Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hr.Králové 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nová PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6376:214Sokol PP Hr.Králové 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Adam
Hrunka Jakub
 
 
Luňák Michal
Virag Miroslav
 
 
37-95 3110
2.Jirásek Martin ml.
Čepelka Jan
 
 
Růžek Roman
Stoklas Horst
 
 
8-769 3120
3.Hrunka JakubLuňák Michal56-82 3130
4.Čepelka JanRůžek Roman7-846 3140
5.Jirásek Martin ml.Stoklas Horst645  3050
6.Hušek AdamVirag Miroslav232  3060
7.Čepelka JanLuňák Michal-67-8583270
8.Jirásek Martin ml.Růžek Roman543  3080
9.Hušek AdamStoklas Horst434  3090
10.Hrunka JakubVirag Miroslav654  30100
11.Jirásek Martin ml.Luňák Michal         
12.Hušek AdamRůžek Roman         
13.Hrunka JakubStoklas Horst         
14.Čepelka JanVirag Miroslav         
15.Hušek AdamLuňák Michal         
16.Hrunka JakubRůžek Roman         
17.Čepelka JanStoklas Horst         
18.Jirásek Martin ml.Virag Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrunka Jakub20Luňák Michal02
Čepelka Jan20Růžek Roman02
Jirásek Martin ml.20Stoklas Horst02
Hušek Adam20Virag Miroslav02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Vrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tatran Hostinné CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:25535:414TJ Dvůr Králové n.L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krýza Luděk
Jež Rostislav
 
 
Sixta Vít
Klimenta Matěj
 
 
1116  3010
2.Šulc Petr
Foff Miroslav st.
 
 

 
 
WO    3020
3.Foff Miroslav st.Šplíchal Jan-8789 3130
4.Jež RostislavSixta Vít49-85 3140
5.Krýza LuděkKlimenta Matěj438  3050
6.Šulc PetrWO    3060
7.Jež RostislavŠplíchal Jan-4-8-9  0361
8.Krýza LuděkSixta Vít-3-97-5 1362
9.Šulc PetrKlimenta Matěj-9-4-2  0363
10.Foff Miroslav st.WO    3073
11.Krýza LuděkŠplíchal Jan-7-9-10  0374
12.Šulc PetrSixta Vít-78-8-7 1375
13.Foff Miroslav st.Klimenta Matěj-3-665-32376
14.Jež RostislavWO    3086
15.Šulc PetrŠplíchal Jan-1-9-8  0387
16.Foff Miroslav st.Sixta Vít-61076 3197
17.Jež RostislavKlimenta Matěj3-565 31107
18.Krýza Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foff Miroslav st.21Šplíchal Jan31
Jež Rostislav21Sixta Vít22
Krýza Luděk12Klimenta Matěj22
Šulc Petr03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:27615:594TTC Kostelec n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Bolehovský Martin st.
 
 
Červenka Jan
Vraštil Tomáš
 
 
9-81015 3110
2.Brůna Petr
Jakubec Martin
 
 
Kříž Milan ml.
Sebera Petr
 
 
-98-4-6 1311
3.Brůna PetrČervenka Jan88-6-5-72312
4.Jakubec MartinKříž Milan ml.-1167-4-42313
5.Bolehovský Martin st.Sebera Petr-885-7-62314
6.Malík LukášVraštil Tomáš5-477 3124
7.Jakubec MartinČervenka Jan-159104 3134
8.Bolehovský Martin st.Kříž Milan ml.-6-5-6  0335
9.Malík LukášSebera Petr-10659 3145
10.Brůna PetrVraštil Tomáš-75-45103255
11.Bolehovský Martin st.Červenka Jan11-812-6103265
12.Malík LukášKříž Milan ml.3516  3075
13.Brůna PetrSebera Petr119-53 3185
14.Jakubec MartinVraštil Tomáš75-8-793295
15.Malík LukášČervenka Jan8-894 31105
16.Brůna PetrKříž Milan ml.         
17.Jakubec MartinSebera Petr         
18.Bolehovský Martin st.Vraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr21Červenka Jan13
Jakubec Martin21Kříž Milan ml.21
Bolehovský Martin st.12Sebera Petr12
Malík Lukáš40Vraštil Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník VamberkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stará PakaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jůnova 63 51754 VamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34536:570Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Radek
Valášek Milan
 
 
Dlabola Petr
Vajgl Pavel
 
 
-3-4-9  0301
2.Jakubec Jan
Vrkoslav Martin
 
 
Krtička Luboš
Handschug Jan
 
 
9103  3011
3.Vrkoslav MartinDlabola Petr-7-6-7  0312
4.Valášek MilanVajgl Pavel-4-7-13  0313
5.Ducháč RadekKrtička Luboš6-910-763223
6.Jakubec JanHandschug Jan457  3033
7.Valášek MilanDlabola Petr-7-8-5  0334
8.Ducháč RadekVajgl Pavel-48-8-7 1335
9.Jakubec JanKrtička Luboš7-684 3145
10.Vrkoslav MartinHandschug Jan67-87 3155
11.Ducháč RadekDlabola Petr9-2-109-42356
12.Jakubec JanVajgl Pavel46-7-11-62357
13.Vrkoslav MartinKrtička Luboš8-3-9-12 1358
14.Valášek MilanHandschug Jan768  3068
15.Jakubec JanDlabola Petr-6-799-92369
16.Vrkoslav MartinVajgl Pavel-8-84-6 13610
17.Valášek MilanKrtička Luboš         
18.Ducháč RadekHandschug Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vrkoslav Martin13Dlabola Petr40
Valášek Milan12Vajgl Pavel40
Ducháč Radek12Krtička Luboš12
Jakubec Jan22Handschug Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hr.Králové CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Rtyně v P.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15496:388DTJ Hr.Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lučan Martin
Šumpík Viktor
 
 
Koblížek Oldřich
Martin Petr
 
 
796  3010
2.Pugzík Antonín
Klemperer Jan
 
 
Koblížek Michal
Dušek Jaroslav
 
 
657  3020
3.Pugzík AntonínKoblížek Oldřich11-899 3130
4.Šumpík ViktorDušek Jaroslav9-893 3140
5.Klemperer JanMartin Petr64-75 3150
6.Lučan MartinKoblížek Michal1063  3060
7.Šumpík ViktorKoblížek Oldřich912-10-10-52361
8.Klemperer JanDušek Jaroslav79-9-993271
9.Lučan MartinMartin PetrWO    3081
10.Pugzík AntonínKoblížek Michal-76-99-92382
11.Klemperer JanKoblížek Oldřich-8-4-6  0383
12.Lučan MartinDušek Jaroslav9710  3093
13.Pugzík AntonínMartin Petr-6145 31103
14.Šumpík ViktorKoblížek Michal         
15.Lučan MartinKoblížek Oldřich         
16.Pugzík AntonínDušek Jaroslav         
17.Šumpík ViktorMartin Petr         
18.Klemperer JanKoblížek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pugzík Antonín21Koblížek Oldřich21
Šumpík Viktor11Dušek Jaroslav03
Klemperer Jan21Martin Petr02
Lučan Martin20Koblížek Michal11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Nový BydžovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan BroumovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční773 50401Nový Bydžov sokolovna 1 poschodíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36517:563Slovan Broumov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázek Jiří
Vízek Martin
 
 
Gombarčík Karel ml.
Kollert David
 
 
5-4-108-62301
2.Ornst Jan
Jurička Stanislav st.
 
 
Brzecki Pawel
Vodal Vladimír
 
 
382  3011
3.Mrázek JiříGombarčík Karel ml.-6-4-8  0312
4.Vízek MartinKollert David4-5-5-7 1313
5.Jurička Stanislav st.Vodal Vladimír-10-6-9  0314
6.Ornst JanBrzecki Pawel4-3-79-32315
7.Vízek MartinGombarčík Karel ml.6-2-5-5 1316
8.Jurička Stanislav st.Kollert David-69149 3126
9.Ornst JanVodal Vladimír-13-87863236
10.Mrázek JiříBrzecki Pawel-53-9-9 1337
11.Jurička Stanislav st.Gombarčík Karel ml.-7-12-6  0338
12.Ornst JanKollert David8-1373 3148
13.Mrázek JiříVodal Vladimír-5-5-7  0349
14.Vízek MartinBrzecki Pawel1010-9-533259
15.Ornst JanGombarčík Karel ml.3-3-94-1023510
16.Mrázek JiříKollert David99   20  
17.Vízek MartinVodal Vladimír         
18.Jurička Stanislav st.Brzecki Pawel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrázek Jiří03Gombarčík Karel ml.40
Vízek Martin12Kollert David12
Jurička Stanislav st.12Vodal Vladimír21
Ornst Jan22Brzecki Pawel21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy