Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Chovancová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:25338:387TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glücková Lenka
Bezděčíková Lenka
 
 
Mergenthalová Petra
Zemanová Simona
 
 
-10-8-9  0301
2.Březinová BarboraViktorínová Michaela-5-8-5  0302
3.Bezděčíková LenkaZemanová Simona510-6-7-32303
4.Glücková LenkaMergenthalová Petra-9-1104-62304
5.Bezděčíková LenkaViktorínová Michaela8-8-11-9 1305
6.Březinová BarboraMergenthalová Petra-1-3-6  0306
7.Glücková LenkaZemanová Simona8-116-8-42307
8.Bezděčíková LenkaMergenthalová Petra7-6146 3117
9.Glücková LenkaViktorínová Michaela345  3027
10.Březinová BarboraZemanová Simona-8-898-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Březinová Barbora03Viktorínová Michaela21
Bezděčíková Lenka12Zemanová Simona30
Glücková Lenka12Mergenthalová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Štrbík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24293:366HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juchelková Lucie
Ščibraniová Magdaléna
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
-968-6-42301
2.Juchelková LucieStránská Anna9-99-8143211
3.Ščibraniová MagdalénaPytlíková Tereza-9-8-9  0312
4.Kubjatková AlicaHolejšovská Anna-7-4-5  0313
5.Ščibraniová MagdalénaStránská Anna98-58 3123
6.Juchelková LucieHolejšovská Anna6-3-9-10 1324
7.Kubjatková AlicaPytlíková Tereza-3-6-5  0325
8.Ščibraniová MagdalénaHolejšovská Anna6117  3035
9.Kubjatková AlicaStránská Anna-7-6-6  0336
10.Juchelková LuciePytlíková Tereza-2-7-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Juchelková Lucie12Stránská Anna12
Ščibraniová Magdaléna21Pytlíková Tereza30
Kubjatková Alica03Holejšovská Anna21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21351:357SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
Ducháčová Kateřina
Sazimová Terezie
 
 
69-5-5-102301
2.Syrová LucieDucháčová Kateřina-5-57-5 1302
3.Svojanovská JanaZoubková Adéla-9755 3112
4.Doležalová MarkétaSazimová Terezie-68-8-5 1313
5.Svojanovská JanaDucháčová Kateřina255  3023
6.Syrová LucieSazimová Terezie-82614 3133
7.Doležalová MarkétaZoubková Adéla8-510-10-92334
8.Svojanovská JanaSazimová Terezie-6-8-9  0335
9.Doležalová MarkétaDucháčová Kateřina-7-7-5  0336
10.Syrová LucieZoubková Adéla-10789 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Syrová Lucie21Ducháčová Kateřina21
Svojanovská Jana21Zoubková Adéla12
Doležalová Markéta03Sazimová Terezie21
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30161:357SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Denisa
Čermáková Eliška
 
 
Antošová Bára
Kovaříčková Tereza
 
 
-6-7-8  0301
2.Antošová BáraWO    0302
3.Macurová DenisaKovaříčková Tereza-7-3-5  0303
4.Čermáková EliškaŠichanová Vendula-8-29-7 1304
5.Macurová DenisaAntošová Bára-1110-76-82305
6.Šichanová VendulaWO    0306
7.Čermáková EliškaKovaříčková Tereza-4-7-7  0307
8.Macurová DenisaŠichanová Vendula-6-1-2  0308
9.Čermáková EliškaAntošová Bára-8-5-8  0309
10.Kovaříčková TerezaWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macurová Denisa03Antošová Bára20
Čermáková Eliška03Kovaříčková Tereza20
   Šichanová Vendula20
WO03WO30
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Ježková Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Výmola Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:14364:305KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Kateřina
Vrzalová Štěpánka
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
534  3010
2.Malíková KláraTrávníčková Karla-8-955-92311
3.Hnátková KateřinaMazalová Kristýna284  3021
4.Vrzalová ŠtěpánkaŠevčíková Veronika776  3031
5.Hnátková KateřinaTrávníčková Karla-54-81083241
6.Malíková KláraŠevčíková Veronika-5-68-10 1342
7.Vrzalová ŠtěpánkaMazalová Kristýna-6716 3152
8.Hnátková KateřinaŽŠevčíková Veronika-15-9-2  0353
9.Vrzalová ŠtěpánkaTrávníčková Karla68-1-693263
10.Malíková KláraMazalová Kristýna966  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malíková Klára12Trávníčková Karla12
Hnátková Kateřina21Mazalová Kristýna03
Vrzalová Štěpánka30Ševčíková Veronika21
Počet diváků: 3
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:14350:302TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Štrbíková Renata
 
 
Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
395  3010
2.Stramová EliškaŠedová Eliška-7-8-4  0311
3.Štrbíková RenataAndriyanova Liliya7-666 3121
4.Palkovská IvanaRůžičková Daniela768  3031
5.Štrbíková RenataŠedová Eliška-974-653241
6.Stramová EliškaRůžičková Daniela77-79 3151
7.Palkovská IvanaAndriyanova Liliya86-8-643261
8.Štrbíková RenataRůžičková Daniela764  3071
9.Palkovská IvanaŠedová Eliška6-8-7743281
10.Stramová EliškaAndriyanova Liliya-3-3-4  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška12Šedová Eliška12
Štrbíková Renata30Andriyanova Liliya12
Palkovská Ivana30Růžičková Daniela03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy