Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov EVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Š. Mariánské Hory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:45467:619TJ B. Š. Mariánské Hory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Filip
Kolpak Tomáš
 
 
Chaleplis Christos
Pokojský Čestmír
 
 
-59-6793210
2.Konrád Marek
Pravda Adam
 
 
Kožušník Milan
Štolba Miroslav
 
 
-1-7-5  0311
3.Kolpak TomášChaleplis Christos119-8-4-102312
4.Pravda AdamŠtolba Miroslav-3-5-9  0313
5.Grobař OndřejPokojský Čestmír-8-5-5  0314
6.Zajíc FilipKožušník Milan6-9-87103224
7.Pravda AdamChaleplis Christos-5-5-5  0325
8.Grobař OndřejŠtolba Miroslav-7-4-4  0326
9.Zajíc FilipPokojský Čestmír53-8-943236
10.Kolpak TomášKožušník Milan-10-6-10  0337
11.Grobař OndřejChaleplis Christos-4-6-4  0338
12.Zajíc FilipŠtolba Miroslav626  3048
13.Kolpak TomášPokojský Čestmír-5-2-4  0349
14.Pravda AdamKožušník Milan-6-2-8  03410
15.Zajíc FilipChaleplis Christos729  30510
16.Kolpak Tomᚊtolba Miroslav-9-6-4  03511
17.Pravda AdamPokojský Čestmír-3-89-2 13512
18.Konrád MarekKožušník Milan-8-6-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolpak Tomáš04Chaleplis Christos31
Pravda Adam04Štolba Miroslav31
Grobař Ondřej03Pokojský Čestmír31
Zajíc Filip40Kožušník Milan31
Konrád Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Lhota CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vřesina LT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní Lhota Záhumení 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1526:49650:759SK Vřesina LT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Folwarczny Jan
Peřina Jan
 
 
Plaček Lumír
Fabián Miroslav
 
 
-10-7-9  0301
2.Černý Vojtěch
Černý Zdeněk
 
 
Břečka David
Lotrek Kryštof
 
 
-65-49-72302
3.Folwarczny JanPlaček Lumír4-411-11-32303
4.Peřina JanFabián Miroslav-875-953213
5.Černý VojtěchBřečka David-68-95-102314
6.Černý ZdeněkLotrek Kryštof-8-510-5 1315
7.Peřina JanPlaček Lumír-10-3-9  0316
8.Černý VojtěchFabián Miroslav-7-10-5  0317
9.Černý ZdeněkBřečka David-710-11-9 1318
10.Folwarczny JanLotrek Kryštof-8911-9-62319
11.Černý VojtěchPlaček Lumír-99-86-423110
12.Černý ZdeněkFabián Miroslav-89-7-9 13111
13.Folwarczny JanBřečka David-6125-71132211
14.Peřina JanLotrek Kryštof-3812-6-623212
15.Černý ZdeněkPlaček Lumír-6-3-6  03213
16.Folwarczny JanFabián Miroslav-11-6-6  03214
17.Peřina JanBřečka David669  30314
18.Černý VojtěchLotrek Kryštof9-89-7-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Folwarczny Jan13Plaček Lumír40
Peřina Jan22Fabián Miroslav31
Černý Vojtěch04Břečka David22
Černý Zdeněk04Lotrek Kryštof40



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krásné Pole BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16716:486TJ Sokol Hrabůvka D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mališ Petr
Návrat Tomáš
 
 
Havrlant Tomáš
Hlista Martin
 
 
-9113-1093210
2.Dyba Daniel
Brumla David
 
 
Seget Viktor
Černý Jiří
 
 
55-56 3120
3.Brázdil RomanHavrlant Tomáš5-1312-1043230
4.Dyba DanielHlista Martin-987-973240
5.Mališ PetrSeget Viktor321  3050
6.Návrat TomášČerný Jiří36-810 3160
7.Dyba DanielHavrlant Tomáš67-104 3170
8.Mališ PetrHlista Martin723  3080
9.Návrat TomášSeget Viktor43-81 3190
10.Brázdil RomanČerný Jiří7-96-9332100
11.Mališ PetrHavrlant Tomáš653  30110
12.Návrat TomášHlista Martin855  30120
13.Brázdil RomanSeget Viktor464  30130
14.Dyba DanielČerný Jiří9118  30140
15.Návrat TomášHavrlant Tomáš11-1-7-6 13141
16.Brázdil RomanHlista Martin845  30151
17.Dyba DanielSeget Viktor7-1067 31161
18.Mališ PetrČerný Jiří7310  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brázdil Roman40Havrlant Tomáš13
Dyba Daniel40Hlista Martin04
Mališ Petr40Seget Viktor04
Návrat Tomáš31Černý Jiří04
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Městský přebor 3.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel TřeboviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará Bělá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Valech 5307/7, Ostrava-TřeboviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
on-line
BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:35553:573Orel Stará Bělá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukša Zdeněk
Pajurek Josef
 
 
Röder Jiří
Režný Tomáš
 
 
-7-96-9 1301
2.Kronberg Alfréd
Lochman Ondřej
 
 
Šimko Tomáš
Pražák Tomáš
 
 
128-66 3111
3.Broskevič LumírRöder Jiří-7-6-8  0312
4.Lochman OndřejŠimko Tomáš81010  3022
5.Kronberg AlfrédRežný Tomáš-9-8-7  0323
6.Lukša ZdeněkPražák Tomáš863  3033
7.Lochman OndřejRöder Jiří-8-7-7  0334
8.Kronberg AlfrédŠimko Tomáš-6-6-6  0335
9.Lukša ZdeněkRežný Tomáš465  3045
10.Broskevič LumírPražák Tomáš-986-10-92346
11.Pajurek JosefRöder Jiří-6-5-6  0347
12.Lukša ZdeněkŠimko Tomáš-5-9-13  0348
13.Broskevič LumírRežný Tomáš-6-87-8 1349
14.Lochman OndřejPražák Tomáš-8-8-10  03410
15.Lukša ZdeněkRöder Jiří-8-9-15  03411
16.Broskevič LumírŠimko Tomáš-5897 31511
17.Lochman OndřejRežný Tomáš876  30611
18.Pajurek JosefPražák Tomáš738  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broskevič Lumír13Röder Jiří40
Lochman Ondřej22Šimko Tomáš22
Kronberg Alfréd02Režný Tomáš22
Lukša Zdeněk22Pražák Tomáš22
Pajurek Josef11   
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy