Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24576:535AŠ Mladá Boleslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr
 
 
Kaipr Petr
Matějka Martin
 
 
6-10114 3110
2.Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
Paroulek Milan
Procházka Roman
 
 
875  3020
3.Čeřovský PetrMatějka Martin1299  3030
4.Pácha RobinKaipr Petr11-8-85-42331
5.Niems DušanParoulek Milan437  3041
6.Oplt PavelProcházka Roman885  3051
7.Pácha RobinMatějka Martin-3-8109-62352
8.Niems DušanKaipr Petr8-78-4-42353
9.Oplt PavelParoulek Milan-74-9453263
10.Čeřovský PetrProcházka Roman9-865 3173
11.Niems DušanMatějka Martin-7-3-5  0374
12.Oplt PavelKaipr Petr11-4-81073284
13.Čeřovský PetrParoulek Milan653  3094
14.Pácha RobinProcházka Roman-7-5-6  0395
15.Oplt PavelMatějka Martin98-8-3-52396
16.Čeřovský PetrKaipr Petr678  30106
17.Pácha RobinParoulek Milan         
18.Niems DušanProcházka Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čeřovský Petr40Matějka Martin31
Pácha Robin03Kaipr Petr22
Niems Dušan12Paroulek Milan03
Oplt Pavel31Procházka Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
Veselý Martin
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34634:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Durdis Petr ml.
 
 
Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
-10-6-10  0301
2.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
6-4-12933211
3.Čech JiříPilner Jaroslav-6-8-9  0312
4.Lauber JakubZaplatílek Ctibor-7-6-10  0313
5.Durdis Petr ml.Lhoták Jakub-8119-5-62314
6.Veselý PavelŠembera Karel94-103 3124
7.Lauber JakubPilner Jaroslav-12-513-6 1325
8.Durdis Petr ml.Zaplatílek Ctibor-5-9107-62326
9.Veselý PavelLhoták Jakub-37-6-10 1327
10.Čech JiříŠembera Karel5123  3037
11.Durdis Petr ml.Pilner Jaroslav-6-5-4  0338
12.Veselý PavelZaplatílek Ctibor1310  3048
13.Čech JiříLhoták Jakub5-754 3158
14.Lauber JakubŠembera Karel897  3068
15.Veselý PavelPilner Jaroslav-6-12-8  0369
16.Čech JiříZaplatílek Ctibor66-712 3179
17.Lauber JakubLhoták Jakub13-877 3189
18.Durdis Petr ml.Šembera Karel3-8712 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čech Jiří31Pilner Jaroslav40
Lauber Jakub22Zaplatílek Ctibor22
Durdis Petr ml.13Lhoták Jakub22
Veselý Pavel22Šembera Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol KrchlebyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. NymburskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27589:536Sokol Krchleby

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randák Adam
Sádlo Josef
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-8-89-7 1301
2.Doležal Martin
Bittner Miloslav
 
 
Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
-7897 3111
3.Doležal MartinZatřepálek Pavel-10-9-11  0312
4.Sádlo JosefMühlfeit Luboš128-96 3122
5.Randák AdamIvan Milan318  3032
6.Bittner MiloslavZatřepálek Petr-9-9-5  0333
7.Sádlo JosefZatřepálek Pavel-65-7-1 1334
8.Randák AdamMühlfeit Luboš97-97 3144
9.Bittner MiloslavIvan Milan-67-6-5 1345
10.Doležal MartinZatřepálek Petr89-104 3155
11.Randák AdamZatřepálek Pavel977  3065
12.Bittner MiloslavMühlfeit Luboš951  3075
13.Doležal MartinIvan Milan2-1189 3185
14.Sádlo JosefZatřepálek Petr-2-10-5  0386
15.Bittner MiloslavZatřepálek Pavel-8-926-62387
16.Doležal MartinMühlfeit Luboš7711  3097
17.Sádlo JosefIvan Milan-51023 31107
18.Randák AdamZatřepálek Petr496  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Martin31Zatřepálek Pavel31
Sádlo Josef22Mühlfeit Luboš04
Randák Adam30Ivan Milan13
Bittner Miloslav13Zatřepálek Petr21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11453:340Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Lambert Zbyněk
Steffl Jan
 
 
5-559 3110
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Semrád Petr
Šoltés Martin
 
 
5-7-13833220
3.Barcal PetrŠoltés Martin-7-8124113230
4.Hluchý MarekSteffl Jan6117  3040
5.Cacek TomášLambert Zbyněk79-86 3150
6.Frýdl MilošSemrád Petr55-86 3160
7.Hluchý MarekŠoltés Martin9-973 3170
8.Cacek TomášSteffl Jan954  3080
9.Frýdl MilošLambert Zbyněk6105  3090
10.Barcal PetrSemrád Petr-9-993-92391
11.Cacek Tomᚊoltés Martin7104  30101
12.Frýdl MilošSteffl Jan6    10  
13.Barcal PetrLambert Zbyněk         
14.Hluchý MarekSemrád Petr         
15.Frýdl MilošŠoltés Martin         
16.Barcal PetrSteffl Jan         
17.Hluchý MarekLambert Zbyněk         
18.Cacek TomášSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barcal Petr11Šoltés Martin03
Hluchý Marek20Steffl Jan02
Cacek Tomáš30Lambert Zbyněk02
Frýdl Miloš20Semrád Petr11
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34536:560ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
Hrazdíra Jiří
Miffek Daniel
 
 
1079  3010
2.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Dohnal Jaroslav
 
 
WO    3020
3.Richter Jaroslav ml.Miffek Daniel-5-9-5  0321
4.Richter VojtěchDohnal Jaroslav-7910-6-102322
5.Slaměník RichardHrazdíra Jiří9119  3032
6.Šulc DaliborŠturc Jiří-9-76-9 1333
7.Richter VojtěchMiffek Daniel-7-2-6  0334
8.Slaměník RichardDohnal Jaroslav-7786 3144
9.Šulc DaliborHrazdíra Jiří10-9-105133254
10.Richter Jaroslav ml.Šturc Jiří-9-94-8 1355
11.Slaměník RichardMiffek Daniel-3-8-6  0356
12.Šulc DaliborDohnal Jaroslav-7-7-10  0357
13.Richter Jaroslav ml.Hrazdíra Jiří-6779 3167
14.Richter VojtěchŠturc Jiří-8-63-9 1368
15.Šulc DaliborMiffek Daniel7-8-6-2 1369
16.Richter Jaroslav ml.Dohnal Jaroslav-69-16-10 13610
17.Richter VojtěchHrazdíra Jiří-5-947832  
18.Slaměník RichardŠturc Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Richter Jaroslav ml.13Miffek Daniel40
Richter Vojtěch03Dohnal Jaroslav31
Slaměník Richard21Hrazdíra Jiří03
Šulc Dalibor13Šturc Jiří30
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy