Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Král Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-MalešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:40613:659TJ Sokol Michle D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Martin
Rybenský Marek
 
 
Veselý Vojtěch
Ambrož Jiří
 
 
-99-6-8 1301
2.Vorel Martin
Liška Jan
 
 
Hrdlička Jakub
Kucharčík Jan
 
 
-6-79883211
3.Rybenský MarekVeselý Vojtěch-6-7-8  0312
4.Vorel MartinAmbrož Jiří-68-7-9 1313
5.Král MartinKucharčík Jan-9-9-3  0314
6.Liška JanHrdlička Jakub9-97-1193224
7.Vorel MartinVeselý Vojtěch-46-99-92325
8.Král MartinAmbrož Jiří-11415-153235
9.Liška JanKucharčík Jan88-95 3145
10.Rybenský MarekHrdlička Jakub-9-87-17 1346
11.Král MartinVeselý Vojtěch7-1075 3156
12.Liška JanAmbrož Jiří6-9-11563266
13.Rybenský MarekKucharčík Jan-5-679-62367
14.Vorel MartinHrdlička Jakub-8-99-9 1368
15.Liška JanVeselý Vojtěch-8-7-4  0369
16.Rybenský MarekAmbrož Jiří-69-7-8 13610
17.Vorel MartinKucharčík Jan         
18.Král MartinHrdlička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek04Veselý Vojtěch31
Vorel Martin03Ambrož Jiří22
Král Martin21Kucharčík Jan21
Liška Jan31Hrdlička Jakub21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 18:45 Začátek
utkání
18:55Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:41724:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merkl Roman
Dlask Marek
 
 
Bláha Milan
Kolesnikov Nikita
 
 
-7-6-9  0301
2.Herrmann Vít
Handlová Natálie
 
 
Bartoňová Tereza
Rychlý Tomáš
 
 
73-89 3111
3.Dlask MarekRychlý Tomáš-9810-6103221
4.Handlová NatálieBláha Milan-53-1110-92322
5.Merkl RomanBartoňová Tereza-969-6-72323
6.Herrmann VítKolesnikov Nikita-11-9-9  0324
7.Handlová NatálieRychlý Tomáš5-95-9-52325
8.Merkl RomanBláha Milan115-6-663235
9.Herrmann VítBartoňová Tereza1-107-793245
10.Dlask MarekKolesnikov Nikita-6-114863255
11.Merkl RomanRychlý Tomáš-8-99-3 1356
12.Herrmann VítBláha Milan42-78 3166
13.Dlask MarekBartoňová Tereza711-78 3176
14.Handlová NatálieKolesnikov Nikita-10-9-8  0377
15.Herrmann VítRychlý Tomáš7-983 3187
16.Dlask MarekBláha Milan8-35-983297
17.Handlová NatálieBartoňová Tereza45-13-10-92398
18.Merkl RomanKolesnikov Nikita-3-3-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dlask Marek40Rychlý Tomáš22
Handlová Natálie04Bláha Milan13
Merkl Roman13Bartoňová Tereza22
Herrmann Vít31Kolesnikov Nikita31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice BVrchní
rozhodčí:
Matoušek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33696:688TJ Sokol Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Manko Viktor
Marek Vladimír
 
 
Kaňka Tomáš
Šimeček Jan
 
 
-8988 3110
2.Matoušek Jan
Laube Petr
 
 
Průša Martin
Kotlorz Lukáš
 
 
611-77 3120
3.Matoušek JanPrůša Martin-4998 3130
4.Laube PetrŠimeček Jan5-9-61073240
5.Marek VladimírKaňka Tomáš-12-5-7  0341
6.Manko ViktorKotlorz Lukáš6112  3051
7.Laube PetrPrůša Martin-6-27-9 1352
8.Marek VladimírŠimeček Jan9-9-9-9 1353
9.Manko ViktorKaňka Tomáš-913-9-9 1354
10.Matoušek JanKotlorz Lukáš585  3064
11.Marek VladimírPrůša Martin-59-94-42365
12.Manko ViktorŠimeček Jan8-12-4-9 1366
13.Matoušek JanKaňka Tomáš-748-1693276
14.Laube PetrKotlorz Lukáš-9-999103286
15.Manko ViktorPrůša Martin879  3096
16.Matoušek JanŠimeček Jan11-6-7-6 1397
17.Laube PetrKaňka Tomáš-8-7810-32398
18.Marek VladimírKotlorz Lukáš1385  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Jan31Průša Martin22
Laube Petr22Šimeček Jan31
Marek Vladimír13Kaňka Tomáš31
Manko Viktor22Kotlorz Lukáš04
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071Rozhodčí:Fišer Petr
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8399:284TJ Pankrác C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Ladislav
Budík Bohuslav
 
 
Ploc Marek
Šindelář Michal
 
 
88-79 3110
2.Král Lukáš
Fišer Petr
 
 
Pocz Štefan
Turek Tomáš
 
 
67-6-853220
3.Budík BohuslavPloc Marek8-943 3130
4.Tůma LadislavTurek Tomáš536  3040
5.Fišer PetrPocz Štefan8-99-1053250
6.Král Lukᚊindelář Michal6-994 3160
7.Tůma LadislavPloc Marek587  3070
8.Fišer PetrTurek Tomáš7-1188 3180
9.Král LukášPocz Štefan665  3090
10.Budík BohuslavBudiš Ondřej866  30100
11.Fišer PetrPloc Marek         
12.Král LukášTurek Tomáš         
13.Budík BohuslavPocz Štefan         
14.Tůma LadislavBudiš Ondřej         
15.Král LukášPloc Marek         
16.Budík BohuslavTurek Tomáš         
17.Tůma LadislavPocz Štefan         
18.Fišer PetrBudiš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Budík Bohuslav20Ploc Marek02
Tůma Ladislav20Turek Tomáš02
Fišer Petr20Pocz Štefan02
Král Lukáš20Šindelář Michal01
   Budiš Ondřej01
Stridani Budis za Sindelare



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15361:321TJ AVIA Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Taraňko Mikhail
Mach Jakub
 
 
Huleš Jiří
 
 
WOWOWO  3010
2.Peršl Martin
Toula Vladimír
 
 
Abrahám Petr
Dušek Zdeněk
 
 
-648-6-62311
3.Toula VladimírAbrahám Petr-85-48-92312
4.Mach JakubHuleš Jiří8-975 3122
5.Peršl MartinDušek Zdeněk-8-978-42323
6.Taraňko MikhailWOWOWO  3033
7.Mach JakubAbrahám Petr-3-5-9  0334
8.Peršl MartinHuleš Jiří766  3044
9.Taraňko MikhailDušek Zdeněk8-555 3154
10.Toula VladimírWOWOWO  3064
11.Peršl MartinAbrahám Petr-6588 3174
12.Taraňko MikhailHuleš Jiří477  3084
13.Toula VladimírDušek Zdeněk497  3094
14.Mach JakubWOWOWO  30104
15.Taraňko MikhailAbrahám Petr674  30  
16.Toula VladimírHuleš Jiří         
17.Mach JakubDušek Zdeněk         
18.Peršl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Toula Vladimír11Abrahám Petr21
Mach Jakub11Huleš Jiří03
Peršl Martin21Dušek Zdeněk12
Taraňko Mikhail20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy