Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Lomná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Návsí, Nádražní 345Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40560:627SK Návsí - Milíkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Pawlowski Roman
 
 
Heczko David
Sikora Dominik
 
 
28-97 3110
2.Kantor Miroslav
Lisztwan Karel
 
 
Bojko Lukáš
Rykala Tomáš
 
 
-2-4-3  0311
3.Lisztwan KarelRykala Tomáš-6-7-9  0312
4.Kantor MiroslavKluz Milan12-6-4-10 1313
5.Pawlowski RomanSikora Dominik594  3023
6.Kantor JosefHeczko David9-4-6-4 1324
7.Kantor MiroslavRykala Tomáš-6-9-1  0325
8.Pawlowski RomanKluz Milan841  3035
9.Kantor JosefSikora Dominik12-9-96-72336
10.Lisztwan KarelHeczko David-5-87-8 1337
11.Pawlowski RomanRykala Tomáš7-9-10883247
12.Kantor JosefKluz Milan3510  3057
13.Lisztwan KarelSikora Dominik-7-499-42358
14.Kantor MiroslavHeczko David-4-6-4  0359
15.Kantor JosefRykala Tomáš7-8-4-7 13510
16.Lisztwan KarelKluz Milan-75103 31610
17.Kantor MiroslavBojko Lukáš-7-9-7  03611
18.Pawlowski RomanHeczko David7-6-9-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lisztwan Karel13Rykala Tomáš31
Kantor Miroslav04Kluz Milan13
Pawlowski Roman31Sikora Dominik21
Kantor Josef13Heczko David40
   Bojko Lukáš10
Počet diváků: 6
17. střídání Bojko Lukáš za Sikora Dominik



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov CVrchní
rozhodčí:
Matýsek Aleš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Palkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25640:570Orel Paskov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michna Viktor
Janáček Marek
 
 
Opěla Radomír
Adámek Petr
 
 
-8-3-4  0301
2.Růža Jiří st.
Michna Ivo
 
 
Běčák Matěj
Weigert Miloslav
 
 
488  3011
3.Janáček MarekAdámek Petr610-5-683221
4.Michna ViktorOpěla Radomír-97-66-112322
5.Růža Jiří st.Weigert Miloslav-34-11-9 1323
6.Michna IvoBěčák Matěj1083  3033
7.Michna ViktorAdámek Petr-7-87863243
8.Růža Jiří st.Opěla Radomír-6-7-9  0344
9.Michna IvoWeigert Miloslav-5934 3154
10.Janáček MarekBěčák Matěj848  3064
11.Růža Jiří st.Adámek Petr-1089-8-82365
12.Michna IvoOpěla Radomír-10-4-9  0366
13.Janáček MarekWeigert Miloslav8513  3076
14.Michna ViktorBěčák Matěj794  3086
15.Michna IvoAdámek Petr8107  3096
16.Janáček MarekOpěla Radomír-8982 31106
17.Michna ViktorWeigert Miloslav487  30116
18.Růža Jiří st.Běčák Matěj-8798 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janáček Marek40Adámek Petr13
Michna Viktor31Opěla Radomír31
Růža Jiří st.13Weigert Miloslav13
Michna Ivo31Běčák Matěj04
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Vendryně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ropice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala MájaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:32568:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stonavský Luděk
Wojnar Daniel
 
 
Boszczyk Petr
Pilarz Konrád
 
 
579  3010
2.Kotajny Jakub
Niedoba Richard
 
 
Krucina Vojtěch
Chodura Václav
 
 
8-4-6-11 1311
3.Kotajny JakubBoszczyk Petr-8-3-4  0312
4.Stonavský LuděkChodura Václav-71089 3122
5.Wojnar DanielPilarz Konrád6-777 3132
6.Niedoba RichardKrucina Vojtěch-8-8-6  0333
7.Stonavský LuděkBoszczyk Petr11-988 3143
8.Wojnar DanielChodura Václav-13-712873253
9.Niedoba RichardPilarz Konrád-8-9-8  0354
10.Kotajny JakubKrucina Vojtěch-89-5-8 1355
11.Wojnar DanielBoszczyk Petr588  3065
12.Niedoba RichardChodura Václav-6-7-5  0366
13.Kotajny JakubPilarz Konrád496  3076
14.Stonavský LuděkKrucina Vojtěch1057  3086
15.Niedoba RichardBoszczyk Petr67-6-8-72387
16.Kotajny JakubChodura Václav-9-7-6  0388
17.Stonavský LuděkPilarz Konrád536  3098
18.Wojnar DanielKrucina Vojtěch-6-5-1  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotajny Jakub13Boszczyk Petr22
Stonavský Luděk40Chodura Václav22
Wojnar Daniel31Pilarz Konrád13
Niedoba Richard04Krucina Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST PísekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Návsí - Milíkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ PísekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:844:31685:661KST Písek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suszka Jiří
Sikora František
 
 
Kuchař Jiří
Samiec Jan
 
 
876  3010
2.Sikora Petr
Motyka Libor
 
 
Di Giusto Roman
Samiec Filip
 
 
8-4-26-92311
3.Suszka JiříDi Giusto Roman8-79-7-92312
4.Sikora FrantišekSamiec Filip-8-697-22313
5.Sikora PetrSamiec Jan876  3023
6.Motyka LiborKuchař Jiří87-68 3133
7.Sikora FrantišekDi Giusto Roman-89-7-6 1334
8.Sikora PetrSamiec Filip-84-78-92335
9.Motyka LiborSamiec Jan8-48-463245
10.Suszka JiříKuchař Jiří876  3055
11.Sikora PetrDi Giusto Roman-687-6-82356
12.Motyka LiborSamiec Filip8-667 3166
13.Suszka JiříSamiec Jan-78-48-92367
14.Sikora FrantišekKuchař Jiří54-78 3177
15.Motyka LiborDi Giusto Roman8-748 3187
16.Suszka JiříSamiec Filip-79-8-6 1388
17.Sikora FrantišekSamiec Jan798  3098
18.Sikora PetrKuchař Jiří8-768 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suszka Jiří13Di Giusto Roman31
Sikora František22Samiec Filip31
Sikora Petr22Samiec Jan13
Motyka Libor40Kuchař Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LhotkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportoviště KurinRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:23637:552Sokol Lhotka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuchsík Lukéš
Strakoš Roman
 
 
Polák Roman
Starzyk Roman
 
 
5613  3010
2.Solik Jaroslav
Zlý Radoslav
 
 
Guzdek Miroslav
Wawrosz Miloš
 
 
836  3020
3.Strakoš RomanStarzyk Roman6-867 3130
4.Fuchsík LukéšPolák Roman1078  3040
5.Solik JaroslavGuzdek Miroslav3-976 3150
6.Zlý RadoslavWawrosz Miloš-10-10-6  0351
7.Fuchsík LukéšStarzyk Roman135  3061
8.Solik JaroslavPolák Roman-4-2-6  0362
9.Zlý RadoslavGuzdek Miroslav-7-61117113272
10.Strakoš RomanWawrosz Miloš5-68-473282
11.Solik JaroslavStarzyk Roman9-1578 3192
12.Zlý RadoslavPolák Roman-6-5-7  0393
13.Strakoš RomanGuzdek Miroslav95-99 31103
14.Fuchsík LukéšWawrosz Miloš449  30113
15.Zlý RadoslavStarzyk Roman8-876 31123
16.Slípek IvanPolák Roman-8-3-5  03124
17.Fuchsík LukéšGuzdek Miroslav565  30134
18.Solik JaroslavWawrosz Miloš-528-71132144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strakoš Roman30Starzyk Roman04
Fuchsík Lukéš40Polák Roman31
Solik Jaroslav31Guzdek Miroslav04
Zlý Radoslav22Wawrosz Miloš13
Slípek Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Staré Město BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Krmelín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Staré Město FM; Jamnická 271Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26689:584Sokol Staré Město B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňok Jaromír
Typovský Václav
 
 
Palmi Ivo
Jamroz Ladislav
 
 
-95-96-82301
2.Priesol Stanislav
Chvostek Karel
 
 
Miklosz Adolf ml.
Adámek Ladislav
 
 
778  3011
3.Kaňok JaromírPalmi Ivo13-1499 3121
4.Chvostek KarelJamroz Ladislav779  3031
5.Priesol StanislavMiklosz Adolf7-69-8-92332
6.Typovský VáclavAdámek Ladislav1010-87 3142
7.Chvostek KarelPalmi Ivo-9-63563252
8.Priesol StanislavJamroz Ladislav8-67-7-42353
9.Typovský VáclavMiklosz Adolf-4425 3163
10.Kaňok JaromírAdámek Ladislav-87-5-6 1364
11.Priesol StanislavPalmi Ivo4-656 3174
12.Typovský VáclavJamroz Ladislav65-115 3184
13.Kaňok JaromírMiklosz Adolf467  3094
14.Chvostek KarelAdámek Ladislav-9895 31104
15.Typovský VáclavPalmi Ivo7-8-9-7 13105
16.Kaňok JaromírJamroz Ladislav288  30115
17.Chvostek KarelMiklosz Adolf566  30125
18.Priesol StanislavAdámek Ladislav-9-3-11  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaňok Jaromír31Palmi Ivo13
Chvostek Karel40Jamroz Ladislav13
Priesol Stanislav13Miklosz Adolf13
Typovský Václav31Adámek Ladislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy