Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VěžniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VěžniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:910:29312:400TJ Jiskra Humpolec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tlačbaba Martin
Dočekal Milan
 
 
Pavlík Adam
Brukner Vít
 
 
-8-4-9  0301
2.Klimeš MartinPros Ondřej-7-788-112302
3.Tlačbaba MartinBrukner Vít8-56-8-52303
4.Dočekal MilanPavlík Adam-7-6-8  0304
5.Tlačbaba MartinPros Ondřej-5-8-7  0305
6.Klimeš MartinPavlík Adam-98-77103215
7.Dočekal MilanBrukner Vít9-8-79-42316
8.Tlačbaba MartinPavlík Adam-9-7-6  0317
9.Dočekal MilanPros Ondřej-8-6-8  0318
10.Klimeš MartinBrukner Vít-7-86-2 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimeš Martin12Pros Ondřej30
Tlačbaba Martin03Brukner Vít30
Dočekal Milan03Pavlík Adam21



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Babínek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pelhřimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polná, Žejdlicova 1231Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:10386:305Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babínek Jiří
Kučera Martin
 
 
Talíř Pavel
Záboj Petr
 
 
-587-663210
2.Kučera MartinTalíř Pavel589  3020
3.Šejstal AdolfZáboj Petr10-936 3130
4.Babínek JiříZelenka Ondřej-978-793240
5.Šejstal AdolfTalíř Pavel9511  3050
6.Kučera MartinZelenka Ondřej13-10-7823260
7.Babínek JiříZáboj Petr1176  3070
8.Šejstal AdolfZelenka Ondřej-9-9-9  0371
9.Babínek JiříTalíř Pavel555  3081
10.Kučera MartinZáboj Petr687  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Martin30Talíř Pavel03
Šejstal Adolf21Záboj Petr03
Babínek Jiří30Zelenka Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Humpolec BVrchní
rozhodčí:
Poulíček Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS ChotěbořRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Humpolec, Tyšovo nám. 745Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26279:371TJ CHS Chotěboř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jaroslav
Roh Tomáš
 
 
Joksch Jakub
Pokorný Radim
 
 
-1047-6-132301
2.Hájek JaroslavJoksch Jakub-7-78-6 1302
3.Roh TomášJob Štefan-6-4-5  0303
4.Žáček LukášPokorný Radim-1-4-5  0304
5.Roh TomášJoksch Jakub-2-39-3 1305
6.Hájek JaroslavPokorný Radim5-7-84103215
7.Žáček LukášJob Štefan-1-5-7  0316
8.Roh TomášPokorný Radim588  3026
9.Žáček LukášJoksch Jakub-7-9-8  0327
10.Hájek JaroslavJob Štefan-148-3-82328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hájek Jaroslav12Joksch Jakub30
Roh Tomáš12Job Štefan30
Žáček Lukáš03Pokorný Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: ČESKÝ POHÁR Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sklo Bohemia Světlá nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Růžička Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní centrum Pěšinky, Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, 1. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 08. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16408:362TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jan
Hart Luboš
 
 
Jirásek Martin
Trtík Zdeněk
 
 
598  3010
2.Hart LubošJirásek Martin510-8-3-62311
3.Růžička JanTrtík Zdeněk6712  3021
4.Tecl TomášVavřička Richard09-611 3131
5.Růžička JanJirásek Martin-81094 3141
6.Hart LubošVavřička Richard-8-99943251
7.Tecl TomášTrtík Zdeněk-8528 3161
8.Růžička JanVavřička Richard-98-79-92362
9.Tecl TomášJirásek Martin47-8-1053272
10.Hart LubošTrtík Zdeněk-410-5-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hart Luboš12Jirásek Martin12
Růžička Jan21Trtík Zdeněk12
Tecl Tomáš30Vavřička Richard12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy