Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Šálený David
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:22326:360SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym Tomáš
Novotný Petr
 
 
Rozínek Vojtěch
Pluhař Jan
 
 
13-78-5-42301
2.Kodym TomášRozínek Vojtěch-8-5-9  0302
3.Novotný PetrPluhař Jan479  3012
4.Schlappl JaroslavČerný Jiří-5-7-3  0313
5.Novotný PetrRozínek Vojtěch-8-105-9 1314
6.Kodym TomášČerný Jiří-8129-653224
7.Schlappl JaroslavPluhař Jan-6-7910-82325
8.Novotný PetrČerný Jiří35-16-10103235
9.Schlappl JaroslavRozínek Vojtěch-8-7-7  0336
10.Kodym TomášPluhař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kodym Tomáš11Rozínek Vojtěch30
Novotný Petr21Pluhař Jan11
Schlappl Jaroslav03Černý Jiří12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice AVrchní
rozhodčí:
Jirout Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:40Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19373:376nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
Jirout Vojtěch
Volhejn Dan
 
 
-76-67-112301
2.Sedláček RadekJirout Vojtěch-5998 3111
3.Beneš Jan ml.Černík Jan1056  3021
4.Janík Michal st.Volhejn Dan5108  3031
5.Beneš Jan ml.Jirout Vojtěch9-57-9123241
6.Sedláček RadekVolhejn Dan-5-9-3  0342
7.Janík Michal st.Černík Jan-13678 3152
8.Beneš Jan ml.Volhejn Dan-9107-6-82353
9.Janík Michal st.Jirout Vojtěch-93-59-62354
10.Sedláček RadekČerník Jan-6-9-5  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sedláček Radek12Jirout Vojtěch12
Beneš Jan ml.21Černík Jan12
Janík Michal st.21Volhejn Dan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16341:338TJ Lanškroun, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Jányš Ondřej
 
 
Svoboda David
Šerý Ondřej
 
 
7-4-9-8 1301
2.Vybíral JakubDvořák Jakub955  3011
3.Langr LukášSvoboda David68-119 3121
4.Jányš OndřejŠerý Ondřej767  3031
5.Langr LukášDvořák Jakub-4811-783241
6.Vybíral JakubŠerý Ondřej997  3051
7.Jányš OndřejSvoboda David-11-7-6  0352
8.Langr Lukᚊerý Ondřej-3-910-5 1353
9.Jányš OndřejDvořák Jakub-10-8-9  0354
10.Vybíral JakubSvoboda David-67910 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vybíral Jakub30Dvořák Jakub12
Langr Lukáš21Svoboda David12
Jányš Ondřej12Šerý Ondřej12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:40Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:19399:375Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Sýkora David
 
 
Walker Clement Joe
Knobloch Miroslav
 
 
68-7-1193210
2.Říšský PavelWalker Clement Joe7510  3020
3.Sýkora DavidPodrazký Adam4-887 3130
4.Vintr JosefKnobloch MiroslavŽ19-6-7-9 1331
5.Sýkora DavidWalker Clement Joe-8-4-7  0332
6.Říšský PavelKnobloch Miroslav8-75-963242
7.Vintr JosefPodrazký Adam13-88-943252
8.Sýkora DavidKnobloch Miroslav8-9-11-8 1353
9.Vintr JosefWalker Clement Joe6-6-9-10 1354
10.Říšský PavelPodrazký Adam677  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Říšský Pavel30Walker Clement Joe21
Sýkora David12Podrazký Adam03
Vintr Josef12Knobloch Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:4255:169SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
582  3010
2.Podrazil VáclavBeneš Jiří-983-9-62311
3.Beran TomášTauš Jiří666  3021
4.Beran MatějGrubr Vojtěch6108  3031
5.Beran TomášBeneš Jiří556  3041
6.Podrazil VáclavGrubr Vojtěch-10988 3151
7.Beran MatějTauš Jiří528  3061
8.Beran TomášGrubr Vojtěch         
9.Beran MatějBeneš Jiří         
10.Podrazil VáclavTauš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Podrazil Václav11Beneš Jiří11
Beran Tomáš20Tauš Jiří02
Beran Matěj20Grubr Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy