Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Gabriela
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:Gaydoš Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4232:174SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková Zdena
Koďousková Eliška
 
 
Sommerová Helena
Plachá Liliana
 
 
9211  3010
2.Paridi KonstantinaPlachá Liliana-109103 3120
3.Blašková ZdenaVyvadilová Jitka847  3030
4.Koďousková EliškaSommerová Helena9-797 3140
5.Blašková ZdenaPlachá Liliana935  3050
6.Paridi KonstantinaSommerová Helena98-8-673260
7.Koďousková EliškaVyvadilová Jitka510-102 31  
8.Blašková ZdenaSommerová Helena         
9.Koďousková EliškaPlachá Liliana         
10.Paridi KonstantinaVyvadilová Jitka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Paridi Konstantina20Plachá Liliana02
Blašková Zdena20Vyvadilová Jitka01
Koďousková Eliška10Sommerová Helena02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 11/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠtítyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Omega, Legionářská 19, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0200:85SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Pospíšilová Pavla
Kreuzigerová Lucie
 
 
658  3010
2.Kovaříčková TerezaKreuzigerová Lucie1138  3020
3.Sazimová AdélaWO    3030
4.Šichanová VendulaPospíšilová Pavla625  3040
5.Sazimová AdélaKreuzigerová Lucie435  3050
6.Kovaříčková TerezaPospíšilová Pavla856  3060
7.Šichanová Vendula         
8.Sazimová AdélaPospíšilová Pavla         
9.Šichanová VendulaKreuzigerová Lucie         
10.Kovaříčková Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kovaříčková Tereza20Kreuzigerová Lucie02
Sazimová Adéla10Pospíšilová Pavla02
Šichanová Vendula10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 11/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kolšov, z.sVrchní
rozhodčí:
Dražný Alois
HOSTUJÍCÍ:Klub stolního tenisu Olomouc z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KolšovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 09:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:320:9279:174SK Kolšov, z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solařová Květoslava
Zittová Radomíra
 
 
Ratajská Linda
Sovadinová Sára
 
 
631  3010
2.Zittová RadomíraSovadinová Sára351  3020
3.Švestáková SandraSovadinová Rút113  3030
4.Solařová KvětoslavaMajorošová Kristína-6-7-3  0331
5.Švestáková SandraSovadinová Sára434  3041
6.Zittová RadomíraMajorošová Kristína-6-9-9  0342
7.Solařová KvětoslavaRatajská Linda365  3052
8.Švestáková SandraMajorošová Kristína57-10-6-32353
9.Solařová KvětoslavaSovadinová Sára634  3063
10.Zittová RadomíraRatajská Linda643  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zittová Radomíra11Sovadinová Sára03
Švestáková Sandra21Sovadinová Rút01
Solařová Květoslava21Majorošová Kristína30
   Ratajská Linda01



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 12/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Kolšov, z.sRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Omega, Legionářská 19, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3224:119SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Solařová Květoslava
Zittová Radomíra
 
 
248  3010
2.Šichanová VendulaZittová Radomíra512  3020
3.Sazimová AdélaSolařová Květoslava675  3030
4.Kovaříčková TerezaSkokanová Lenka-10-96823240
5.Sazimová AdélaZittová Radomíra246  3050
6.Šichanová VendulaSkokanová Lenka-7296 3160
7.Kovaříčková TerezaSolařová Květoslava-7897 31  
8.Sazimová AdélaSkokanová Lenka         
9.Kovaříčková TerezaZittová Radomíra         
10.Šichanová VendulaSolařová Květoslava         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šichanová Vendula20Zittová Radomíra02
Sazimová Adéla20Solařová Květoslava01
Kovaříčková Tereza10Skokanová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 13/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 19, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:20176:265MH stolní tenis Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
Mikulcová Kristýna
Šlehobrová Simona
 
 
-83-7-10 1301
2.Šichanová VendulaKapounová Barbora-5-9-7  0302
3.Sazimová AdélaŠlehobrová Simona-29-9993212
4.Kovaříčková TerezaMikulcová Kristýna-6-3-4  0313
5.Sazimová AdélaKapounová Barbora-6-8-8  0314
6.Šichanová VendulaMikulcová Kristýna-6-314-8 1315
7.Kovaříčková TerezaŠlehobrová Simona-1-3-3  0316
8.Sazimová AdélaMikulcová Kristýna         
9.Kovaříčková TerezaKapounová Barbora         
10.Šichanová VendulaŠlehobrová Simona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šichanová Vendula02Kapounová Barbora20
Sazimová Adéla11Šlehobrová Simona11
Kovaříčková Tereza02Mikulcová Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 41/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:MSK BřeclavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Akademie stolního tenisu Jihlavská 895 Havlíčkův BrodRozhodčí:Klecker Roman
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Pražák Štěpán
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:419:20346:354SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Paridi KonstantinaŠiručková Aneta9-9118 3110
3.Blašková ZdenaŠinkarová Daša-68-5343220
4.Koďousková EliškaMiklaszewska Maja-6-56-3 1321
5.Blašková ZdenaŠiručková Aneta-9-48673231
6.Paridi KonstantinaMiklaszewska Maja5-6811 3141
7.Koďousková EliškaŠinkarová Daša-8-55-8 1342
8.Blašková ZdenaMiklaszewska Maja-878-6-82343
9.Koďousková EliškaŠiručková Aneta-6-9-6  0344
10.Paridi KonstantinaŠinkarová Daša-8-86953254

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Paridi Konstantina30Širučková Aneta12
Blašková Zdena21Šinkarová Daša12
Koďousková Eliška03Miklaszewska Maja21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 41/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Akademie stolního tenisu Jihlavská895 Havlíčkův BrodRozhodčí:Klecker Roman
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 11:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Jirásek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:6219:170SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Partyka NataliaMikulcová Kristýna11-451 3110
3.Yang QianŠlehobrová Simona3-1387 3120
4.Ševčíková MarkétaKapounová Barbora-7-138483230
5.Yang QianMikulcová Kristýna-875-6103240
6.Partyka NataliaKapounová Barbora874  3050
7.Ševčíková MarkétaŠlehobrová Simona7-57  21  
8.Yang QianKapounová Barbora         
9.Ševčíková MarkétaMikulcová Kristýna         
10.Partyka NataliaŠlehobrová Simona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Partyka Natalia20Mikulcová Kristýna02
Yang Qian20Šlehobrová Simona01
Ševčíková Markéta10Kapounová Barbora02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 42/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Akademie stolního tenisu Jihlavská895 Havlíčkův BrodRozhodčí:Klecker Roman
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Jirásek Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:416:14286:254SKST PLUS Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Partyka NataliaBlašková Zdena-7-11-9  0301
3.Yang QianKoďousková Eliška610-610 3111
4.Ševčíková MarkétaParidi Konstantina787  3021
5.Yang QianBlašková Zdena-6-8-8  0322
6.Partyka NataliaParidi Konstantina-8274 3132
7.Ševčíková MarkétaKoďousková Eliška4310  3042
8.Yang QianParidi Konstantina-11-6-11  0343
9.Ševčíková MarkétaBlašková Zdena7-8-3-5 1344
10.Partyka NataliaKoďousková Eliška045  3054

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Partyka Natalia21Blašková Zdena30
Yang Qian12Koďousková Eliška03
Ševčíková Markéta21Paridi Konstantina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. ženy Kolo: 42/1 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:MSK BřeclavVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:MH stolní tenis OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Akademie stolního tenisu Jihlavská 895 Havlíčkův BrodRozhodčí:Jirásek Zdeněk
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Pražák Štěpán
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:21248:297MH stolní tenis Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.Širučková AnetaMikulcová Kristýna8-49-663210
3.Šinkarová DašaŠlehobrová Simona-6-979-102311
4.Miklaszewska MajaKapounová Barbora-7-5-4  0312
5.Šinkarová DašaMikulcová Kristýna-4-10-5  0313
6.Širučková AnetaKapounová Barbora8-9104 3123
7.Miklaszewska MajaŠlehobrová Simona-9-6-9  0324
8.Šinkarová DašaKapounová Barbora-8-93-9 1325
9.Miklaszewska MajaMikulcová Kristýna-8-8-3  0326
10.Širučková AnetaŠlehobrová Simona         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Širučková Aneta20Mikulcová Kristýna21
Šinkarová Daša03Šlehobrová Simona20
Miklaszewska Maja03Kapounová Barbora21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy