Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33480:522Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Vít
Šmejkal Radek
 
 
Vaněček Petr
Hnilica Vladimír
 
 
-8-5-7  0301
2.Zítek Patrik
Jirkovský Antonín ml.
 
 
Závora Adam
Říšský Pavel
 
 
-10-10-9  0302
3.Zítek PatrikHnilica Vladimír-7-39-6 1303
4.Šmejkal RadekZávora Adam-77-5-9 1304
5.Jirkovský Antonín ml.Vaněček Petr-67-3-4 1305
6.Černý VítŘíšský Pavel-9-137573215
7.Šmejkal RadekHnilica Vladimír-743-6-112316
8.Jirkovský Antonín ml.Závora Adam-889-7-82317
9.Černý VítVaněček Petr-114107 3127
10.Zítek PatrikŘíšský Pavel7-6-910-62328
11.Jirkovský Antonín ml.Hnilica Vladimír-5-9-5  0329
12.Černý VítZávora Adam458  3039
13.Zítek PatrikVaněček Petr-99-235-723310
14.Šmejkal RadekŘíšský Pavel-4-4-6  03  
15.Černý VítHnilica Vladimír         
16.Zítek PatrikZávora Adam         
17.Šmejkal RadekVaněček Petr         
18.Jirkovský Antonín ml.Říšský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítek Patrik03Hnilica Vladimír30
Šmejkal Radek02Závora Adam21
Jirkovský Antonín ml.03Vaněček Petr21
Černý Vít30Říšský Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801Rozhodčí:Šmíd Jan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Kureš Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:37648:668SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kysela Martin
 
 
-98-89-62301
2.Karda Martin
Chládek Luboš
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-44-98-102302
3.Homolka PavelŠlehofer Stanislav ml.-88-9-9 1303
4.Karda MartinChodounský Martin9-11-3993213
5.Šmíd JanKubát Jan-3-9-7  0314
6.Chládek LubošKysela Martin10-889 3124
7.Karda MartinŠlehofer Stanislav ml.-5-103-3 1325
8.Šmíd JanChodounský Martin889  3035
9.Chládek LubošKubát Jan-6-865-82336
10.Homolka PavelKysela Martin-3188 3146
11.Šmíd JanŠlehofer Stanislav ml.-94-88-82347
12.Chládek LubošChodounský Martin7-7127 3157
13.Homolka PavelKubát Jan-11-125-14 1358
14.Karda MartinKysela Martin-9-612-8 1359
15.Chládek LubošŠlehofer Stanislav ml.107-10-573269
16.Homolka PavelChodounský Martin-7-7109-1023610
17.Karda MartinKubát Jan         
18.Šmíd JanKysela Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Homolka Pavel13Šlehofer Stanislav ml.31
Karda Martin12Chodounský Martin13
Šmíd Jan12Kubát Jan30
Chládek Luboš31Kysela Martin12
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Belfín Karel ml.
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Kesman Karel
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Jehlík Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:35584:611AC Sparta Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Javorský Daniel
 
 
Sochor Adam
Sochor David
 
 
-8-5-8  0301
2.Zahradník Lukáš
Pergler Jakub
 
 
Kroupa Tomáš
Šmíd Miroslav
 
 
-9-4-9  0302
3.Zahradník LukášSochor David5-611-6-112303
4.Javorský DanielŠmíd Miroslav6-7-78-42304
5.Pergler JakubKroupa Tomáš-8-4-6  0305
6.Končal AdamSochor Adam694  3015
7.Javorský DanielSochor David-76-4-7 1316
8.Pergler JakubŠmíd Miroslav9-55-523226
9.Končal AdamKroupa Tomáš985  3036
10.Zahradník LukášSochor Adam-3-6-10  0337
11.Pergler JakubSochor David-86-7-4 1338
12.Končal AdamŠmíd Miroslav-5669 3148
13.Kopřiva PavelKroupa Tomáš-73-7-8 1349
14.Javorský DanielSochor Adam69-126 3159
15.Končal AdamSochor David-197511 3169
16.Kopřiva PavelŠmíd Miroslav8108  3079
17.Javorský DanielKroupa Tomáš-103-413-523710
18.Pergler JakubSochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Lukáš02Sochor David31
Javorský Daniel13Šmíd Miroslav13
Pergler Jakub12Kroupa Tomáš31
Končal Adam40Sochor Adam12
Kopřiva Pavel11   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Kápl Jan st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Dvořák Ivan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18517:449ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýža Daniel
Zeman Lukáš
 
 
Zábranský Josef
Kézr Aleš
 
 
59-9-553210
2.Havlík Tomáš
Kowal René
 
 
Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
348  3020
3.Kowal RenéZábranský Josef9-610-9-132321
4.Hýža DanielBochňák David-1086-433231
5.Zeman LukášKézr Aleš-8992 3141
6.Havlík TomášKuba Miloslav358  3051
7.Hýža DanielPolcar Vojtěch-8-88-6 1352
8.Zeman LukášBochňák David-419-8-5 1353
9.Havlík TomášKézr Aleš6-197 3163
10.Kowal RenéKuba Miloslav8114  3073
11.Krejčí OndřejPolcar Vojtěch-4572 3183
12.Havlík TomášBochňák David-131028 3193
13.Kowal RenéKézr Aleš1011-59 31103
14.Hýža DanielKuba Miloslav7    10  
15.Havlík TomášPolcar Vojtěch         
16.Kowal RenéBochňák David         
17.Hýža DanielKézr Aleš         
18.Krejčí OndřejKuba Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kowal René21Zábranský Josef10
Hýža Daniel11Bochňák David12
Zeman Lukáš11Kézr Aleš03
Havlík Tomáš30Kuba Miloslav02
Krejčí Ondřej10Polcar Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Běhal Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20545:368TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Benák Libor
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-9-5-5  0301
2.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Štepka Miroslav
 
 
WO    3011
3.Benák JanŠtepka Miroslav-76-11-3 1312
4.Benák VítHejda Václav8-786 3122
5.Šedivý ZdeněkKoděra Filip858  3032
6.Benák LiborWO    3042
7.Benák VítŠtepka Miroslav-1187-963252
8.Šedivý ZdeněkHejda Václav669  3062
9.Benák LiborKoděra Filip-8-8911113272
10.Benák JanWO    3082
11.Šedivý ZdeněkŠtepka Miroslav8-7-83-92383
12.Benák LiborHejda Václav4-6-93-92384
13.Benák JanKoděra Filip-44-7-3 1385
14.Benák VítWO    3095
15.Benák LiborŠtepka MiroslavWO    30105
16.Benák JanHejda Václav         
17.Benák VítKoděra Filip         
18.Šedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Benák Jan02Štepka Miroslav21
Benák Vít20Hejda Václav12
Šedivý Zdeněk21Koděra Filip12
Benák Libor11   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Hrušková Lucie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15520:381SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-9742 3110
2.Plachý Jiří
Plachý Ladislav
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
97-103 3120
3.Špaček ZbyněkKolář Pavel-959-9-82321
4.Gajda JonášHuleš Petr438  3031
5.Plachý LadislavKruliš David526  3041
6.Plachý JiříNoveský Leon6-8911 3151
7.Gajda JonášKolář Pavel849  3061
8.Plachý LadislavHuleš Petr9-10-87-122362
9.Plachý JiříKruliš David724  3072
10.Špaček ZbyněkNoveský Leon-4-955-42373
11.Plachý LadislavKolář Pavel9-9-7873283
12.Plachý JiříHuleš Petr454  3093
13.Kubát PetrKruliš David91-64 31103
14.Gajda JonášNoveský Leon-6    01  
15.Plachý JiříKolář Pavel         
16.Kubát PetrHuleš Petr         
17.Gajda JonášKruliš David         
18.Plachý LadislavNoveský Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špaček Zbyněk02Kolář Pavel12
Gajda Jonáš20Huleš Petr12
Plachý Ladislav21Kruliš David03
Plachý Jiří30Noveský Leon11
Kubát Petr10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy