Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice z.s. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosek Pavel
Budiš Tomáš
 
 
Břeský Zdeněk
Teturová Barbora
 
 
     1301
2.Mlynár Radoslav
Ráček Ladislav
 
 
Látal Roman
Marek Jakub
 
 
     3111
3.Mlynár RadoslavTeturová Barbora     0312
4.Budiš TomášBřeský Zdeněk     3022
5.Rosek PavelLátal Roman     0323
6.Ráček LadislavMarek Jakub     0324
7.Budiš TomášTeturová Barbora     3234
8.Rosek PavelBřeský Zdeněk     3244
9.Ráček LadislavLátal Roman     0345
10.Mlynár RadoslavMarek Jakub     3055
11.Rosek PavelTeturová Barbora     3265
12.Ráček LadislavBřeský Zdeněk     1366
13.Mlynár RadoslavLátal Roman     3076
14.Budiš TomášMarek Jakub     0377
15.Ráček LadislavTeturová Barbora     0378
16.Mlynár RadoslavBřeský Zdeněk     3188
17.Budiš TomášLátal Roman     3298
18.Rosek PavelMarek Jakub     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlynár Radoslav31Teturová Barbora22
Budiš Tomáš31Břeský Zdeněk13
Rosek Pavel22Látal Roman22
Ráček Ladislav04Marek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov z.s. BVrchní
rozhodčí:
Kůřil Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11664:477TJ Vlast Ježov z.s. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Chvátal Antonín st.
 
 
Blaha Stanislav
Jirásek Petr
 
 
4-647 3110
2.Pantlík Ladislav
Kůřil Pavel ml.
 
 
Smutný Antonín
Lažek Marek
 
 
467  3020
3.Pantlík LadislavSmutný Antonín76-33 3130
4.Marada TomášBlaha Stanislav-665-453240
5.Kůřil Pavel st.Jirásek Petr388  3050
6.Kůřil Pavel ml.Lažek Marek1079  3060
7.Marada TomášSmutný Antonín749  3070
8.Kůřil Pavel st.Blaha Stanislav11-108-283280
9.Kůřil Pavel ml.Jirásek Petr7105  3090
10.Pantlík LadislavLažek Marek733  30100
11.Kůřil Pavel st.Smutný Antonín476  30110
12.Kůřil Pavel ml.Blaha Stanislav104-74 31120
13.Pantlík LadislavJirásek Petr1113  30130
14.Marada TomášLažek Marek857  30140
15.Kůřil Pavel ml.Smutný Antonín1010-66 31150
16.Pantlík LadislavBlaha Stanislav-7-88-13 13151
17.Marada TomášJirásek Petr866  30161
18.Kůřil Pavel st.Lažek Marek71910  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pantlík Ladislav31Smutný Antonín04
Marada Tomáš40Blaha Stanislav13
Kůřil Pavel st.40Jirásek Petr04
Kůřil Pavel ml.40Lažek Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vracov z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna přísálí Vlkoš 135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 TJ Sokol Vracov z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Jakub
Fric Milan
 
 
Boruta Vladislav
Boruta Matěj
 
 
     0301
2.Elznic Drahomír
Jarýn Jiří
 
 
Trcala Miroslav
Šnajdr Radomír
 
 
     0302
3.Jarýn JiříŠnajdr Radomír     3012
4.Klimeš JakubBoruta Matěj     0313
5.Elznic DrahomírBoruta Vladislav     0314
6.Fric MilanTrcala Miroslav     0315
7.Klimeš JakubŠnajdr Radomír     0316
8.Elznic DrahomírBoruta Matěj     2317
9.Fric MilanBoruta Vladislav     0318
10.Jarýn JiříTrcala Miroslav     1319
11.Elznic DrahomírŠnajdr Radomír     03110
12.Fric MilanBoruta Matěj     03111
13.Jarýn JiříBoruta Vladislav     03112
14.Klimeš JakubTrcala Miroslav     03113
15.Fric MilanŠnajdr Radomír     03114
16.Jarýn JiříBoruta Matěj     23115
17.Klimeš JakubBoruta Vladislav     03116
18.Elznic DrahomírTrcala Miroslav     32216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarýn Jiří13Šnajdr Radomír31
Klimeš Jakub04Boruta Matěj40
Elznic Drahomír13Boruta Vladislav40
Fric Milan04Trcala Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35639:598SKST Rohatec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Hubačka Miroslav
 
 
Příkaský Libor
Rybecký Jakub
 
 
-510-8-9 1301
2.Benadová Nikola
Nešpor Rostislav st.
 
 
Vymyslický Stanislav st.
Vymyslický Stanislav ml.
 
 
118-79 3111
3.Staněk MichalPříkaský Libor-9-8-6  0312
4.Benadová NikolaRybecký Jakub-84-9-9 1313
5.Nešpor Rostislav st.Vymyslický Stanislav st.9-1048 3123
6.Hubačka MiroslavVymyslický Stanislav ml.446  3033
7.Benadová NikolaPříkaský Libor-9105-9-92334
8.Nešpor Rostislav st.Rybecký Jakub673  3044
9.Hubačka MiroslavVymyslický Stanislav st.-65-69-102345
10.Staněk MichalVymyslický Stanislav ml.12-86-923255
11.Nešpor Rostislav st.Příkaský Libor-9688 3165
12.Hubačka MiroslavRybecký Jakub4-4-3-11 1366
13.Staněk MichalVymyslický Stanislav st.-8-2-8  0367
14.Benadová NikolaVymyslický Stanislav ml.955  3077
15.Hubačka MiroslavPříkaský Libor-9-8-8  0378
16.Staněk MichalRybecký Jakub-10-6-2  0379
17.Benadová NikolaVymyslický Stanislav st.-97-97-923710
18.Nešpor Rostislav st.Vymyslický Stanislav ml.322  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Michal13Příkaský Libor31
Benadová Nikola13Rybecký Jakub31
Nešpor Rostislav st.40Vymyslický Stanislav st.31
Hubačka Miroslav13Vymyslický Stanislav ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvatobořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hála Josef
Hála Zbyněk
 
 
Komosný Miloslav
Oláh Eduard
 
 
     3010
2.Palán František
Chimiák Petr
 
 
Konečný Miroslav
Mikula Ján
 
 
     3120
3.Hála JosefKonečný Miroslav     3130
4.Hála ZbyněkOláh Eduard     0331
5.Chimiák PetrKomosný Miloslav     1332
6.Palán FrantišekMikula Ján     3242
7.Hála ZbyněkKonečný Miroslav     3152
8.Chimiák PetrOláh Eduard     0353
9.Palán FrantišekKomosný Miloslav     2354
10.Hála JosefMikula Ján     3264
11.Chimiák PetrKonečný Miroslav     2365
12.Palán FrantišekOláh Eduard     0366
13.Hála JosefKomosný Miloslav     3176
14.Hála ZbyněkMikula Ján     3186
15.Palán FrantišekKonečný Miroslav     3296
16.Hála JosefOláh Eduard     1397
17.Hála ZbyněkKomosný Miloslav     30107
18.Chimiák PetrMikula Ján     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hála Josef31Konečný Miroslav13
Hála Zbyněk31Oláh Eduard40
Chimiák Petr04Komosný Miloslav22
Palán František22Mikula Ján13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22 Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moudrý Rostislav
Šikuta Michal
 
 
Dřevojan Martin
Umšajt Ivan
 
 
     1301
2.Pozděch Josef
Werner Jan
 
 
Konečný Lubomír
Hlahůlek Emil
 
 
     3011
3.Werner JanDřevojan Martin     2312
4.Moudrý RostislavUmšajt Ivan     3022
5.Pozděch JosefKonečný Lubomír     3032
6.Chimiak StanislavHlahůlek Emil     3042
7.Moudrý RostislavDřevojan Martin     0343
8.Pozděch JosefUmšajt Ivan     3153
9.Chimiak StanislavKonečný Lubomír     3163
10.Werner JanHlahůlek Emil     3073
11.Šikuta MichalDřevojan Martin     0374
12.Chimiak StanislavUmšajt Ivan     3284
13.Werner JanKonečný Lubomír     3294
14.Moudrý RostislavHlahůlek Emil     30104
15.Chimiak StanislavDřevojan Martin     31114
16.Werner JanUmšajt Ivan     31124
17.Moudrý RostislavKonečný Lubomír     32134
18.Šikuta MichalHlahůlek Emil     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Werner Jan31Dřevojan Martin31
Moudrý Rostislav31Umšajt Ivan04
Pozděch Josef20Konečný Lubomír04
Chimiak Stanislav40Hlahůlek Emil04
Šikuta Michal11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín FVrchní
rozhodčí:
Brhel Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32585:572SK Baník Ratíškovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Zaťko Karel
 
 
Charvát Vít st.
Zdařilová Martina
 
 
1296  3010
2.Maděrič Zdeněk
Kočvara Vít
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
-3-7-6  0311
3.Maděrič ZdeněkHradil Kryštof-5-8-9  0312
4.Hlobil AlbertCharvát Vít st.-9-7-9  0313
5.Zaťko KarelKuchařič Jiří ml.119-98 3123
6.Kočvara VítZdařilová Martina758  3033
7.Hlobil AlbertHradil Kryštof6-9-7-8 1334
8.Zaťko KarelCharvát Vít st.-79-99-62335
9.Kočvara VítKuchařič Jiří ml.-9-29-6 1336
10.Maděrič ZdeněkZdařilová Martina6-915 3146
11.Zaťko KarelHradil Kryštof-10-65-9 1347
12.Kočvara VítCharvát Vít st.-5-7-5  0348
13.Maděrič ZdeněkKuchařič Jiří ml.7610  3058
14.Hlobil AlbertZdařilová Martina138  3068
15.Kočvara VítHradil Kryštof-8-1010-2 1369
16.Maděrič ZdeněkCharvát Vít st.7-59-7-823610
17.Hlobil AlbertKuchařič Jiří ml.766  30710
18.Zaťko KarelZdařilová Martina355  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděrič Zdeněk22Hradil Kryštof40
Hlobil Albert22Charvát Vít st.40
Zaťko Karel22Kuchařič Jiří ml.13
Kočvara Vít13Zdařilová Martina04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy