Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28610:590SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
-107-9-9 1301
2.Jirkovský Antonín ml.
Zítek Patrik
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-104-4-2 1302
3.Zítek PatrikŠlehofer Stanislav ml.-6-10-9  0303
4.Šmejkal RadekKovářík Matěj59-8-1093213
5.Jirkovský Antonín ml.Chodounský Martin-10-1291083223
6.Černý VítKubát Jan567  3033
7.Šmejkal RadekŠlehofer Stanislav ml.79-610 3143
8.Jirkovský Antonín ml.Kovářík Matěj-511-4-13 1344
9.Černý VítChodounský Martin13-387 3154
10.Zítek PatrikKubát Jan-6-10-7  0355
11.Jirkovský Antonín ml.Šlehofer Stanislav ml.-10-4-5  0356
12.Černý VítKovářík Matěj677  3066
13.Zítek PatrikChodounský Martin477  3076
14.Šmejkal RadekKubát Jan-711912 3186
15.Černý VítŠlehofer Stanislav ml.567  3096
16.Zítek PatrikKovářík Matěj-1188-6-62397
17.Šmejkal RadekChodounský Martin747  30107
18.Jirkovský Antonín ml.Kubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik13Šlehofer Stanislav ml.22
Šmejkal Radek40Kovářík Matěj22
Jirkovský Antonín ml.12Chodounský Martin04
Černý Vít40Kubát Jan12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36535:575Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-7-7-8  0301
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Závora Adam
Říšský Pavel
 
 
1059  3011
3.Homolka PavelZávora Adam865  3021
4.Karda MartinHnilica Vladimír-811-7-10 1322
5.Šmíd JanŘíšský Pavel810-87 3132
6.Chládek LubošVaněček Petr-6108-893242
7.Karda MartinZávora Adam-8-89-7 1343
8.Šmíd JanHnilica Vladimír-8-96-6 1344
9.Chládek LubošŘíšský Pavel-9-5-6  0345
10.Homolka PavelVaněček Petr-863-783255
11.Šmíd JanZávora Adam7-9-13-7 1356
12.Chládek LubošHnilica Vladimír-6-12-10  0357
13.Homolka PavelŘíšský Pavel-8-116-2 1358
14.Karda MartinVaněček Petr-8-10-7  0359
15.Chládek LubošZávora Adam36-67 3169
16.Homolka PavelHnilica Vladimír-5-5-8  03610
17.Karda MartinŘíšský Pavel         
18.Šmíd JanVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Homolka Pavel22Závora Adam22
Karda Martin03Hnilica Vladimír40
Šmíd Jan12Říšský Pavel21
Chládek Luboš22Vaněček Petr12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Kopřiva Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:34628:643Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Zábranský Josef
Bochňák David
 
 
7-10716 3110
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
2-5-9-10 1311
3.Zahradník LukášZábranský Josef-287-8-72312
4.Javorský DanielBochňák David6-9-89-62313
5.Kopřiva PavelKuba Miloslav7-6-6-11 1314
6.Končal AdamPolcar Vojtěch-7-92753224
7.Javorský DanielZábranský Josef-25-12-7 1325
8.Kopřiva PavelBochňák David12-99-5-142326
9.Končal AdamKuba Miloslav9-4138 3136
10.Zahradník LukášPolcar Vojtěch-86-10-8 1337
11.Kopřiva PavelZábranský Josef-4-9-2  0338
12.Končal AdamBochňák David583  3048
13.Zahradník LukášKuba Miloslav10-11-79-62349
14.Javorský DanielPolcar Vojtěch789  3059
15.Končal AdamZábranský Josef6106  3069
16.Zahradník LukášBochňák David11-414-6-1223610
17.Javorský DanielKuba Miloslav-8-810-12 13  
18.Kopřiva PavelPolcar Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš04Zábranský Josef31
Javorský Daniel12Bochňák David31
Kopřiva Pavel03Kuba Miloslav21
Končal Adam40Polcar Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jezerní 1280, StrakoniceRozhodčí:Kápl Jan st.
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Soukup Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18507:442ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Kroupa Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
886  3010
2.Kowal René
Hýža Daniel
 
 
Chlumský Petr
Vyskočil Michal
 
 
98-99 3120
3.Hýža DanielŠmíd Miroslav6-458 3130
4.Krejčí OndřejKroupa Tomáš510-10-443240
5.Zeman LukášChlumský Petr9-9-101073250
6.Kowal RenéVyskočil Michal365  3060
7.Krejčí OndřejŠmíd Miroslav8-1045 3170
8.Zeman LukášKroupa Tomáš7-4-7-9 1371
9.Kowal RenéChlumský Petr-106-8-5 1372
10.Hýža DanielVyskočil Michal-1010-11-2 1373
11.Zeman Lukᚊmíd Miroslav79-78 3183
12.Kowal RenéKroupa Tomáš3512  3093
13.Hýža DanielChlumský Petr10-889 31103
14.Krejčí OndřejVyskočil Michal23   20  
15.Kowal RenéŠmíd Miroslav         
16.Hýža DanielKroupa Tomáš         
17.Krejčí OndřejChlumský Petr         
18.Zeman LukášVyskočil Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýža Daniel21Šmíd Miroslav03
Krejčí Ondřej20Kroupa Tomáš12
Zeman Lukáš21Chlumský Petr12
Kowal René21Vyskočil Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Louženský Luboš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8395:269TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Noveský Leon
Kruliš David
 
 
-104-6683210
2.Benák Jan
Knobloch Miroslav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
5-11-77113220
3.Benák LiborKolář Pavel2611  3030
4.Remunda Alexandros MatheosHuleš Petr954  3040
5.Benák JanKruliš David4-8125 3150
6.Knobloch MiroslavNoveský Leon436  3060
7.Remunda Alexandros MatheosKolář Pavel9-86-473270
8.Benák JanHuleš Petr8-476 3180
9.Knobloch MiroslavKruliš David265  3090
10.Benák LiborNoveský Leon523  30100
11.Benák JanKolář Pavel         
12.Knobloch MiroslavHuleš Petr         
13.Benák LiborKruliš David         
14.Remunda Alexandros MatheosNoveský Leon         
15.Knobloch MiroslavKolář Pavel         
16.Benák LiborHuleš Petr         
17.Remunda Alexandros MatheosKruliš David         
18.Benák JanNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Libor20Kolář Pavel02
Remunda Alexandros Matheos20Huleš Petr02
Benák Jan20Kruliš David02
Knobloch Miroslav20Noveský Leon02
K utkání se dostavil komisař Miroslav Pansky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34609:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
5-4-11-9 1301
2.Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-9-6-6  0302
3.Gajda Jonᚊtepka Miroslav-79710 3112
4.Kubát PetrHejda Václav11-74-593222
5.Špaček ZbyněkKoděra Filip53-9-9113232
6.Plachý LadislavCafourek Tomáš9-815 3142
7.Kubát PetrŠtepka Miroslav-4-8-4  0343
8.Špaček ZbyněkHejda Václav-3-9-10  0344
9.Plachý LadislavKoděra Filip761  3054
10.Gajda JonášCafourek TomášWO    3064
11.Špaček ZbyněkŠtepka Miroslav-8-98-8 1365
12.Plachý LadislavŽHejda Václav-3-38-8 1366
13.Gajda JonášKoděra Filip783  3076
14.Kubát PetrCafourek Tomáš9-7-9-12 1377
15.Plachý LadislavŠtepka Miroslav-8-7-6  0378
16.Gajda JonášHejda Václav-8-9-18  0379
17.Kubát PetrKoděra Filip379  3089
18.Špaček ZbyněkCafourek Tomáš6-1229 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gajda Jonáš21Štepka Miroslav31
Kubát Petr22Hejda Václav31
Špaček Zbyněk22Koděra Filip04
Plachý Ladislav22Cafourek Tomáš12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Hučík Eduard
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
15:55Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30270:384DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myler Matěj
Bakalář Daniel
 
 
Krahulec Petr
Pešek Ondřej
 
 
9-9-12-5 1301
2.Nedvěd Matyáš
Škoda Petr
 
 
Dobiáš Ladislav
Hložek Tomáš
 
 
-3-7-4  0302
3.Nedvěd MatyášDobiáš Ladislav9-8-3-10 1303
4.Bakalář DanielPešek Ondřej-877-8-32304
5.Škoda PetrKrahulec Petr-6-6-3  0305
6.Myler MatějŠindelář Radim-6-6-5  0306
7.Bakalář DanielDobiáš Ladislav-5-711-9 1307
8.Škoda PetrPešek Ondřej-10-86-8 1308
9.Myler MatějKrahulec Petr-8-6-6  0309
10.Nedvěd Matyᚊindelář Radim-5-9-9  03010
11.Škoda PetrDobiáš Ladislav-9    01  
12.Myler MatějPešek Ondřej         
13.Nedvěd MatyášKrahulec Petr         
14.Bakalář DanielŠindelář Radim         
15.Myler MatějDobiáš Ladislav         
16.Nedvěd MatyášPešek Ondřej         
17.Bakalář DanielKrahulec Petr         
18.Škoda PetrŠindelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedvěd Matyáš02Dobiáš Ladislav20
Bakalář Daniel02Pešek Ondřej20
Škoda Petr02Krahulec Petr20
Myler Matěj02Šindelář Radim20
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy