Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínková Monika
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Čermáková Radka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20335:316TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačinová Pavla
Čermáková Eliška
 
 
Sedláčková Tereza
Heřmánková Andrea
 
 
66-7-9-52301
2.Čermáková EliškaJílková Vanessa602  3011
3.Bačinová PavlaHeřmánková Andrea-9-10-5  0312
4.Macurová DenisaSedláčková Tereza-5511-10-62313
5.Bačinová PavlaJílková Vanessa444  3023
6.Čermáková EliškaSedláčková Tereza-9-10-7  0324
7.Macurová DenisaHeřmánková Andrea6-96-1-72325
8.Bačinová PavlaSedláčková Tereza-6-9-4  0326
9.Macurová DenisaJílková Vanessa-3-49783236
10.Čermáková EliškaHeřmánková Andrea144  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čermáková Eliška21Jílková Vanessa03
Bačinová Pavla12Heřmánková Andrea21
Macurová Denisa12Sedláčková Tereza30
Počet diváků: 3
Přítomnost komisaře ČAST pana Stanislava Boučka



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká SkaliceVrchní
rozhodčí:
Hrubý Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:Prosa Stanislav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:Ošťádal Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:418:15256:288TJ Sokol Česká Skalice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Měšťanová Petra
Vítková Hana
 
 
Částková Eliška
Najmanová Markéta
 
 
-88-611103210
2.Měšťanová PetraZemková Barbora1029  3020
3.Vítková HanaNajmanová Markéta1048  3030
4.Částková EliškaWO    0331
5.Vítková HanaZemková Barbora855  3041
6.Měšťanová PetraČástková Eliška-8775 3151
7.Najmanová MarkétaWO    0352
8.Vítková HanaČástková Eliška234  3062
9.Zemková BarboraWO    0363
10.Měšťanová PetraNajmanová Markéta-14-9-8  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Měšťanová Petra21Zemková Barbora02
Vítková Hana30Najmanová Markéta11
   Částková Eliška02
WO03WO30
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
Stránský Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Jágr Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hruban Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:14388:344TJ Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Botková Michaela
Janoušková Jitka
 
 
89-614 3110
2.Dvořáková LenkaJanoušková Jitka-5856 3120
3.Žambokréthyová MilenaMatoušková Stanislava-76-117-82321
4.Klempířová JiřinaBotková Michaela-38-10-9 1322
5.Žambokréthyová MilenaJanoušková Jitka10511  3032
6.Dvořáková LenkaBotková Michaela4-6-9873242
7.Klempířová JiřinaMatoušková Stanislava963  3052
8.Žambokréthyová MilenaBotková Michaela9-49-3-92353
9.Klempířová JiřinaJanoušková Jitka544  3063
10.Dvořáková LenkaMatoušková Stanislava96-47 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořáková Lenka30Janoušková Jitka03
Žambokréthyová Milena12Matoušková Stanislava12
Klempířová Jiřina21Botková Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BraníkVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27297:401TTC Brandýs n.L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Černá Lenka
 
 
Zatřepálková Lenka
Hudečková Věra
 
 
-310-5-6 1301
2.Ulihrachová JitkaHudečková Věra108-2-453211
3.Černá MartinaČermáková Anna-2-4-7  0312
4.Černá LenkaZatřepálková Lenka8-5-11-12 1313
5.Černá MartinaHudečková Věra-4-4-7  0314
6.Ulihrachová JitkaZatřepálková Lenka12-4-8-7 1315
7.Černá LenkaČermáková Anna-4-7-5  0316
8.Černá MartinaZatřepálková Lenka87-88 3126
9.Černá LenkaHudečková Věra10-4-10-3 1327
10.Ulihrachová JitkaČermáková Anna7-9-95-52328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ulihrachová Jitka12Hudečková Věra21
Černá Martina12Čermáková Anna30
Černá Lenka03Zatřepálková Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga žen sk.B Kolo: 5 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:AST Kamenický ŠenovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:Dyškant Zdeněk
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Matas Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29317:396AST Kamenický Šenov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Jana
Ramešová Magdaléna
 
 
Výborná Michala
Korpová Romana ml.
 
 
-53-97-52301
2.Čížková JanaTonarová Tereza59-7-12-62302
3.Ramešová MagdalénaKorpová Romana ml.10-9-9-7 1303
4.Nesměráková EliškaVýborná Michala-4-5-9  0304
5.Ramešová MagdalénaTonarová Tereza-4-67-5 1305
6.Čížková JanaVýborná Michala-10-52-8 1306
7.Nesměráková EliškaKorpová Romana ml.-8-67-7 1307
8.Ramešová MagdalénaVýborná Michala-6-5-5  0308
9.Nesměráková EliškaTonarová Tereza-6611-763218
10.Hampejsová LucieKorpová Romana ml.-4-6-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čížková Jana02Tonarová Tereza21
Ramešová Magdaléna03Korpová Romana ml.30
Nesměráková Eliška12Výborná Michala30
Hampejsová Lucie01   
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy