Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0102:57TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer AdamOrel Eduard864  3010
2.Morávek RadimGrabovský Jaroslav ml.536  3020
3.Rak JonášKrál Ondřej5128  3030
4.Štalzer AdamGrabovský Jaroslav ml.         
5.Morávek RadimOrel Eduard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štalzer Adam10Orel Eduard01
Morávek Radim10Grabovský Jaroslav ml.01
Rak Jonáš10Král Ondřej01
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Kindl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:51TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský DanŽmuda Petr345  3010
2.Lebeda MatyášWolf Filip684  3020
3.Truněček MartinNěmec Štěpán687  3030
4.Janovský DanWolf Filip         
5.Lebeda Matyᚎmuda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Janovský Dan10Žmuda Petr01
Lebeda Matyáš10Wolf Filip01
Truněček Martin10Němec Štěpán01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:311:11217:209Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý MartinJirout Vojtěch-115-8753210
2.Řeháček JiříČerník Jan-5-788-92311
3.Vesecký DavidWagner Mark-8-69-10 1312
4.Černý MartinČerník Jan869  3022
5.Řeháček JiříJirout Vojtěch6-11-129-92323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Černý Martin20Jirout Vojtěch11
Řeháček Jiří02Černík Jan11
Vesecký David01Wagner Mark10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov AVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:58SKST Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal BořekDufek Jan1158  3010
2.Bělík ŠimonVranka Ondřej545  3020
3.Košťál DanielSigmund Michael479  3030
4.Otáhal BořekVranka Ondřej         
5.Bělík ŠimonDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Otáhal Bořek10Dufek Jan01
Bělík Šimon10Vranka Ondřej01
Košťál Daniel10Sigmund Michael01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3129:77HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel ŠtěpánManelyuk Denys165  3010
2.Vondráček FilipManelyuk Dmytro2-9713 3120
3.Sivera AdamKunc Jan-815-943230
4.Brhel ŠtěpánManelyuk Dmytro         
5.Vondráček FilipManelyuk Denys         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brhel Štěpán10Manelyuk Denys01
Vondráček Filip10Manelyuk Dmytro01
Sivera Adam10Kunc Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKOVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4139:123TTC KARLOVARSKO

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora VojtěchDoušek Tomáš794  3010
2.Špalek VítSkřivánek Tomáš10-81410 3120
3.Vu Nguyen Dang KhoiHejduk Pavel5-2-5-7 1321
4.Levora VojtěchSkřivánek Tomáš497  3031
5.Špalek VítDoušek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Levora Vojtěch20Doušek Tomáš01
Špalek Vít10Skřivánek Tomáš02
Vu Nguyen Dang Khoi01Hejduk Pavel10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:976:103TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr JosefJůza Jaroslav-9-8-8  0301
2.Gabriel PetrLisztwan Jan-5-5-7  0302
3.Sýkora DavidVitásek Daniel-52-7-11 1303
4.Vintr JosefLisztwan Jan         
5.Gabriel PetrJůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vintr Josef01Jůza Jaroslav10
Gabriel Petr01Lisztwan Jan10
Sýkora David01Vitásek Daniel10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:943:99SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička KarelŠíp Martin-3-3-4  0301
2.Vršovský TadeášPisár Jan-4-5-5  0302
3.Nechyba RadimStach Matěj-6-4-9  0303
4.Jedlička KarelPisár Jan         
5.Vršovský Tadeᚊíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jedlička Karel01Šíp Martin10
Vršovský Tadeáš01Pisár Jan10
Nechyba Radim01Stach Matěj10
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3120:87TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer AdamLebeda Matyáš5-5-6693210
2.Morávek RadimJanovský Dan6-9102 3120
3.Kadlec VítTruněček Martin457  3030
4.Štalzer AdamJanovský Dan         
5.Morávek RadimLebeda Matyáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štalzer Adam10Lebeda Matyáš01
Morávek Radim10Janovský Dan01
Kadlec Vít10Truněček Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:963:108SKST Havířov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner MarkKošťál Daniel-8-5-4  0301
2.Černík JanBělík Šimon-2-11-4  0302
3.Jirout VojtěchOtáhal Bořek-7-67-5 1303
4.Wagner MarkBělík Šimon         
5.Černík JanKošťál Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Wagner Mark01Košťál Daniel10
Černík Jan01Bělík Šimon10
Jirout Vojtěch01Otáhal Bořek10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:47HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička JakubLevora Vojtěch651  3010
2.Vondráček FilipŠpalek Vít667  3020
3.Sivera AdamVu Nguyen Dang Khoi457  3030
4.Slapnička JakubŠpalek Vít         
5.Vondráček FilipLevora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slapnička Jakub10Levora Vojtěch01
Vondráček Filip10Špalek Vít01
Sivera Adam10Vu Nguyen Dang Khoi01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:967:112SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lisztwan JanKaucký Jakub-510-7-7 1301
2.Jůza JaroslavŠíp Martin-6-12-3  0302
3.Vitásek DanielStach Matěj-9-1-5  0303
4.Lisztwan JanŠíp Martin         
5.Jůza JaroslavKaucký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lisztwan Jan01Kaucký Jakub10
Jůza Jaroslav01Šíp Martin10
Vitásek Daniel01Stach Matěj10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 3/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Kindl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0100:57TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer AdamOtáhal Bořek486  3010
2.Morávek RadimBělík Šimon8810  3020
3.Kadlec VítKošťál Daniel445  3030
4.Štalzer AdamBělík Šimon         
5.Morávek RadimOtáhal Bořek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štalzer Adam10Otáhal Bořek01
Morávek Radim10Bělík Šimon01
Kadlec Vít10Košťál Daniel01
Počet diváků: 72



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 3/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:5155:142SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký JakubBrhel Štěpán9-6-7-8 1301
2.Šíp MartinSlapnička Jakub7139  3011
3.Stach MatějVondráček Filip12-839 3121
4.Kaucký JakubSlapnička Jakub98-98 3131
5.Šíp MartinBrhel Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Jakub11Brhel Štěpán10
Šíp Martin10Slapnička Jakub02
Stach Matěj10Vondráček Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 4/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1111:75TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štalzer AdamKaucký Jakub9-1087 3110
2.Morávek RadimŠíp Martin584  3020
3.Kadlec VítStach Matěj1174  3030
4.Štalzer AdamŠíp Martin         
5.Morávek RadimKaucký Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Štalzer Adam10Kaucký Jakub01
Morávek Radim10Šíp Martin01
Kadlec Vít10Stach Matěj01
Počet diváků: 86



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 4/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov AVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:50Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:36:11149:162HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělík ŠimonSlapnička Jakub7-654 3110
2.Otáhal BořekŽBrhel Štěpán-4-4-9  0311
3.Košťál DanielVondráček Filip58-126 3121
4.Bělík ŠimonBrhel Štěpán-6-9-12  0322
5.Otáhal BořekSlapnička Jakub-8-8-5  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bělík Šimon11Slapnička Jakub11
Otáhal Bořek02Brhel Štěpán20
Košťál Daniel10Vondráček Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:73SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel EduardWolf Filip794  3010
2.Grabovský Jaroslav ml.Němec Štěpán9910  3020
3.Pařízek RichardŽmuda Petr9106  3030
4.Orel EduardNěmec Štěpán         
5.Grabovský Jaroslav ml.Wolf Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Orel Eduard10Wolf Filip01
Grabovský Jaroslav ml.10Němec Štěpán01
Pařízek Richard10Žmuda Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:38:12152:197KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima OndřejDufek Jan-4-2-9  0301
2.Černý MartinVranka Ondřej9-888 3111
3.Vesecký DavidSigmund Michael-695-483221
4.Chadima OndřejVranka Ondřej-26-6-4 1322
5.Černý MartinDufek Jan12-5-9-2 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chadima Ondřej02Dufek Jan20
Černý Martin11Vranka Ondřej11
Vesecký David10Sigmund Michael01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:10182:182TJ Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doušek TomášManelyuk Dmytro8-898 3110
2.Skřivánek TomášKunc Jan-58-10-7 1311
3.Hejduk PavelManelyuk Denys388  3021
4.Doušek TomášKunc Jan-11-79-10 1322
5.Skřivánek TomášManelyuk Dmytro6-8-7-10 1323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Doušek Tomáš11Manelyuk Dmytro11
Skřivánek Tomáš02Kunc Jan20
Hejduk Pavel10Manelyuk Denys01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2111:77KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba RadimVintr Josef567  3010
2.Jedlička KarelSýkora David44-64 3120
3.Vršovský TadeášGabriel Petr9-697 3130
4.Nechyba RadimSýkora David         
5.Jedlička KarelVintr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Nechyba Radim10Vintr Josef01
Jedlička Karel10Sýkora David01
Vršovský Tadeáš10Gabriel Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 12/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HodonínVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
lipová alej 4110/23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:36:11153:165KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel EduardVranka Ondřej-594-993210
2.Grabovský Jaroslav ml.Dufek Jan-5-5-8  0311
3.Pařízek RichardSigmund Michael6210  3021
4.Orel EduardDufek Jan-8-8-7  0322
5.Grabovský Jaroslav ml.Vranka Ondřej-12-10-9  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Orel Eduard11Vranka Ondřej11
Grabovský Jaroslav ml.02Dufek Jan20
Pařízek Richard10Sigmund Michael01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 12/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:982:116KST Apollo Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manelyuk DmytroJedlička Karel7-6-8-10 1301
2.Manelyuk DenysNechyba Radim-6-4-7  0302
3.Kunc JanVršovský Tadeáš-8-79-4 1303
4.Manelyuk DmytroNechyba Radim         
5.Manelyuk DenysJedlička Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Manelyuk Dmytro01Jedlička Karel10
Manelyuk Denys01Nechyba Radim10
Kunc Jan01Vršovský Tadeáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 13/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:33:995:129KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba RadimVranka Ondřej-12-7-4  0301
2.Jedlička KarelDufek Jan-9-5-3  0302
3.Vršovský TadeášSigmund Michael7811  3012
4.Nechyba RadimDufek Jan-5-10-5  0313
5.Jedlička KarelVranka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Nechyba Radim02Vranka Ondřej10
Jedlička Karel01Dufek Jan20
Vršovský Tadeáš10Sigmund Michael01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 13/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:9104:128SKST Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc JanPařízek Richard9-68-11-102301
2.Manelyuk DmytroOrel Eduard-8-6-8  0302
3.Manelyuk DenysKrál Ondřej-99-8-5 1303
4.Kunc JanOrel Eduard         
5.Manelyuk DmytroPařízek Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kunc Jan01Pařízek Richard10
Manelyuk Dmytro01Orel Eduard10
Manelyuk Denys01Král Ondřej10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 21/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:67TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský DanWagner Mark1-874 3110
2.Lebeda MatyášJirout Vojtěch988  3020
3.Truněček MartinČerník Jan874  3030
4.Janovský DanJirout Vojtěch         
5.Lebeda MatyášWagner Mark         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Janovský Dan10Wagner Mark01
Lebeda Matyáš10Jirout Vojtěch01
Truněček Martin10Černík Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 21/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKOVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:955:101TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora VojtěchVitásek Daniel-6-5-11  0301
2.Špalek VítLisztwan Jan-4-2-9  0302
3.Vu Nguyen Dang KhoiJůza Jaroslav-7-5-6  0303
4.Levora VojtěchLisztwan Jan         
5.Špalek VítVitásek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Levora Vojtěch01Vitásek Daniel10
Špalek Vít01Lisztwan Jan10
Vu Nguyen Dang Khoi01Jůza Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 22/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:7183:164TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda MatyášLisztwan Jan-9211-593210
2.Janovský DanVitásek Daniel-910146 3120
3.Truněček MartinJůza Jaroslav-7-967-72321
4.Janovský DanLisztwan Jan9-858 3131
5.Lebeda MatyášVitásek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lebeda Matyáš10Lisztwan Jan02
Janovský Dan20Vitásek Daniel01
Truněček Martin01Jůza Jaroslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 22/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKORozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:11187:189Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík JanLevora Vojtěch-11-9-9  0301
2.Jirout VojtěchŠpalek Vít6-643 3111
3.Wagner MarkVu Nguyen Dang Khoi13-87-783221
4.Jirout VojtěchLevora Vojtěch-7-8-4  0322
5.Černík JanŠpalek Vít8-89-783232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Černík Jan11Levora Vojtěch20
Jirout Vojtěch11Špalek Vít02
Wagner Mark10Vu Nguyen Dang Khoi01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 31/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
Muška Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, Slaný 27401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:6155:145STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima OndřejNěmec Štěpán-557-263210
2.Černý MartinŽmuda Petr866  3020
3.Vesecký DavidWolf Filip-9-7119-52321
4.Chadima OndřejŽmuda Petr69-46 3131
5.Černý MartinNěmec Štěpán1067  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Chadima Ondřej20Němec Štěpán01
Černý Martin10Žmuda Petr02
Vesecký David01Wolf Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 31/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Muška Roman
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:9186:185SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doušek TomášGabriel Petr136-73 3110
2.Skřivánek TomášSýkora David5-9-26-42311
3.Sléžka ŠtěpánVintr Josef-5-5-9  0312
4.Doušek TomášSýkora David-13-67783222
5.Hejduk PavelGabriel Petr9810  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Doušek Tomáš20Gabriel Petr02
Skřivánek Tomáš01Sýkora David11
Sléžka Štěpán01Vintr Josef10
Hejduk Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 32/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Muška Roman
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:10171:187Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec ŠtěpánGabriel Petr9-3-129-92301
2.Wolf FilipVintr Josef5-51411 3111
3.Žmuda PetrSýkora David-1110-12-7 1312
4.Němec ŠtěpánVintr Josef11-7-9-9 1313
5.Wolf FilipGabriel Petr10-57  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Němec Štěpán02Gabriel Petr10
Wolf Filip10Vintr Josef11
Žmuda Petr01Sýkora David10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev M19 2022 Ostrava Kolo: 32/1 Kategorie: M19
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:967:99STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doušek TomášŘeháček Jiří-9-4-7  0301
2.Hejduk PavelČerný Martin-9-8-8  0302
3.Sléžka ŠtěpánChadima Ondřej-7-7-8  0303
4.Doušek TomášČerný Martin         
5.Hejduk PavelŘeháček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Doušek Tomáš01Řeháček Jiří10
Hejduk Pavel01Černý Martin10
Sléžka Štěpán01Chadima Ondřej10

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy