Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:62:18155:219TJ Spartak Kaplice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Zdeněk ml.
Adamczuk Jan
 
 
Janošťák Miroslav
Růžička Milan
 
 
-1013-9-10 1301
2.Macek Zdeněk ml.Procházka Jaroslav-8-8-8  0302
3.Barsa TomášBeneš Petr-1-7-7  0303
4.Adamczuk JanJanošťák Miroslav-8-5-7  0304
5.Barsa TomášProcházka Jaroslav-8-4-7  0305
6.Macek Zdeněk ml.Janošťák Miroslav-6-65-10 1306
7.Adamczuk JanBeneš Petr6-7-9  12  
8.Barsa TomášJanošťák Miroslav         
9.Adamczuk JanProcházka Jaroslav         
10.Macek Zdeněk ml.Beneš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Macek Zdeněk ml.02Procházka Jaroslav20
Barsa Tomáš02Beneš Petr10
Adamczuk Jan01Janošťák Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:6256:164Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Grus Matěj
 
 
Umner Filip
Vladyka Jakub
 
 
696  3010
2.Grus MatějHrubý Petr435  3020
3.Vaněček PetrUmner Filip514  3030
4.Závora AdamVladyka Jakub1-9-9-10 1331
5.Vaněček PetrHrubý Petr244  3041
6.Grus MatějVladyka Jakub9-437 3151
7.Závora AdamUmner Filip811-9-453261
8.Vaněček PetrVladyka Jakub         
9.Závora AdamHrubý Petr         
10.Grus MatějUmner Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grus Matěj20Hrubý Petr02
Vaněček Petr20Umner Filip02
Závora Adam11Vladyka Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n/LVrchní
rozhodčí:
Skála Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol FilipovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varnsdorf, Klostermanova 2986Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:523:16378:348nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Josef ml.
Blažek Martin
 
 
Rambousek Jiří ml.
Matušek Petr
 
 
5109  3010
2.Sysel VojtěchRambousek Jiří ml.6-35-12-92311
3.Chalupa Josef ml.Matušek Petr768  3021
4.Blažek MartinFraněk Tomáš-9811-8-62322
5.Chalupa Josef ml.Rambousek Jiří ml.799  3032
6.Sysel VojtěchFraněk Tomáš-87-5-7 1333
7.Blažek MartinMatušek Petr8-9710 3143
8.Chalupa Josef ml.Franěk Tomáš61-8-10-102344
9.Blažek MartinRambousek Jiří ml.8-1-8-8 1345
10.Sysel VojtěchMatušek Petr686  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sysel Vojtěch12Rambousek Jiří ml.21
Chalupa Josef ml.21Matušek Petr03
Blažek Martin12Franěk Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník AVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Děčín ulice PráceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:21236:308STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kettner Martin
Přibík Jan
 
 
Vorlíček Luboš
Černý Martin
 
 
4-13-6-9 1301
2.Štepka VladimírMakara Jakub-5-215-6 1302
3.Přibík JanVesecký David-87-7973212
4.Cír RadekVorlíček Luboš-6-6-6  0313
5.Přibík JanMakara Jakub-9878 3123
6.Štepka VladimírVorlíček Luboš-17-8-2 1324
7.Cír RadekVesecký David-10-4-3  0325
8.Přibík JanVorlíček Luboš-8-9-3  0326
9.Cír RadekMakara Jakub         
10.Štepka VladimírVesecký David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štepka Vladimír02Makara Jakub11
Přibík Jan21Vesecký David11
Cír Radek02Vorlíček Luboš30
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DěčínVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ B. Březenecká ChomutovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul.Práce 1824/19, Děčín IV, 405 02Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:13353:317SKST Děčín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Beneš Jiří
 
 
Hofmann Martin ml.
Sučík Jan
 
 
78-95 3110
2.Svěchota VojtěchHofmann Martin ml.711-710 3120
3.Grubr VojtěchMalý Michal-98-6-8 1321
4.Matas JanSučík Jan15413  3031
5.Grubr VojtěchHofmann Martin ml.8-9-5-9 1332
6.Svěchota VojtěchSučík Jan954  3042
7.Matas JanMalý Michal-8748 3152
8.Grubr VojtěchSučík Jan-8-89-7 1353
9.Matas JanHofmann Martin ml.13-1297 3163
10.Svěchota VojtěchMalý Michal-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svěchota Vojtěch20Hofmann Martin ml.12
Grubr Vojtěch03Malý Michal11
Matas Jan30Sučík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VS TáborVrchní
rozhodčí:
Jirouch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 401/3,Hořovice 26801, Sokolovna Hořovice - u LidluRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:19169:240TJ Sokol Hořovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehně Václav ml.
Losos Marek
 
 
Homolka Pavel
Růžička Josef
 
 
-66-5-7 1301
2.Losos MarekHomolka Pavel-6-5-7  0302
3.Losos RadekDrož Jan7-978 3112
4.Jehně Václav ml.Růžička Josef-5-4-7  0313
5.Losos RadekHomolka Pavel-7-7-9  0314
6.Losos MarekRůžička Josef-3-11-4  0315
7.Jehně Václav ml.Drož Jan-6-7-10  0316
8.Losos RadekRůžička Josef         
9.Jehně Václav ml.Homolka Pavel         
10.Losos MarekDrož Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Losos Marek02Homolka Pavel20
Losos Radek11Drož Jan11
Jehně Václav ml.02Růžička Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ LanškrounVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC MohelniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20352:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Jakub
Langr Lukáš
 
 
Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
10-9-10-3 1301
2.Jányš OndřejStuchlý Rostislav-6-9-5  0302
3.Langr LukášEllner Martin88-67 3112
4.Vybíral JakubHojgr Stanislav-113510 3122
5.Langr LukášStuchlý Rostislav-848-8-82323
6.Jányš OndřejHojgr Stanislav-757-1573233
7.Vybíral JakubEllner Martin119-73 3143
8.Langr LukášHojgr Stanislav887  3053
9.Vybíral JakubStuchlý Rostislav-7-3-6  0354
10.Jányš OndřejEllner Martin-6-7-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jányš Ondřej12Stuchlý Rostislav30
Langr Lukáš21Ellner Martin12
Vybíral Jakub21Hojgr Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice AVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:18211:257SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jan ml.
Janík Michal st.
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
6-104-6-122301
2.Janík Michal ml.Řežáb Jiří-5-9-8  0302
3.Beneš Jan ml.Záškodný Marek-59-2-13 1303
4.Janík Michal st.Theodor Filip556  3013
5.Beneš Jan ml.Řežáb Jiří-9-875-52314
6.Janík Michal ml.Henžel Michal-13-7-8  0315
7.Hájek SvatoplukZáškodný Marek-1-1-1  0316
8.Beneš Jan ml.Henžel Michal         
9.Hájek SvatoplukŘežáb Jiří         
10.Janík Michal ml.Záškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janík Michal ml.02Řežáb Jiří20
Beneš Jan ml.02Záškodný Marek20
Janík Michal st.10Theodor Filip01
Hájek Svatopluk01Henžel Michal10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota ŠitbořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6250:190MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíla Jindřich
Maštera Martin
 
 
Slavík Ondřej
Slavík Jakub
 
 
-12556 3110
2.Bíla JindřichSlavík Jakub36-87 3120
3.Horák AlešSlavík Jiří5-674 3130
4.Maštera MartinSlavík Ondřej6-788 3140
5.Horák AlešSlavík Jakub769  3050
6.Bíla JindřichSlavík Ondřej-6-9711113260
7.Maštera MartinSlavík Jiří9-91-5632  
8.Horák AlešSlavík Ondřej         
9.Maštera MartinSlavík Jakub         
10.Bíla JindřichSlavík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bíla Jindřich20Slavík Jakub02
Horák Aleš20Slavík Jiří01
Maštera Martin10Slavík Ondřej02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II. stupeň Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravský Krumlov SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2020 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19275:333Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
89-9-5-92301
2.Bláha FrantišekWO    0302
3.Šindelář RadimBabínek Jiří597  3012
4.Ondráček JanKrčál Radek1056  3022
5.Šindelář RadimBláha František-87-9-10 1323
6.Krčál RadekWO    0324
7.Ondráček JanBabínek Jiří419  3034
8.Šindelář RadimKrčál Radek9-9108 3144
9.Ondráček JanBláha František79-9-9-92345
10.Babínek JiříWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šindelář Radim21Bláha František20
Ondráček Jan21Babínek Jiří02
   Krčál Radek02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy