Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zbečník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nahořany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ ZbečníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
online ne
BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37634:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencl Josef
Červený Karel
 
 
Vlášek Kamil
Voborník Petr
 
 
387  3010
2.Herzog Antonín
Štencl Josef ml.
 
 
Vlášek Aleš
Kárník Vladimír
 
 
-6-7-11  0311
3.Herzog AntonínVlášek Kamil-8-2-8  0312
4.Štencl Josef ml.Vlášek Aleš-467-873222
5.Štencl JosefVoborník Petr59-87 3132
6.Červený KarelKárník Vladimír10-7-12973242
7.Štencl Josef ml.Vlášek Kamil-6-6-6  0343
8.Štencl JosefVlášek Aleš-67-12-16 1344
9.Červený KarelVoborník Petr948  3054
10.Herzog AntonínKárník Vladimír5-5-5-8 1355
11.Štencl JosefVlášek Kamil-14-8-10  0356
12.Červený KarelVlášek Aleš-91249 3166
13.Herzog AntonínVoborník Petr87-69 3176
14.Štencl Josef ml.Kárník Vladimír-5-5-6  0377
15.Červený KarelVlášek Kamil-10-678-82378
16.Herzog AntonínVlášek Aleš-5-108863288
17.Štencl Josef ml.Voborník Petr-95123 3198
18.Štencl JosefKárník Vladimír-7-6-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herzog Antonín22Vlášek Kamil40
Štencl Josef ml.22Vlášek Aleš13
Štencl Josef13Voborník Petr04
Červený Karel31Kárník Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43561:665TJ Sokol Česká Skalice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cejnarová Tereza
Kuhajdíková Pavlína
 
 
Hamza Daniel
Závoďančík Martin
 
 
-5-5-2  0301
2.Gorol Adam
Matuška Tomáš
 
 
Postupa Jan
Kučera Jan
 
 
-4-5-2  0302
3.Kuhajdíková PavlínaKučera Jan810-8-1363212
4.Matuška TomášZávoďančík Martin8-7-10883222
5.Gorol AdamHamza Daniel-7-6-6  0323
6.Holeček DavidPostupa Jan9-6-4683233
7.Matuška TomášKučera Jan-4-4-8  0334
8.Cejnarová TerezaZávoďančík Martin-9-911-10 1335
9.Holeček DavidHamza Daniel-8-7-9  0336
10.Kuhajdíková PavlínaPostupa Jan-7-1084-22337
11.Cejnarová TerezaKučera Jan-3-84-3 1338
12.Holeček DavidZávoďančík Martin107-1311 3148
13.Kuhajdíková PavlínaHamza Daniel589  3058
14.Matuška TomášPostupa Jan-7-7-4  0359
15.Holeček DavidKučera Jan9-6-7-13 13510
16.Kuhajdíková PavlínaZávoďančík Martin142  30610
17.Matuška TomášHamza Daniel-4-611-9 13611
18.Cejnarová TerezaPostupa Jan-10-2-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuhajdíková Pavlína31Kučera Jan31
Matuška Tomáš13Závoďančík Martin13
Gorol Adam01Hamza Daniel31
Holeček David22Postupa Jan31
Cejnarová Tereza03   
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Skalice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Horní Kostelec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká Skalice,Tyršova 555Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11621:365TJ Sokol Česká Skalice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuťák Vladimír
Špetla Jaromír
 
 
Liška Lukáš
Lišková Kateřina
 
 
7-7-9-10 1301
2.Dvořáčková Naděžda
Cimburek Jaroslav
 
 
Šimůnek Josef
Koblása Lubomír
 
 
734  3011
3.Kuťák VladimírLiška Lukáš556  3021
4.Dvořáčková NaděždaŠimůnek Josef1485  3031
5.Špetla JaromírLišková Kateřina244  3041
6.Cimburek JaroslavKoblása Lubomír323  3051
7.Dvořáčková NaděždaLiška Lukáš865  3061
8.Špetla JaromírŠimůnek Josef9-4-5-7 1362
9.Cimburek JaroslavLišková Kateřina-671-773272
10.Kuťák VladimírKoblása Lubomír323  3082
11.Špetla JaromírLiška Lukáš579  3092
12.Cimburek JaroslavŠimůnek Josef-2687 31102
13.Kuťák VladimírLišková Kateřina334  30112
14.Dvořáčková NaděždaKoblása Lubomír833  30122
15.Cimburek JaroslavLiška Lukáš232  30132
16.Kuťák VladimírŠimůnek Josef7-46-5332142
17.Dvořáčková NaděždaLišková Kateřina453  30152
18.Špetla JaromírKoblása Lubomír126  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuťák Vladimír40Liška Lukáš04
Dvořáčková Naděžda40Šimůnek Josef13
Špetla Jaromír31Lišková Kateřina04
Cimburek Jaroslav40Koblása Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 355, 51771 České MeziříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11688:329TJ Sokol České Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borůvka Petr
Zítko Pavel
 
 
Kuneš Jan
Vejroch Jiří
 
 
883  3010
2.Javornický Aleš
Nováček Jiří
 
 
Konečný Miloš
 
 
WO    3020
3.Borůvka PetrKuneš Jan2-972 3130
4.Javornický AlešWO    3040
5.Nováček JiříVejroch Jiří333  3050
6.Zítko PavelKonečný Miloš7-9-8833260
7.Javornický AlešKuneš Jan-9429 3170
8.Nováček JiříWO    3080
9.Zítko PavelVejroch Jiří4-845 3190
10.Borůvka PetrKonečný Miloš326  30100
11.Nováček JiříKuneš Jan93-7-12632110
12.Zítko PavelWO    30120
13.Borůvka PetrVejroch Jiří465  30130
14.Javornický AlešKonečný Miloš-11837 31140
15.Zítko PavelKuneš Jan125-6-5632150
16.Borůvka PetrWO    30160
17.Javornický AlešVejroch Jiří-7874 31170
18.Nováček JiříKonečný Miloš365  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Borůvka Petr30Kuneš Jan04
Javornický Aleš30Vejroch Jiří04
Nováček Jiří30Konečný Miloš04
Zítko Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jasenná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Radechová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JasennaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20691:569TJ Sokol Jasenná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Petr
Dubnová Alena
 
 
Lanta Robert
Seidl Pavel
 
 
-41195 3110
2.Coufal Pavel
Karel Jiří
 
 
Koblížek Jiří
Vlček Petr
 
 
878  3020
3.Karel JiříLanta Robert4-7-414103230
4.Samek DavidSeidl Pavel-74-33-122331
5.Dubnová AlenaKoblížek Jiří889  3041
6.Sedláček PetrVlček Petr978  3051
7.Samek DavidLanta Robert8-89-7-62352
8.Dubnová AlenaSeidl Pavel7-454 3162
9.Sedláček PetrKoblížek Jiří1249  3072
10.Karel JiříVlček Petr3-6-10863282
11.Dubnová AlenaLanta Robert1376  3092
12.Sedláček PetrSeidl Pavel-911710 31102
13.Karel JiříKoblížek Jiří561  30112
14.Samek DavidVlček Petr388  30122
15.Sedláček PetrLanta Robert66-3-10232132
16.Karel JiříSeidl Pavel-8-5-6  03133
17.Samek DavidKoblížek Jiří688  30143
18.Dubnová AlenaVlček Petr-87-74532153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karel Jiří31Lanta Robert13
Samek David22Seidl Pavel22
Dubnová Alena40Koblížek Jiří04
Sedláček Petr40Vlček Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velká Jesenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libchyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocnična Velká Jesenice 234Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36597:626TJ Sokol Libchyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cohorna Petr ml.
Zajíček Miloš
 
 
Vacek Vladimír
Stejskal Jiří
 
 
-8-4-3  0301
2.Vojtas Miloš
Vohralík Pavel
 
 
Kovalčík Josef
Kulhavý Petr
 
 
-4-8-4  0302
3.Zajíček MilošStejskal Jiří-5-96-9 1303
4.Cohorna Petr ml.Kovalčík Josef88-85 3113
5.Vojtas MilošVacek Vladimír458  3023
6.Vohralík PavelKulhavý Petr-7711-1-32324
7.Cohorna Petr ml.Stejskal Jiří-5-711-10 1325
8.Vojtas MilošKovalčík Josef-11-1-5  0326
9.Vohralík PavelVacek Vladimír8513  3036
10.Zajíček MilošKulhavý Petr-77-12-3 1337
11.Vojtas MilošStejskal Jiří-11-1110-8 1338
12.Vohralík PavelKovalčík Josef-9-91-6 1339
13.Zajíček MilošVacek Vladimír239  3049
14.Cohorna Petr ml.Kulhavý Petr6-88-9113259
15.Vohralík PavelStejskal Jiří-11-10-12  03510
16.Zajíček MilošKovalčík Josef438  30610
17.Cohorna Petr ml.Vacek Vladimír697  30710
18.Vojtas MilošKulhavý Petr12-49-9-223711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zajíček Miloš22Stejskal Jiří40
Cohorna Petr ml.31Kovalčík Josef22
Vojtas Miloš13Vacek Vladimír04
Vohralík Pavel13Kulhavý Petr31
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy