Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.Brod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, Moravská Ostrava 70200Rozhodčí:Hranická Jana
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Chovancová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26300:381HB Ostrov H.Brod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezděčíková Lenka
Glücková Lenka
 
 
Pytlíková Tereza
Stránská Anna
 
 
7-6-109-92301
2.Bezděčíková LenkaStránská Anna-8-813-4 1302
3.Březinová BarboraPytlíková Tereza-8-7-6  0303
4.Glücková LenkaHolejšovská Anna56-46 3113
5.Březinová BarboraStránská Anna-6-6-8  0314
6.Bezděčíková LenkaHolejšovská Anna10-999 3124
7.Glücková LenkaPytlíková Tereza10-6-4-3 1325
8.Březinová BarboraHolejšovská Anna-3-9-10  0326
9.Glücková LenkaStránská Anna-39-9-9 1327
10.Bezděčíková LenkaPytlíková Tereza-8-7-3  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezděčíková Lenka12Stránská Anna30
Březinová Barbora03Pytlíková Tereza30
Glücková Lenka12Holejšovská Anna12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20364:364TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ščibraniová Magdaléna
Juchelková Lucie
 
 
Zemanová Simona
Mergenthalová Petra
 
 
-4437 3110
2.Juchelková LucieViktorínová Michaela-10-11-6  0311
3.Ščibraniová MagdalénaZemanová Simona8-10511 3121
4.Kubjatková AlicaMergenthalová Petra-7-76-11 1322
5.Ščibraniová MagdalénaViktorínová Michaela4812  3032
6.Juchelková LucieMergenthalová Petra583  3042
7.Kubjatková AlicaZemanová Simona-69-610-72343
8.Ščibraniová MagdalénaMergenthalová Petra-3-1079-62344
9.Kubjatková AlicaViktorínová Michaela-9-5-4  0345
10.Juchelková LucieZemanová Simona-11511-7-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Juchelková Lucie12Viktorínová Michaela21
Ščibraniová Magdaléna21Zemanová Simona21
Kubjatková Alica03Mergenthalová Petra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Novák Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21269:263SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Doležalová Markéta
 
 
Sazimová Adéla
Šichanová Vendula
 
 
-4-6-7  0301
2.Svojanovská JanaSazimová Adéla-4-7-4  0302
3.Syrová LucieŠichanová Vendula8-8-8-6 1303
4.Doležalová MarkétaWO    3013
5.Syrová LucieSazimová Adéla-6-3-4  0314
6.Svojanovská JanaWO    3024
7.Doležalová MarkétaŠichanová Vendula-7-6-8  0325
8.Syrová LucieWO    3035
9.Doležalová MarkétaSazimová Adéla9-7-5-3 1336
10.Svojanovská JanaŠichanová Vendula59-9-10-42337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svojanovská Jana02Sazimová Adéla30
Syrová Lucie02Šichanová Vendula30
Doležalová Markéta02   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SVS Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143Rozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Rozínková Monika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14352:285SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Čermáková Eliška
 
 
Truněčková Anežka
Zoubková Adéla
 
 
-8-1191163210
2.Čermáková EliškaDucháčová Kateřina654  3020
3.Rozínková KateřinaZoubková Adéla59-63 3130
4.Bačinová PavlaSazimová Terezie-5-4-5  0331
5.Rozínková KateřinaDucháčová Kateřina662  3041
6.Čermáková EliškaSazimová Terezie-3-6-7  0342
7.Bačinová PavlaZoubková Adéla7-55-7-92343
8.Rozínková KateřinaSazimová Terezie9-145-763253
9.Bačinová PavlaTruněčková Anežka569  3063
10.Čermáková EliškaZoubková AdélaWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čermáková Eliška11Ducháčová Kateřina02
Rozínková Kateřina30Zoubková Adéla11
Bačinová Pavla12Sazimová Terezie21
   Truněčková Anežka01
WO10WO01
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Ježková Jana
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313Rozhodčí:Michalčíková Vladislava
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Hájíček Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:19262:250TT Moravský Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Štěpánka
Hnátková Kateřina
 
 
Šedová Eliška
Andriyanova Liliya
 
 
-9-99-3 1301
2.Malíková KláraŠedová Eliška-2-7-3  0302
3.Hnátková KateřinaAndriyanova Liliya-6-3-5  0303
4.Vrzalová ŠtěpánkaRůžičková Daniela10-8105 3113
5.Hnátková KateřinaŠedová Eliška-5-5-7  0314
6.Malíková KláraRůžičková Daniela-3-57-5 1315
7.Vrzalová ŠtěpánkaAndriyanova Liliya-9-7-5  0316
8.Hnátková KateřinaRůžičková DanielaWO    3026
9.Vrzalová ŠtěpánkaŠedová EliškaWO    3036
10.Malíková KláraAndriyanova LiliyaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára02Šedová Eliška20
Hnátková Kateřina02Andriyanova Liliya20
Vrzalová Štěpánka11Růžičková Daniela11
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga žen sk.B Kolo: 6 Kategorie: female
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST A. Eberle Blansko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:9325:219TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Štrbíková Renata
 
 
Ševčíková Veronika
Mazalová Kristýna
 
 
573  3010
2.Stramová EliškaTrávníčková Karla-7-7-6  0311
3.Štrbíková RenataMazalová Kristýna121  3021
4.Palkovská IvanaŠevčíková Veronika76-85 3131
5.Štrbíková RenataTrávníčková Karla637  3041
6.Stramová EliškaŠevčíková Veronika9-597 3151
7.Palkovská IvanaMazalová Kristýna632  3061
8.Daková AnetaŠevčíková Veronika-5-5-5  0362
9.Palkovská IvanaTrávníčková Karla512  3072
10.Stramová EliškaMazalová Kristýna-96413 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stramová Eliška21Trávníčková Karla12
Štrbíková Renata20Mazalová Kristýna03
Palkovská Ivana30Ševčíková Veronika12
Daková Aneta01   
Od 16:00 do konce utkání kontrola komisaře ČAST Jana Beneše. Rozhodčí u stolu bez platné licence.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy