Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Harvánková Dana
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten KarvináRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24559:523TJ Sokol Děhylov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Petr
Straková Bára
 
 
Trávníček Jakub
Szotek David
 
 
9-7-6-7 1301
2.Synková Kristýna
Koblovská Dominika
 
 
Górecki Bronislav
Zajíc Filip
 
 
-8997 3111
3.Synková KristýnaTrávníček Jakub89-77 3121
4.Koblovská DominikaSzotek David-10467 3131
5.Synek PetrGórecki Bronislav526  3041
6.Straková BáraZajíc Filip1096  3051
7.Koblovská DominikaTrávníček Jakub613-99 3161
8.Synek PetrSzotek David91015  3071
9.Straková BáraGórecki Bronislav7-9128 3181
10.Synková KristýnaZajíc Filip-117-24-92382
11.Synek PetrTrávníček Jakub-4-8-9  0383
12.Straková BáraSzotek David-8-8-4  0384
13.Synková KristýnaGórecki Bronislav-11-9-9  0385
14.Koblovská DominikaZajíc Filip-6-76693295
15.Straková BáraTrávníček Jakub-810-42832105
16.Synková KristýnaSzotek David         
17.Koblovská DominikaGórecki Bronislav         
18.Synek PetrZajíc Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synková Kristýna12Trávníček Jakub13
Koblovská Dominika30Szotek David12
Synek Petr21Górecki Bronislav12
Straková Bára31Zajíc Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HaťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8416:323SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grimmerová Diana
Slaný Martin
 
 
Pískala Pavel
Vůjtek Ivo
 
 
45-36 3110
2.Mazůrek Matěj
Slaný Vojtěch
 
 
Libscher Petr
Plaček Tomáš
 
 
3810  3020
3.Mazůrek MatějLibscher Petr-91089 3130
4.Slaný VojtěchVůjtek Ivo8-91113 3140
5.Slaný MartinPlaček Tomáš299  3050
6.Grimmerová DianaPískala Pavel1075  3060
7.Slaný VojtěchLibscher Petr10106  3070
8.Slaný MartinVůjtek Ivo-87-13-12 1371
9.Grimmerová DianaPlaček Tomáš108-66 3181
10.Mazůrek MatějPískala Pavel-2355 3191
11.Slaný MartinLibscher Petr3810  30101
12.Grimmerová DianaVůjtek Ivo-10-9   02  
13.Mazůrek MatějPlaček Tomáš         
14.Slaný VojtěchPískala Pavel         
15.Grimmerová DianaLibscher Petr         
16.Mazůrek MatějVůjtek Ivo         
17.Slaný VojtěchPlaček Tomáš         
18.Slaný MartinPískala Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazůrek Matěj20Libscher Petr03
Slaný Vojtěch20Vůjtek Ivo11
Slaný Martin21Plaček Tomáš02
Grimmerová Diana20Pískala Pavel02
Počet diváků: 34972



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Musiol Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32405:477TJ Ostrava KST F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rataj Jakub
Strak Martin
 
 
Slavík Lukáš
Kindl Tomáš
 
 
-688-483210
2.Laburda František
Maier Zbyněk
 
 
Vitásek Daniel
Hýl Jakub
 
 
12-77-4-92311
3.Rataj JakubSlavík Lukáš-8-88-4 1312
4.Strak MartinVitásek Daniel-4-9-7  0313
5.Maier ZbyněkKindl Tomáš-6-8-9  0314
6.Laburda FrantišekHýl Jakub9-10-4-6 1315
7.Strak MartinSlavík Lukáš-9-11115-62316
8.Maier ZbyněkVitásek Daniel-66-6-11 1317
9.Laburda FrantišekKindl Tomáš988  3027
10.Rataj JakubHýl Jakub-66-43-82328
11.Maier ZbyněkSlavík Lukáš-9-9-10  0329
12.Laburda FrantišekVitásek Daniel-12-8-7  03210
13.Rataj JakubKindl Tomáš96   20  
14.Strak MartinHýl Jakub         
15.Laburda FrantišekSlavík Lukáš         
16.Rataj JakubVitásek Daniel         
17.Strak MartinKindl Tomáš         
18.Maier ZbyněkHýl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rataj Jakub02Slavík Lukáš30
Strak Martin02Vitásek Daniel30
Maier Zbyněk03Kindl Tomáš11
Laburda František12Hýl Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadvaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34531:548TJ Sokol Radvanice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zářický Petr
Kupec Ladislav
 
 
Merta Tomáš
Pastrňák Jan
 
 
-8-8-7  0301
2.Škerko Milan
Valčák Petr
 
 
Pavlínek Zdeněk
Muroň David
 
 
-99-76-62302
3.Kupec LadislavPavlínek Zdeněk3-76-853212
4.Valčák PetrMerta Tomáš-6-9-6  0313
5.Škerko MilanPastrňák Jan-8-99-9 1314
6.Zářický PetrMuroň David789  3024
7.Valčák PetrPavlínek Zdeněk-9-6-10  0325
8.Škerko MilanMerta Tomáš-86-5-4 1326
9.Zářický PetrPastrňák Jan456  3036
10.Kupec LadislavMuroň David486  3046
11.Škerko MilanPavlínek Zdeněk-89-89-82347
12.Zářický PetrMerta Tomáš8-57-683257
13.Kupec LadislavPastrňák Jan-8-75-5 1358
14.Valčák PetrMuroň David-8-6-3  0359
15.Zářický PetrPavlínek Zdeněk759  3069
16.Kupec LadislavMerta Tomáš-6-95-9 13610
17.Valčák PetrPastrňák Jan         
18.Škerko MilanMuroň David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupec Ladislav22Pavlínek Zdeněk22
Valčák Petr03Merta Tomáš31
Škerko Milan03Pastrňák Jan21
Zářický Petr40Muroň David12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy