Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK ZámělVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HroškaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Záměl č.p. 126Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:20645:433SK Záměl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Lukáš
Hájek Karel
 
 
Petr Tomáš
Petr Kamil
 
 
562  3010
2.Kulička Petr
Krupička Tomáš
 
 
Petr Jan
Hlaváček Rudolf
 
 
-9-115-5 1311
3.Novotný LukášPetr Tomáš252  3021
4.Hájek KarelPetr Jan985  3031
5.Kulička PetrHlaváček Rudolf5-87-10-92332
6.Krupička TomášPetr Kamil-9125-973242
7.Hájek KarelPetr Tomáš354  3052
8.Kulička PetrPetr Jan7-9-8-10 1353
9.Krupička TomášHlaváček Rudolf7166  3063
10.Novotný LukášPetr Kamil237  3073
11.Kulička PetrPetr Tomáš162  3083
12.Krupička TomášPetr Jan-98-57-62384
13.Novotný LukášHlaváček Rudolf324  3094
14.Hájek KarelPetr Kamil-6-77-9 1395
15.Krupička TomášPetr Tomáš005  30105
16.Novotný LukášPetr Jan1045  30115
17.Hájek KarelHlaváček RudolfWO    30125
18.Kulička PetrPetr Kamil-6-9-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Lukáš40Petr Tomáš04
Hájek Karel21Petr Jan22
Kulička Petr13Hlaváček Rudolf12
Krupička Tomáš31Petr Kamil22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TutlekyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:33698:681TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sarwa Mieczyslaw
Provazník Josef
 
 
Ďoubek Josef
Beran Jan
 
 
-79-97-72301
2.Martinec Pavel
Petelík Pavel st.
 
 
Kotásek Jiří
Lerch Luboš
 
 
6-877 3111
3.Provazník JosefBeran Jan-3-98-9 1312
4.Petelík Pavel st.Lerch Luboš-6397 3122
5.Martinec PavelĎoubek Josef-97-85153232
6.Sarwa MieczyslawKotásek Jiří8-464 3142
7.Petelík Pavel st.Beran Jan2-368 3152
8.Martinec PavelLerch Luboš8-779 3162
9.Sarwa MieczyslawĎoubek Josef-766-1453272
10.Provazník JosefKotásek Jiří-76-38-92373
11.Martinec PavelBeran Jan9-7-8-8 1374
12.Sarwa MieczyslawLerch Luboš76-78 3184
13.Provazník JosefĎoubek Josef-26-6673294
14.Petelík Pavel st.Kotásek Jiří-9-136-6 1395
15.Sarwa MieczyslawBeran Jan1098  30105
16.Provazník JosefLerch Luboš8-7710 31115
17.Petelík Pavel st.Ďoubek Josef7-8-78832125
18.Martinec PavelKotásek JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Josef22Beran Jan22
Petelík Pavel st.31Lerch Luboš04
Martinec Pavel21Ďoubek Josef04
Sarwa Mieczyslaw40Kotásek Jiří21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horách BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Peklo nad Zdobnicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olešnice v Orlických horách 246, 517 83 Olešnice v Orlických horáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30631:611TJ Start Olešnice v Orlických horách B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ksandr Jan ml.
Komůrka Václav ml.
 
 
Krsek Václav
Sedláček Miroslav
 
 
-8710-4-122301
2.Tamáš Lukáš
Sedláček Josef
 
 
Kalců Jiří
Mikyska Alan
 
 
568  3011
3.Sedláček JosefKalců Jiří79-49 3121
4.Tamáš LukášKrsek Václav-7-2-7  0322
5.Komůrka Václav ml.Mikyska Alan7-68-973232
6.Ksandr Jan ml.Sedláček Miroslav-11-474103242
7.Tamáš LukášKalců Jiří-7-9-4  0343
8.Komůrka Václav ml.Krsek Václav658  3053
9.Ksandr Jan ml.Mikyska Alan-8-4810-82354
10.Sedláček JosefSedláček Miroslav44-3-8-72355
11.Komůrka Václav ml.Kalců Jiří7-5-4-4 1356
12.Ksandr Jan ml.Krsek Václav696  3066
13.Sedláček JosefMikyska Alan-6-3-4  0367
14.Tamáš LukášSedláček Miroslav8-3107 3177
15.Ksandr Jan ml.Kalců Jiří765  3087
16.Sedláček JosefKrsek Václav48-510 3197
17.Tamáš LukášMikyska Alan91-812 31107
18.Komůrka Václav ml.Sedláček Miroslav35-94 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Josef22Kalců Jiří22
Tamáš Lukáš22Krsek Václav13
Komůrka Václav ml.31Mikyska Alan22
Ksandr Jan ml.31Sedláček Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:1. FC Rokytnice v Orlických horách CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Častolovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rokytnice v Orlických horáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39637:668TJ Sokol Častolovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rajnoha David
Holenda Tomáš
 
 
Kunčar Michal
Ešpandr Jan
 
 
-3-6101043210
2.Štěpánek Roman
Štefek Michal
 
 
Frýda Miroslav
Štauber Jiří
 
 
795  3020
3.Holenda TomášKunčar Michal-15-9-7  0321
4.Štěpánek RomanEšpandr Jan7-8-98-102322
5.Štefek MichalFrýda Miroslav-109-6-4 1323
6.Rajnoha DavidŠtauber Jiří36-10-993233
7.Štěpánek RomanKunčar Michal-4-99-5 1334
8.Štefek MichalEšpandr Jan-7-8-5  0335
9.Rajnoha DavidFrýda Miroslav8-8-6-8 1336
10.Holenda Tomᚊtauber Jiří7911  3046
11.Štefek MichalKunčar Michal-6-57-8 1347
12.Rajnoha DavidEšpandr Jan-7-1266-102348
13.Holenda TomášFrýda Miroslav-11-10-3  0349
14.Štěpánek RomanŠtauber Jiří7-1076 3159
15.Rajnoha DavidKunčar Michal7-752 3169
16.Holenda TomášEšpandr Jan-9-4-12  03610
17.Štěpánek RomanFrýda Miroslav12-7-7-6 13611
18.Štefek MichalŠtauber Jiří986  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holenda Tomáš13Kunčar Michal31
Štěpánek Roman13Ešpandr Jan40
Štefek Michal13Frýda Miroslav40
Rajnoha David22Štauber Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy