Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
Juras Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Vážany nad Litavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27596:557TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Juras Pavel
 
 
Frýb Tomáš
Šamšula Roman
 
 
12-7-7-8 1301
2.Kůřil Radim
Juras Martin
 
 
Hégr Miroslav
Paseka Vladimír
 
 
8914  3011
3.Ingr DavidFrýb Tomáš11-886 3121
4.Juras MartinŠamšula Roman-10-8-7  0322
5.Juras PavelHégr Miroslav-9966 3132
6.Kůřil RadimPaseka Vladimír465  3042
7.Juras MartinFrýb Tomáš-78-5-3 1343
8.Juras PavelŠamšula Roman-7678 3153
9.Kůřil RadimHégr Miroslav-5-10-14  0354
10.Ingr DavidPaseka Vladimír689  3064
11.Juras PavelFrýb Tomáš-85-7-5 1365
12.Kůřil RadimŠamšula Roman-88-8-10 1366
13.Ingr DavidHégr Miroslav34-109 3176
14.Juras MartinPaseka Vladimír-858-993286
15.Kůřil RadimFrýb Tomáš-7-11-5  0387
16.Ingr DavidŠamšula Roman979  3097
17.Juras MartinHégr Miroslav1106  30107
18.Juras PavelPaseka Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ingr David40Frýb Tomáš31
Juras Martin22Šamšula Roman22
Juras Pavel21Hégr Miroslav13
Kůřil Radim13Paseka Vladimír03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Otáhal Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32403:475SKST Rohatec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Příkaský Zbyněk
Malošek Radek
 
 
-6-89-9 1301
2.Otáhal Jan
Hoch Vítek
 
 
Kolář David
Chvátal Tomáš
 
 
-811-9-13 1302
3.Soukal Jiří st.Malošek Radek-88-105-62303
4.Hoch VítekPříkaský Zbyněk-9-4-10  0304
5.Soukal Jiří ml.Chvátal Tomáš-4-99-14 1305
6.Otáhal JanKolář David9-5-11-9 1306
7.Hoch VítekMalošek Radek1183  3016
8.Soukal Jiří ml.Příkaský Zbyněk-6-6-5  0317
9.Otáhal JanChvátal Tomáš-18-4-7  0318
10.Soukal Jiří st.Kolář David11-7-9543228
11.Soukal Jiří ml.Malošek Radek-10-10-7  0329
12.Otáhal JanPříkaský Zbyněk-36-1-9 13210
13.Soukal Jiří st.Chvátal Tomáš         
14.Hoch VítekKolář David         
15.Otáhal JanMalošek Radek         
16.Soukal Jiří st.Příkaský Zbyněk         
17.Hoch VítekChvátal Tomáš         
18.Soukal Jiří ml.Kolář David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.11Malošek Radek21
Hoch Vítek11Příkaský Zbyněk30
Soukal Jiří ml.03Chvátal Tomáš20
Otáhal Jan03Kolář David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
Ilčík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Slovan Hodonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10433:322SKST Dubňany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Zdeněk ml.
Juřík Adam
 
 
Salajka Milan
Král Jiří
 
 
-8-99-9 1301
2.Hašlík Jakub
Ilčík Ondřej
 
 
Kmeť Milan
Varmuža Mikuláš
 
 
955  3011
3.Jelínek Zdeněk ml.Král Jiří975  3021
4.Juřík AdamSalajka Milan-9-88373231
5.Hašlík JakubVarmuža Mikuláš411-915 3141
6.Ilčík OndřejKmeť Milan543  3051
7.Juřík AdamKrál Jiří7-89-1193261
8.Hašlík JakubSalajka Milan-76-5493271
9.Ilčík OndřejVarmuža Mikuláš6105  3081
10.Jelínek Zdeněk ml.Kmeť Milan549  3091
11.Hašlík JakubKrál Jiří666  30101
12.Ilčík OndřejSalajka Milan         
13.Jelínek Zdeněk ml.Varmuža Mikuláš         
14.Juřík AdamKmeť Milan         
15.Ilčík OndřejKrál Jiří         
16.Jelínek Zdeněk ml.Salajka Milan         
17.Juřík AdamVarmuža Mikuláš         
18.Hašlík JakubKmeť Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Zdeněk ml.20Král Jiří03
Juřík Adam20Salajka Milan02
Hašlík Jakub30Varmuža Mikuláš02
Ilčík Ondřej20Kmeť Milan02
-



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče BVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rousínovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24546:504TJ Agrotec Hustopeče B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Hušek Jindřich
 
 
Polouček Josef st.
Flössler Miloslav
 
 
5-963 3110
2.Klabusay Martin
Blažek Jiří
 
 
Malý Roman
Braun Karel
 
 
8-13511 3120
3.Šlancar JiříFlössler Miloslav4-11-94-72321
4.Hušek JindřichPolouček Josef st.-8836 3131
5.Blažek JiříBraun Karel-5-11-2  0332
6.Klabusay MartinMalý Roman8510  3042
7.Hušek JindřichFlössler Miloslav8-10-5-3 1343
8.Blažek JiříPolouček Josef st.-413-81093253
9.Klabusay MartinBraun Karel8-261 3163
10.Šlancar JiříMalý Roman96-118 3173
11.Blažek JiříFlössler Miloslav-7-6-10  0374
12.Klabusay MartinPolouček Josef st.634  3084
13.Šlancar JiříBraun Karel-6-4-11  0385
14.Hušek JindřichMalý Roman596  3095
15.Klabusay MartinFlössler Miloslav9-1-981232105
16.Šlancar JiříPolouček Josef st.4-93-6-723  
17.Hušek JindřichBraun Karel9    10  
18.Blažek JiříMalý Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlancar Jiří12Flössler Miloslav31
Hušek Jindřich21Polouček Josef st.03
Blažek Jiří12Braun Karel21
Klabusay Martin40Malý Roman03
Vrchní rozhodčí nastoupil jako hráč od začátku utkání. Zápas č. 16 skončil před koncem zápasu č. 15.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13493:379KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kazdera Pavel
Zimek Jaroslav
 
 
Mišejka Luboš
Sekanina Jiří
 
 
712-87 3110
2.Nechvátal Petr
Hruška Petr
 
 
Kukla Jan
Vašulka Pavel
 
 
5-98-443220
3.Nechvátal PetrSekanina Jiří257  3030
4.Ondra MilanMišejka Luboš8-8-814-72331
5.Hruška PetrKukla Jan6-510-12103241
6.Kazdera PavelVašulka Pavel576  3051
7.Ondra MilanSekanina Jiří764  3061
8.Hruška PetrMišejka Luboš7-9-95-142362
9.Kazdera PavelKukla Jan1469  3072
10.Nechvátal PetrVašulka Pavel753  3082
11.Zimek JaroslavSekanina Jiří555  3092
12.Kazdera PavelMišejka Luboš-7-455732102
13.Nechvátal PetrKukla Jan-14-13   02  
14.Ondra MilanVašulka Pavel         
15.Kazdera PavelSekanina Jiří         
16.Nechvátal PetrMišejka Luboš         
17.Ondra MilanKukla Jan         
18.Zimek JaroslavVašulka Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nechvátal Petr20Sekanina Jiří03
Ondra Milan11Mišejka Luboš21
Hruška Petr11Kukla Jan02
Kazdera Pavel30Vašulka Pavel02
Zimek Jaroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy