Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Slavík Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová-KorouhevRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad SázavouRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Dolejš Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34474:559TJ Sokol Borová-Korouhev

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Škopek Pavel
 
 
Štieber Břetislav
Bezdíček Martin
 
 
-106-10-4 1301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Marek David
Viesner Vojtěch
 
 
-8-4-7  0302
3.Slavík RadekMarek David-411-7-4 1303
4.Herout FrantišekŠkalda Jan-6-55-6 1304
5.Škopek PavelBezdíček Martin106-511 3114
6.Nevřela DanielViesner Vojtěch-118-8-8 1315
7.Herout FrantišekMarek David-1-6-1  0316
8.Škopek PavelŠkalda Jan-698-9103226
9.Nevřela DanielBezdíček Martin869  3036
10.Slavík RadekViesner Vojtěch10-865 3146
11.Škopek PavelMarek David-7-4-10  0347
12.Nevřela DanielŠkalda Jan7-67-7-42348
13.Slavík RadekŠtieber Břetislav969  3058
14.Herout FrantišekViesner Vojtěch-6-495-92359
15.Nevřela DanielMarek David-8-5-6  03510
16.Slavík RadekŠkalda Jan         
17.Herout FrantišekŠtieber Břetislav         
18.Škopek PavelViesner Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Radek21Marek David40
Herout František03Škalda Jan21
Škopek Pavel21Bezdíček Martin02
Nevřela Daniel13Viesner Vojtěch21
   Štieber Břetislav01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod DVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:Vavřička Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28617:559HB Ostrov H. Brod D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hitzger Jakub
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-8-7-12  0301
2.Mádr Miloslav
Sivera Adam
 
 
Vitula Josef
Palát Jiří ml.
 
 
11-945 3111
3.Mádr MiloslavDospíšil Jiří ml.9-3-8-6 1312
4.Hitzger JakubPalát Jiří ml.7-126-7-112313
5.Novák AlešAntoš Jiří9-8-4-7 1314
6.Sivera AdamVitula Josef4-9109 3124
7.Hitzger JakubDospíšil Jiří ml.-5-7-5  0325
8.Novák AlešPalát Jiří ml.8-37-963235
9.Sivera AdamAntoš Jiří9-103-8-72336
10.Záboj MatějVitula Josef683  3046
11.Novák AlešDospíšil Jiří ml.-9-48563256
12.Sivera AdamPalát Jiří ml.82-59 3166
13.Záboj MatějAntoš Jiří436  3076
14.Hitzger JakubVitula Josef7119  3086
15.Sivera AdamDospíšil Jiří ml.-92-6-7 1387
16.Záboj MatějPalát Jiří ml.884  3097
17.Hitzger JakubAntoš Jiří684  30107
18.Novák AlešVitula Josef-47   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav01Dospíšil Jiří ml.31
Hitzger Jakub22Palát Jiří ml.13
Novák Aleš21Antoš Jiří22
Sivera Adam22Vitula Josef03
Záboj Matěj30   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:Němeček Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Němeček Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34671:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vašíček Jan
 
 
Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
-4-9-5  0301
2.Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
Slavík Jan
Dufek Lukáš
 
 
-8-7105103211
3.Vašíček JanNovotný Petr-57-118-52312
4.Koníček MichalSlavík Jan-25-79113222
5.Flíbor ZbyněkDufek Lukáš877  3032
6.Darmovzal ZdeněkKodym Tomáš10-9-4-7 1333
7.Koníček MichalNovotný Petr-68-7-5 1334
8.Flíbor ZbyněkSlavík Jan3-76-1453244
9.Darmovzal ZdeněkDufek Lukáš448  3054
10.Vašíček JanKodym Tomáš3-13-108-82355
11.Flíbor ZbyněkNovotný Petr-10-9-3  0356
12.Darmovzal ZdeněkSlavík Jan678  3066
13.Vašíček JanDufek Lukáš9-963 3176
14.Koníček MichalKodym Tomáš897  3086
15.Darmovzal ZdeněkNovotný Petr7-6-88-72387
16.Vašíček JanSlavík Jan-79-77-52388
17.Koníček MichalDufek Lukáš-7-104-7 1389
18.Flíbor ZbyněkKodym Tomáš669  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Jan13Novotný Petr40
Koníček Michal22Slavík Jan13
Flíbor Zbyněk31Dufek Lukáš13
Darmovzal Zdeněk22Kodym Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Hubáček Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20533:471TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák David
Mocek Jan
 
 
Ramírez Francisco
Tesolin Riccardo
 
 
-9-9114113210
2.Lamač Petr
Kolařík Jan
 
 
Pozník David
Klemperer Jan
 
 
10-65-11-62311
3.Mocek JanRamírez Francisco98-2-1063221
4.Kolařík JanPozník David-8-1085133231
5.Novák DavidTesolin Riccardo-97-11793241
6.Lamač PetrKlemperer Jan786  3051
7.Kolařík JanRamírez Francisco-10-9-10  0352
8.Novák DavidPozník David4-775 3162
9.Lamač PetrTesolin Riccardo-1158-253272
10.Mocek JanKlemperer Jan-9-7-6  0373
11.Novák DavidRamírez Francisco13127  3083
12.Lamač PetrPozník David946  3093
13.Mocek JanTesolin Riccardo967  30103
14.Kolařík JanKlemperer Jan-78   11  
15.Lamač PetrRamírez Francisco         
16.Mocek JanPozník David         
17.Kolařík JanTesolin Riccardo         
18.Novák DavidKlemperer Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mocek Jan21Ramírez Francisco12
Kolařík Jan11Pozník David03
Novák David30Tesolin Riccardo03
Lamač Petr30Klemperer Jan11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.C Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Hruška Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:22572:498KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Vybíral Matouš
 
 
Jelínek Michal
Svojanovský Radim
 
 
-5-9-9  0301
2.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Bako Adam
Táborský Jiří
 
 
865  3011
3.Adam PetrJelínek Michal-6-78-6 1312
4.Marek JaroslavBako Adam8-643 3122
5.Ondrovčák RadekTáborský Jiří8810  3032
6.Vybíral MatoušSvojanovský Radim9-498 3142
7.Marek JaroslavJelínek Michal-4-988-62343
8.Ondrovčák RadekBako Adam778  3053
9.Vybíral MatoušTáborský Jiří5-86-8-62354
10.Svoboda AlešSvojanovský Radim9-1287 3164
11.Ondrovčák RadekJelínek Michal47-5-7-72365
12.Vybíral MatoušBako Adam894  3075
13.Svoboda AlešTáborský Jiří5-579 3185
14.Marek JaroslavSvojanovský Radim754  3095
15.Vybíral MatoušJelínek Michal-6-94-9 1396
16.Svoboda AlešBako Adam643  30106
17.Marek JaroslavTáborský Jiří         
18.Ondrovčák RadekSvojanovský Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Petr01Jelínek Michal40
Marek Jaroslav21Bako Adam04
Ondrovčák Radek21Táborský Jiří12
Vybíral Matouš22Svojanovský Radim03
Svoboda Aleš30   
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy