Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ENFIREEX OSTRAVAVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Stavoimpex HodonínRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4136:114TTC ENFIREEX OSTRAVA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubKlos Patrik396  3010
2.Bělík ŠimonTymofieiev Oleksandr98-95 3120
3.Delinčák FilipKadlček Michal5-3-10-2 1321
4.Kleprlík JakubTymofieiev Oleksandr1149  3031
5.Bělík ŠimonKlos Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Klos Patrik01
Bělík Šimon10Tymofieiev Oleksandr02
Delinčák Filip01Kadlček Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
2:37:11159:185TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubBuben Vlastimil9811  3010
2.Blinka MichalCrha Jakub7-6-9-8 1311
3.Rosu Robert AlexandruKlásek Marek-3-1-6  0312
4.Seibert JakubCrha Jakub-758-1293222
5.Blinka MichalBuben Vlastimil-13-6-9  0323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub20Buben Vlastimil11
Blinka Michal02Crha Jakub11
Rosu Robert Alexandru01Klásek Marek10
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4142:121KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinKaucký Petr6411  3010
2.Koblížek MartinZelinka Jakub-56-5-8 1311
3.Pavelka TomášRozínek Vojtěch988  3021
4.Olejník MartinZelinka Jakub-61573 3131
5.Koblížek MartinKaucký Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Kaucký Petr01
Koblížek Martin01Zelinka Jakub11
Pavelka Tomáš10Rozínek Vojtěch01
Počet diváků: 26



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:HB OstrovRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:34:9108:134HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekObešlo Michal-7-812-7 1301
2.Martinko TomášProkopcov Dmitrij887  3011
3.Štalzer AdamSkála Radek-8-8-4  0312
4.Onderka FrantišekProkopcov Dmitrij-5-5-9  0313
5.Martinko TomášObešlo Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Onderka František02Obešlo Michal10
Martinko Tomáš10Prokopcov Dmitrij11
Štalzer Adam01Skála Radek10
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:36:9150:155SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrŽŠtěpánek David-11-11-15  0301
2.Bajger OndřejGavlas Antonín ml.-9-86-3 1302
3.Valenta JanKvěton Ondřej966  3012
4.David PetrGavlas Antonín ml.-56-1110-102313
5.Bajger OndřejŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr02Štěpánek David10
Bajger Ondřej01Gavlas Antonín ml.20
Valenta Jan10Květon Ondřej01
Počet diváků: 30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy