Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní NěmčíVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní NěmčíRozhodčí:Kolísek Josef
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Ježek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14497:360KST Dolní Němčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Brázdil Jiří
 
 
Maděrka Svatopluk
Prázdný Pavel ml.
 
 
4410  3010
2.Jančář Luděk
Kubeš Dušan
 
 
Valašík Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
711-77 3120
3.Brázdil JiříValašík Lukáš-7-5128163230
4.Kubeš DušanMergenthal Otmar6-7-9-6 1331
5.Jančář LuděkMaděrka Svatopluk592  3041
6.Janča MiroslavPrázdný Pavel ml.5-891 3151
7.Kubeš DušanValašík Lukáš-10-712-7 1352
8.Jančář LuděkMergenthal Otmar647  3062
9.Janča MiroslavMaděrka Svatopluk295  3072
10.Brázdil JiříPrázdný Pavel ml.7-96-6-102373
11.Jančář LuděkValašík LukášWO    3083
12.Janča MiroslavMergenthal Otmar379  3093
13.Brázdil JiříMaděrka Svatopluk42-95 31103
14.Uher AntonínPrázdný Pavel ml.-710-9  12  
15.Janča MiroslavValašík Lukáš         
16.Brázdil JiříMergenthal Otmar         
17.Uher AntonínMaděrka Svatopluk         
18.Jančář LuděkPrázdný Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brázdil Jiří21Valašík Lukáš11
Kubeš Dušan02Mergenthal Otmar12
Jančář Luděk20Maděrka Svatopluk03
Janča Miroslav30Prázdný Pavel ml.11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, Univerzitní 3015, 760 01 ZlínRozhodčí:Bojko Karel
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Gajdůšek Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18528:413TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Gajdičiar Ondřej
Hendrych Daniel
 
 
365  3010
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Šustek Pavel
Randis Vilém
 
 
6-6-8293220
3.Jahůdka PetrŠustek Pavel9-96-8-82321
4.Křen LuborHendrych Daniel-10-11-9  0322
5.Račák VítězslavRandis Vilém6-8-6-9 1323
6.Bojko KarelGajdičiar Ondřej797  3033
7.Křen LuborŠustek Pavel-95-89-32334
8.Račák VítězslavHendrych Daniel9410  3044
9.Bojko KarelRandis Vilém7101  3054
10.Jahůdka PetrGajdičiar Ondřej67-94 3164
11.Račák VítězslavŠustek Pavel457  3074
12.Bojko KarelHendrych Daniel6114  3084
13.Jahůdka PetrRandis Vilém-5-5-8  0385
14.Křen LuborGajdičiar Ondřej674  3095
15.Bojko KarelŠustek Pavel137  30105
16.Jahůdka PetrHendrych Daniel-9    01  
17.Křen LuborRandis Vilém         
18.Račák VítězslavGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr12Šustek Pavel22
Křen Lubor12Hendrych Daniel12
Račák Vítězslav21Randis Vilém21
Bojko Karel40Gajdičiar Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838/2, 739 32 VratimovRozhodčí:Hrubý Lukáš
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Kaloč Bohuslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34442:530TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Filip
Vrtal Oldřich
 
 
Ondryáš Daniel
Hladil David
 
 
9-58-4-52301
2.Vojtek Lukáš
Štůsek David
 
 
Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
8-9-7-8 1302
3.Štůsek DavidOndryáš Daniel8109  3012
4.Vojtek LukášHladil David-16-8-9  0313
5.Válek FilipVlček Radim-1-6-6  0314
6.Vrtal OldřichOrlovský Pavel-879-9-82315
7.Vojtek LukášOndryáš Daniel-11-5-2  0316
8.Válek FilipHladil David610-9-893226
9.Vrtal OldřichVlček Radim7-4-9-8 1327
10.Štůsek DavidOrlovský Pavel-7-4-4  0328
11.Válek FilipOndryáš Daniel-109-3-5 1329
12.Vrtal OldřichHladil David102-7-1063239
13.Štůsek DavidVlček Radim126-7-8-823310
14.Vojtek LukášOrlovský Pavel11    10  
15.Vrtal OldřichOndryáš Daniel         
16.Štůsek DavidHladil David         
17.Vojtek LukášVlček Radim         
18.Válek FilipOrlovský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štůsek David12Ondryáš Daniel21
Vojtek Lukáš02Hladil David12
Válek Filip12Vlček Radim30
Vrtal Oldřich12Orlovský Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANTVrchní
rozhodčí:
Maršálek Patrik
HOSTUJÍCÍ:KST VsetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:Tobola Petr
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Maršálek Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20531:462TTC FRÝDLANT

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Kaloč Svatopluk
 
 
Černohorský Tomáš
Škrla Jiří
 
 
486  3010
2.Maršálek Vladimír
Gřunděl Matěj
 
 
Slováček Libor
Sagáčik Štefan
 
 
9-659 3120
3.Maršálek VladimírSlováček Libor764  3030
4.Kaloč SvatoplukČernohorský Tomáš695  3040
5.Gřunděl MatějŠkrla Jiří8-68-7-62341
6.Tobola PetrJuřica Tomáš858  3051
7.Kaloč SvatoplukSlováček Libor-77-9943261
8.Gřunděl MatějČernohorský Tomáš12-6-5-3 1362
9.Tobola PetrŠkrla Jiří-67-8-9 1363
10.Maršálek VladimírJuřica Tomáš-6482 3173
11.Gřunděl MatějSlováček Libor11-6-61343283
12.Tobola PetrČernohorský Tomáš6-11-5-9 1384
13.Maršálek VladimírŠkrla Jiří710-93 3194
14.Kaloč SvatoplukJuřica Tomáš-6657 31104
15.Tobola PetrSlováček Libor         
16.Maršálek VladimírČernohorský Tomáš         
17.Kaloč SvatoplukŠkrla Jiří         
18.Gřunděl MatějJuřica Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír30Slováček Libor03
Kaloč Svatopluk30Černohorský Tomáš21
Gřunděl Matěj12Škrla Jiří21
Tobola Petr12Juřica Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko OrlováVrchní
rozhodčí:
Sionkala Eduard
HOSTUJÍCÍ:SK - SVINOVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Valenta Milan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:Sikora Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13438:329TTC Siko Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Skulina David
Theodor Filip
 
 
18-97 3110
2.Pisarczyk Tomek
Wasilewski Damian
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
5-108-773220
3.Pisarczyk TomekTheodor Filip8114  3030
4.Sikora FilipSkulina David-9347 3140
5.Revay RadomírZáškodný Marek-5-8-4  0341
6.Wasilewski DamianHenžel Michal478  3051
7.Sikora FilipTheodor Filip558  3061
8.Revay RadomírSkulina David1106  3071
9.Wasilewski DamianZáškodný Marek-7-55-5 1372
10.Pisarczyk TomekHenžel Michal39-6-1073282
11.Revay RadomírTheodor Filip655  3092
12.Wasilewski DamianSkulina David-9764 31102
13.Pisarczyk TomekZáškodný Marek9    10  
14.Sikora FilipHenžel Michal         
15.Wasilewski DamianTheodor Filip         
16.Pisarczyk TomekSkulina David         
17.Sikora FilipZáškodný Marek         
18.Revay RadomírHenžel Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisarczyk Tomek20Theodor Filip03
Sikora Filip20Skulina David03
Revay Radomír21Záškodný Marek20
Wasilewski Damian21Henžel Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.D Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Tomanová Tamara
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-PorubaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12427:371TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Křenek Tomáš
 
 
Merta Marek
Cabiš Michal
 
 
99-812 3110
2.Lisztwan Jan
Rak Jonáš
 
 
Solanský Pavel
Velebil Lukáš
 
 
8-394 3120
3.Rak JonášVelebil Lukáš7-55-383230
4.Křenek TomášMerta Marek478  3040
5.Lisztwan JanCabiš Michal-10-56-7 1341
6.Beránek PavelSolanský Pavel-691011 3151
7.Křenek TomášVelebil Lukáš467  3061
8.Lisztwan JanMerta Marek1079  3071
9.Beránek PavelCabiš Michal3-299 3181
10.Rak JonášSolanský Pavel79-910 3191
11.Lisztwan JanVelebil Lukáš8-910-10332101
12.Beránek PavelMerta Marek         
13.Rak JonášCabiš Michal         
14.Křenek TomášSolanský Pavel         
15.Beránek PavelVelebil Lukáš         
16.Rak JonášMerta Marek         
17.Křenek TomášCabiš Michal         
18.Lisztwan JanSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rak Jonáš20Velebil Lukáš03
Křenek Tomáš20Merta Marek02
Lisztwan Jan21Cabiš Michal11
Beránek Pavel20Solanský Pavel02
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy