Eliška6-510-763250
6.Matoušková StanislavaŠilarová Lucie31013  3060
7.Botková MichaelaNajmanová Markéta986  3070
8.Janoušková JitkaŠilarová Lucie504  3080
9.Botková MichaelaČástková Eliška745  3090
10.Matoušková StanislavaNajmanová Markéta7-410-8-92391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Částková Eliška03
Janoušková Jitka30Najmanová Markéta12
Botková Michaela30Šilarová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 10 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19321:335TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
8-610-6-82301
2.Doležalová PavlínaFoltýnová Laubová Žaneta9-675 3111
3.Hudečková VěraHeřmánková Andrea-6-9-6  0312
4.Čermáková AnnaSedláčková Tereza-69-8-6 1313
5.Hudečková VěraFoltýnová Laubová Žaneta295  3023
6.Doležalová PavlínaSedláčková Tereza-5-6-11  0324
7.Čermáková AnnaHeřmánková Andrea7109  3034
8.Hudečková VěraSedláčková Tereza8-11-7-6 1335
9.Čermáková AnnaFoltýnová Laubová Žaneta5110  3045
10.Doležalová PavlínaHeřmánková Andrea8-9-3-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doležalová Pavlína12Foltýnová Laubová Žaneta03
Hudečková Věra12Heřmánková Andrea21
Čermáková Anna21Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Jílková Vanessa
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Michal
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9329:240TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
646  3010
2.Heřmánková AndreaKorpová Romana st.126  3020
3.Sedláčková TerezaKorpová Romana ml.-996-913230
4.Foltýnová Laubová ŽanetaTonarová Tereza-9-5-4  0331
5.Sedláčková TerezaKorpová Romana st.335  3041
6.Heřmánková AndreaTonarová Tereza974  3051
7.Foltýnová Laubová ŽanetaKorpová Romana ml.-6-12-4  0352
8.Sedláčková TerezaTonarová Tereza669  3062
9.Foltýnová Laubová ŽanetaKorpová Romana st.8-792 3172
10.Heřmánková AndreaKorpová Romana ml.899  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Korpová Romana st.03
Sedláčková Tereza30Korpová Romana ml.12
Foltýnová Laubová Žaneta12Tonarová Tereza12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kodytek Pavel
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2354:215TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
Ramešová Magdaléna
Kubánková Kateřina
 
 
84-113 3110
2.Klátová ZuzanaHampejsová Lucie775  3020
3.Krupová SoňaRamešová Magdaléna1089  3030
4.Najmanová MarkétaKubánková Kateřina848  3040
5.Krupová SoňaHampejsová Lucie9126  3050
6.Klátová ZuzanaKubánková Kateřina573  3060
7.Najmanová MarkétaRamešová Magdaléna784  3070
8.Krupová SoňaMartinová Amálie5311  3080
9.Najmanová MarkétaHampejsová Lucie442  3090
10.Klátová ZuzanaRamešová Magdaléna76-77 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klátová Zuzana30Hampejsová Lucie03
Krupová Soňa30Ramešová Magdaléna03
Najmanová Markéta30Kubánková Kateřina02
   Martinová Amálie01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Provazník Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:9344:243TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
-5-97-8 1301
2.Dvořáková LenkaMacurová Andrea-85-149-92302
3.Klempířová JiřinaVyskočilová Ester262  3012
4.Dusilová JanaMacurová Denisa987  3022
5.Klempířová JiřinaMacurová Andrea-5-9-9  0323
6.Dvořáková LenkaMacurová Denisa757  3033
7.Dusilová JanaVyskočilová Ester352  3043
8.Klempířová JiřinaMacurová Denisa4107  3053
9.Dusilová JanaMacurová Andrea3125  3063
10.Dvořáková LenkaVyskočilová Ester581  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lenka21Macurová Andrea21
Klempířová Jiřina21Vyskočilová Ester03
Dusilová Jana30Macurová Denisa03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22342:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
84-99 3110
2.Ulihrachová JitkaSedloňová Aneta-9-5-1  0311
3.Černá MartinaMěšťanová Petra5-64-763221
4.Černá LenkaLandsmannová Alena98-8-823231
5.Černá MartinaSedloňová Aneta-10-8-7  0332
6.Ulihrachová JitkaLandsmannová Alena976  3042
7.Černá LenkaMěšťanová Petra-11-7-7  0343
8.Černá MartinaLandsmannová Alena9-105-483253
9.Černá LenkaSedloňová Aneta-2-9-5  0354
10.Ulihrachová JitkaMěšťanová Petra74-12-5-52355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Sedloňová Aneta30
Černá Martina21Měšťanová Petra21
Černá Lenka12Landsmannová Alena03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 11 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Šťastný Vladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:19394:386TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
91112  3010
2.Matoušková StanislavaZatřepálková Lenka7-95-693220
3.Janoušková JitkaČermáková Anna2-129-10-72321
4.Botková MichaelaHudečková Věra7-1077 3131
5.Janoušková JitkaZatřepálková Lenka7-117-283241
6.Matoušková StanislavaHudečková Věra-789-673251
7.Botková MichaelaČermáková Anna-910-78-82352
8.Janoušková JitkaHudečková Věra-2-5-6  0353
9.Botková MichaelaZatřepálková Lenka476  3063
10.Matoušková StanislavaČermáková Anna-74-6-5 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Zatřepálková Lenka03
Janoušková Jitka12Čermáková Anna30
Botková Michaela21Hudečková Věra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Kodytek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6376:233TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupová Soňa
Najmanová Markéta
 
 
Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
1210  3010
2.Klátová ZuzanaKorpová Romana st.444  3020
3.Krupová SoňaKorpová Romana ml.66-103 3130
4.Najmanová MarkétaTonarová Tereza9-758 3140
5.Krupová SoňaKorpová Romana st.3112  3050
6.Klátová ZuzanaTonarová Tereza766  3060
7.Najmanová MarkétaKorpová Romana ml.7-775 3170
8.Krupová SoňaTonarová Tereza-6749 3180
9.Najmanová MarkétaKorpová Romana st.333  3090
10.Klátová ZuzanaKorpová Romana ml.-977-4732100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klátová Zuzana30Korpová Romana st.03
Krupová Soňa30Korpová Romana ml.03
Najmanová Markéta30Tonarová Tereza03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, ChrudimRozhodčí:Sedláčková Tereza
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Foltýn Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:7329:203TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Kubánková Kateřina
Martinová Amálie
 
 
356  3010
2.Heřmánková AndreaRamešová Magdaléna444  3020
3.Sedláčková TerezaHampejsová Lucie924  3030
4.Jílková VanessaMartinová Amálie-3-66-12 1331
5.Sedláčková TerezaRamešová Magdaléna347  3041
6.Heřmánková AndreaMartinová Amálie524  3051
7.Jílková VanessaHampejsová Lucie57-610 3161
8.Sedláčková TerezaMartinová Amálie511  3071
9.Jílková VanessaKubánková Kateřina-4-48-7 1372
10.Heřmánková AndreaHampejsová Lucie545  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Ramešová Magdaléna02
Sedláčková Tereza30Hampejsová Lucie03
Jílková Vanessa12Martinová Amálie12
   Kubánková Kateřina10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14293:265TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Macurová Denisa
Macurová Andrea
 
 
5105  3010
2.Ulihrachová JitkaMacurová Andrea-4-2-3  0311
3.Černá MartinaVyskočilová Ester453  3021
4.Černá LenkaMacurová Denisa-12-5-9  0322
5.Černá MartinaMacurová Andrea6-2-6-8 1323
6.Ulihrachová JitkaMacurová Denisa5102  3033
7.Černá LenkaVyskočilová Ester572  3043
8.Černá MartinaMacurová Denisa8-4-5673253
9.Černá LenkaMacurová Andrea-8-11-3  0354
10.Ulihrachová JitkaVyskočilová Ester772  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Macurová Andrea30
Černá Martina21Vyskočilová Ester03
Černá Lenka12Macurová Denisa12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 12 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17329:327nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Měšťanová Petra
Sedloňová Aneta
 
 
-79-89-72301
2.Dvořáková LenkaSedloňová Aneta-1-6-8  0302
3.Klempířová JiřinaMěšťanová Petra8-4-86-102303
4.Dusilová JanaLandsmannová Alena-88810 3113
5.Klempířová JiřinaSedloňová Aneta-5-6-7  0314
6.Dvořáková LenkaLandsmannová Alena957  3024
7.Dusilová JanaMěšťanová Petra976  3034
8.Klempířová JiřinaLandsmannová Alena895  3044
9.Dusilová JanaSedloňová Aneta-10-10-8  0345
10.Dvořáková LenkaMěšťanová Petra-6464 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dvořáková Lenka21Sedloňová Aneta30
Klempířová Jiřina12Měšťanová Petra12
Dusilová Jana21Landsmannová Alena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korpová Romana st.
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Korp Petr st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25312:360TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-9-7108-92301
2.Výborná MichalaDusilová Jana6-9-64-22302
3.Tonarová TerezaŽambokréthyová Milena-881011 3112
4.Korpová Romana ml.Klempířová Jiřina9-3-3-5 1313
5.Tonarová TerezaDusilová Jana-4-8-5  0314
6.Výborná MichalaKlempířová Jiřina-107-7-10 1315
7.Korpová Romana ml.Žambokréthyová Milena-8-8-4  0316
8.Tonarová TerezaKlempířová Jiřina-4-7-9  0317
9.Korpová Romana ml.Dusilová Jana-510-6-8 1318
10.Výborná MichalaŽambokréthyová MilenaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Výborná Michala02Dusilová Jana30
Tonarová Tereza12Žambokréthyová Milena11
Korpová Romana ml.03Klempířová Jiřina30
WO10WO01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Svěchota Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:18302:272TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabencová Pavlína
Švihnosová Eliška
 
 
Černá Lenka
Ulihrachová Jitka
 
 
-6-29-8 1301
2.Brabencová PavlínaČerná Lenka69-7-5-82302
3.Koutská MarieUlihrachová Jitka-98-8-3 1303
4.Švihnosová EliškaWO    3013
5.Koutská MarieČerná Lenka10106  3023
6.Brabencová PavlínaWO    3033
7.Švihnosová EliškaUlihrachová Jitka-2-3-11  0334
8.Koutská MarieWO    3044
9.Švihnosová EliškaČerná Lenka-3-1-6  0345
10.Brabencová PavlínaUlihrachová Jitka-86-68-62346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brabencová Pavlína02Černá Lenka21
Koutská Marie11Ulihrachová Jitka30
Švihnosová Eliška02   
WO30WO03
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9391:265SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Čermáková Eliška
 
 
Janoušková Jitka
Křížová Gabriela
 
 
256  3010
2.Čermáková EliškaJanoušková Jitka1169  3020
3.Macurová AndreaMatoušková Stanislava427  3030
4.Kuchařová ElenaKřížová Gabriela-73-17553240
5.Macurová AndreaJanoušková Jitka334  3050
6.Čermáková EliškaKřížová Gabriela518  3060
7.Kuchařová ElenaMatoušková Stanislava5-10-8573270
8.Macurová AndreaKřížová Gabriela726  3080
9.Kuchařová ElenaJanoušková Jitka-68-7-4 1381
10.Čermáková EliškaMatoušková Stanislava-989-1373291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška30Janoušková Jitka12
Macurová Andrea30Matoušková Stanislava03
Kuchařová Elena21Křížová Gabriela03
Rozhodčími u stolu jsou dle IŘLS č. 8 hráčky zúčastněných družstev.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Hrubý Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Divecký Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:21289:320TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Vítková Hana
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-56-10-9 1301
2.Měšťanová PetraČermáková Anna-7-5-5  0302
3.Špreňarová MiroslavaZatřepálková Lenka-9-7-7  0303
4.Vítková HanaHudečková Věra637  3013
5.Špreňarová MiroslavaČermáková Anna-6-10-5  0314
6.Měšťanová PetraHudečková Věra-6-7-9  0315
7.Vítková HanaZatřepálková Lenka-6247 3125
8.Špreňarová MiroslavaHudečková Věra-8-1-5  0326
9.Vítková HanaČermáková Anna8810  3036
10.Měšťanová PetraZatřepálková Lenka99-10-873246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Měšťanová Petra12Čermáková Anna21
Špreňarová Miroslava03Zatřepálková Lenka12
Vítková Hana30Hudečková Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 13 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Neťuka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:Pražák Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:21328:345TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klátová Zuzana
Najmanová Markéta
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-77-106-102301
2.Klátová ZuzanaSedláčková Karla216  3011
3.Částková EliškaHeřmánková Andrea-3-89-6 1312
4.Najmanová MarkétaSedláčková Tereza-7-7-4  0313
5.Částková EliškaSedláčková Karla783  3023
6.Klátová ZuzanaSedláčková Tereza-1-917-6 1324
7.Najmanová MarkétaHeřmánková Andrea-105-29-52325
8.Částková EliškaSedláčková Tereza-45-10-7 1326
9.Najmanová MarkétaSedláčková Karla655  3036
10.Klátová ZuzanaHeřmánková Andrea-69-2-9 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klátová Zuzana12Sedláčková Karla03
Částková Eliška12Heřmánková Andrea30
Najmanová Markéta12Sedláčková Tereza30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Dyškant Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Čížková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22269:327TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brabencová Pavlína
Koutská Marie
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-8-6-12  0301
2.Brabencová PavlínaŽambokréthyová Milena984  3011
3.Koutská MarieDusilová Jana-5-6107103221
4.Švihnosová EliškaKlempířová Jiřina-3-5-4  0322
5.Koutská MarieŽambokréthyová Milena-129-3-8 1323
6.Brabencová PavlínaKlempířová Jiřina-3-1-9  0324
7.Švihnosová EliškaDusilová Jana-5-6-3  0325
8.Koutská MarieKlempířová Jiřina97-5-763235
9.Švihnosová EliškaŽambokréthyová Milena-5-5-3  0336
10.Brabencová PavlínaDusilová JanaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brabencová Pavlína11Žambokréthyová Milena21
Koutská Marie21Dusilová Jana11
Švihnosová Eliška03Klempířová Jiřina21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korpová Romana st.
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Korp Petr st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:19289:257TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
Černá Lenka
Ulihrachová Jitka
 
 
-9-8-8  0301
2.Výborná MichalaČerná Lenka118-613 3111
3.Tonarová TerezaUlihrachová Jitka-5-8-7  0312
4.Korpová Romana ml.WO    3022
5.Tonarová TerezaČerná Lenka-12-5-12  0323
6.Výborná MichalaWO    3033
7.Korpová Romana ml.Ulihrachová Jitka-1-9-9  0334
8.Tonarová TerezaWO    3044
9.Korpová Romana ml.Černá Lenka-7-3-8  0345
10.Výborná MichalaUlihrachová Jitka-710-9-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Výborná Michala11Černá Lenka21
Tonarová Tereza02Ulihrachová Jitka30
Korpová Romana ml.02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Hrubý Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice, Tyršova 555Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Divecký Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:18372:347TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
Janoušková Jitka
Křížová Gabriela
 
 
38-77 3110
2.Měšťanová PetraJanoušková Jitka-10826 3120
3.Sedloňová AnetaMatoušková Stanislava63-7-653230
4.Špreňarová MiroslavaKřížová Gabriela10-997 3140
5.Sedloňová AnetaJanoušková Jitka47-65 3150
6.Měšťanová PetraKřížová Gabriela-48-81063260
7.Špreňarová MiroslavaMatoušková Stanislava-7-4-6  0361
8.Sedloňová AnetaKřížová Gabriela58-115 3171
9.Špreňarová MiroslavaJanoušková Jitka12-8-11-4 1372
10.Měšťanová PetraMatoušková Stanislava-3-8-6  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Janoušková Jitka12
Sedloňová Aneta30Matoušková Stanislava21
Špreňarová Miroslava12Křížová Gabriela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 14 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26197:342TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyskočilová Ester
Čermáková Eliška
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-3-9-8  0301
2.Vyskočilová EsterČermáková Anna-3-3-5  0302
3.Čermáková EliškaZatřepálková Lenka639  3012
4.Píčová KarolínaHudečková Věra-6-7-5  0313
5.Čermáková EliškaČermáková Anna-789-6123223
6.Vyskočilová EsterHudečková Věra-38-3-3 1324
7.Píčová KarolínaZatřepálková Lenka-3-5-1  0325
8.Čermáková EliškaHudečková Věra-7-10-4  0326
9.Píčová KarolínaČermáková Anna-2-1-0  0327
10.Vyskočilová EsterZatřepálková Lenka-4-4-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyskočilová Ester03Čermáková Anna21
Čermáková Eliška21Zatřepálková Lenka21
Píčová Karolína03Hudečková Věra30
Rozhodčími u stolu dle IŘS č.8 jsou hráčky obou družstev.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11386:295TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Kovaříčková Tereza
Kuchařová Elena
 
 
474  3010
2.Heřmánková AndreaČermáková Eliška862  3020
3.Sedláčková TerezaKovaříčková Tereza845  3030
4.Nováková KristýnaKuchařová Elena-36-5-8 1331
5.Sedláčková TerezaČermáková Eliška1159  3041
6.Heřmánková AndreaKuchařová Elena-1184-1043251
7.Nováková KristýnaKovaříčková Tereza-8-119-10 1352
8.Sedláčková TerezaKuchařová Elena58-99 3162
9.Nováková KristýnaČermáková Eliška-12-118853272
10.Heřmánková AndreaKovaříčková Tereza493  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea30Čermáková Eliška03
Sedláčková Tereza30Kovaříčková Tereza12
Nováková Kristýna12Kuchařová Elena12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18298:258nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
-9-6-7  0301
2.Klátová ZuzanaSedloňová Aneta8-48-7-52302
3.Najmanová MarkétaMěšťanová Petra78-69 3112
4.Šilarová LucieWO    3022
5.Najmanová MarkétaSedloňová Aneta-4-6-8  0323
6.Klátová ZuzanaWO    3033
7.Šilarová LucieMěšťanová Petra-3-5-4  0334
8.Najmanová MarkétaWO    3044
9.Šilarová LucieSedloňová Aneta-6-9-6  0345
10.Klátová ZuzanaMěšťanová Petra85-8-873255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klátová Zuzana11Sedloňová Aneta30
Najmanová Markéta11Měšťanová Petra12
Šilarová Lucie02   
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23355:404TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
95-139 3110
2.Křížová GabrielaŽambokréthyová Milena-5-18-4 1311
3.Janoušková JitkaDvořáková Lenka-89-2-8 1312
4.Botková MichaelaDusilová Jana77-1415 3122
5.Janoušková JitkaŽambokréthyová Milena-810-5-9 1323
6.Křížová GabrielaDusilová Jana-9-85-7 1324
7.Botková MichaelaDvořáková Lenka9-59-783234
8.Janoušková JitkaDusilová Jana6-5-4-8 1335
9.Botková MichaelaŽambokréthyová Milena-97910 3145
10.Křížová GabrielaDvořáková Lenka-5-7-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křížová Gabriela03Žambokréthyová Milena21
Janoušková Jitka03Dvořáková Lenka21
Botková Michaela30Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:9369:271TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Čermáková Anna
 
 
Černá Martina
Černá Lenka
 
 
949  3010
2.Hudečková VěraČerná Lenka7-11-78-72311
3.Hudečková HanaUlihrachová Jitka582  3021
4.Čermáková AnnaČerná Martina-9-5139-102322
5.Hudečková HanaČerná Lenka378  3032
6.Hudečková VěraČerná Martina384  3042
7.Čermáková AnnaUlihrachová Jitka4135  3052
8.Hudečková HanaČerná Martina5104  3062
9.Čermáková AnnaČerná Lenka455  3072
10.Hudečková VěraUlihrachová Jitka-10-96-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hudečková Věra12Černá Lenka12
Hudečková Hana30Ulihrachová Jitka12
Čermáková Anna21Černá Martina12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 15 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14326:311AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korpová Romana ml.
Tonarová Tereza
 
 
Kubánková Kateřina
Martinová Amálie
 
 
-5679 3110
2.Korpová Romana ml.Martinová Amálie4-61010 3120
3.Tonarová TerezaŠvihnosová Eliška678  3030
4.Korpová Romana st.Kubánková Kateřina-11-6-7  0331
5.Tonarová TerezaMartinová Amálie1086  3041
6.Korpová Romana ml.Kubánková Kateřina910-8-683251
7.Korpová Romana st.Švihnosová Eliška-8-11-5  0352
8.Tonarová TerezaKubánková Kateřina575  3062
9.Korpová TerezaMartinová Amálie-2-7-2  0363
10.Korpová Romana ml.Švihnosová Eliška66-76 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Korpová Romana ml.30Martinová Amálie12
Tonarová Tereza30Švihnosová Eliška12
Korpová Romana st.02Kubánková Kateřina12
Korpová Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Neťuka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14321:266TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
Kovaříčková Tereza
Vyskočilová Ester
 
 
4-5127 3110
2.Klátová ZuzanaKovaříčková Tereza-99-5-6 1311
3.Najmanová MarkétaPíčová Karolína253  3021
4.Šilarová LucieVyskočilová Ester6-10-8-12 1322
5.Najmanová MarkétaKovaříčková Tereza-3-6-9  0323
6.Klátová ZuzanaVyskočilová Ester2103  3033
7.Šilarová LuciePíčová Karolína658  3043
8.Najmanová MarkétaVyskočilová Ester-91053 3153
9.Šilarová LucieKovaříčková Tereza-3-6-5  0354
10.Klátová ZuzanaPíčová Karolína242  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klátová Zuzana21Kovaříčková Tereza30
Najmanová Markéta21Píčová Karolína03
Šilarová Lucie12Vyskočilová Ester12
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Sedláčková Tereza
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14296:225TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
49-7-853210
2.Heřmánková AndreaSedloňová Aneta711-5-10-52311
3.Sedláčková TerezaMěšťanová Petra5211  3021
4.Borecká KarolínaWO    3031
5.Sedláčková TerezaSedloňová Aneta-7-5-4  0332
6.Heřmánková AndreaWO    3042
7.Borecká KarolínaMěšťanová Petra-4-2-5  0343
8.Sedláčková TerezaWO    3053
9.Borecká KarolínaSedloňová Aneta-4-4-2  0354
10.Heřmánková AndreaMěšťanová Petra457  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea11Sedloňová Aneta30
Sedláčková Tereza11Měšťanová Petra12
Borecká Karolína02   
WO30WO03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.LVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Tomsová Kateřina
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:24379:412TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
59-105 3110
2.Doležalová PavlínaKlempířová Jiřina-4-56883220
3.Čermáková AnnaŽambokréthyová Milena-82-11463230
4.Zatřepálková LenkaDvořáková Lenka-35-9-6 1331
5.Čermáková AnnaKlempířová Jiřina-6-47-5 1332
6.Doležalová PavlínaDvořáková Lenka3-3-38-62333
7.Zatřepálková LenkaŽambokréthyová Milena109-513 3143
8.Čermáková AnnaDvořáková Lenka-511-8-7 1344
9.Zatřepálková LenkaKlempířová Jiřina6-6-7-8 1345
10.Doležalová PavlínaŽambokréthyová Milena119-6-6-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležalová Pavlína12Klempířová Jiřina21
Čermáková Anna12Žambokréthyová Milena12
Zatřepálková Lenka12Dvořáková Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 16 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC BraníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:Macela Petr
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Čeřovský Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17378:320TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
Černá Martina
Černá Lenka
 
 
-1287-933210
2.Matoušková StanislavaČerná Lenka84-93 3120
3.Janoušková JitkaUlihrachová Jitka-8-611-10 1321
4.Botková MichaelaČerná Martina487  3031
5.Janoušková JitkaČerná Lenka7-65-9-92332
6.Matoušková StanislavaČerná Martina297  3042
7.Botková MichaelaUlihrachová Jitka7-98-1083252
8.Janoušková JitkaČerná Martina-9-7-9  0353
9.Botková MichaelaČerná Lenka453  3063
10.Matoušková StanislavaUlihrachová Jitka-9-9-5  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matoušková Stanislava21Černá Lenka12
Janoušková Jitka03Ulihrachová Jitka21
Botková Michaela30Černá Martina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Gaydoš Karel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Korpová Romana st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:26306:384TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
9-7-5-5 1301
2.Korpová Romana ml.Janoušková Jitka-4-5-2  0302
3.Tonarová TerezaMatoušková Stanislava85-7-3-72303
4.Výborná MichalaBotková Michaela7-88-8-82304
5.Tonarová TerezaJanoušková Jitka-676-9-92305
6.Korpová Romana ml.Botková Michaela-2-9-4  0306
7.Výborná MichalaMatoušková Stanislava1245  3016
8.Tonarová TerezaBotková Michaela-6-5-8  0317
9.Výborná MichalaJanoušková Jitka88-6-10103227
10.Korpová Romana ml.Křížová Gabriela-4-7-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.03Janoušková Jitka21
Tonarová Tereza03Matoušková Stanislava11
Výborná Michala21Botková Michaela30
   Křížová Gabriela10
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02, Sportovní areál za vlakovým nádražím Děčín hl.n.Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30196:356TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ramešová Magdaléna
Švihnosová Eliška
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-6-11-4  0301
2.Ramešová MagdalénaČermáková Anna-9-4-7  0302
3.Hampejsová LucieZatřepálková Lenka-2-6-1  0303
4.Švihnosová EliškaHudečková Věra-7-99-3 1304
5.Hampejsová LucieČermáková Anna-5-4-1  0305
6.Ramešová MagdalénaHudečková Věra-7-7-2  0306
7.Švihnosová EliškaZatřepálková Lenka-7-54-5 1307
8.Hampejsová LucieHudečková Věra-3-4-9  0308
9.Švihnosová EliškaČermáková Anna-8-5-1  0309
10.Ramešová MagdalénaZatřepálková Lenka11-5-5-9 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ramešová Magdaléna03Čermáková Anna30
Hampejsová Lucie03Zatřepálková Lenka30
Švihnosová Eliška03Hudečková Věra30
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Hruban Vladimír
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Jágr Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11386:309TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-10195 3110
2.Dvořáková LenkaNováková Kristýna-9361 3120
3.Dusilová JanaHeřmánková Andrea-4-99-4 1321
4.Žambokréthyová MilenaSedláčková Tereza11-67-1353231
5.Dusilová JanaNováková Kristýna959  3041
6.Dvořáková LenkaSedláčková Tereza-6109-4-112342
7.Žambokréthyová MilenaHeřmánková Andrea710-612 3152
8.Dusilová JanaSedláčková Tereza985  3062
9.Žambokréthyová MilenaNováková Kristýna234  3072
10.Dvořáková LenkaHeřmánková Andrea787  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Nováková Kristýna03
Dusilová Jana21Heřmánková Andrea12
Žambokréthyová Milena30Sedláčková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Černá Miroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:19348:363TJ ABC Braník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Najmanová Markéta
Krupová Soňa
 
 
4-6812 3110
2.Ulihrachová JitkaNajmanová Markéta96-106 3120
3.Černá MartinaKlátová Zuzana-61111-1123230
4.Černá LenkaKrupová Soňa-79-9-4 1331
5.Černá MartinaNajmanová Markéta7-6910 3141
6.Ulihrachová JitkaKrupová Soňa-9-9-2  0342
7.Černá LenkaKlátová Zuzana-8-9-6  0343
8.Černá MartinaKrupová Soňa6-5113 3153
9.Černá LenkaNajmanová Markéta-6-2-4  0354
10.Ulihrachová JitkaKlátová Zuzana-81179 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Najmanová Markéta12
Černá Martina30Klátová Zuzana12
Černá Lenka03Krupová Soňa21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 17 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice, Tyršova 555Rozhodčí:Hrubý Bohuslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23282:325SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Měšťanová Petra
 
 
Macurová Andrea
Macurová Denisa
 
 
383  3010
2.Vítková HanaMacurová Denisa83-108 3120
3.Měšťanová PetraKuchařová Elena-10-9-4  0321
4.Špreňarová MiroslavaMacurová Andrea-4-2-3  0322
5.Měšťanová PetraMacurová Denisa-11-8-3  0323
6.Vítková HanaMacurová Andrea-29-9-9 1324
7.Špreňarová MiroslavaKuchařová Elena-85-6-10 1325
8.Měšťanová PetraMacurová Andrea-2-6-7  0326
9.Špreňarová MiroslavaMacurová Denisa6-4-10-9 1327
10.Vítková HanaKuchařová Elena53-45 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítková Hana21Macurová Denisa21
Měšťanová Petra03Kuchařová Elena21
Špreňarová Miroslava03Macurová Andrea30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Knebl Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30235:387TJ AŠ Mladá Boleslav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ramešová Magdaléna
Švihnosová Eliška
 
 
Janoušková Jitka
Botková Michaela
 
 
9-310-6-42301
2.Ramešová MagdalénaJanoušková Jitka-7-1-3  0302
3.Hampejsová LucieKřížová Gabriela-5-410-6 1303
4.Švihnosová EliškaBotková Michaela-7-6-3  0304
5.Hampejsová LucieJanoušková Jitka-10-6-3  0305
6.Ramešová MagdalénaBotková Michaela-6-6-2  0306
7.Švihnosová EliškaKřížová Gabriela-8-8-8  0307
8.Hampejsová LucieBotková Michaela-5-8-6  0308
9.Švihnosová EliškaJanoušková Jitka-78-2-3 1309
10.Ramešová MagdalénaKřížová Gabriela-7127-7-723010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ramešová Magdaléna03Janoušková Jitka30
Hampejsová Lucie03Křížová Gabriela30
Švihnosová Eliška03Botková Michaela30
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Korpová Romana st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29331:421TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-8-511-7 1301
2.Korpová Romana ml.Čermáková Anna-4-710-10 1302
3.Tonarová TerezaZatřepálková Lenka-5-7-8  0303
4.Výborná MichalaHudečková Věra-910-9763213
5.Tonarová TerezaČermáková Anna-9-6-5  0314
6.Korpová Romana ml.Hudečková Věra-8-11-8  0315
7.Výborná MichalaZatřepálková Lenka97-9-12-52316
8.Tonarová TerezaHudečková Věra99-7-4-102317
9.Výborná MichalaČermáková Anna7-2-7-6 1318
10.Korpová Romana ml.Zatřepálková Lenka-9-210-6 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana ml.03Čermáková Anna30
Tonarová Tereza03Zatřepálková Lenka30
Výborná Michala12Hudečková Věra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Černá Miroslava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20320:335TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Heřmánková Andrea
Sedláčková Tereza
 
 
-8-9-4  0301
2.Ulihrachová JitkaNováková Kristýna433  3011
3.Černá MartinaHeřmánková Andrea62-109 3121
4.Černá LenkaSedláčková Tereza-3-8-3  0322
5.Černá MartinaNováková Kristýna755  3032
6.Ulihrachová JitkaSedláčková Tereza-997-5-32333
7.Černá LenkaHeřmánková Andrea-8-18-5  0334
8.Černá MartinaSedláčková Tereza-1099-7-82335
9.Černá LenkaNováková Kristýna-78810 3145
10.Ulihrachová JitkaHeřmánková Andrea-9-7-2  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Nováková Kristýna03
Černá Martina21Heřmánková Andrea21
Černá Lenka12Sedláčková Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 18 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:11424:347TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Najmanová Markéta
Klátová Zuzana
 
 
71024  3010
2.Dvořáková LenkaNajmanová Markéta-101-9-9 1311
3.Dusilová JanaKlátová Zuzana-5969 3121
4.Žambokréthyová MilenaKrupová Soňa-7795 3131
5.Dusilová JanaNajmanová Markéta9-1126 3141
6.Dvořáková LenkaKrupová Soňa866  3051
7.Žambokréthyová MilenaKlátová Zuzana6-1310-12113261
8.Dusilová JanaKrupová Soňa-7971 3171
9.Žambokréthyová MilenaNajmanová Markéta-4-791163281
10.Dvořáková LenkaKlátová Zuzana7510  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka21Najmanová Markéta12
Dusilová Jana30Klátová Zuzana03
Žambokréthyová Milena30Krupová Soňa03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovVrchní
rozhodčí:
Macela Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kamenický ŠenovRozhodčí:Korp Petr st.
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Korpová Romana st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:24264:362SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tonarová Tereza
Korpová Romana ml.
 
 
Macurová Andrea
Kuchařová Elena
 
 
-97-13-8 1301
2.Korpová Romana st.Macurová Andrea-1-3-4  0302
3.Tonarová TerezaMacurová Denisa9113  3012
4.Korpová Romana ml.Kuchařová Elena-1312-8-6 1313
5.Tonarová TerezaMacurová Andrea9-3-6-4 1314
6.Korpová Romana st.Kuchařová Elena-3-4-6  0315
7.Korpová Romana ml.Macurová Denisa-812-7-5 1316
8.Tonarová TerezaKuchařová Elena9810  3026
9.Korpová Romana ml.Macurová Andrea-5-1-9  0327
10.Korpová Romana st.Macurová Denisa-5-9-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Korpová Romana st.03Macurová Andrea30
Tonarová Tereza21Macurová Denisa21
Korpová Romana ml.03Kuchařová Elena21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Sobíšek Martin
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Čížková Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27224:331TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampejsová Lucie
Brabencová Pavlína
 
 
Sedloňová Aneta
Měšťanová Petra
 
 
-11-38-1 1301
2.Martinová AmálieSedloňová Aneta-4-7-5  0302
3.Brabencová PavlínaVítková Hana10-10-5-7 1303
4.Hampejsová LucieMěšťanová Petra-3-3-3  0304
5.Brabencová PavlínaSedloňová Aneta-10-5-3  0305
6.Martinová AmálieMěšťanová Petra-4-7-2  0306
7.Hampejsová LucieVítková Hana-6-3-4  0307
8.Brabencová PavlínaMěšťanová Petra-957-8-72308
9.Hampejsová LucieSedloňová AnetaWO    3018
10.Martinová AmálieVítková Hana-8-3-5  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Martinová Amálie03Sedloňová Aneta20
Brabencová Pavlína03Vítková Hana30
Hampejsová Lucie02Měšťanová Petra30
WO10WO01
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, ChrudimRozhodčí:Sedláčková Tereza
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:Joska Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:11303:236TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
Janoušková Jitka
Křížová Gabriela
 
 
737  3010
2.Heřmánková AndreaJanoušková Jitka776  3020
3.Sedláčková TerezaMatoušková Stanislava-9165 3130
4.Borecká KarolínaKřížová Gabriela-11-6-5  0331
5.Sedláčková TerezaJanoušková Jitka-74108 3141
6.Heřmánková AndreaKřížová Gabriela6610  3051
7.Borecká KarolínaMatoušková Stanislava-4-7-4  0352
8.Sedláčková TerezaKřížová Gabriela776  3062
9.Borecká KarolínaJanoušková Jitka-3-8-6  0363
10.Heřmánková AndreaMatoušková StanislavaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Heřmánková Andrea20Janoušková Jitka12
Sedláčková Tereza30Matoušková Stanislava11
Borecká Karolína03Křížová Gabriela12
WO10WO01
Počet diváků: 4
Návštěva komisaře: Teplan Stanislav



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Neťuka Pavel
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Kodytek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:28301:403TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová Markéta
Šilarová Lucie
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-5-9-7  0301
2.Najmanová MarkétaČermáková Anna-6-3-9  0302
3.Klátová ZuzanaHudečková Věra8-9-84-62303
4.Šilarová LucieZatřepálková Lenka8-3-9-4 1304
5.Klátová ZuzanaČermáková Anna-4-7-4  0305
6.Najmanová MarkétaZatřepálková Lenka-5-5-5  0306
7.Šilarová LucieHudečková Věra812-5-693216
8.Klátová ZuzanaZatřepálková Lenka10-77-8-82317
9.Šilarová LucieČermáková Anna-4-5-7  0318
10.Najmanová MarkétaHudečková Věra-10108-6103228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najmanová Markéta12Čermáková Anna30
Klátová Zuzana03Hudečková Věra12
Šilarová Lucie12Zatřepálková Lenka30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 19 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Hummelová Jarmila
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:24326:338TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Dvořáková Lenka
Dusilová Jana
 
 
-814-8-7 1301
2.Ulihrachová JitkaDvořáková Lenka7-6-8-5 1302
3.Černá MartinaDusilová Jana7-78-13-72303
4.Černá LenkaŽambokréthyová Milena-4-7-8  0304
5.Černá MartinaDvořáková Lenka-29-108-62305
6.Ulihrachová JitkaŽambokréthyová Milena-9-7-8  0306
7.Černá LenkaDusilová JanaWO    3016
8.Černá MartinaŽambokréthyová Milena6-6-210-82317
9.Černá LenkaDvořáková Lenka-6-5-9  0318
10.Ulihrachová JitkaDusilová JanaWO    3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka02Dvořáková Lenka30
Černá Martina03Dusilová Jana10
Černá Lenka02Žambokréthyová Milena30
WO20WO02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 20 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí: