Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Bárta Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22534:456TJ Tatran Sedlčany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drechsler Dušan
Slavík Radek
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
-1168-1073210
2.Faktor Radovan
Kocura Jiří
 
 
Kutifel Josef ml.
Obešlo Josef ml.
 
 
892  3020
3.Slavík RadekKutifel Josef ml.-752-933230
4.Kocura JiříZikmund Adam-6-7-5  0331
5.Drechsler DušanKaněra Jan-1026-10-92332
6.Faktor RadovanObešlo Josef ml.696  3042
7.Kocura JiříKutifel Josef ml.104-4-743252
8.Drechsler DušanZikmund Adam-946-5-72353
9.Faktor RadovanKaněra Jan98-55 3163
10.Slavík RadekObešlo Josef ml.693  3073
11.Drechsler DušanKutifel Josef ml.-9983 3183
12.Faktor RadovanZikmund Adam-6-89363293
13.Slavík RadekKaněra Jan-7-3-5  0394
14.Kocura JiříObešlo Josef ml.888  30104
15.Faktor RadovanKutifel Josef ml.-894  21  
16.Slavík RadekZikmund Adam         
17.Kocura JiříKaněra Jan         
18.Drechsler DušanObešlo Josef ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Radek21Kutifel Josef ml.03
Kocura Jiří21Zikmund Adam21
Drechsler Dušan12Kaněra Jan21
Faktor Radovan30Obešlo Josef ml.03
Počet diváků: 8
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA HostinnéRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Hach Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Borovka Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31664:614TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Voňka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
8-87-7-72301
2.Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
-9710-553211
3.Hubáček FilipVaculovič Libor-3-7-8  0312
4.Heinzl LukášVoňka Jakub-9-9155-72313
5.Borovka TomášRýgl Vojtěch610-11-373223
6.Calta DavidKoubek Vojtěch5-1175 3133
7.Heinzl LukášVaculovič Libor9-8-109-82334
8.Borovka TomášVoňka Jakub38-5-9-102335
9.Calta DavidRýgl Vojtěch614  3045
10.Hubáček FilipKoubek Vojtěch87-96 3155
11.Borovka TomášVaculovič Libor-10-4-7  0356
12.Calta DavidVoňka Jakub-874-943266
13.Hubáček FilipRýgl Vojtěch779  3076
14.Heinzl LukášKoubek Vojtěch86-511 3186
15.Calta DavidVaculovič Libor7-959 3196
16.Hubáček FilipVoňka Jakub-4-7-10  0397
17.Heinzl LukášRýgl Vojtěch599  30107
18.Borovka TomášKoubek Vojtěch-947  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubáček Filip22Vaculovič Libor31
Heinzl Lukáš22Voňka Jakub31
Borovka Tomáš12Rýgl Vojtěch04
Calta David40Koubek Vojtěch03
Počet diváků: 23



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20636:558SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Plachý Jiří
 
 
Fencl Jakub
Bíma Miroslav
 
 
10-59-363210
2.Šálený David
Beran Tomáš
 
 
Bořík Milan
Keller Filip
 
 
1479  3020
3.Ezr VáclavBíma Miroslav-4-12-9  0321
4.Šíp MartinFencl Jakub1083  3031
5.Beran TomášBořík Milan-5778 3141
6.Šálený DavidKeller Filip-7764 3151
7.Šíp MartinBíma Miroslav86-74 3161
8.Beran TomášFencl Jakub4-8-126-72362
9.Šálený DavidBořík Milan-848-12-112363
10.Ezr VáclavKeller Filip-9139 3173
11.Beran TomášBíma Miroslav12-9-79-52374
12.Šálený DavidFencl Jakub578  3084
13.Ezr VáclavBořík Milan46-8-5853294
14.Šíp MartinKeller Filip8510  30104
15.Šálený DavidBíma Miroslav         
16.Ezr VáclavFencl Jakub         
17.Šíp MartinBořík Milan         
18.Beran TomášKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ezr Václav21Bíma Miroslav21
Šíp Martin30Fencl Jakub12
Beran Tomáš12Bořík Milan12
Šálený David21Keller Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Karlovarsko 2020Rozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Ambrož Adam
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Votípka Emanuel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30213:347TTC Karlovarsko 2020

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ambrož Adam
Kadavý Ondřej
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-14-9-8  0301
2.Šimeček Jan
Votípka Emanuel
 
 
Levora Vojtěch
Palkovský David
 
 
-9-39-6 1302
3.Kadavý OndřejŽák Jan-5-10-8  0303
4.Votípka EmanuelLevora Vojtěch-5-3-6  0304
5.Ambrož AdamŽaloudík Jan-5-8-2  0305
6.Šimeček JanPalkovský David-5-10-10  0306
7.Votípka EmanuelHobl Lukáš-5-6-9  0307
8.Ambrož AdamLevora Vojtěch-9-9-2  0308
9.Šimeček JanŽaloudík Jan-7-5-6  0309
10.Kadavý OndřejPalkovský David-8-5-5  03010
11.Ambrož AdamHobl Lukáš-59   11  
12.Šimeček JanLevora Vojtěch         
13.Kadavý OndřejŽaloudík Jan         
14.Votípka EmanuelPalkovský David         
15.Šimeček JanHobl Lukáš         
16.Kadavý OndřejLevora Vojtěch         
17.Votípka EmanuelŽaloudík Jan         
18.Ambrož AdamPalkovský David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadavý Ondřej02Žák Jan10
Votípka Emanuel02Levora Vojtěch20
Ambrož Adam02Žaloudík Jan20
Šimeček Jan02Palkovský David20
   Hobl Lukáš10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Drbohlav Michal
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:Krupka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1013:35371:493AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-11-9-7  0301
2.Brhovský Václav
Hervert Josef
 
 
Strejc Filip
Pisár Jan
 
 
-7-8-5  0302
3.Tschakert TomášZlámal Jaromír-6-1-5  0303
4.Hervert JosefStrejc Filip-4878 3113
5.Brhovský VáclavČamr František-6-8-4  0314
6.Pinka JanPisár Jan12-9810 3124
7.Hervert JosefZlámal Jaromír-7-4-6  0325
8.Brhovský VáclavStrejc Filip-4-5-5  0326
9.Pinka JanČamr František115-8-993236
10.Tschakert TomášPisár Jan8-8-6-3 1337
11.Brhovský VáclavZlámal Jaromír-2-7-7  0338
12.Pinka JanStrejc Filip-9-8-4  0339
13.Tschakert TomášČamr František4-4105 3149
14.Hervert JosefPisár Jan-7-10-8  03410
15.Pinka JanZlámal Jaromír-4    01  
16.Tschakert TomášStrejc Filip         
17.Hervert JosefČamr František         
18.Brhovský VáclavPisár Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschakert Tomáš12Zlámal Jaromír30
Hervert Josef12Strejc Filip21
Brhovský Václav03Čamr František12
Pinka Jan21Pisár Jan21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá BoleslavRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Vytejček Petr
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Schoř Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31709:627TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav ml.
Bartošek Vít
 
 
Macela Petr
Postelt Tomáš
 
 
7-7-10-9 1301
2.Woznicki Patrik
Hrnčíř Jan
 
 
Šťastný Vladislav
Grubr Vojtěch
 
 
-7833 3111
3.Bartošek VítMacela Petr-98104 3121
4.Hrnčíř JanPostelt Tomáš23-8-873231
5.Woznicki PatrikGrubr Vojtěch-10-957-122332
6.Hruška Václav ml.Šťastný Vladislav-13836 3142
7.Hrnčíř JanMacela Petr-311-5-8 1343
8.Woznicki PatrikPostelt Tomáš7-7-11-9 1344
9.Hruška Václav ml.Grubr Vojtěch964  3054
10.Bartošek VítŠťastný Vladislav545  3064
11.Woznicki PatrikMacela Petr-7-97-4 1365
12.Hruška Václav ml.Postelt Tomáš104-7-723275
13.Bartošek VítGrubr Vojtěch987  3085
14.Hrnčíř JanŠťastný Vladislav10-69-10-92386
15.Hruška Václav ml.Macela Petr-7-79-16 1387
16.Bartošek VítPostelt Tomáš14-8-11-5 1388
17.Hrnčíř JanGrubr Vojtěch579  3098
18.Woznicki PatrikŠťastný Vladislav1064  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošek Vít31Macela Petr31
Hrnčíř Jan22Postelt Tomáš22
Woznicki Patrik13Grubr Vojtěch13
Hruška Václav ml.31Šťastný Vladislav13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37678:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thang Do Trong
Píša Radovan
 
 
Obertík Milan
Krieger Ladislav
 
 
-15-9-9  0301
2.Benák Libor
Knobloch Miroslav
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
6-6-611-62302
3.Benák LiborDráždil Roman-8-7-7  0303
4.Thang Do TrongObertík Milan-87-8993213
5.Píša RadovanKříž Dominik-18-9-9 1314
6.Knobloch MiroslavKrieger Ladislav1074  3024
7.Thang Do TrongDráždil Roman118-5-4-92325
8.Píša RadovanObertík Milan-9-67-9 1326
9.Knobloch MiroslavKříž Dominik77-2-1073236
10.Benák LiborKrieger Ladislav763  3046
11.Píša RadovanDráždil Roman714-3-4-32347
12.Knobloch MiroslavObertík Milan85-9-4133257
13.Rochowanski PavelKříž Dominik87-86 3167
14.Thang Do TrongKrieger Ladislav545  3077
15.Knobloch MiroslavDráždil Roman-8577 3187
16.Rochowanski PavelObertík Milan-1-83-7 1388
17.Thang Do TrongKříž Dominik-47-9-11 1389
18.Píša RadovanKrieger Ladislav11-511-743299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Benák Libor11Dráždil Roman31
Thang Do Trong22Obertík Milan22
Píša Radovan13Kříž Dominik22
Knobloch Miroslav40Krieger Ladislav04
Rochowanski Pavel11   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Hubáček Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Provazník Petr
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Obraz Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26600:544TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Vaňásek Jiří
 
 
Kirchman Ondřej
Závora Adam
 
 
5-28-943210
2.Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
979  3020
3.Vaňásek JiříLegát Petr-84-9-7 1321
4.Peko ŠtefanKirchman Ondřej-956-1093231
5.Kuba JosefDůra Matouš-469-7-82332
6.Kočvara MartinZávora Adam556  3042
7.Peko ŠtefanLegát Petr198  3052
8.Kuba JosefŽKirchman Ondřej-9-4-9  0353
9.Kočvara MartinDůra Matouš-11-7-8  0354
10.Vaňásek JiříZávora Adam7-997 3164
11.Kuba JosefLegát Petr9-94-5-72365
12.Kočvara MartinKirchman Ondřej109-3-7-72366
13.Belopotočan RomanDůra Matouš5-7713 3176
14.Peko ŠtefanZávora Adam76-96 3186
15.Kočvara MartinLegát Petr-4578 3196
16.Belopotočan RomanKirchman Ondřej975  30106
17.Peko ŠtefanDůra Matouš8    10  
18.Kuba JosefZávora Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaňásek Jiří11Legát Petr22
Peko Štefan30Kirchman Ondřej22
Kuba Josef03Důra Matouš21
Kočvara Martin22Závora Adam03
Belopotočan Roman20   
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy