Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ValdiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náměstí Míru 1, Valdice 507 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33513:535TJ Dvůr Králové n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Milan
Rejha Jan
 
 
Jež Rostislav
Šulc Petr
 
 
7412  3010
2.Jirásek Martin st.
Kašpar Petr
 
 
Krýza Luděk
Kléma Jan
 
 
-89-76-62311
3.Rejha JanKrýza Luděk9-6-5-15 1312
4.Kašpar PetrJež Rostislav-674-9-172313
5.Jirásek Martin st.Šulc Petr-87-9-8 1314
6.Jirásek MilanKléma Jan26-76 3124
7.Kašpar PetrKrýza Luděk-8-7-4  0325
8.Jirásek Martin st.Jež Rostislav-9-9-5  0326
9.Jirásek MilanŠulc Petr763  3036
10.Rejha JanKléma Jan5-9-6-4 1337
11.Jirásek Martin st.Krýza Luděk36-8-5-42338
12.Jirásek MilanJež Rostislav5-4-68-92339
13.Rejha JanŠulc Petr-8-4610123249
14.Kašpar PetrKléma Jan-8-98-5 13410
15.Jirásek MilanKrýza Luděk8612  30  
16.Rejha JanJež Rostislav-9    01  
17.Kašpar PetrŠulc Petr         
18.Jirásek Martin st.Kléma Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rejha Jan12Krýza Luděk30
Kašpar Petr03Jež Rostislav30
Jirásek Martin st.03Šulc Petr12
Jirásek Milan21Kléma Jan21
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:32633:620Sokol PP Hr.Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrycík Radim
Hardubej Eduard ml.
 
 
Hušek Adam
Zoubek Šimon
 
 
-8-95-7 1301
2.Čenovský David
Divecký Filip
 
 
Kačer Radek
Jirásek Martin ml.
 
 
8-1098 3111
3.Čenovský DavidHušek Adam6-12-8-8 1312
4.Hrycík RadimJirásek Martin ml.-11-8159-82313
5.Hardubej Eduard ml.Kačer Radek2-5-86-112314
6.Divecký FilipZoubek Šimon929  3024
7.Hrycík RadimHušek Adam13-2-2-5 1325
8.Hardubej Eduard ml.Jirásek Martin ml.-99-11-8 1326
9.Divecký FilipKačer Radek868  3036
10.Čenovský DavidZoubek Šimon451  3046
11.Hardubej Eduard ml.Hušek Adam8-7-4-7 1347
12.Divecký FilipJirásek Martin ml.8-6-5-12 1348
13.Čenovský DavidKačer Radek273  3058
14.Hrycík RadimZoubek Šimon4118  3068
15.Divecký FilipHušek Adam-4-38-8 1369
16.Čenovský DavidJirásek Martin ml.999  3079
17.Hrycík RadimKačer Radek9-1197 3189
18.Hardubej Eduard ml.Zoubek Šimon-5-9-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čenovský David31Hušek Adam40
Hrycík Radim22Jirásek Martin ml.31
Hardubej Eduard ml.04Kačer Radek13
Divecký Filip22Zoubek Šimon13
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan BroumovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník VamberkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-OlivětínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8389:299Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
Jakubec Jan
Ducháč Radek
 
 
-9973 3110
2.Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
Valášek Milan
Kotyza Ondřej
 
 
886  3020
3.Vodal VladimírJakubec Jan8-499 3130
4.Kollert DavidDucháč Radek889  3040
5.Brzecki PawelValášek Milan-81089 3150
6.Gombarčík Karel ml.Kotyza Ondřej547  3060
7.Kollert DavidJakubec Jan-73-7493270
8.Brzecki PawelDucháč Radek4-783 3180
9.Gombarčík Karel ml.Valášek Milan10-984 3190
10.Vodal VladimírKotyza Ondřej8-669 31100
11.Brzecki PawelJakubec Jan         
12.Gombarčík Karel ml.Ducháč Radek         
13.Vodal VladimírValášek Milan         
14.Kollert DavidKotyza Ondřej         
15.Gombarčík Karel ml.Jakubec Jan         
16.Vodal VladimírDucháč Radek         
17.Kollert DavidValášek Milan         
18.Brzecki PawelKotyza Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodal Vladimír20Jakubec Jan02
Kollert David20Ducháč Radek02
Brzecki Pawel20Valášek Milan02
Gombarčík Karel ml.20Kotyza Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Rtyně v P.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34598:601TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek Oldřich
Koblížek Michal
 
 
Brůna Petr
Jakubec Martin
 
 
-8797 3110
2.Kábrt Vratislav
Martin Petr
 
 
Malík Lukáš
Bolehovský Martin st.
 
 
469  3020
3.Koblížek OldřichMalík Lukáš-4-8-2  0321
4.Koblížek MichalBrůna Petr-9-7-6  0322
5.Martin PetrJakubec Martin-8-75-9 1323
6.Kábrt VratislavBolehovský Martin st.42-126 3133
7.Koblížek MichalMalík Lukáš7-9-7-8 1334
8.Martin PetrBrůna Petr987  3044
9.Kábrt VratislavJakubec Martin-10105-5-92345
10.Koblížek OldřichBolehovský Martin st.-4-9-8  0346
11.Martin PetrMalík Lukáš-248-763256
12.Kábrt VratislavBrůna Petr6-8-13-6 1357
13.Koblížek OldřichJakubec Martin5-7-7-2 1358
14.Koblížek MichalBolehovský Martin st.8114  3068
15.Kábrt VratislavMalík Lukáš899  3078
16.Koblížek OldřichBrůna Petr6-12-6-9 1379
17.Koblížek MichalJakubec Martin5128  3089
18.Martin PetrBolehovský Martin st.-6-6-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koblížek Oldřich04Malík Lukáš22
Koblížek Michal22Brůna Petr31
Martin Petr22Jakubec Martin31
Kábrt Vratislav22Bolehovský Martin st.22
Počet diváků: 10
Po dohodě vedoucích bylo utkání zahájeno o 30 minut dříve.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará PakaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34716:674Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Kazda Vojtěch
Fejfar Jakub
 
 
-748-963210
2.Dlabola Petr
Krtička Luboš
 
 
Šmidrkal Jan
Knap Lukáš
 
 
-69-7-7 1311
3.Krtička LubošŠmidrkal Jan-6-8-3  0312
4.Vajgl PavelKazda Vojtěch257  3022
5.Dlabola PetrFejfar Jakub-8969 3132
6.Šajner LubomírKnap Lukáš6711  3042
7.Vajgl PavelŠmidrkal Jan8-8-88-92343
8.Dlabola PetrKazda Vojtěch-3976 3153
9.Šajner LubomírFejfar Jakub59-9-12103263
10.Krtička LubošKnap Lukáš11-8612 3173
11.Dlabola PetrŠmidrkal Jan-99-77-102374
12.Šajner LubomírKazda Vojtěch-10-989-62375
13.Krtička LubošFejfar Jakub-56-6-8 1376
14.Vajgl PavelKnap Lukáš75-83 3186
15.Šajner LubomírŠmidrkal Jan75-6-6-92387
16.Krtička LubošKazda Vojtěch-11-77-6 1388
17.Vajgl PavelFejfar Jakub556  3098
18.Dlabola PetrKnap Lukáš-549-11932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krtička Luboš13Šmidrkal Jan40
Vajgl Pavel31Kazda Vojtěch22
Dlabola Petr31Fejfar Jakub13
Šajner Lubomír22Knap Lukáš04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 863, Jičín 50601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27637:580TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
Sixta Daniel
Šorm Luboš ml.
 
 
5-87-8-92301
2.Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Sixta Vít
Klimenta Matěj
 
 
988  3011
3.Červenka JanŠorm Luboš ml.10-5-7-5 1312
4.Vraštil TomášSixta Vít-137-9993222
5.Sebera PetrKlimenta Matěj8-9-311-92323
6.Kříž Milan ml.Sixta Daniel47-7-12-52324
7.Vraštil Tomᚊorm Luboš ml.-109-8-7 1325
8.Sebera PetrSixta Vít778  3035
9.Kříž Milan ml.Klimenta Matěj3102  3045
10.Červenka JanSixta Daniel567  3055
11.Sebera PetrŠorm Luboš ml.-7-5-7  0356
12.Kříž Milan ml.Sixta Vít35-96 3166
13.Červenka JanKlimenta Matěj1325  3076
14.Vraštil TomášSixta Daniel787  3086
15.Kříž Milan ml.Šorm Luboš ml.-5-6-6  0387
16.Červenka JanSixta Vít-11-810963297
17.Vraštil TomášKlimenta Matěj510-119 31107
18.Sebera PetrSixta Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Jan31Šorm Luboš ml.40
Vraštil Tomáš31Sixta Vít04
Sebera Petr12Klimenta Matěj13
Kříž Milan ml.22Sixta Daniel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy