Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr Queens BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16337:314TJ Sokol České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Tenglová Jaroslava
 
 
Hubingerová Natálie
Sýkorová Lucie
 
 
-10-68-11 1301
2.Šauerová AdélaHubingerová Natálie833  3011
3.Volavková KateřinaKosová Magdalena859  3021
4.Tenglová JaroslavaSýkorová Lucie-4-75-8 1322
5.Volavková KateřinaHubingerová Natálie5-986 3132
6.Šauerová AdélaSýkorová Lucie-58-2-2 1333
7.Tenglová JaroslavaKosová Magdalena77-96 3143
8.Volavková KateřinaSýkorová Lucie-8-4-3  0344
9.Tenglová JaroslavaHubingerová Natálie-8-712663254
10.Šauerová AdélaKosová Magdalena753  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šauerová Adéla21Hubingerová Natálie03
Volavková Kateřina21Kosová Magdalena03
Tenglová Jaroslava21Sýkorová Lucie30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu žen sk.A Kolo: 3 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:611:21264:314SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzerová Tereza
Nosková Adéla
 
 
Romanová Martina
Hanušová Monika
 
 
-9-4-6  0301
2.Melíšková TerezaHanušová Monika-6-4-4  0302
3.Nosková AdélaVašinová Karina-85814 3112
4.Schwarzerová TerezaRomanová Martina-69-10-7 1313
5.Nosková AdélaHanušová Monika-5-47483223
6.Melíšková TerezaRomanová Martina-6-5-4  0324
7.Tichá VendulaVašinová Karina1024  3034
8.Nosková AdélaRomanová Martina-8-109-7 1335
9.Tichá VendulaHanušová Monika-10-6-8  0336
10.Melíšková TerezaVašinová Karina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Melíšková Tereza02Hanušová Monika21
Nosková Adéla21Vašinová Karina02
Schwarzerová Tereza01Romanová Martina30
Tichá Vendula11   
Počet diváků: 10

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy