Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:Hüttl Adolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19344:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježková Kateřina
Schwarzerová Tereza
 
 
Kodetová Hanka
Slavíčková Eliška
 
 
98-6-6-52301
2.Ježková KateřinaKodetová Hanka-4-1-1  0302
3.Nosková AdélaLipovčanová Helena657  3012
4.Schwarzerová TerezaSlavíčková Eliška8-88-1593222
5.Nosková AdélaKodetová Hanka10-9-3-9 1323
6.Ježková KateřinaSlavíčková Eliška108-106 3133
7.Schwarzerová TerezaLipovčanová Helena664  3043
8.Nosková AdélaSlavíčková Eliška-10-84-8 1344
9.Schwarzerová TerezaKodetová Hanka-10-4-9  0345
10.Ježková KateřinaLipovčanová Helena54-610 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina21Kodetová Hanka30
Nosková Adéla12Lipovčanová Helena03
Schwarzerová Tereza21Slavíčková Eliška12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25301:380TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrušková Lucie
Makarová Tereza
 
 
Slámová Andrea
Maurerová Lucie
 
 
-7-39-9 1301
2.Seidlová MonikaMaurerová Lucie-9-2-3  0302
3.Hrušková LucieŠafková Veronika397  3012
4.Makarová TerezaSlámová Andrea-4-4-5  0313
5.Hrušková LucieMaurerová Lucie6-5-11-9 1314
6.Seidlová MonikaSlámová Andrea-3-5-3  0315
7.Makarová TerezaŠafková Veronika77-9-963225
8.Hrušková LucieSlámová Andrea-16-6-3  0326
9.Makarová TerezaMaurerová Lucie-9910-5-72327
10.Seidlová MonikaŠafková Veronika9-4-61043237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika12Maurerová Lucie30
Hrušková Lucie12Šafková Veronika03
Makarová Tereza12Slámová Andrea30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KovářovVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovářov 80Rozhodčí:Barda Miroslav st.
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Zděnek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27267:362SKST Vlašim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horká Radka
Ďurišová Kateřina
 
 
Pěnkavová Dagmar
Bošinová Veronika
 
 
8-9-91163210
2.Horká RadkaPoláková Veronika ml.-7-6-8  0311
3.Kocourková BlankaČížová Tereza-5-6-8  0312
4.Ďurišová KateřinaPěnkavová Dagmar-4-6-4  0313
5.Kocourková BlankaPoláková Veronika ml.-9-3-9  0314
6.Horká RadkaPěnkavová Dagmar-8-42-13 1315
7.Ďurišová KateřinaČížová Tereza-77-6-10 1316
8.Kocourková BlankaPěnkavová Dagmar-3-5-6  0317
9.Ďurišová KateřinaPoláková Veronika ml.-5-5-5  0318
10.Horká RadkaČížová Tereza89-79 3128

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Horká Radka12Poláková Veronika ml.30
Kocourková Blanka03Čížová Tereza21
Ďurišová Kateřina03Pěnkavová Dagmar30
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LheniceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Běličce 244 ,Lhenice 38402Rozhodčí:Fišer Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Fišerová Katka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14352:329TJ Sokol Lhenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dubravcová Eliška
Fišerová Iveta
 
 
Vránová Helena
Kůsová Adéla
 
 
99-79 3110
2.Vodáková TáňaBartoníčková Lucie8-258 3120
3.Dubravcová EliškaVránová Helena9-4-6-7 1321
4.Fišerová IvetaKůsová Adéla785  3031
5.Dubravcová EliškaBartoníčková Lucie859  3041
6.Vodáková TáňaKůsová Adéla35-97 3151
7.Fišerová IvetaVránová Helena8-9-6-13 1352
8.Dubravcová EliškaKůsová Adéla8-6-11963262
9.Fišerová IvetaBartoníčková Lucie878  3072
10.Vodáková TáňaVránová Helena-2-7-10  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vodáková Táňa21Bartoníčková Lucie03
Dubravcová Eliška21Vránová Helena30
Fišerová Iveta21Kůsová Adéla03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.A Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LomniceVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň VRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnice, Kraslická 66Rozhodčí:Franko Milan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19383:369TJ Lomnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrušková Andrea
Janků Karolina
 
 
Jaramillo Věra
Holubová Klaudie
 
 
579  3010
2.Janků KarolinaBartošková Marta-9-10-7  0311
3.Vondrušková AndreaJaramillo Věra5-589 3121
4.Kárová KláraHolubová Klaudie-10-5-7  0322
5.Vondrušková AndreaBartošková Marta97-9-883232
6.Janků KarolinaHolubová Klaudie-85105 3142
7.Kárová KláraJaramillo Věra10-11-8553252
8.Vondrušková AndreaHolubová Klaudie6-310-10-42353
9.Kárová KláraBartošková Marta-55-89-92354
10.Janků KarolinaJaramillo Věra5-1310 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janků Karolina21Bartošková Marta21
Vondrušková Andrea21Jaramillo Věra03
Kárová Klára12Holubová Klaudie21
Počet diváků: 7

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy