Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:958:100SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková BáraŠčibraniová Magdaléna-10-9-7  0301
2.Slavíková SáraHrabicová Klára-3-6-3  0302
3.Slavíková Sára
Synková Justýna
 
 
Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
-9-2-9  0303
4.Straková BáraHrabicová Klára         
5.Slavíková SáraŠčibraniová Magdaléna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Straková Bára01Ščibraniová Magdaléna10
Slavíková Sára01Hrabicová Klára10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:9105:133TJ Granitol Moravský Beroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najmanová MarkétaGlücková Romana779  3010
2.Kylarová LucieGlücková Lenka-5-7-3  0311
3.Najmanová Markéta
Kylarová Lucie
 
 
Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
-510-7-10 1312
4.Najmanová MarkétaGlücková Lenka-7-9-7  0313
5.Kylarová LucieGlücková Romana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Najmanová Markéta11Glücková Romana01
Kylarová Lucie01Glücková Lenka20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2114:75TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků KarolinaOrtová Pavlína766  3010
2.Kárová KláraPytlounová Nikola4-776 3120
3.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
-8656 3130
4.Janků KarolinaPytlounová Nikola         
5.Kárová KláraOrtová Pavlína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janků Karolina10Ortová Pavlína01
Kárová Klára10Pytlounová Nikola01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:943:100SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná EliškaŠichanová Vendula-6-2-5  0301
2.Holubová SimonaSazimová Adéla-10-4-6  0302
3.Holubová Simona
Novotná Eliška
 
 
Sazimová Adéla
Koďousková Eliška
 
 
-4-4-2  0303
4.Novotná EliškaSazimová Adéla         
5.Holubová SimonaŠichanová Vendula         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Novotná Eliška01Šichanová Vendula10
Holubová Simona01Sazimová Adéla10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4154:117TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubková AdélaJaroňová Karolína9-867 3110
2.Bártová TerezaNosková Adéla626  3020
3.Ducháčová Kateřina
Zoubková Adéla
 
 
Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
-777-8-92321
4.Bártová TerezaJaroňová Karolína5810  3031
5.Zoubková AdélaNosková Adéla76   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zoubková Adéla10Jaroňová Karolína02
Bártová Tereza20Nosková Adéla01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:311:10190:198TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lošťáková TerezaJůzová Viktorie568  3010
2.Peštálová KláraJaramillo Věra-9-77-4 1311
3.Lošťáková Tereza
Peštálová Klára
 
 
Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
14-69-2-72312
4.Lošťáková TerezaJaramillo Věra6-357 3122
5.Peštálová KláraHolubová Klaudie9-812-6-92323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lošťáková Tereza20Jůzová Viktorie01
Peštálová Klára02Jaramillo Věra11
   Holubová Klaudie10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:978:116SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stramová EliškaHolejšovská Anna-37-6-5 1301
2.Bajgerová KristýnaPoláková Veronika ml.-7-2-8  0302
3.Stramová Eliška
Bajgerová Kristýna
 
 
Holejšovská Anna
Čížová Tereza
 
 
8-7-52-22303
4.Stramová EliškaPoláková Veronika ml.         
5.Bajgerová KristýnaHolejšovská Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stramová Eliška01Holejšovská Anna10
Bajgerová Kristýna01Poláková Veronika ml.10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 1/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VaranskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:099:41SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová AnnaJarošová Anna452  3010
2.Pařízková MonikaPetrů Andrea485  3020
3.Klempererová Anna
Pařízková Monika
 
 
Jarošová Anna
Petrů Andrea
 
 
337  3030
4.Klempererová AnnaPetrů Andrea         
5.Pařízková MonikaJarošová Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempererová Anna10Jarošová Anna01
Pařízková Monika10Petrů Andrea01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HavířovVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1107:68SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová KláraGlücková Lenka669  3010
2.Ščibraniová MagdalénaGlücková Romana547  3020
3.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
86-86 3130
4.Hrabicová KláraGlücková Romana         
5.Ščibraniová MagdalénaGlücková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára10Glücková Lenka01
Ščibraniová Magdaléna10Glücková Romana01
Počet diváků: 27



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Muška Roman
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:947:100SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků KarolinaŠichanová Vendula-6-4-10  0301
2.Kárová KláraKoďousková Eliška-4-1-5  0302
3.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Sazimová Adéla
Koďousková Eliška
 
 
-7-6-4  0303
4.Janků KarolinaKoďousková Eliška         
5.Kárová KláraŠichanová Vendula         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina01Šichanová Vendula10
Kárová Klára01Koďousková Eliška10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Muška Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2123:87TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaJůzová Viktorie1168  3010
2.Zoubková AdélaJaramillo Věra636  3020
3.Bártová Tereza
Ducháčová Kateřina
 
 
Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
107-12-953230
4.Bártová TerezaJaramillo Věra         
5.Zoubková AdélaJůzová Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bártová Tereza10Jůzová Viktorie01
Zoubková Adéla10Jaramillo Věra01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 2/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín AVrchní
rozhodčí:
Jemelka Libor
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:11153:170SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová AnnaHolejšovská Anna-6-11-8  0301
2.Pařízková MonikaPoláková Veronika ml.1-8-810-52302
3.Klempererová Anna
Pařízková Monika
 
 
Holejšovská Anna
Poláková Veronika ml.
 
 
9-8-8933212
4.Klempererová AnnaPoláková Veronika ml.-2-887-32313
5.Pařízková MonikaHolejšovská Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempererová Anna02Holejšovská Anna10
Pařízková Monika01Poláková Veronika ml.20
Počet diváků: 61



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 3/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:SKST HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenska, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:36:9130:141SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaŠčibraniová Magdaléna-869-9-72301
2.Sazimová AdélaHrabicová Klára10-6-96-52302
3.Sazimová Adéla
Koďousková Eliška
 
 
Hrabicová Klára
Ščibraniová Magdaléna
 
 
6-6-45-92303
4.Koďousková EliškaHrabicová Klára         
5.Sazimová AdélaŠčibraniová Magdaléna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koďousková Eliška01Ščibraniová Magdaléna10
Sazimová Adéla01Hrabicová Klára10
Počet diváků: 73



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 3/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:10123:136SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bártová TerezaHolejšovská Anna7-763 3110
2.Zoubková AdélaŽPoláková Veronika ml.-8-11-7  0311
3.Bártová Tereza
Zoubková Adéla
 
 
Holejšovská Anna
Poláková Veronika ml.
 
 
-9-8-7  0312
4.Bártová TerezaPoláková Veronika ml.8-6-8-8 1313
5.Zoubková AdélaHolejšovská Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bártová Tereza11Holejšovská Anna01
Zoubková Adéla01Poláková Veronika ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 4/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST HavířovVrchní
rozhodčí:
Kindl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská ostravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1106:66SKST Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabicová KláraHolejšovská Anna782  3010
2.Ščibraniová MagdalénaPoláková Veronika ml.8-5116 3120
3.Ščibraniová Magdaléna
Hrabicová Klára
 
 
Holejšovská Anna
Poláková Veronika ml.
 
 
148  3030
4.Hrabicová KláraPoláková Veronika ml.         
5.Ščibraniová MagdalénaHolejšovská Anna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabicová Klára10Holejšovská Anna01
Ščibraniová Magdaléna10Poláková Veronika ml.01
Počet diváků: 89



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 4/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:3139:107SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koďousková EliškaBártová Tereza79-5-8-32301
2.Sazimová AdélaZoubková Adéla1176  3011
3.Sazimová Adéla
Koďousková Eliška
 
 
Bártová Tereza
Zoubková Adéla
 
 
738  3021
4.Sazimová AdélaBártová Tereza673  3031
5.Koďousková EliškaZoubková Adéla         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška01Bártová Tereza11
Sazimová Adéla20Zoubková Adéla01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ LanškrounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:50Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:9117:141TJ Lanškroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková BáraŠilarová Lucie633  3010
2.Synková JustýnaNajmanová Markéta-2-58-4 1311
3.Slavíková Sára
Synková Justýna
 
 
Šilarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
9-6-5-6 1312
4.Straková BáraNajmanová Markéta-69-13-4 1313
5.Synková JustýnaŠilarová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Straková Bára11Šilarová Lucie01
Synková Justýna01Najmanová Markéta20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:50Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:978:122SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlounová NikolaNovotná Eliška-4-8-9  0301
2.Ortová PavlínaHolubová Simona10-8-4-6 1302
3.Pytlounová Nikola
Ortová Pavlína
 
 
Holubová Simona
Novotná Eliška
 
 
-713-2-3 1303
4.Pytlounová NikolaHolubová Simona         
5.Ortová PavlínaNovotná Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pytlounová Nikola01Novotná Eliška10
Ortová Pavlína01Holubová Simona10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:9189:189AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosková AdélaPeštálová Klára10-2611 3110
2.Jaroňová KarolínaLošťáková Tereza-8-7-8  0311
3.Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
Peštálová Klára
Lošťáková Tereza
 
 
-9812-353221
4.Nosková AdélaLošťáková Tereza79-6-10-92322
5.Jaroňová KarolínaPeštálová Klára957  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nosková Adéla11Peštálová Klára02
Jaroňová Karolína11Lošťáková Tereza20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 11/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 10:45 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:10111:142TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů AndreaBajgerová Kristýna-5766 3110
2.Jarošová AnnaStramová Eliška-5-7-8  0311
3.Jarošová Anna
Petrů Andrea
 
 
Bajgerová Kristýna
Stramová Eliška
 
 
-11-5-9  0312
4.Petrů AndreaStramová Eliška11-2-7-6 1313
5.Jarošová AnnaBajgerová Kristýna         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petrů Andrea11Bajgerová Kristýna01
Jarošová Anna01Stramová Eliška20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 12/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ LanškrounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:37:10154:156TJ Lanškroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holubová SimonaŠilarová Lucie555  3010
2.Novotná EliškaKylarová Lucie-6-9-5  0311
3.Holubová Simona
Novotná Eliška
 
 
Najmanová Markéta
Kylarová Lucie
 
 
9-12-3-8 1312
4.Holubová SimonaKylarová Lucie-9747 3122
5.Novotná EliškaNajmanová Markéta-7-10-8  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holubová Simona20Šilarová Lucie01
Novotná Eliška02Kylarová Lucie11
   Najmanová Markéta10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 12/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2121:97TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stramová EliškaJaroňová Karolína8116  3010
2.Bajgerová KristýnaNosková Adéla10610  3020
3.Bajgerová Kristýna
Stramová Eliška
 
 
Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
-87-10883230
4.Stramová EliškaNosková Adéla         
5.Bajgerová KristýnaJaroňová Karolína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška10Jaroňová Karolína01
Bajgerová Kristýna10Nosková Adéla01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 13/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:11215:214TJ Lanškroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kylarová LucieBajgerová Kristýna-8-9-10  0301
2.Najmanová MarkétaStramová Eliška-14-69783211
3.Kylarová Lucie
Najmanová Markéta
 
 
Bajgerová Kristýna
Stramová Eliška
 
 
710-7-563221
4.Kylarová LucieStramová Eliška9-6-88-72322
5.Najmanová MarkétaBajgerová Kristýna4-12106 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kylarová Lucie02Bajgerová Kristýna11
Najmanová Markéta20Stramová Eliška11



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 13/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská, OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:35Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3141:118AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosková AdélaNovotná Eliška-8810-1693210
2.Jaroňová KarolínaHolubová Simona767  3020
3.Jaroňová Karolína
Nosková Adéla
 
 
Holubová Simona
Novotná Eliška
 
 
810-166 3130
4.Nosková AdélaHolubová Simona         
5.Jaroňová KarolínaNovotná Eliška         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nosková Adéla10Novotná Eliška01
Jaroňová Karolína10Holubová Simona01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 21/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:980:122TJ Granitol Moravský Beroun

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků KarolinaGlücková Romana7-5-10-7 1301
2.Kárová KláraGlücková Lenka-2-3-5  0302
3.Kárová Klára
Janků Karolina
 
 
Glücková Romana
Glücková Lenka
 
 
-613-5-11 1303
4.Janků KarolinaGlücková Lenka         
5.Kárová KláraGlücková Romana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina01Glücková Romana10
Kárová Klára01Glücková Lenka10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 21/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:967:114SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaramillo VěraPařízková Monika-3-3-6  0301
2.Jůzová ViktorieŽižkovská Rebeka-2-4-3  0302
3.Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
Klempererová Anna
Pařízková Monika
 
 
-896-8-82303
4.Jaramillo VěraŽižkovská Rebeka         
5.Jůzová ViktoriePařízková Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jaramillo Věra01Pařízková Monika10
Jůzová Viktorie01Žižkovská Rebeka10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 22/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Granitol Moravský BerounVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:952:105SKST Hodonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková LenkaPařízková Monika6-5-5-5 1301
2.Glücková RomanaŽižkovská Rebeka-2-4-5  0302
3.Glücková Lenka
Glücková Romana
 
 
Klempererová Anna
Žižkovská Rebeka
 
 
-6-4-5  0303
4.Glücková LenkaŽižkovská Rebeka         
5.Glücková RomanaPařízková Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glücková Lenka01Pařízková Monika10
Glücková Romana01Žižkovská Rebeka10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 22/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VarenskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:11151:165TJ Sokol Plzeň V.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků KarolinaHolubová Klaudie-1297-12113210
2.Kárová KláraJaramillo Věra-7-6-9  0311
3.Janků Karolina
Kárová Klára
 
 
Holubová Klaudie
Jaramillo Věra
 
 
-9-86-7 1312
4.Kárová KláraHolubová Klaudie-95-7-8 1313
5.Janků KarolinaJaramillo Věra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janků Karolina10Holubová Klaudie11
Kárová Klára02Jaramillo Věra10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 31/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:56TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková BáraOrtová Pavlína862  3010
2.Slavíková SáraPytlounová Nikola728  3020
3.Synková Justýna
Slavíková Sára
 
 
Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
4811  3030
4.Straková BáraPytlounová Nikola         
5.Slavíková SáraOrtová Pavlína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Straková Bára10Ortová Pavlína01
Slavíková Sára10Pytlounová Nikola01



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 31/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:969:103HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarošová AnnaPeštálová Klára-8-9-7  0301
2.Petrů AndreaLošťáková Tereza-11-5-6  0302
3.Jarošová Anna
Petrů Andrea
 
 
Peštálová Klára
Lošťáková Tereza
 
 
-5-7-11  0303
4.Jarošová AnnaLošťáková Tereza         
5.Petrů AndreaPeštálová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jarošová Anna01Peštálová Klára10
Petrů Andrea01Lošťáková Tereza10



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 32/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:9105:139HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straková BáraPeštálová Klára877  3010
2.Synková JustýnaLošťáková Tereza-4-6-7  0311
3.Slavíková Sára
Synková Justýna
 
 
Peštálová Klára
Lošťáková Tereza
 
 
-68-3-6 1312
4.Straková BáraLošťáková Tereza-3-59-10 1313
5.Synková JustýnaPeštálová Klára         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Straková Bára11Peštálová Klára01
Synková Justýna01Lošťáková Tereza20



Zápis o utkání
Název soutěže: MČR družstev F19 2022 Ostrava Kolo: 32/1 Kategorie: F19
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZŠ Vyšší BrodVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí 58 382 73Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 06. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2114:94KST ZŠ Vyšší Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů AndreaPytlounová Nikola5108  3010
2.Jarošová AnnaOrtová Pavlína-7-697103220
3.Petrů Andrea
Jarošová Anna
 
 
Ortová Pavlína
Pytlounová Nikola
 
 
995  3030
4.Petrů AndreaOrtová Pavlína         
5.Jarošová AnnaPytlounová Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrů Andrea10Pytlounová Nikola01
Jarošová Anna10Ortová Pavlína01

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy