Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice DVrchní
rozhodčí:
Jelínek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak HlukRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34636:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
Fanta Marek st.
Hájek Petr
 
 
-848-6-92301
2.Janečka Václav
Silný Jakub
 
 
Pospíšek Karel
Schuster Tomáš
 
 
868  3011
3.Mareš LukášFanta Marek st.-5-5-6  0312
4.Jelínek PetrHájek Petr-6-11-9  0313
5.Janečka VáclavSchuster Tomáš46-48 3123
6.Silný JakubPospíšek Karel912-11-853233
7.Jelínek PetrFanta Marek st.-69-9-5 1334
8.Janečka VáclavHájek Petr2-5-97-72335
9.Silný JakubSchuster Tomáš-8655 3145
10.Mareš LukášPospíšek Karel687  3055
11.Janečka VáclavFanta Marek st.6-887 3165
12.Silný JakubHájek Petr-7-7-9  0366
13.Mareš LukášSchuster Tomáš754  3076
14.Jelínek PetrPospíšek Karel8-9-6-7 1377
15.Silný JakubFanta Marek st.-79-8-3 1378
16.Mareš LukášHájek Petr-57-9-7 1379
17.Jelínek PetrSchuster Tomáš6-11-8933289
18.Janečka VáclavPospíšek Karel428  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Lukáš22Fanta Marek st.31
Jelínek Petr13Hájek Petr40
Janečka Václav31Schuster Tomáš04
Silný Jakub22Pospíšek Karel13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí CVrchní
rozhodčí:
Borýsek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Nivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 20:15 Začátek
utkání
20:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:16638:485KST Dolní Němčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fibichr Zdeněk
Borýsek Jiří
 
 
Hladiš Libor
Janča Tomáš
 
 
884  3010
2.Čaník Tomáš
Salát Jan
 
 
Tomanec Lukáš
Turzík Vlastimil
 
 
468  3020
3.Čaník TomášTurzík Vlastimil-111-7663230
4.Salát JanJanča Tomáš867  3040
5.Borýsek JiříTomanec Lukáš843  3050
6.Fibichr ZdeněkHladiš Libor814-10-7153260
7.Salát JanTurzík Vlastimil3-28-3-72361
8.Borýsek JiříJanča Tomáš21012  3071
9.Fibichr ZdeněkTomanec Lukáš162  3081
10.Čaník TomášHladiš Libor672  3091
11.Borýsek JiříTurzík Vlastimil758  30101
12.Fibichr ZdeněkJanča Tomáš875  30111
13.Čaník TomášTomanec Lukáš6810  30121
14.Salát JanHladiš Libor18-9-6-923122
15.Fibichr ZdeněkTurzík Vlastimil3812  30132
16.Čaník TomášJanča Tomáš748  30142
17.Salát JanTomanec Lukáš-11-242-723143
18.Borýsek JiříHladiš LiborWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čaník Tomáš40Turzík Vlastimil13
Salát Jan13Janča Tomáš04
Borýsek Jiří30Tomanec Lukáš13
Fibichr Zdeněk40Hladiš Libor12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov CVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34582:478TJ Jiskra Otrokovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Zachoval Libor
 
 
Janečka Bronislav
Solař Martin
 
 
-78-6-5 1301
2.Dědič Michal
Hlobil Stanislav
 
 
Vidlář Pavel
Ondrašík Petr
 
 
-78-7873211
3.Hlobil StanislavVidlář Pavel-5-88-7 1312
4.Liška LiborSolař Martin7-8-7-8 1313
5.Zachoval LiborOndrašík Petr4-24-3-82314
6.Dědič MichalJanečka Bronislav-998-6-92315
7.Liška LiborVidlář Pavel5-4-5-8 1316
8.Zachoval LiborSolař Martin-7-6-8  0317
9.Dědič MichalOndrašík Petr-5-5-4  0318
10.Hlobil StanislavJanečka Bronislav78-5-993228
11.Zachoval LiborVidlář Pavel-6-5-7  0329
12.Dědič MichalSolař Martin-7-84-8 13210
13.Hlobil StanislavOndrašík PetrWO    30310
14.Liška LiborJanečka BronislavWO    30410
15.Dědič MichalVidlář PavelWO    30510
16.Hlobil StanislavSolař MartinWO    30610
17.Liška LiborOndrašík PetrWO    30710
18.Zachoval LiborJanečka BronislavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlobil Stanislav11Vidlář Pavel30
Liška Libor02Solař Martin30
Zachoval Libor03Ondrašík Petr20
Dědič Michal03Janečka Bronislav11
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ BojkoviceVrchní
rozhodčí:
Urbánek Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:30616:624TJ Bojkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jaroslav
Matějík Richard
 
 
Svoboda David
Dvořák Jakub
 
 
10109  3010
2.Martinec Radek
Urbánek Jan ml.
 
 
Šerý Ondřej
Hrabcová Helena
 
 
-6610-993220
3.Urbánek Jan ml.Dvořák Jakub-3-2-8  0321
4.Matějík RichardŠerý Ondřej455  3031
5.Martinec RadekHrabcová Helena227  3041
6.Urbánek JaroslavSvoboda David-7911-11-92342
7.Matějík RichardDvořák Jakub657  3052
8.Martinec RadekŠerý Ondřej-3-8-6  0353
9.Urbánek JaroslavHrabcová Helena-9646 3163
10.Urbánek Jan ml.Svoboda David-3-89753273
11.Martinec RadekDvořák Jakub7-7310 3183
12.Urbánek JaroslavŠerý Ondřej-10711-9153293
13.Urbánek Jan ml.Hrabcová Helena8-4-7-2 1394
14.Matějík RichardSvoboda David-9767 31104
15.Urbánek JaroslavDvořák Jakub-8913-11932114
16.Urbánek Jan ml.Šerý OndřejWO    03115
17.Matějík RichardHrabcová Helena8-1059 31125
18.Martinec RadekSvoboda DavidWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urbánek Jan ml.12Dvořák Jakub13
Matějík Richard40Šerý Ondřej12
Martinec Radek21Hrabcová Helena13
Urbánek Jaroslav31Svoboda David12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DrslaviceVrchní
rozhodčí:
Zemánek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná nad VláříRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Veletiny 218Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26688:606TJ Drslavice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánek Tomáš
Kubeš Čeněk
 
 
Doležel Tomáš st.
Kostrhůn Tomáš
 
 
-7-96753210
2.Orlovský Martin
Bičan Miroslav
 
 
Trčka Petr
Fojtík Petr
 
 
9-4-7-9 1311
3.Orlovský MartinFojtík Petr77-77 3121
4.Kubeš ČeněkKostrhůn Tomáš59-77 3131
5.Bičan MiroslavTrčka Petr8411  3041
6.Zemánek TomášDoležel Tomáš st.9-5-89103251
7.Kubeš ČeněkFojtík Petr10-957 3161
8.Bičan MiroslavKostrhůn Tomáš97-97 3171
9.Zemánek TomášTrčka Petr-810-71083281
10.Orlovský MartinDoležel Tomáš st.3-7-91673291
11.Bičan MiroslavFojtík Petr815  30101
12.Zemánek TomášKostrhůn Tomáš-310-99-523102
13.Orlovský MartinTrčka Petr-9-498432112
14.Kubeš ČeněkDoležel Tomáš st.689  30122
15.Zemánek TomášFojtík PetrWO    30132
16.Orlovský MartinKostrhůn Tomáš-87-9-9 13133
17.Kubeš ČeněkTrčka Petr476  30143
18.Bičan MiroslavDoležel Tomáš st.WO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Martin31Fojtík Petr03
Kubeš Čeněk40Kostrhůn Tomáš22
Bičan Miroslav30Trčka Petr04
Zemánek Tomáš21Doležel Tomáš st.03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II.třídy - sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST BíloviceVrchní
rozhodčí:
Šiller Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MysločoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:45Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17578:452ST Bílovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šiller Jan
Polášek Lukáš
 
 
Mokrý Filip
Gazdoš Zdeněk
 
 
869  3010
2.Fibichr Petr
Blaha Jan
 
 
Rašík David
Janík Dominik
 
 
6211  3020
3.Zavadil AntonínGazdoš Zdeněk995  3030
4.Fibichr PetrMokrý Filip837  3040
5.Šiller JanRašík David7-96-9113250
6.Polášek LukášJaník Dominik247  3060
7.Fibichr PetrGazdoš Zdeněk-8-9-3  0361
8.Šiller JanMokrý Filip84-96 3171
9.Polášek LukášRašík David588  3081
10.Zavadil AntonínJaník Dominik461  3091
11.Šiller JanGazdoš Zdeněk4-8-123-82392
12.Polášek LukášMokrý Filip6-937 31102
13.Zavadil AntonínRašík David-6688 31112
14.Blaha JanJaník Dominik671  30122
15.Polášek LukášGazdoš ZdeněkWO    03123
16.Zavadil AntonínMokrý Filip536  30133
17.Blaha JanRašík David658  30143
18.Šiller JanJaník DominikWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zavadil Antonín40Gazdoš Zdeněk21
Fibichr Petr11Mokrý Filip04
Šiller Jan21Rašík David04
Polášek Lukáš30Janík Dominik03
Blaha Jan20   
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy